Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
8. črc 2009

stouži ale femibion je určený pre tých kt. nevedia metabolizovať kys. listovú-ten je ideálny

strouzek
8. črc 2009

ten acido je jen na předpis?? já ho kupovala několik měsíců normálně v lékárně protože jsem měla zákaz femibionu a calibra

jaspina
8. črc 2009

Strouži tak fakt přesné - já lítám po úřadech a všecko vyřizuju, když dělali dělňasi na střeše něco jinak, tak on chodil celý den kolem, ale neřekl to - až já.. Když mu někdo něco vysvětluje, tak i když to nechápe - on se nezeptá. A když se pak zeptám já, vyleze z něj, že tomu taky vůbec nerozumí.. 😝 A naprosto stejně mi připadá, že mě něco klidně řekne, protože už mě zná, tak s tím problém nemá.. Ale třeba chodí na brigošku a chlápek mu tradičně odsouvá výplatu - teď už snad po 7mé. A já jsem vždycky na infarkt a říkám mu, ať ho seřve, ať za ním jede a nehne se z tama bez peněz nebo ať mu tam taky bez varování nepřijde a ať si pak panáček poradí.. A on mu zavolá v pondělí - chlápek mu řekne: v pátek určitě a tak furt dokola a on jen řekne že dobře a maximálně, že už by to potřeboval. Když mu doma nadám, ať se chová jak chlap a nenechá si srát na hlavu, tak je pak hnusný na mě.. Kdyby už se odhodlal, že tam fakt nepůjde, tak se mu ještě týden dopředu omluví.. no prostě na toto je fakt pako!

jaspina
8. črc 2009

Strouži - tato silnější jo.

strouzek
8. črc 2009

no já bych řekla že každý dr. říká něco jinýho, gyndař mi řekl brát jen listovku(ten acido..) , štítkař nejdřív femibion zakázal a pak zase přikázal (mám to i v papírech že musím brát femík) , moje doktorka zase propaguje mamavit tak se v tom vyznejte 😀

sarlotta
8. črc 2009

zuzi no já listovku jím už od loňského listopadu 200mikrog 1x denně...ale je možné, že ji špatně vstřebávám.. femibion má k tomu metafolin na lepší vstřebávání.... tak nevím jestli brát ten nebo tu lepší listovku jak píšete..každopádně si to značím a pohovořím s doc z genetiky.
můj gynekolog ani moc nevěděl o čem mluvím 😲 jen že je to mírná forma a nemusím se ničeho bát...ale to je malá útěcha....že.

Januliak.....uuu injekce...to by mi musel pichat doc....myslím, že u C667T to není nutné...ale musím to zjistit.

Mimina taky si dám s Váma kafíčko🙂))
Dopolko jsem byla na melírek..tak jsem skoro blond.. a pak sem vysála a vytřela podlahy....odpolko se chystáme na hřiby do lesa....to je balzám pro moje nervíky🙂))

strouzek
8. črc 2009

jaspi hele nejezdí tvůj manža občas na služebky?? já jen jestli nemáme stejnýho chlapa a nežije dvojí život, jak kdybych četla o svým manžovi. zrovna prachy teď řešíme, má dostat za jednu práci na internetových stránkách zaplaceno a za to jsme chtěli jet na dovču, ten chlápek to furt obkecává, odsouvá, nakecává mu že to odeslal ale že mu to blokla banka a jiné žvásty a manža mu to furt žere a když jsme se včera na tohle téma hádali tak mi řekl že se svět neposere že já chci na dovču přitom mu ty prachy slibuje 3 měsíce. manža mi na to řekl že si ho nechce rozhádat, jako chápeš to?on mu dluží 20 tisíc a dělá z něho celé měsíce debila a on si ho nechce rozhádat. Já bych už ho dávno seřvala do kuličky a hlavně bych mu zablokovala přístup k těm stránkách (manža je admin) a vůbec bych se s ním nesrala. To že nemá peníze okej ale neměl si nic objednávat a když je nemá má to říct, mohli jsme se domluvit na splátkách nebo prostě mu počkat ale to že z nás dělá několik měsíců idioty a vykládá takové hovadiny to mě vytáčí ze všeho nejvíc.

strouzek
8. črc 2009

no jestli je to jen o vstřebávání tak mám pocit že v tom kvantu prášků, kapek a čajů co do sebe láduju to moje tělo nemůže totálně sstíhat vstřebávat nic ani kdyby ta listovka byla nevím jaká 😀

mimina321
8. črc 2009

stouži 😀 😀 😀

januliak
8. črc 2009

sarlotka neni to take hrozne, ja som si tiez myslela, ze to nezvladnem(aj sem tam som si ju zle pichla a bola modrina 😅 ), ale nechcelo sa mi tam chodit kazdy den, abo k mojmu obvodakovi, ktoreho mam cez celu BA 😉 Ale vsetko to stalo za to sidielko, co mam teraz vedla seba 😉

strouzek
8. črc 2009

mimi to se nesměj, už mi hrabe, ráno prášekna štítku nalačno, pak utroš, po snídani zase vitamíny, v práci kapky jeřábu a piju kontryhel, odpoledne zase jeřáb a rozpustnou tabletu hořčíku, večer utroš.....

sarlotta
8. črc 2009

januliak...věřím, že to stojí za to... mám Kryštofa a každý den si říkám, že toho sourozence potřebuje.

Strouži vitamíny jez zásadně na noc před spaním...lépe se vstřebávají...nesmíš to zapít kafíčkem za půlhodinky..to jde pak všechno ven.

Tak si říkám, co mi to asi našeptalo,že sem před prvním těhu jedla listovku...to sem ani neměla net, abych po tom pátrala..jen sem to někde přečetla v časáku....ufff jsem ráda, že je malý zdravý a že vůbec je..pokud tohle je ta příčina 😖

jaspina
8. črc 2009

Strouži je to možné 😀 Já jsem včera napsala tomu chlápkovi dopis - jako že výzvu k zaplacení s tím, že pak už to bude řešit inspektorát práce a myslíš, že to ten můj poslal? Jasně že ne, protože ten idiot mu řekl, že v pátek to bude.. Vsadila bych nevím co, že z pátku bude zas pondělí, protože se bude vymlouvat buď na služebku nebo na audit atd.. Já bych ho taky seřvala, že by to vysolil - ale to ne.. Jo jinak ten můj dnes asi odjíždí na Masters of Rock, tak jestli ten tvůj zrovna přijede, tak je to ten samý 😀

strouzek
8. črc 2009

fakt až před spaním?? no tak to musím upravit dávkování 😀

strouzek
8. črc 2009

jaspi fakt stejní chlapy, můj mi zase před chvilkou posílal od toho chlapa mejl se sliby že to budeme mít na účtu v pátek, jj tomu tak věřím 😅 Jo jinak kdo to tu dával to video o těch čápech a mráčkách?? Ukazovala jsem to manžovi a ten se do toho totálně zamiloval, kouká na to denně

mimina321
8. črc 2009

stouži ja sa tiež napchávam všetkým možným k otehu a ešte aj atb od obvodáka 😅 silno si mi pripomenula mňa 😀
pripadám si čistý hypochnder 😀 😀 😎

sarlotta
8. črc 2009

🙂)) holky to máte dobrý..by ste měly jet na dovču spolu🙂)))

Strouži určitě 😎 říkal mi to i ten můj známý...ten hořčík určitě jez večer a listovku taky nebo co papáš. To ostatní normálně jak si to dáváš.

jaspina
8. črc 2009

Strouži to video jsem dávala já a peníze u nás taky mají být v pátek, takže je to jasné - máme jednoho chlapa! 😀
Tím pádem by měl udělat ale dítě objema ve stejnou dobu, aby to bylo fér! Jo ale počkej ty si vdaná že? Tím pádem já jsem asi bokovka, protože mi vzítí nejsme.. 😝 Ale zase jsem spolu už dlouho 😉

dracekmracek
8. črc 2009

tak jsem uklidila celý byt a depka zůstala no co....

přišlo mi oznámení od bráchy,a mazec,je krásný to muselo stát 😅 on je bráška finančně trošku jinde,takže jeho budoucí manželka si nechává šít šaty od Beaty Rajské 😀
no mají to v září to nevím do čeho se vejdu 😝 a tuhle sobotu jdu na svatbu kolegyni 🙂

jaspina
8. črc 2009

Kači a pohádali jste se hodně? Něco zásadního nebo kvůli blbosti jak vždycky u nás?

strouzek
8. črc 2009

No já hořčík právě musím, po té operaci mi to sleduje štítkař protože se jakoby odvápňuju nebo co, takže dostávám vápník a hořčík na předpis

jaspi 😀 😀 😀 😀

dráčku ty jo, to bude svatba asi silnej luxus co? I když ty šaty teda ani moc nezávidím, protože jsem viděla svatební šaty od Rajské na nějaké modelce nebo herečce a moc se mi nelíbili, ty moje ze svatebního salonu byli hezčí 😉

dracekmracek
8. črc 2009

jaspi docela dost,možná snad nejvíc za celou dobu....a pro mě to je zásadní problém,protože jsme se brali s tím že spolu budeme v dobrém i zlém....asi se mnou cloumají hormony,ale opravdu jsem byla v klidu a v klidu to chtěla řešit.

sarlotta
8. črc 2009

dracku nesmutni....co Lukýsek dobré ?

někdo má prašulky a někdo miminko v bříšku....hádej kdo má víc 😎 Já jsem si na svatbu kamaráda
3tt před termínem vzala letní šaty, jen jsem si do nich všila na boky pásy látky--abych se do nich vlezla...a bylo to 😉

strouzek
8. črc 2009

Jaspi jaké blbosti??, nevynesený koš, džíny uprostřed obyváku na zemi aj, jsou zásadní věci 😀
dráčku neboj, já to měla včera večer,spát jsem šla z brekem, večer jsem si slibovala že kašlu na snažení protože nebudu si pořizovat mimčo do rodiny kde se rodiče furt hádají, ráno jsme spolu nemluvili, pak mi manža volal a omlouval se ale já dělala netykavku ale jak jsem našla ten ovutest tak jsem se hold musela přemoct 😀

jaspina
8. črc 2009

Kači určitě to po chvíli opadne a nebude to vypadat tak zle.. člověk když se na některé věci podívá s odstupem, tak se zdají úplně jiné..

dracekmracek
8. črc 2009

no doufám že v září bude hezky,mám moc hezké šaty,a hlavně snad se do nich vejdu 🙂

Lukášek je taky to jediné kromě vás co mi dává sílu a radost 😉

strouzek
8. črc 2009

šarlot já nemám ani šaty ani mimi ☹ ale zato mám kocoura 😀 zrovna před pár dny jsem říkala kámošce že si ten vysněnej kočár stejně jednou koupím a budu v tom vozit olivera a hotovo. 😀

strouzek
8. črc 2009

jaspi má pravdu, já si vždycky v ten den hádky myslím že už s manžou nemůžu vydržet ani vteřinu že to prostě je megahádka a za 2 dny už přemýšlím proč jsem se vlastně hádali a směju se tomu. podle mě tebou cloumaj hormony a manža je prostě jenom chlap a ti nás dokážou neustále vytáčet 😠

mimina321
8. črc 2009

katuška nebud smutná všade sa sem tam volajaký mráčik pritrafí

sarlotta
8. črc 2009

holky ale to je všude🙂))))) nějaká ta hádka přece neukončí vztah..to bysme se rozcházeli furt neeeeeee.
jak říká strouží nevynesený koš je základní věc 😀 😀 😀 mě spolehlivě nase.... neumyté nádobí v dřezu..a to máme prosím myčku a stačí ho tam jen nastrkat.....ale to drahýýýýý neumí....on si totiž hrál s malým...ala on leží u bedny a malý mu skáče po hlavě.....

strouži ale budeš mít.... to je jisté🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru