Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
23. kvě 2009

šarlotko,
to je mi moc líto ☹
kači,
ať je mamince brzy líp, ledvinová kolika pěkně bolí, chudina 😔
jani,
video je krásné 😉
andara,
moc moc gratuluji k Magdalence, je to krásné jméno pro určitě moc krásnou holčičku 🙂 🙂 🙂

tercie
23. kvě 2009

Ahoj holky, u nás se nic neděje, tak jsem ani neměla co psát, ale poctivě jsem četla. Dneska jsem vám přišla aspoň popřát pěknou sobotu, ale koukám, že tu moc veselo není.
Samozřejmě gratuluju moc Andaře k holčičce 🙂 ,
a Šarlotko, drž se, snad nebude revize třeba, je mi to moc líto, nevím co jinýho říct ☹

jaspina
23. kvě 2009

Šarlotko, moc mě to mrzí! 😢 Drž se, myslím na tebe a posílám sílu! Snad tě v nemocnici jen zkontrolují a revize nebude třeba.

jaspina
23. kvě 2009

Holky u nás včera byly takové mraky během chviličky, že se udělala naprostá tma a fakt z toho šla hrůza - ještě jsem nic až takového neviděla. Vypadalo to jak konec světa - i pes byl z toho vyklepaný. Podařilo se mi to nafotit, tak jsem to hodila do alba.. Pokud to nesmažou, tak mrkněte.

mar26
23. kvě 2009

Ahoj holky,

andaře gratuluji k Magdalénce 😵

Kačko ať je mamince brzy lépe

šarlotko moc mě to mrzí 😔 ...drž se!

My dopoledne byli v Praze, okouknout hodinky, došli jsme si na pohár a na obídek a pak jsme šli na velký nákup a doma jsem padla a do teď spala 🙂 . Přijel manžův nejmladší brácha něco si udělat na autě a šli jezdit s monster truckem. Domů jsme si ještě koupili dortíky,ale stejně udělám ještě palačinky nebo lívance 🙂 Chutě jsou chutě a nejvíc na to nezdravé 😅

tercie
23. kvě 2009

Jaspi ahoj, koukala jsem do alba, krásný počasíčko ty bláho... taková ta ponurá atmosféra přesně předtím, než začne pršet mi občas taky nažene hrůzu

jaspina
23. kvě 2009

Terci - no ponuré to bylo 😉 Hlavně když začínalo hřmět a já si uvědomila, že ještě nemáme hromosvod 😀

tercie
23. kvě 2009

Ahoj mar dostala jsem chuť na palačinku, jak tak o tom píšeš 😀 Ještě jsme dneska ani neobědvali, manža spí po noční a z kuchyně v tom našem provizoriu je do ložnice všechno slyšet, tak jsem zatím uklizená u švagrový u pc, ale začínám mít docela hlad, nedá se nic dělat, holt budu riskovat, že miláčka probudím... 😎

tercie
23. kvě 2009

jaspi tak jestli máte v okolí něco vyššího, než jste vy, tak bych se nebála 😀

mar26
23. kvě 2009

tercie včera totiž taky někdo psal na koníku o palačinkách a tak mě navnadil, že si je musím dneska udělat 😀

jaspi počasíčko fakt pěkný -jak z nějakého hororu

tercie
23. kvě 2009

tak to palačinky fungujou jako tichá pošta, co? 😀 Už jsem byla zrevidovat obsah ledničky, tak mám marmeládu ze směsi lesního ovoce a borůvkovej kompot, šlehašku... to by šlo 😀 ale zas se mi hned nechce odcházet, když jsme se tu sešly, já většinou když sem poslední dobou přijdu tak tu nikdo není

tercie
23. kvě 2009

šlehaška 😀

mar26
23. kvě 2009

😀
to je dobré na palačinky, já si koupila tvaroh,tak ho rozmíchát, dám si je i s nutelou a koupila jsem dva čerstvé ananasy,tak tam dám i ten a v mrazáku mám směs lesního ovoce a zakysanou smetanu..tak ještě uvidím co všechno na ně naplácám 😀
Včera jsem měla děsně žravou, ale hrooozně moc, dneska už to tak hrozné není,ale chutě pořád.

jaspina
23. kvě 2009

Holky nezlobte s těma palačinkama - já si udělala jídlo a právě se na něj chystám a vy jste mě úplně vnutily tu chuť na palačinky taky 🙂 Tak já jdu baštit, pa pa

mar26
23. kvě 2009

jaspi dobrou chuť 😉

Já půjdu na ty palačinky, až mi přijde manža se švagrem domů, ať jim můžu naložit 🙂

tercie
23. kvě 2009

Jojo, palačinky jsou nakažlivý 😀 Já s nima ale musím počkat až se manža vzbudí, abych mu nesmrděla do ložnice... to je děs tohlecto, to jsou muka, já už chci do svýho domečku 😀

Mar s nutelkou jo, to bych taky mohla zkusit 🙂 Já mívám takovouhle žrací před mrchou, ale v těhu jsem to nějak nezaznamenala...

Jaspi nech si čvachtat 🙂

tercie
23. kvě 2009

No, koukám, že už to vypadá spíš na večeři než na oběd 😀 Já teda asi taky půjdu spáchat jídlo, když taky utíkáte. U toho pc to tak utíká, že na to, že jsem ráno jen snídala a od tý doby nic, a sedím tu už 3 hodiny ani nemám hlad... celkem dobrá dieta 😀

mar26
23. kvě 2009

tercie já to mám čistě nárazově,extra chutě na něco to ne,ale sladký můžu 😵
A nejvíc chutě mám tak od včerejška 😀, jinak jsem jedla,ale ne nijak extrémně.

tercie
23. kvě 2009

Mě po sladkým naštěstí pálila žáha 😀 Ale co mě bralo byly ředkvičky, v zimě byly ještě málo pálivý, takový spíš vodnatý a těch jsem zpráskala třeba 4 svazky na posezení 😀

Jdu na to vaření, nebo se nerozhoupu, a už mi kapou sliny na klávesnici...palačinky hurááá 😀 papa

jaspina
23. kvě 2009

Já je miluju namazané nutelou a na ni dát mandarinky z plechovky - zabalit a nahoru šlehačku a nastrouhat čokošku. Mňáám!

kristynaw
24. kvě 2009

sarlottka to me moc mrzi:( drz se ☹

kackark
24. kvě 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta..................???
Papua..................29DC
Jaspina..................13DC
Tercie...................10DC
Strouzek.................9DC
Nella.......................7DC
Mimina....................6DC

kackark
24. kvě 2009

Ahojky holky 😉

Koukám, že dneska nikde nikdo. Asi jste všechny venku. My pojedeme s manžílkem na oběd a pak se zase zastavím za mamkou. Chuděra vůbec včera nevypadala dobře.

Pořád moc myslím na sarlottku. Je mi to strašně líto 😔

sarlotta
24. kvě 2009

Ahojík holky,hlásím že žiju 😉
Jak jsem předpokládala mám za sebou druhou revizi 😠 ...krvácela jsem silně-i když bez bolestí, na utz nebylo vidět vůbec nic...ale těhu to bylo-no...tak se nenechali ukecat, aby to odešlo samo a musela jsem zase pod narkozu.

Teď mě čeká 6ti týdenní šetření se,sex. abstinence a místo vany jen sprcha. Doc říkal,že si myslí,že ty dva potraty nemají souvislost-že byl každý úplně jiný a tento vidí na tu virozu. Že se standardně doporučuje genet.vyšetření a vyšetření na hematologii a jestli chci tak i všechny možné další testy-ale že si myslí,že je to pro mě jen ztráta času. Na otěhu doporučuje letní měsíce a papání vitamínků. Čekat 3měsíce...že půlrok je přežitek.

NO všechno moc hezké, ale momentálně jsem na tom tak, že si nechám napsat antikoncepci a oběhám si ty testy s manžou a poradím se v prediku co dál. Nejbližší termín snažení je ve hvězdách-protože já už fakt tohle NECHCI 😢

Děkuju moc jak na mě myslíte. Těhulky držte se, snažilky snažte se-ze mě si příklad neberte 😉

evanek77
autor
24. kvě 2009

šarlotko,
tak snad bude brzy líp, ach jo...

evanek77
autor
24. kvě 2009

kači,
tak ať je mamce brzy líp a může domů 😉

mar26
24. kvě 2009

Ahoj vlaštovičky 🙂

šarlotko chápu tě 😔 , není teď síla do toho jít bez testů a tak....drž se kočko a určitě se miminka dočkáte!

Kačko ať je mamince lépe!

Evičko -ty hubeňoure 😉 , kdepak přibíráš jak jsi psala? Vždyť ti to moc sluší 😵

Já dala do alba fotečky hotového pokojíčku 😵 -ještě zítra dorazí prostěradlo v tmavě růžové a bude hotovo 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

evanek77
autor
24. kvě 2009

mar,
pokojíček je moc krásný, opravdu se vám povedl 🙂 🙂 🙂
no loni ještě v 18tt jsem vůbec neměla takové bříško jako letos, mám v pase u 85, tj 20cm navrch 😉,
ono je asi fakt pravda, že u druhého těhu jsou břišní svaly povolené a bříško víc vystupuje. Nedopnu žádné oblečení a loni jsem vůbec neměla problém... ale jen ať miminko pěkně roste 😀

dracekmracek
24. kvě 2009

ahoj holky něco jsem pro vás ulovila,není krásná 😵

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sarlot je mi to moc líto,ale děláte dobře že jdete na ty testy,pokud nic nezjistí tak jedině dobře ne?Drž se kočičko.

Marti pokojíček dle mého gusta za 6 měsíců se k vám stěhujeme 😀

dracekmracek
24. kvě 2009

evinko moc vám to spolu sluší 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru