Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
16. črc 2009

co to je gule?? jako knedlíky??

strouzek
16. črc 2009

mimi co ty víš, třeba ta nízká teplota značí těhu 😉 však jsem říkala že léto je naše 😀

mimina321
16. črc 2009

strouzi knedlíky 😵no to by som brala 🙂 😵 🤐jarné bábenko 🙂

kackark
16. črc 2009

Holky, víte co jsem vám vyvěštila, tak mi věřte 😉 Však já jsem pořádná čarodejnice 😀 😀

Mimi, a ty děláš sladké knedlíky z brambor? To zní zajímavě. Mohla by si písnout receptík?

mimina321
16. črc 2009

kačka presne ti to nepoviem lebo záleží kolko je vody v zemiakoch
podla toho pridávam hrubú múku a vajíčko trošku soli-urobím cesto do toho zabalím slivku a dám vyvariť omastím maslom a dám pomeltý mak s cukrom mňam

evanek77
autor
16. črc 2009

kači,
já je dělám občas také, klasické bramborové těsto 😉

mimina321
16. črc 2009

toto robím ,,od oka,, aby nebolo cesto moc tuhé a slivky sa dali obaliť.

evanek77
autor
16. črc 2009

já na ně mám úplně chuť 😀 😵

mimina321
16. črc 2009

evi presne tak 🙂 nikdy som to nevážila toto ma učila babička a tá všetko robila bez váhy

mimina321
16. črc 2009

no aj ja ale z nových zemiakov sa to nedá zato dávam slivky do mrazáku a počkám kým sú na to zemiaky

strouzek
16. črc 2009

kači tak tě beru za slovo a běda jak ne 🙄 😀

strouzek
16. črc 2009

já teda na knedlíky alias gule chuť nemám, já chci rybuuuuuu, včera jsem měla naprosto úžasnýho pstruha a od rána na něho myslím že bych si ho dala znovu 😀

evanek77
autor
16. črc 2009

strouži,
to já o víkendu dokonce ukecala nudle s mákem 😀 😀 😀

farmarska
16. črc 2009

ahoj holky 🙂
ahoj stroužínku 🙂
sem tu pár dní u vás nebyla, něco novýho? 😉
co mar už nám taky porodila?? 😕

kači prosím až budeš mít pak čas a chuť a náladu oprav mne v tabulce, už jsem 3DC a to fakt vodopády 😀 hurááá! revize by se mi snad mohla opravdu vyhnout! 🙂

farmarska
16. črc 2009

přijela mi návštěva, nevítaná 😝 musím odběhnout 😝 😝

kackark
16. črc 2009

Tak to určitě někdy takové knedlíky zkusím, zní to zajímavě. A šlo by to s meruňkama? Za chvilku nám dozrají 😉

Jinak vás mám všechny moc pozdravovat od Monči. Psala, že když malý nedostane žloutenku, tak půjdou v sobotu domů. Má nadstandartní pokoj a moc si ho chválí a doporučuje.

A mám speciální pozdrav a vzkaz pro Martinku od Monči: Jen ať Mar není nervozním, radeji at je to později než dřív. Já jsem měla těžký porod a to se to rozjelo samo.

mimina321
16. črc 2009

farmi tak to aspoň bude bez kyretu 😔 to nemusíš tolko čakať

kackark
16. črc 2009

Evi, tak to seš borec v ukecávání 😉 Já manželovi řekla, že teď máme šetřící režim, že to nejde, abych mu 14 dní, když má dovolenou vyvařovala jako o víkendech, tak docela souhlasil, ale ráno mi vždy návrhy jídel schvaluje. Langoše miluje, ale o víkendu bych ho asi nedlema s mákem nepotěšila 😀

mimina321
16. črc 2009

kači-ba moc pozdravujeme aj Oliveka
u nás už marhule boli...,no môžeš to skúsiť ,ale iba zo štvrťkou inak by si mala megagule 😀 😀

kackark
16. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... čeká holčičku
Dadunka.....čeká chlapečka
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,24.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Papua.....................27DC
Mimina....................25DC
Tercie......................8DC
Jaspina.....................7DC
Strouzek...................7DC
Farmi........................3DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
16. črc 2009

Mimi, to je jasná věc 😉
Tak to já se nemůžu dočkat, až dozrají. A taky se moc těším na ostružinky 😵

strouzek
16. črc 2009

jé že Ba a oliverka moc pozdravuju a gratuluju. máte někdo fotku malého??

ahoj farmi já tě furt vyhlížím a ty si kecáš na zamklinách 😀

maova
16. črc 2009

Ahoj holky, dočítala jsem jen tak v rychlosti, takže tak ob řádek 😅 , protože mám nějak moc práce, ale zase jsem vás chtěla aspoň trochu pozdravit 🙂

Marti, nebuď smutná, já věřím, že i tak si porod užiješ a třeba právě to, že už se Natálka míň hýbe, tak je známka toho, že to bude brzy 🙂 Já jsem to tak minule měla, fakt se miminko poslední dva dny hýbalo málo. Třeba je to náhoda nevím, ale třeba se fakt Natálka chystá 🙂

Mimi, ty máš krásný graf, doufám, že ty teploty takhle vydrží ještě hodně dlouho 🙂

A víc nevím, co jsem chtěla, tak se omlouvám.

Jinak včerejší cvičení se mi líbilo, nejdřív se mě různě vyptávala, potom kontrolovala pánev, záda ... , různě vestoje, na břiše, na zádech, na boku, říkala něco o svalové ... nevím co, ale nic vážného, tak rovnou narovnávala a úplně jsem se divila, že takové lehké cviky a pak vždycky říkala, že už je to dobré nebo lepší. Dvakrát mi hezky prokřuplo v zádech 🙂 Mám asi pět cviků a za měsíc mám zase přijít, že to zkontroluje.

mimina321
16. črc 2009

mao dakujem za honotenie grafu 😵
tak pozerám,že cvičenie bolo moc fajn 🙂 no teraz cez dovolenky to už nechám v auguste idem na mojžíšovku aj ja,poviem ti trochu som sa toho bála ano neviem prečo

jaspina
16. črc 2009

Kači mamka ty knedlíky z bramborového těsta dělala, ale mě to teda nechutná 😝 Já je musím mít z normálního těsta. Tyhle mi pořád přijdou takové divné sladkobramborové... U mě prostě brambor musí být na slano.. Z toho bramborového děláme knedlíky taky, ale plněné uzeným masem se zelím a cibulkou. Ale když se to dělá, je to hrozná matlanice, tak je někdy radši koupím a udělám si k tomu zelí a svoji cibulku - ta přibalená vypadá nepoživatelně..

mimina321
16. črc 2009

tak ahoj moje lastovičky 🙂 popíšeme zase zajtra 😵

jaspina
16. črc 2009

A ještě jsem se chtěla zeptat, co jsi vyvěštila? Asi mi to uteklo.. 😕

mar26
16. črc 2009

Marti tak to je super, že cvičení se ti líbí a určitě to bude k něčemu dobré 🙂

Kačko děkuji za povzbuzení od Monči....mrzí mě,že měla těžký porod,ale věřím,že je vše zapomenuto,že Oliverekjí to vynahrazuje 🙂 ...určitě jí moooc pozdravuj a Oliverkovi pusu od tetek z koníka 🙂

Nadstandart bych taky chtěla...snad bude volný...nejsem moc družící typ v nemocnicích a radši si užívám klid a taky by tam mohl být manžel.

jinak farmi..ještě jsem pořád tu a 2v1

jaspina
16. črc 2009

Mao teď jsem si všimla, že nějaká holka založila téma preventivní cerkláž - a doporučují jí tam téma Zkracování krčku maternice - tak tam o tom možná bude něco víc.. Ale asi už sis toho taky všimla.

jaspina
16. črc 2009

To já bych měla z nadstandartu strach - být tam furt sama.. Zas když si z tou další nesedneš, tak to taky bude na prd. Ale sama bych asi nechtěla být..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru