Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
3. črc 2009

stouži podla teploty bola si myslím

sarlotta
3. črc 2009

stroužku zdravím a jsem ráda, že tě vidím🙂
ale neporadím, já neměřím , já bych to pojistila, za to nic nedáš 😉

strouzek
3. črc 2009

jé mimi ty taky nemáš řidičák?? já taky ne, nejsem nějak schopná se tam přihlásit, vždycky se rozhodnu ale pak vidím nějakou havárku a hned mě chuť přejde, navíc bydlím na náměstí takže všude 5 kroků tak mě to ani nenutí tak nevím no, asi budu jak exot bez řidičáku nadosmrti 😅

strouzek
3. črc 2009

jo holky pojistit to pojišťujeme skoro furt, sexíme už cca 14 dnů obden, v tu středu jsme pojišťovali pořádně, včera taky, jenom se ptám kvůli toho kdy už máme přestat sexit páč nás už to nebaví takový maratony 😀

kackark
3. črc 2009

Sarlott: díky za gratulaci. A jakpak se cítíš ty? Je už všechno dobré?

Strouzi: a máš graf, docela by mě to zajímalo, takhle se to těžko odhaduje. Ani se ti nedivím, že vás maratony nebaví.

Hodila jsem vám do albíčka konečně pár věciček, co jsem koupila, tak Tadeášek snad nebude nahatý 😀

jaspina
3. črc 2009

Mimi - tak přesně tak bych to udělala já - na začátek města a parking 😀 Kde začínají pruhy a semafory, tak já končím..

strouzek
3. črc 2009

kači právě že nemám, já neměřím protože mi docela chodila ovulka pravidelně a používám ovu testy ale teď nevím jestli stresama nebo těma antibiotikama se mi ovu nějak posunula a spozdila.a tak jsem začla od pondělka měřit takže mám vlastně akorát graf z 5 teplot

v pondělí 36,8 úterý 36,6, středa 36,6včera a dneska 37,0

strouzek
3. črc 2009

jaspi to mi připomíná moji mamku, ta takhle taky jezdí akorát že na kole. jede jede ale když vidí křižovatku nebo něco kde se bojí sleze z kola a jde pěšky s kolem u pasu. jak teď udělali ve městě plno nových křižovatek a kruháků bych řekla že chdí víc pěšky než jede 😀

jaspina
3. črc 2009

Strouži - mě říkal kámoš, že mu tím připomínám jeho máti - má řidičák v šuplíku a když ví, že někam jednou za půl roku pojede, tak 14dní před tím se chodí modlit do kostela 😀
Mě furt bolí břicho a nevím jestli to je po tom Utroši..vy co jste ho měly, dělalo vám to po něm? Bolest jako před MS..

kackark
3. črc 2009

Strouzi, tak to vypadá, že byla ovulka ve středu. Je možný, že byla super rychlá, že to testy nestihly ukázat, tak moc Ti přeji, aby si za pár dnů našla //. Jako všem snažilkám tady 😵

strouzek
3. črc 2009

jaspi 😀 😀

kači myslíš?? je to právě divný, vždycky mám ovulku pomalejší, že je každý den nějaká čárka a vždycky tu supersilnou čárku na ovutestu stihnu ale teď ne. tak fakt nevím, mám jenom nervy aby nebyl superdlouhý cyklus a neskončila bych na vyvolávačce

sarlotta
3. črc 2009

Kači je to lepší, už se možu najest a léky na uklidnění jsem si napůlila, abych je vysadila postupně. Holt nejsem z kamene, tak se občas sesypu 😒

Jaspi, stejně se ve městě nedá pořádně zaparkovat🙂 Já třeba v Hradišti parkuju u vlakáče a pak chodím po městě pěšky. Jo a do Zlína bych si sama netroufla..to by muselo být hodně zle.

mimina321
3. črc 2009

stouži ja som dnes mala len 36.2 tak rátam,že to už bude stúpať akurát sa rozhodujem či ocikám dnes alebo zajtra

mimina321
3. črc 2009

ja súhlasím s kačkou podla mňa tiež streda 😵

mar26
3. črc 2009

Kačí moc hezké, já zrovna dostala od sousedky ty tepláčky s ťapkama,ale v kombinaci fialová, bílá, růžová a ty bodýčka jsem kupovala kamarádce k narození dvojčátek,tak že 2x 😀 ..je to z Tesca, viď? Oni tam mají moc hezké věcičky 🙂 .. Tadeášek bude frajer 🙂

stroužku taky si myslím,že někdy se to ovu testíkem nedá úplně vychytat..ta nejčárka. Protože může být ráno a ty třeba testíš až odpoledne,tak máš pořád takovou tu před tlusticí.
A jestli jste s manžou takhle pilní, tak brzy budeš hlásit // 😵

šarlotko drž se 😉

strouzek
3. črc 2009

díky holky za uklidnění, já už z toho byla na nervy ještě že vás mám 😉 no nic jdu něco dělat, mám volno a říkala jsem si jak vygruntuju ale zatím akorát sedím u netu . papa a přeju krásný prodloužený víkend

mimina321
3. črc 2009

sarlottka niekedy sa toho nakopí tolko,že človeku jednoducho prasknú nervy.....ale som rada že je lepšie 😵

jaspina
3. črc 2009

Strouži MS ti přijde jak vysadíš Utroš ne?

strouzek
3. črc 2009

myslíte že to kdy vysadím utroš ovlivní to kdy přijde mrcha??

mar26
3. črc 2009

stroužku já myslím že ne

kackark
3. črc 2009

Tak a mám vyžehleno 😵

Sarlott: jsem ráda, že to je lepší, a máš naprosto právo na to, aby si se každý dne necítila stoprocentně. Hlavně, že ti prášky pomohly a je to lepší 🙂

Marti: zatím nakupuji jen v Tescu, vždy s velkým nákupem přihodím i něco Tadeáškovi 😵 Akorát jsem myslela, že mě budou omývat, do dnes jsem neměla sílu otevřít skříňku kde měla věci Natálka, a když jsem se tam mrkla, tak nejenže většina věciček je užitelných i pro kluka. Ale mám cca 30 bodýček velikosti novorozeně, max. 56, to jsem zvědavá jak je unosíme 😀

mar26
3. črc 2009

Kačí 😀 😀 , jsi vybavená nejmíň pro dvojčátka 😀 ,ale ono to užiješ, jestli třeba bude Tadík víc blinkat,tak abys jen neprala 😉

A dneska jsi šikula ty, já byla jen v obchodě a vaří se mi brambory na salát...jinak nic nedělám a ani nebudu 😀 , poslouchám pana doktora 😀

jaspina
3. črc 2009

Já jsem četla, že 2 dny po vysazení Utroše by měla dorazit MS... a i ta doktorka mi napočítala do 26DC Utroš a pak, že 28DC bych to měla dostat.. tak nevím. Ptala jsem se, jestli budu muset zas na injekci a ona že né, že to dostanu právě po Utroši..? 😕

kackark
3. črc 2009

Marti, dobře děláš, já myslím, že ses za těhu namakala víc než dost 😉 🙂
Teď jsem dva dny nějak pilnější, a manža si to pochvaluje. Včera jsem zmákla sama velký nákup, upekla mu meruňkový koláč a sobě slaný závin (původně pro mě, že to manžovi nechutná, a pak mi půlku snědl 😠 😀 )

No já akorát, že budeme mít zimní miminko, tak jsem zvědavá, jak ty bodýčka s krátkým rukávkem užijeme.

kackark
3. črc 2009

S tím salátem a řízkem si mě nalákala, asi udělám o víkendu. A to děláš salát z nových brambor? A vaříš je ve slupce?

kackark
3. črc 2009

Jaspi, s tím zkušenosti nemám, tak neporadím 😖

strouzek
3. črc 2009

fakt? no je to možný, mě řekla že brát od 16 do 26 dc, pak zkusit test a když // nebudou vysadit a čekat na mrchu, ale tak si říkám když jsem měla ovulku až 20 dc tak bych vlastně testovala 5až 6 dpo což by test neukázal a kdybych vysadila tak by se třeba mohlo vajucho odplavit s mrchou ne?

jaspina
3. črc 2009

http://www.wimp.com/partlycloudy/ - mrkněte, je tam hezké video 🙂 ale nejde mi to zkopírovat tak, aby to tam zrovna hodilo..

mar26
3. črc 2009

Kačko dělám je už z nových brambor a ve slupce...už chladnou,tak za chvíli půjdu loupat 😀
Manžel salát miluje,tak bude mít radost 🙂
To věřím,že měl manžel radost, vaření a pečené vždycky potěší a když nemusí na nákup,tak taky 😀

strouzek
3. črc 2009

jé to je krásné video, hned jsme si ho dala k oblíbeným 😉

mar sakra nechceš salát poslat?? manža na něho vzpomínal včera ale mě se teda v tom hicu nechce nic natož vařit a krájet 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru