Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
16. črc 2009

jaspi,
zas po porodu jsi ráda, že tě krom miminka nikdo neruší. Já měla nadstanderd loni a byla jsem za něj moc ráda, alespoň jsem se trochu vyspala. A mít svou koupelnu a toaletu je také super 😉
byla bych šťastná, kdyby byl letos volný 🙂

mar26
16. črc 2009

Evi mám na to stejný pohled,prostě být s někým koho neznám...nic moc a vím,že manžel tam bude denně akdyž to bude příští týden,tak tam může i spát...nebo návštěvy můžou na pokoj a nehrozí, že tam budu s nějakou zprominutím šmudlou a někým, s kým si fakt nebudu rozumět.
Po mimoděložním jsem sice byla na dvoulůžkovém,protože jednolůžík nebyl volný,ale sestřičky slíbily,že se pokusí mi tam nikoho nedat a měla jsem tam jen na jednu noc paní,co šla hned ráno na operaci a pak na JIP a pak už jsem šla zase domů a bylo to fakt perfektní.

evanek77
autor
16. črc 2009

mar,
tak natálka bude zítra k svátku? 😉 🙂

evanek77
autor
16. črc 2009

já u mimoděložního byla na pkoji v 6ti a bylo to dost hrozné, paní tam zvracela, okna se nesměla otevřít, po narkoze každá z nás chrápala... no, nic moc. Zato loni vlastní pokoj fakt paráda 😉 🙂

mar26
16. črc 2009

Evi snad bys tomu nevěřila 😀 ...ta se jen tak nevzdá svého bazénku 😀

sarlotta
16. črc 2009

Mar, je fakt, že je na houby, když se miminka různě budí... ale je fajn, když jdeš na záchod, že Ti mimčo někdo pohlídá a máš s kým pokecat, zasmát se.
Já jsem byla po císaři na trojce a šlo to.
Kamoška na nadstandartu byla ubulená a stejně sem za ní chodila na telku, aby měla trochu společnost ty první dny, kdy sem malého u sebe neměla. A já zas pohyb na rozhýbání břicha po operce.

jaspina
16. črc 2009

Je fakt, že já na to mám zatím určitě zkreslený pohled.. Tady jsou v porodce pokoje pro 2 ženské + mimča, tak to se celkem dá.. A asi záleží na tom, jak se pak člověk cítí. Když je o.k a s tou druhou si rozumí, tak určitě fajn, ale když je někomu zle, tak ho bude cokoliv dalšího rušit, to jo..

maova
16. črc 2009

jaspi, děkuju, toho tématu jsem si nevšimla, jdu ho zkusit najít 🙂

mimi, toho cvičení se neboj ani malinko 🙂 Je to fakt takový příjemný, cvičení skoro nijaký, spíš takový protahování, až mi přijde divný, že to budu cvičit sama doma, že se tady budu tak povalovat na zemi 😀

Marti, v jaké porodnici chceš vlastně rodit? A zítra k svátku by to nebylo špatný, kdyby se už Natálce chtělo ven 😉

A k těm pokojům, já jsem teda byla vždycky taky radši sama, přítel za mnou mohl kdykoliv a bylo to super, hlavně tentokrát, protože jsem nesměla vůbec vstát a představa, že potřebuju na velkou a volám někoho cizího byla pro mě docela strašná. I tak to bylo nepříjemný, ale přítel je přítel 🙂, tak jsem vždycky čekala na něj 😀 Ale když to nešlo, abych byla sama, tak jsem naštěstí měla vždycky štěstí a byla jsem s fajn ženskejma, že to zase hezky utíká, protože pořád povídáte 🙂 Jedna moc hodná paní z minula mě teď dokonce přišla navštívit do nemocnice 🙂

evanek77
autor
16. črc 2009

marti,
ale jaké divy ta mojžíšovka umí 😉 😉 🙂

maova
16. črc 2009

Evi, no mě to přijde až neuvěřitelný s tím nic, co doma mám cvičit 😉 Ale je fakt, že mám třeba jakoby dýchat do jizev, mám na břiše čtyřy a to asi docela to břicho posiluje, když jsem to zkoumala 🙂 Jen to bude asi srandovní, až přitel vedle mě bude dělat kliky a já budu ležet na zádech a dýchat 😀

mar26
16. črc 2009

Marti budu rodit v Neratovicích
právě mám zítra ze svátku hrůzu..už vidím ty přání, vše nej,tak co kdy to bude? ☹ ..nejradši bych zítřek přeskočila

A s tím,že půjdu na záchod,tak to mimčo tu chvíli samo vydrží ne? Doma to budu muset taky dělat stejně a já na to povídání s úplně cizíma ženskýma teda moc nejsem....tak že já chci fakt být sama,o tom jsem pevně přesvědčená!

Marti 😀 cvičení jako cvičení 😀 😀

evanek77
autor
16. črc 2009

marti,
já to po laparce cvičila jen podle knížky a je fakt, že mne pak nebolela záda, akorát už jsem se nedostala k tomu, se někam přihlásit na odborné vedení a odblokování 😝
týji kliky, ty udělám tak tři holčičí 😀 😀 😀

evanek77
autor
16. črc 2009

mar,
klid je určitě lepší, přeci jen tam člověk nejede pokecat, ale docela si užije, než bude mít cvrčka v náručí 😉

maova
16. črc 2009

Marti, to je fakt, zítra se budou určitě všichni ptát. Ale hoď to za hlavu 😉 (já vím, to se mi to povídá 😅 ), připrav si dopředu nějakou odpověď, aby bylo všem jasný, že se nemají už ptát, že až se Natálce bude chtít, tak si řekne 🙂

evanek77
autor
16. črc 2009

kdopak ví... třeba si budou číst dojatě sms od vás, že je malá na světě 🙂 😉

mar26
16. črc 2009

Marti všem kdo se ptá...a že jich už pár bylo,tak to říkám,že až to bude,tak jim dáme vědět,že se nemusí obden ptát,že když nedostali zprávu,že ještě nic.
Trpce lituju,že jsem neříkala minimálně o týden pozdější TP,ale došlo mi to pak ,ale už bylo pozdě ☹ ..fakt se na zítra netěším,ale vůbec...už teď je mi z toho nepříjemně.

Evi přesně tak, já si chci mimi vychutnat od začátku, pěkně s manželem v soukromí, ne před dalšíma ženskýma, mít klid na kojení a to,že tam manžel bude moct být se mnou...ne si tam skoro šeptat,aby se někdo nevzbudil a tak. A ty 4 dny o samotě se dá vydržet..a i se na to těším 🙂

evanek77
autor
16. črc 2009

mar,
tos napsala krásně, cítím to stejně. Až na manžela, toho bych dobrovolně přespat v nemocnici nedonutila 😀
A myslím, že těch pár dnů mu bude tak akorát stačit, aby to se všemi oslavil 😀 😀 😀 😀
vsadím se, že při propuštění z nemocnice bude vypadat hůř jak já 😀 😎

mar26
16. črc 2009

Evi 😀 😀 ,manžel v rámci svého momentálního zdraví to slavení asi bude muset odložit,no ale pak to určitě taky bude stát za to.

jaspina
16. črc 2009

Mao - jak jsem to tam četla, tak je to o stehu, ale ne před těhotenstvím. Já jsem to napřed tak pochopila z toho názvu - Preventivní...
A s těma návštěvama máte pravdu. Když jsme byly za kámoškou, tak u té druhé bylo taky milion lidí, takže všichni mluvili potichu a teď jsem si vzpomněla, že mi přišlo blbé, že když už chtěla kojit, tak my jsme šly pryč, aby měla soukromí, ale ti příbuzní od té vedle tam zůstali 😝

mar26
16. črc 2009

jaspi to je teda divný 😝 ..bych si brala návštěvu teda spíš na chodbu, kdyby tam chtěla spolubydlící kojit,to je zase o přístupu každé ženské a někde na pokoje návštěvy nepouští...třeba i z těchto důvodů.

evanek77
autor
16. črc 2009

všechno je o lidech...

mar26
16. črc 2009

Kačí tak co Bessinka?

Volala jsem na tu veterinu a naštěstí Kimča měla loni očkování na vzteklinu,co už stačí jednou za dva roky,tak až příští rok...to jsem ráda 🙂 , nebude jí to bolet..vzteklina jí vždycky bolí 😒

kackark
16. črc 2009

Marti, my pořád čekáme na ty skříně, tak to vypadá, že veterina dneska nedopadne. Nerisknu si tam jet sama, přece jen je Bessa pak těžká, když se jí něco nechce. Ale teď je maximálně spokojená, dělala jsem rybízový koláč a chodí, škemrá a v rámci toho, že je nemocná, tak dostává.

Nám chodí na očkování pozvánky, tak je príma, že si to dr. hlídá sám. Ani jsem nevěděla, že existuje očkování, co se chodí jednou za dva roky. To se Kimča má, že se tomu letos vyhne 😉 To Bessa je chudák, protože letos jí čaká ještě jedna návštěva, měla by hárat přesně v době kdy se narodí Tadík, tak jsme se s dr. domluvili, že bude mnohem lepší jí dát výjmečně injekci na oddálení hárání, tak jí letos takhle trápíme ☹

mar26
16. črc 2009

Kači tak to i zapomene,že jí něco bolí 🙂 , určitě si to užívá, když dostává dobrotky od tebe 😵

ono to dřív nebylo,vzteklina se musela očkovat každý rok,ale od letoška uzákonili,že pokud tomu vyhovuje vakcína,tak může chodit jednou za dva roky a jedna je mylsím i po třech letech,ale nejvíc je těch vakcín,co se musí opakovat každý rok a nevěděla jsem ,kterou má...jsem ráda,že tu po dvou letech..hlavně kvůli Kimče.

Nepřemýšleli jste o kastraci? Nebo budou štěňátka? Švagr nechal jejich dvouletou labradorku vykastrovat, zvládla to teda v pohodě....já pořád váhám,protože Kimča docela mívá falešnou březost ☹

kackark
16. črc 2009

My jsme si říkali, že do budoucna by bylo dobré, kdyby jednou štěňátka měla, byla bych nerada, aby po kastraci ztratila ten svůj temperamenta a milou povahu. Uvidíme, jak to všvechno budeme s Táďou zvládat. Je pravda, že když hárá, tak je protivná, ukňouraná a vůbec není ve své kůži a to bych hned po porodu asi nedala.
Jinak Bessa hrozně miluje domácí věci, nechápu jak to pozná, ale o sušenky až tak nedělá, ale co je pečené doma, to se může přetrhnout 😀 😀 A je to přesně jak píšeš, to zapomene i na bolest a vehementně mi vnucuje tu bolavou packu, jakože prosí 😎

mar26
16. črc 2009

Kačko Keite po té kastraci je pořád temperamentní a milá...opravdu nic z toho neztratila. Vždycky byla moc hodná,ale hodně živá a to je pořád...je to super pejsek. Ale jestli chcete štěňátka,tak to je jasné. Kimče bude letos 6,tak už štěňátka asi ne...ona je sama pořád takové naše štěně 🙂 ,tak o tom uvažuju..no ale manželovi se do toho nechce..tak uvidím jak to bude dál.
Bessinka ví,jaká je panička výtečná kuchařka,tak co by se zaplácávala sušenkama, si radši počká,až něco dobrého upečeš 🙂

kackark
16. črc 2009

Marti 😀 😀 Úplně se červenám, ale tím to asi nebude 😉
My už máme dokonce nápadníka, murynka má taky zlaťáčka a jsme předběžně domluvené, tak zatím postačí injekce a dál se uvidí. Je dobře, jak píšeš o Keite, že zůstala stejná, ale někdy se prý stane, že se ten temperament změní.
Bessinka je taky pořád takové naše štěňátko 😉 😵

Konečně přivezli skříně, tak musím ukecat taťku, aby se pustil se Zdendou zítra do montáže. Já dneska vůbec na tu ložnici ani nemákla 😝 Pořád jsem dělala něco venku, táhlo mne to tam, když je tam tak pěkně.

mar26
17. črc 2009

Dobré ránko,tady se ještě spinká, u mě nic nového 😠 😀
Ale venku bude parný den, tak si ho hezky užijte, já mám v 11:30 kontrolu

jaspina
17. črc 2009

Dobré ráno. Konečně pátéék! 😉
Mar - na tebe jsem si vzpomněla včera jak jsem se dívala na Přátele - byl ten díl o tom, jak Rachel přenášela.. a taky z toho byla pěkně na nervy. Nedívala ses? Jak jste si psaly včera o těch pejskách, tak ty máš jakého?

sarlotta
17. črc 2009

Ahojky, dobré ránko🙂
Mar tak ať kontrola dobře dopadne a ať už jsi otevřená aspoň na 4cm🙂))
Ke svátku Ti přeju hodné miminko. 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru