Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
10. srp 2009

Ahojky Marti 😵

Tak moc ti to přeji, zasloužíš si odpočinek a nabrání nových sil, než nastoupíš do práce. Vybrali jste si určitě moc dobře 🙂 Řecko je nádherné 🙂 😵 Už teď se těším na fotečky. A budete mít polopenzi a nebo all? A na jak dlouho letíte?

mar26
10. srp 2009

Marti to bude super ta dovča 🙂 , hezky si jí užijte, budeš zase jak černoch 😀 ...já bych taky letěla a hned.....půjčila bych ti uplakánka 😅 ....ne dělám si srandu,ale někdy je to náročný..dneska mi dvě hodinky plakala, byla napapaná, přebalená, bříško to podle mě nebylo...snažila jsem se jí uklidnit,zabavit..nic..prostě hysterie a to je někdy na hlavu 😅
Od pátku je trošku protivnka...ale zase dneska docela hezky spinkala

jaspina
10. srp 2009

Já už chci taky dovčůůů! Akorát že i když ji příští týden mám, tak když někam pojedem, tak se musíme na úterý vrátit, protože musím na folikulometrii 😝

kackark
10. srp 2009

Ahojky Marti,
neboj ona se Natálka zase umoudří. Moc jí ode mne pozdravuj 😵
Jinak zrovna včera jsem měla debatu s mým milovaným manželem na téma, jak je podle něj zbytečné kupovat uhlí, že když budu doma, tak přeci můžu každou hodinu lítat ke kotli a příkládat dřevem. Tak bych si od tebe Marti ráda na chvíli Natálku půjčila, aby si uvědomil, že to není zas až taková sranda.

kackark
10. srp 2009

Jaspi, a nebude lepší než dovča, když ti na folikulometrii řeknou, že dozrává vajíčko a máte se snažit 😉 😵
Pošlu Ti do IP odkaz na jedno album, kterému říkám, že naděje umírá jako poslední 😵

kackark
10. srp 2009

Jaspi, máš to tam 😉

mimina321
10. srp 2009

tak som doma z pošty 🙂
mao pekne si to užite,teším sa na pekné fotky 😵

kackark
10. srp 2009

Mimi, co že si to včera zasadila? Já to nevyluštila 😅

mar26
10. srp 2009

Kačko on to manžel sám pak uvidí až bude s vámi,že to není vždy tak jednoduché 😉
Zvlášť když bude Tadeášek plakat a nebude k utišení a oni ne všechny dětičky po papání hned usnou...u nás to tak rozhodně není 😅 ...ale nestěžuju si,to opravdu ne ani nechci aby to tak vyznělo...neměnila bych za nic na světě 😵
Já opravdu nemám většinou čas ani uvařit oběd,protože spinká většinou až tak od dvou,tak že spíš vařím večeři 😀 . Ale dneska už jsem udělala polévku,tak si pak dám a udělám si krupicovou kaši a odpoledne budu dělat až večeři.
Teď Naty spinká,pak bude papání,půjdeme ven a odpolko snad ještě usne 🙂

Měl by ti tak dneska už dorazit ten balíček...snad dojde v pořádku.

kackark
10. srp 2009

Marti, taky že na něj čekám. Doufám, že to pošta někde nezaloudá 😉 Díky moc 😵

To víš, ale v prosinci se mi moc kupovat a skládat uhlí nechce, to je na pochopení situace už docela pozdě 😀 Máme takový blbý kotel a když se topí dřívím, tak vážně každou hodinu se musí přikládat.

mimina321
10. srp 2009

kači krušpán,neviem ako sa to povie česky 😅 ale je to stálozelené,s drobnými lístočkami a dá sa to tvarovať-u nás sa to dosť používa na svadobné brčká 😵

kackark
10. srp 2009

Mimi, tak z toho moudrá nejsem vůbec 😀 Třeba se najde nějaký dobrák, který nám to vzájemně přeloží 😵

evanek77
autor
10. srp 2009

krásné skoro poledne vlaštovičky,
jsem vypravila ráno manžela do práce ja jak jsem se v sedm najedla, tak jsem se teď probudila v 11 😀 😀 😀
mury,
tak jaruška už má danečka na světě? Tak to jim oběma moc držím palečky, má už pěknou váhu, určitě to klučík statečný zvládne na jedničku 😉 😉 😉
farmi,
je mi líto, že to nedopadlo, snad už další měsíc to klapne 🙂
marti,
natálka se určo srovná, určo nebude uplakánek dlouho 😉 😉 😉 😉
kači,
to by manžel zkusil jednou, abych po hodině přikládala, dostal by na prdel 😀 😝

jaspina
10. srp 2009

Kači myslím že krušpánek se taky jmenuje buxus 😉 Připíchává se to k mašličce na oblečení při svatbě..

kackark
10. srp 2009

Evi, právě říkali v rádiu, že se násilí na zvířatech bude přísněji trestat 😀 😀 😀 Tak to nebudu riskovat 😀

Jaspi, díky za vysvětlení 😵

mar26
10. srp 2009

jaspi taky myslím,že je to buxus...myrta se moc nesází a buxus je levnější a k nepoznání od myrty

jaspina
10. srp 2009

Holky teď mě tak napadlo - jak byla ta MS slabá, že to tak někdy je na začátku těhu - to by byl pěkný průser, když od víkendu baštím Clostil.. 😖 Ale jako tak to určitě není.. Jen je mi to divné. Minulý měsíc po Utroši byla MS silná jak nikdy a tento měsíc úplně malinko. Leda že by to nějak blokl ten Clostil?

mimina321
10. srp 2009

jaspi asi to bude ono 😵 🙂
tento týždeň zase pobedná 😝 🙄 zachvílku sa s vami budem musieť rozlúčiť
už aby sa nám podarilo tehu a mohla som s vami vykecávať 😉

kackark
10. srp 2009

Jaspi, mě to taky napadlo, když si psala, že je MS slabá, ale nechtěla jsem ti dělat plané naděje. Zkus testnout a uvidíš.

mimina321
10. srp 2009

jaspi tak skús test,je fakt,že niekto má na začiatku tehu slabú ms

evanek77
autor
10. srp 2009

jaspi,
jak píšou holky, testíkem nic nepokazíš 😉
kači, 😀 😀 😀 😀 😀

jaspina
10. srp 2009

Já ho doma pro jistotu zkusím - ale myslím, že tam // určo nebudou. Na UTZ nebyly dorostlé folíky. Ale pro jistotu - protože to bych musela hned s clostilem přestat, takže dobře že nebudou - už 2 dny ho beru..

mimina321
10. srp 2009

tak bambulky letím do práce 😖 majte sa zase sa uvidíme zajtra 😉

sarlotta
10. srp 2009

krušpánek-buxus-zimostráz..... všechno je to správný název🙂 a jedna rostlinka...... 😎

papua
10. srp 2009

Ahoj dievcata!
Velmi drzim palce adajar, teda hlavne malinkemu, aby to zvladol !!!!

Mao: na krete je kraaaasne, bude sa ti tam pacit!!!!!!

tercie
10. srp 2009

Ahoj hoky, přišla jsem vám říct co u doktora... Jak jsem měla strach abych nedostala vynadáno, že jsem nečekala, tak nic nenamítal, jen, že jsem nedodržela to tříměsíční braní listovky, tak jsem se pochlubila že skoro 4 měsíce jím dvojnásobný dávky, 1600jednotek Tak se jen pousmál že prej jsme nezaháleli. Jelikož jsem jen malinko těhu tak na UZ viděl jen vysokou sliznici a náznak... dostala jsem Utrogestan, 2x denně zavádět a 24.8. jdu na konrolu a to už bude vidět prcka
Brali mi krev na hcg a zítra do tří hodin si mám zavolat pro výsledky... 🙂

Jdu vás krapítko dočíst ať vím co se děje, a adajar a danečkovi moc moc moc držím palce, ať to zvládnou, četla jsem o nich už na zamlklinkách.

tercie
10. srp 2009

Jaspi jestli budeš testíkovat, tak držím palce!!!!! 🙂

evanek77
autor
10. srp 2009

terci,
to je krásné, jak je sliznice, tak je mimísek v děloze, moc gratuluji 😉 🙂

evanek77
autor
10. srp 2009

jsem vypátrala v listopadovkách z dnešního odpoledne:
Holky, čerstvá zpráva od Ad - Ad je dobře, prdelka Danielek bojuje a zatím mu to prý moc jde. A jak píše Adaj - je kouzelnej.

maova
10. srp 2009

Moc holky nestíhám, tak jenom v rychlosti. Je to jihovýchod Kréty a měl by tam být hezký klídek bez nějaké masové turistiky, takže na to se těším moc, přesně to jsem si představovala, nějakou klidnou oblast 🙂 Je to na 12 dní a nakonec bez jídla. Půjčíme si motorku a budeme různě jezdit po plážích a odpočívat a jídlo někde vždycky koupíme 🙂
Dneska jsem byla podruhé na Mojžíšovce, tak jsem zase hezky odblokovaná 🙂 a protože se ta páteř zase zablokovala, mám nějaké nové cviky s prodácháváním a přijdou mi dost náročný a hlavně se mají dělat několikrát denně, takže jsem na sebe zvědavá. Ale musím. Prý až se ty svaly vevnitř posílí, neměly by mi ty cviky dělat problém, což si teď neumím představit, protože mi u toho nejde dýchat.
Tak já běžím do hajan, zítra musím ještě k doktorovi a dozařídit nějaké věci, ve středu máme taky nějaký plán a ve čtvrtek brzy ráno letíme, takže je to takový nabitý, ale aspoň není čas myslet na nic špatného.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru