Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
21. črc 2009

jaspi to je škoda, a nejsou nějaké lepší léky?? jako silnější? snad se tělo brzo vzpamatuje a budeš brzo hlásit // 😉

jaspina
21. črc 2009

No lepší nevím.. Ale snad jen jich dat víc. Všechny holky co vím , tak začínaly na 5ti tabletách a já jen na 3.. ale mám strach, že na to nereaguju vůbec - když byly tak malinké.. Kdyby aspoň trochu dosahovaly té velikosti jaká má být.. Ale to je tuším minimálně 16omm a já jen 100 - a to ty největší. Spíš ostatní úplně pidi..

mar26
21. črc 2009

Ahoj Ladííí 😵 , děkuji moc!!

jaspi to mě mrzí ☹ , snad s tím rychle něco udělají, držím palečky 😉

Kačko vyšlo to nakonec ještě moc hezky...dneska tu byl manžel a ráno jel odsud to práce a pak si nás hned vyzvedne a od zítra bude s námi do neděle...v noci hezky vstal když bylo třeba a vůbec se hezky stará, mě pořád říká, ať se prospím, přebalí,chová, zatím tady moc pomáhá,tak že je to super.

kackark
21. črc 2009

Jaspi, moc se v tom nevyznám, ale nemůže to být třeba i pozdější ovulkou? A nebo to ty hormony právě regulují?

kackark
21. črc 2009

Marti, tak ty nemáš doma jedno zlatíčko, ale už dvě. To je moc dobře 😉 🙂 😵 Snad mu to vydrží 🙂

mar26
21. črc 2009

stroužku ahoj, to víš, nestíhám a ještě než jsem si tohle přečetla,tak už jsem to změnila 😉
Není tolik času na koníkování..krmení a tak..malá je savec...včera dokonce hodinu 😅
Teď mám nejlepší TV a PC v Natálce.

mar26
21. črc 2009

Kačko věřím,že ano..u manžela je to vymodlené děťátko...řekl mi,že se za ní denně modlil od té doby co jsme veděli,že mám prcka v bříšku....a on je hodně starostlivý.

kackark
21. črc 2009

To je moc dobře, že chápa, jaký dar Natálka je, a že si jí tolik váží 😵

strouzek
21. črc 2009

mar je mi to jasný, kojení spaní je to kolotoč, ale krásný 😵 Jinak já kojení asi nezažiju, dr. ze štítky mi řekl že spíš nebudu moct než budu, kvůli těm silným hormonům.no co už, sunar to jistí sný 😉 😀

kackark
21. črc 2009

Jejku, zase neumím česky. Je dobře, že manžel chápe 😉

evanek77
autor
21. črc 2009

marti,
já už mám zas dojaté slzičky v očích, jak píšeš o manželovi, ještě že ty naše poklady máme 🙂 🙂 🙂
já když vidím svého, jak mi pořád hlásí, kdy malej kopl a jak se pousmívá, když zjistí, že jsem malému zas nakupovala... a jak o víkendu pořád choval barunku těch našich kamarádů...
laada,
tobě ty týdny také letí 😉 😉 😉
moc jsem na tebe myslela, když jsem musela na amnio i letos.
kači,
manželovi klidně řekni, že v tom rozhodně sama nejsi 😉 😉 😉 🙂
neboj, já pak budu fotit malého v jeho královstvíčku kraček a oblečků 😀 A jemu to bude krásně fuk... ale maminka bude pyšná 🙂

jaspina
21. črc 2009

Kači já nevím.. ale od 16 dne už mám zas Utroš - doktorka říkala, že ovu by měla být tak 14den, takže za 2 dny už toho asi moc nenaroste.. Příští týden jí zavolám a uvidím co dál..
Nevíte některá, co se dá ještě udělat na podporu růstu folikulů? Já piju akorát ten kontryhel. Je ještě něco?

evanek77
autor
21. črc 2009

strouži,
já nevím, měla jsem se štítkou dost problémy před těhu a teď se krásně hormony drží, dokonce těď vyšla krev líp jak v květnu. Tak ono možná tělo umí miminko ochránit 🙂 🙂 Jsem z toho docela překvapená, protože mne strašili, ale super, taková překvápka beru ráda 😀 😀 😀
jaspi,
a ty silnější dávky jsou reálné, nebo ne?
je mi líto, že se jim nechce poporůst 😔

jaspina
21. črc 2009

Evi - jo já myslím, že jsou.. Protože já měla jen 3 tablety a vím, že většina holek bere 5 až 10. Akorát mě to dnes nějak zaskočilo, že se teď bojím, že nebudu reagovat ani na to.. ale snad se pletu. Ty náhodou nevíš, jestli se dá dělat něco aby líp rostly? Čaje, bylinky..nevím 😕

strouzek
21. črc 2009

evi no jenže já mám štítku pryč celou a beru jako náhradu dost vysoký léky a vypadá to že mi je ještě zvýší, no uvidíme, i kdybych nekojila tak mi to neva, to už by bylo jako bonus , já říkám já chci mimi v kočárku, krásný růžový a zbytek je mi fuk 😀

jaspina
21. črc 2009

Strouži, tak buď to bude krásná holčička, nebo chlapeček - ale ten v té růžové bude asi vypadat trochu divně 😀

strouzek
21. črc 2009

Já myslela růžový ve tvářičkách ale kdyby to byla růžová holčička s růžovýma tvářičkami tak se snad ožeru radostí 😀

strouzek
21. črc 2009

jaspi mě se hrozně moc osvědčil jeřáb a sarapis, nejen jako na těhu ale vůbec na hormony i štítky, v únoru hormony katastrofa a v květnu po tom co jsem ho nasadila nádherné výsledky dr. sám hleděl jak z jara jestli jsem se upsala ďáblu že to není možný že takový zlepšení o 300%

evanek77
autor
21. črc 2009

jaspi,
já brala jen ten kontryhel jako čajík a těhu vitamínky
strouži,
já loni chtěla pro chlapečka růžovej kočárek, tak co 😀
možná proto manžel radši sám koupil oranžovej 😀 😀 😀

jaspina
21. črc 2009

Strouži právě jsem si říkala, že se teď o pauze vydám do zelené lékárny - tam mají i ten Sarapis. Jak se jmenuje to, co je v tabletách a že to má být taky dobré? Myslím, že to baští Kačka a tuším, že o tom psala i Mar..

jaspina
21. črc 2009

Už jsem to našla - Femibion, ale to je spíš pro těhule.. Ještě jdu omrknout co píšou o Gynexu..

mar26
21. črc 2009

jaspi já brala Femigrad a hned jsem první měsíc otěhotněla...mrkni i na něj 😉

kačko manžel se taky rozbrečel, když malou viděl 😵 ...byl prostě fakt dojatý

Evi no jo, bez manžela by to bylo vše fakt mnohem težší...jak on ví, jak je porod náročný pro ženskou,tak si ho vážím za to,jak mi to dával najevo a moc mi pomáhal.

jaspina
21. črc 2009

Aha - tak já jsem to popletla..
Mar - to se musí objednávat nebo to prodávají i třeba v lékárně? Teď jsem našla, že ovulaci podporuje drmek.

mar26
21. črc 2009

jaspi objednávala jsem to přes výrobce..myslím,že v lékárně to nemají
a drmek jsem taky chtěla zkusit,ale fakt je to hnus,tak to jsem zavrhla a letěl do koše

evanek77
autor
21. črc 2009

marti,
jak jste s kačkou mluvily o tom porodu včera v televizi, tak manželova reakce byla: já vím, že už ti dlouho slibuju, že ti dofouknu ten balon na cvičení... jak tam ta mamulka seděla před porodem na balonu, tak si vzpomněl 🙂
to jsou chvíle, co vydají za pugét kytek na začátku chození 😉

strouzek
21. črc 2009

no femík jsou normální vitamíny ale ty podle mě jsou dobrý ale nezlepší hormony. ten sarapis hormony zlepší určo, prý zlepší i hlen, popožene vaječníky atd. hodně holkám to fakt zabralo 😉 já tomu sarapisu věřím, mě pomohl a nejen se štítkou. jeřáb mi zase pomohl s mrchou,vždycky když jsem ho nebrala tak rozhozená a když brala jak hodinky.

jinak drnek ten jsem teda nezkusila ale pila jsem teď 2 měs. nějakej čaj plodnosti pro muže i ženu z bobshopu.cz 😉

strouzek
21. črc 2009

včera bylo něco o porodu? kde? ve víkendu ne? no na to jsem radši nekoukala, bo bych měla depku 😀

evanek77
autor
21. črc 2009

strouži,
bylo to hodně decentně natočené 😉 i když u miminka jsem tedy slzela 😀

strouzek
21. črc 2009

evi dneska bych se na to klidně podívala protože dneska je mi krásně, včera bylo hůř, nervíky hrály 😔

farmarska
21. črc 2009

ahoj holky, ahoj strouží 🙂

jsem tu ted pár dní nebyla, jsem si užívala v posteli vysokých teplotek a angínky 😅
dnes už je líp, antb. zabrala 🙂
holky co u vás nového???
hlavně jsem zvědavá na novopečené maminy!! 😵 😵 😵
holky tak jak je, když už nejste 2v1 ??? 😉 😉 😉
a co porod? 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru