Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
10. srp 2009

kači jsme také právě lev vím o čem mluvím 😉 😀 😅

kackark
10. srp 2009

Mury, já vím že jsi lvíček 😉 Tak budeme věřit tomu, že malý Daneček má v sobě tolik sil a energie jako ty 😵

jaspina
10. srp 2009

šarlot - já jsem těhule nebyla - já se tady k holkám kdysi přifařila 🙂
Ale tak snad si ty folíky dají říct a aspoň trochu narostou.. Když se tak prolévám drmkem i kontryhelem.. a i Gynex kapu a dokonce mateří kašičku včera - ale myslela jsem fakt, že se pošavlím. To je největší hnus hnusů 😝 Zlatý drmek proti tomu!
A malinkému broučkovi budu držet palce. Určitě to zvládne!

sarlotta
10. srp 2009

No jo, tak sem to tipla, albíčko nemáš 😒 Možná bys měla to umělko nadhodit a víš jak to je... než se to zorganizuje tak je 60% těhulek přirozeně🙂))))

mar26
10. srp 2009

Dobré ráno 😵

Jarušce a hlavně Danečkovi přeji hodně zdraví, sil a štěstíčka a ať jsou co nejdřív spolu doma 😵

jaspina
10. srp 2009

šarlot já se do toho právě moc nehrnu.. Beru to jako poslední možnosti.. Před tím bych asi šla na laparku a pak jsou taky prý nějaké injekce přímo toho hormonu co je v clostilu. Ale tak zatím ještě dám šanci tomu, co beru teď..

jaspina
10. srp 2009

Kači a jaký čas máš v pexesu nejlepší?

sarlotta
10. srp 2009

jo, jaspi, kamoška se snažili 2roky, pak byla na laparce, pak stimulace hormony a teď čeká dvojčátka. 😉

jaspina
10. srp 2009

šarlot 🙂 Taky by se mi líbily dvojčátka - teda aspoň jako představa - v reálu bych se možná zcvokla 😀

kackark
10. srp 2009

Jaspi, včera udělal manža něco kolem 14s. Já jsem na tom hůř 😖
Nevíš za kolik to dělají ostatní?

sarlotta
10. srp 2009

nooo... to by ses asi zcvokla🙂))))) péče o jedno je na mašli🙂)) kolikrát 😀 na druhou stranu dvě děti to je dar 😉

jaspina
10. srp 2009

Kači já 1x udělala 13,31 ale to byla náhoda. Jinak mám problémy se dostat kolem 15ti..

kackark
10. srp 2009

Jaspi, tak to seš dobrá, budu muset počkat na Aničku, děti mají lepší postřeh 😉

jaspina
10. srp 2009

Kači tehdy to bylo zrovna nějak dobře nachystané. Jinak jsem běžně kolem 20ti.. Někdy se to ani neotočí a člověk toho zbytečně nakliká víc a ztrácí čas.. Kde je dnes Evička? A taky Katuška tu dlouho nebyla že?
Jo nenapadá vás dárek pro kamarádku - je v 6tém měsíci a už přemýšlím, co koupit až se prcek narodí..

sarlotta
10. srp 2009

Holky co pomáhá na zalehlé uši ? já nevím jestli to mám po narkoze, nebo co, ale ráno když vstávám, tak mám takové nepříjemné tlaky v uších...jakobych tam měla vodu. dřív sem to neměla. 😠

kackark
10. srp 2009

Jaspi, já bych jí koupila něco z oblečení, ale ne na malé mimi (to budou nosit všichni), ale třeba tak na půl roku, roční 😉 😵

kackark
10. srp 2009

Sarlot: tak to nevím 😖

kackark
10. srp 2009

A nemáte některá tip na dobrou rychlovarnou konvici v nerezu? Včera se nám rozbila a budeme muset co nejrychleji koupit novou.

jaspina
10. srp 2009

Kači na konvici nevím - já to kupuju podle toho, co mě prostě zaujme.. A říkala jsem si, že bych třeba spíš koupila nějakou věc než oblečení..ale nevím jakou - aby to neměla.
Šarlot na ty uši nevím..ale co zkusit třeba takový ty svíčky?

farmarska
10. srp 2009

i já držím Jarušce a malýmu lvíčeti moc moc palce a věřím že to dobře dopadne 😵

sarlot babo jedna optomistická 😀 to víš že se oživil, ba někdy je až moc živo 😀 ale balón zatím necháváme v koutě 😀 😀 😀 S těma ušiskama, nevím..neskočíš si raději k ušnímu, bude to chvilka a třeba bude hned po problému 😉

mimina321
10. srp 2009

jaspi bodyčok nieje nikdy dosť 😵 podbradníčkov tiež 🙂 hned by som išla na nákup s tebou,milujem hrabať sa v tých minivecičkách

jaspina
10. srp 2009

Mimi já to taky miluju, ale zakázala jsem si cokoliv kupovat. Dřív jsem to syslila do zásoby, ale teď jak vidím, že to tak jednoduché nebude, tak jsem si říkala, že dokud nebudu těhule ,tak nic nekoupím! Ale občas je to boj 😀
Já jsem si myslela pro ni třeba na nějakou tu hrací dečku nebo nějakou vychytávku..

sarlotta
10. srp 2009

Mě se právě k doc nechce... jezdit do Uh a stejně by to trvalo než by mě objednali....

jaspina
10. srp 2009

Šarlot zkus ty svíčky nebo alpu na vatu a nechat to tam dýl.. Jinak ještě se tam leje nějaký peroxid a od to vyčistí.. Nevím řekli by ti v lékárně - je to něco, co tam hrozně šumí... Ale taky jsem kdysi měla podobný problém - ale mě to i pobolívalo a pak mě na ušním naměřili nějaký nitroušní tlak a prý to je, když se ti tam dostane voda - což nechápu, protože jsem se nepotápěla.. ale pak mi na to něco dali a bylo to dobré.

sarlotta
10. srp 2009

Holky co vaříte dneska... inspiračku))) dííík

sarlotta
10. srp 2009

Jaspi děkuju... mě budou mít za exota v lékárně už🙂)) furt tam nechávám prachy🙂)))) čajíky, vitamíny, minerály, testíky,.... je to tam skoro jako zpovědnice.... 😲 😀

jaspina
10. srp 2009

šarlot tak zkus první tu alpu. Tu koupíš myslím i v drogérce. Nebo slivku.

maova
10. srp 2009

Ahoj holky,
Jarušce, Danečkovi i tatínkovi držím moc palečky, aby všechno společně zvládli. Čeká je ještě dlouhý boj, ale 880g už je pěkná váha a věřím, že to dobojují do šťastného konce 😵

maova
10. srp 2009

A my jedeme ve čtvrtek na dovolenou 🙂, na Krétu 🙂. Já se tááááák těším 🙂

sarlotta
10. srp 2009

jaspi, tak to zkusím slivku🙂 😀 😀

mao... to budou krásné fotečky... tak ať Vám vyjde počásko a ať je to romantika 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru