Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

kači,
věřím tomu, že je to tak, že kdo se neozve... děláš dobře, že tam půjdeš, takhle bys byla u porodu vyřízená, se vůbec nevyspíš...

evanek77
autor
24. srp 2009

nevíte, jak dlouho dopředu se mají donést papíry účetní do práce skrz nástup na mateřskou? Moje paní doktorka není na papíáry a nikdy neví, ať se ptám na cokoli... i ten lístek na peníze se pokaždé musím připomenout a bojují s jeho vyplněním... asi moc nerozdává neschopenky 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
24. srp 2009

No Evi krásně to popisuješ 😀 Já jsem taky zvědavá, jak to vypadá výš než 20tt 😀
Dneska poprvé srdíčko, a to za všechny tři těhu... předtím jsem na prvním UZ byla vždycky už v 6tt a to mi srdíčko nikdy neukazoval, tak se těším, že ho uvidím dneska 🙂

evanek77
autor
24. srp 2009

terci,
jejda, tak to ti mocinky moc přeju, já měla poaždé slzičky v očích, je to neskutečně dojemné, mít v sobě najednou novej život... 🙂
my jak jsme včera hubili moly, tak dnes OK, nikde ani jeden, ale večer se mi spustila krev z nosu tak moc, že mám docela strach, jestli jsem se nenadýchala moc a neublížila malému, snad to byla jen podrážděná sliznice.
Manžel to vzal ve velkém a všude vysprejoval, instaloval lapače a jinam zas odpuzovače, mámě teď pěkně chemický byt. Sice jsem celou noc větrala, ale i tak to tu cítím.... sláva nepořádným sousedům, člověk si může doma uklízet jak chce a stejně se mu ty potvory domů dostanou ☹

mimina321
24. srp 2009

kači tak nech to dobre dopadne,aby si si to tehu mohla nachvílu užiť ako píše evinka 😉 chúda moje stále ťa niečo trápi 😔
terci to ťa asi nestihnem,idem na pobednú,ale určo už bude aj srdiečko 😵

jaspina
24. srp 2009

Evi a to je ta podnájemnice jaks psala, že to dáš asi svobodné mamince? To je fakt na prd, když si někdo obstará podnájem a pak ti tam parazituje 😠
Kači doufám, že tlak budeš mít v pořádku 😉 a nebudeš se s těma lékama muset tak trápit!

evanek77
autor
24. srp 2009

jaspi,
jo jo, je tam svobodná maminka asi s přítelem, ale řešili jsme spolu, že když ho ve smlouvě nepřiznám, tak jí sociálka zaplatí půlku nájmu jako příspěvek na bydlení...no, uvidím do konce měsíce, už jsem jí psala a tisíc výmluv, tak snad zaplatí... ale je to otrava, že se lidé takhle chovají 😔

mimina321
24. srp 2009

evi neznášam tuto situáciu,ked niekto vieže ti má niečo dať alebo vrátiť a ty si to musíš milion krát pýtať 🙄

jaspina
24. srp 2009

Evi asi jí leda říct, že buď ti to dá do určitého termínu nebo ať si balí věci.. Je to blbé, ale někdy to prostě jinak nejde. Někteří lidé absolutně nehledí na nějaké svoje závazky vůči ostatním a spoléhají na trpělivost jiných.. 😒

tercie
24. srp 2009

Evi to je v háji, když se někdo na někom stejně potřebným dokáže takhle přiživovat, co. Tak snad s placením nebude otálet dlouho 😉

Za půl hodinky jedu, tak vám pak přijdu poreferovat, a doufám, že se tu do tý doby staví i papua, já už jsem jak kšandy!! 😀p

evanek77
autor
24. srp 2009

terci,
drzíme s tomíkem oba palečky, to víš, potřebujem dost vrstevníků, ať si pak má s kým hrát 😉 😀

tercie
24. srp 2009

Holky ještě jednou moc díky, jdu se oblíct a vyrazím, tak odpo papa🙂

papua
24. srp 2009

Ahoj holkyyy!!!! vy ste take zlate, ze na mna tak internzivne myslite, ale testovala som az vcera rano a na teste nic..☹....Ale co je horsie mrcha stale nikde 😠 , nechapem.......

papua
24. srp 2009

Babule vy ste ma tolko spominali cez vikend, ze sa divim, ze sa mi neckalo 🙂))))....Ospravedlnujem sa, ze som nenapisla cez vikend aspon info, ale boli sme na chate, mimo domu...takze bez netu....Ale aj tak by nebolo co napisat...☹

jaspina
24. srp 2009

Papua to je mi líto, ale není třeba ještě brzo, když MS nikde?

mimina321
24. srp 2009

papu ahoj 🙂 no ty si nás ale napínala,pokial nieje ms tak ešte nádej je 😉

papua
24. srp 2009

No praveze neviem, ovu bola urcite neskor ako mala, pravdepodobne az na 18 DC, takze ak by to tak bolo este by mohlo byt skoro, ale necitim nic zvlastne....A co je cudne, ze uz cely minuly tyzden som mala PMS, bolo mi zle, brucho ma bolelo a stale nic....Neviem, ale bojim sa skor ze ten clostil mi urobil trosku bordel s MS.

evanek77
autor
24. srp 2009

papu,
já nepřestávám držet palce, pořád ještě se // mohou vyloupnout 😉 🙂

mimina321
24. srp 2009

papu jasné že urobil asi príde až o 9 mesiacov 😵 😀

evanek77
autor
24. srp 2009

mimina,
přesně tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

papua
24. srp 2009

holkyyyyy 😀 , ste supeeer! dakujem 😉

dracekmracek
24. srp 2009

Ahoj vlaštovičky jdeme se nahlásit že jsme stále ještě doma,zítra máme kontrolu tak uvidíme.Jen jsem v rychlosti zaregistrovala že Kačenka a evička mají dobré zprávy tak to jsem moc ráda,tak se všechny opatrujte

papua
24. srp 2009

Ahoj Dracku, tak to je dobre, ze ste stale doma, drzim palce na zajtrajsiu kontrolu velmi! Verim, ze sa to zlepsilo! Oddychuj!

dracekmracek
24. srp 2009

papu moc děkuju zlatíčko 🤐

mimina321
24. srp 2009

katuška a ako sa cítiš?je to aspoň trochu lepšie? moc na vás myslím
papu držíme palce 😵

evanek77
autor
24. srp 2009

dráčku,
to je moooc dobře, že se lukášek umoudříl a už v bříšku nezlobí 😉 😉 😉 😉

dracekmracek
24. srp 2009

mimi jak kdy třeba dnešní noc byla hrozná,snažím se odpočívat a jen co vstanu břicho tvrdne,a dost to bolí,ale taky jsou dny kdy tvrdne malinko a nebolí to....hlavně aby byl malinký v pohodě já vydržím všechno 🙂
a posíláme ti těhu bacílky ať máš co nejdřív špuntíka v bříšku 😀 😀 😀

evinko jééé ty jsi 28tt 😵 😵 😵 moc vám to s manželem v albu sluší 😉

evanek77
autor
24. srp 2009

dráčku,
však tobě to také letí, neboooj, ještě budeš ve 3čtt balit tašku do porodnice 😉

strouzek
24. srp 2009

ježiš chvilku pracuju a tady se to tak rozkecá.
tercie držím palečky na kontrolu
papu to je mi líto ale dokud nepřišla mrcha je naděje 😉
dráčku drž se, lukášek to určo zvládne, taky proč by spěchal ven když se má u tebe v bříšku jako v bavlnce 😉

dracekmracek
24. srp 2009

já už jí mám ode dneška sbalenou 😅 radši,prostě jsem se ráno vzbudila a něco mě táhlo k tomu si jí sbalit....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru