Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................29DC
Sarlotta.....................25DC
Mimina.......................17DC
Farmi.........................16DC
Papua........................10DC

evanek77
autor
4. zář 2009

jaspi,
ať se ti to brzy podaří najít a pěkně ti ten poslední pracovní den uteče 😉
s tou prací je mi to líto, je fakt blbá doba 😔

kackark
4. zář 2009

Krásné dobré ráno 😵

Marti, myslím si, že je moc dobře, že dr. je ochotný udlělat to, co vy si budete přát. Jsi citlivá a vnímavá osůbka a věřím, že sama nejlépe cítíš co je pro tebe a pro mimi dobré 😵

Jaspi, co MS? Doufám, že nedorazila, a že nás jen napínáš s testováním 🙂

farmarska
4. zář 2009

ahoj koníkovky 🙂

mao já tomu moc nerozumím, ale budu ti držet alspon palce ju 😉 😵

jaspi no taky jsem moc zvědavá na tvůj testík 😵 😵

kackark
4. zář 2009

Ahojky farmi, co ovu testy a snažení?

jaspina
4. zář 2009

Kači ty si všimneš všeho že? 🙂 No zatím nedorazila, ale čekám ji každou chvíli - mám křeče v břiše -ty klasické co jsou při MS a nohy mě bolí tak jak kdybych uběhla maraton.. Já už jsem minule při Utroši to měla napřed jen hrozně slabé.. No dnes určitě netestím, nejdřív zítra pokud by fakt MS nedorazila. Ale upřímně se fakt cítím tak, že dorazí každou chviličku..

kackark
4. zář 2009

Jaspi, to víš, že na vás snažilky pořád moc myslím a přeji vám //. Já myslím, že když ty folíky byly krásně veliké, že to dopadne 😵 Doufám, že zítra napíšeš, když budeš testit 😉 A jakpak jde to dohledávání?

jaspina
4. zář 2009

Kači už jsem to snad našla - teď ještě kontrola asi 800 poukazů 😠 , napsat fakturu, nahrát na diskety..
No on byl folík velký, ale jen 1. Kdybych testila a byly //, tak se podělím o radost s váma - ale nevím no. Hodně mě píchá hlavně napravo dole, vždy takové ostré píchnutí tam co je slepák zhruba - ale ten už nemám..

kackark
4. zář 2009

Jaspi, tohle jsem měla přesně taky a též jsem bez slepáku 😉 Když se miminko uhnízdí, tak se ještě chvíli musí vaječníky starat o jeho výživu 😵
To je dobře, že si to dohledala 🙂 To v dnešní době stále používáte diskety?

jaspina
4. zář 2009

Kači já to vždy musím nahrát na disketu jen na chviličku, aby se to z ní dalo stáhnout do mailu - protože z toho programu přímo to nejde. Takže data mailem a poukazy fyzicky poštou.
No a s tím břichem - já ho mám ale přesně nafouklé jak před MS a všechno to přišlo právě až tak včera - takže to fakt přičítám MS a minulý týden a včera jsem byla fakt protivná a to mívám taky.. Furt lítám na WC jak blbec - zjišťovat jestli už 😀

kackark
4. zář 2009

Jaspi, žádný už nebude 😉 Musíme tu mrchu zahnat a přivolat // 😵 Počkej celý příští týden budeš lítat na záchod a zjišťovat, jak // zesilují 🙂

jaspina
4. zář 2009

Jejda kéž bys měla pravdu 🙂 Jo a ještě mě fakt ale hodně bolí ruce a nohy - úplně si mi třepou. Říkala jsem si, jestli to není z těch papírů, ale to zas leda ruce.. Nohy mě tohle dělávají před MS. A taky mě pobolívá v bedrech - jenže to taky může být z toho. Já to mám všechno pokaždé jinak z těch hormonů. Teď mě napadlo jestli nemůže oddálit MS i ten Pregnyl.. Měla jsem ho poprvé.

kackark
4. zář 2009

Jaspi, tak to nevím, ale na MS nemysli, mysli raději na // 😵 🙂

jaspina
4. zář 2009

Já se tomu ještě bojím věřit - znám se, pak bych z toho byla o to víc nešťastná. Když do zítra nic, tak udělám test, ale do té doby dělám sama před sebou jakože nic 😀

kackark
4. zář 2009

Tak dělej jakože nic, klidně, ale my s Tádínkem stejně držíme pěstičky 😵

Holky, mě dneska vůbec nic nebaví, jsem šíleně unavená a nic se mi nechce, a přitom bych měla tolik práce, asi to je tím počasím ☹

jaspina
4. zář 2009

Kači určitě to je počasím. Tak se nepřemáhej - si těhulka, tak se musíš opatrovat. Vezměte si s Táďou něco dobrého na mlsání, zalezte do postýlky k telce a lenošte 😉 Dnes je na to den jak dělaný! 🙂

kackark
4. zář 2009

Jaspi, už si vařím obídek, zachumlám se s ním do deky k telce, ikdyž tam nic nedávají 😠 a budu vážně odpočívat, za nějaký průšvih mi to nestojí.

jaspina
4. zář 2009

Ještě jsem tobě i Tádínkovi chtěla poděkovat za držení pěstiček. Jéé teď jsem si představila, jak by vypadal v tom bříšku se zaťatýma pěstičkama 😅 😵

kackark
4. zář 2009

To on je má zaťatý, já ho o to prosila 😵 Říkala jsem mu, že to je pro jednu moc hodnou slečnu, která si to konečně zaslouží 😵

kackark
4. zář 2009

Jaspi, už mi došlo proč se necítím dnes dobře, je to přesně rok, co jsme se dověděli, jak moc je Natálka nemocná, a co nás čeká 😔 Pořád tak moc na mojí berušku myslím, navždycky to bude moje první holčička 😢 Dokonce se musím přiznat, že když občas třeba v duchu mluvím na bříško, tak se spletu a mluvím na Natálku (prostě se s tím smířit nedá), když jsme vybírali kočárek, tak jsem měla na krajíčku, že jsem Natálce koupit kočárek nemohla atd. Ale na druhou stranu jsem si před rokem myslela, že už se v životě nenadechnu, že je konec, a teď mám pár týdnů před porodem. Život je obrovská nečekaná houpačka.

jaspina
4. zář 2009

Kači tak to je jasné - to je podvědomí.. Ale zas třeba Natálka měla vyměřenou jen tak krátkou chviličku a vybrala si pro ni vás, protože věděla, že jí u vás bude hezky 😉 No a teď vám za sebe vybrala Táďu a určitě mu řekla, že u vás mu bude hezky a že ho budeš mít úplně nejraději, protože už víš jaký obrovský dar je mít zdravé miminko. Tak dnes na Natálku myslete a společně jí můžete s Táďou poděkovat. On za to, že ho poslala k vám a ty zas právě za to, že vám vybrala zdravého chlapečka a teď ho hlídá jako andílek..

kackark
4. zář 2009

Jaspi, si moc hodná, děkuji 😵

evanek77
autor
4. zář 2009

kači,
to je mi líto 😔
ale vím, o čem mluvíš, také mne to občas přepadává...
jinak to počasí dělá svoje, také polehávám a jsem nepoužitelná
jaspi,
držím palce 😉

jaspina
4. zář 2009

Holky vy jste hrozně hodné s tím jak držíte palečky - o to hůř se mi tu pak bude psát když MS dorazí. Zpoždění by vůbec nemělo existovat, člověk se kvůli tomu jen zamlada (hodně zamlada 😀 ) stresuje a teď se zbytečně těší.. Chjo!

evanek77
autor
4. zář 2009

jaspi,
jednou už to vyjít musí 😉 😉 🙂

jaspina
4. zář 2009

Evi a ty když jsi měla Pregnyl, tak ti MS neposunoval? Teď jsem četla, že to může udělat i Clostil. Je fakt že ten minulý měsíc jsem při něm měla MS hrozně slabou a teď jsem brala dvojnásobnou dávku..

evanek77
autor
4. zář 2009

jaspi,
posouval mi ji utroš, pregnyl určo néééé 😉 😉 😉 😉 u mne fungovalo 3 dny po vysazení utroše

jaspina
4. zář 2009

No vidíš, já vysazuju 26DC a dnes jsem 29DC.. Ale předchozí 2 měsíce jsem už 28DC začala špinit..

evanek77
autor
4. zář 2009

no, tak to by v sobotu mohl být důvod na testík 😉 😉 😉

jaspina
4. zář 2009

Evi kdybych to nedostala, tak jo.. Ale u mě to bývá často přes noc. Večer jsem v pohodě a až ráno vztanu, tak mrcha dorazí. Ale jo - o víkendu bych testila, zas tak trpělivá nejsem 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru