Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
9. zář 2009

Stroužku🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) super 😎 Blahopřeju 😉

Murynka je taky vcelku ok, tak to jsem ráda, tak si odpočine a zase bude dobře. Taky toho zařizování má holka hodně🙂 a tělíčku se to nelíbilo... hlavně že to není nic s malinkou, to je dobře.

evanek77
autor
9. zář 2009

marti,
duracellku, to je nádhernej příměr, to si zapamatuju 😀 😀 😀
já vím, pro tebe to k zasmání moc není, ale snad ji tohle období brzy přejde a bude hodňounká 😉

mar26
9. zář 2009

evi 😀 teď spinká tak je mi taky do smíchu 😀 ...ale ona funguje úplně jak ten králíček v reklamě...vydrží až 200x víc jak jiné děti 😀
jak v srpnovkách čtu,jak jim mimískové po koju vydrží sotva hodinu,co mají dělat aby je udržely dýl vzhůru...otevírá se mi kudlička v kapse 😀 😀

maova
9. zář 2009

Ahoj holky, já jsem se jen přišla ukázat a pozdravit 🙂 Včera jsem měla děsnou depku z práce, doleholo to na mě tak, že jsem to vůbec nečekala a probrečela celej večer. Ale dneska je to už trochu lepší.
Trochu jsem dočetla, tak gratuluji k dobrým výsledkům a přeji murynce, ať je v pořádku i s miminkem a vy všechny ostatní taky.

mar26
9. zář 2009

Marti to mě mrzí a to jsme na tebe moc myslely 😵
tak ať je to v práci lepší a lepší a třeba doděláš nějaké ty kurzy a dáš výpověď 😉

sarlotta
9. zář 2009

mar26🙂)))) hezky jsi to napsala 😀 😀 ale nepotěším Tě... u nás to vydrželo.... v 8mi měs už malý sám chodil.. a pak už jsem se teprve nezastavila... zato teď je naprosto samostatný a nikoho se nebojí, miluje školku🙂)) žádné slzičky... super.

evanek77
autor
9. zář 2009

mao,
to je mi líto, ale jsou to normální pocity po takové době 😉
já se dnes také stavovala do práce, poprvé od dubna a bylo mi z toho všelijak, a to se tam nemusím každý den...

mimina321
9. zář 2009

mar tomu verím,že je ti z toho do plaču...tá malá princezná dá teda zabrať 😉
mao tak prvý deň bol taký nanič?možno bude lepšie...
moc krát som rozmýšlala and tým prečo niektoré miminka prespia celí deň a iné sú duracelky ako píše mar 😅zrovna včera ame sa o tom bavili v práci,koleginka má takého plačlivého vnúčika.všetci kolko ich je doma kočíkujú,chovajú na rukách len aby bol cvíločku spokojný a neplakal............

sarlotta
9. zář 2009

Mao taky mě to mrzí, s tím smutkem budeš muset bojovat ještě mnohokrát 😒 Je mi to líto, sluníčko. 😔

Co by Ti tak udělalo radost..... třebááááááá ,,pevně věřím, že už zítra vyjde sluníčko co Vám bude svítit na cestu šťastným životem a splní se všechna přání, která máš" 😉

farmarska
9. zář 2009

šarlotko moc pěkně jsi to zase napsala 😵 ty jsi takovej náš spisovatel, vždycky napíšeš něco takhle hezkýho 😵 😵 a člověk se nad tím zamyslí a uplně tomu začne věřit 😵

mao určitě bude zase líp 🙂

farmarska
10. zář 2009

ahoj holky, hezké ráno 🙂

téda včera poslední, dneska první... já jsem ale vzornej koníkovskej závislak 😎 😀

holky na zamlklinkách se rozpoutala diskuze co zančí tenhle smailík 😲 by mne zajímal i váš názor, co myslíte? 😉

kackark
10. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................23DC
Farmi.........................22DC
Papua........................16DC
Jaspina.........................6DC
Sarlotta........................3DC

kackark
10. zář 2009

Ahojky holky,
vy mi teda dáváte zabrat, to si dám než vás dočtu 😉

Já s měřením dopadla celkem dobře, vejdu se do tabulek, tak naštěstí nemusím brát léky, jen na sebe mám být opatrná. Jsem za to moc vděčná.

A přišla mi tato sms od murynky: Kači, nevím zda to víte, jsme v nemocnici, malá je v pořádku, má 1080g, na porod se nechystám. Spíše mám skříplý nerv nebo zánět močáku. Moc vás zdravím. Držte se Mury

farmarska
10. zář 2009

kačko díky za zprávičku o murynce, hned jí zkopíruju do zamlklin, tam na ní taky všechny myslí 😔
a u tebe supr že jsi dopadla dobře!!! 😵 😵 tak hezky poslouchej doktory a bud na sebe opatrná 😉 😵 😵

kackark
10. zář 2009

Farmi, díky moc. Jsi hodná 😵

Strouzku: mega obrovská gratulace k negativnímu NT 😵 😵 😵

Marti: doufám, že bude mít Natálka dneska lepší den a dá Ti chvilku odpočinku 😉 Moc na vás myslím 😵

kackark
10. zář 2009

Farmi, já myslím, že ten smajlík značí údiv 😉

A ještě jsem dočetla, jak je Martinka nešťastná z práce, tak jí moc přeji, ať je to každý den lepší a lepší a hlavně, ať se najde brzy řešení, aby nemusela do práce dlouho jít 😵

strouzek
10. zář 2009

ahoj holky včera jsem utekla bez rozloučení ale zdechl mi počítač 🙄

kackark
10. zář 2009

Strouzi, já bych paradoxně potřebovala, aby mi počítač zdechl dneska a já konečně něco udělala 😀

strouzek
10. zář 2009

mar no moje známá si taky stěžuje že její mimčo jenom spí a že si ho vůbec neužije, zabít takové matky 😠 😀
mao ahoj tebe jsem už dlouho neviděla, je mi líto že to na tebe tak doléhá ale je to pochopitelné já byla zralá na psychiatra a to byla moje ztráta mnohem menší než tvoje. uvidíš bude líp kdy to nevím ale bude 😉

kači gratulace k tomu tlaku, je dobře že nemusíš žádný léky. já brala léky na tlak v pubertě a byl to mazec, byla jsem jak chodící spící panna, protože to vlastně utlumí nejen tlak ale celý organizmus a usínala jsem i vestoje.

kackark
10. zář 2009

Strouzi. díky 😵 Já ho mám v noci právě tak nízkej, že bych se po těch tabletkách už ani nemusela probudit 😝

strouzek
10. zář 2009

kači 😀 😀 tak to jsme dvě, já včera jako uklízela trošku ale večer měl náš Oliver potřebu zdefastovat celý byt takže mi vyhrabal hlínu s květináče, opět vyhrabal kočkolit, rozcupoval igelitovou tašku atd. nejvíc mě ale stoupl tlak ve chvíli kdy jsem zjistila že si z rajčat co byli v míse udělal balonky, packou si je vytahal ven a lítá s těma měkkýma rajčatama po kuchyni. holky já ho seřezala až mě ruka bolela a myslíte že přestal? ne začal ještě víc zlobit. 😠 holky já nevím jak zvládnu výchovu dítěte když jserm selhala i ve výchově kotěte 😢 uvažuju o té zvířecí polepšovně alemanža říká že i z tama by ho vyhodili páč je nenapravitelný 😀

kackark
10. zář 2009

Strouzi 😀 😀 😀 Díky tobě jsem si uvědomila ještě víc, jak strašně moc miluji Bessinku. Asi bych to nepřežila, kdyby mi dělala takovéhle lotroviny.

strouzek
10. zář 2009

kači fakt si jí važ, my jako měli u našich kočku ta sice taky občas zlobila ale spíš jen lítala po posteli s umělou myší a občas se mi zakousla malinko do nohy ale to co máme teď doma to je fakt mazec. ruky mám okousané tak že se mě lidi ptaj jestli chodím trhat maliny a ostružiny že jsem tak podrápaná, podrápaná jsem i na břiše, včera mi na něho skočil tak jsem ho seřezala, každý kdo k nám příjde tak nechápe kde jsme to vzali, i doktor říkal že takovou živou a vzteklou kočku už dlouho neviděl. já se pořád uklidňuju tím že je to kotě a že po kastraci se snad zklidní ale jestli ne tak fakt skončím s tou smyčkou kolem krku 😀

kackark
10. zář 2009

Strouzi: na druhou stranu by sis dokonalejší přípravu na miminko snad ani nemohla přát 😀

strouzek
10. zář 2009

To je fakt myslím že mimčo bude rozhodně hodnější i kdyby zlobilo 😀

jaspina
10. zář 2009

Strouži s rozmazleným kocourem to je hrůza! Ten můj jel do dětského domova 😀 Když už to nešlo, putoval i s věcma k jedné paní, která měla ráda kočky - měla jich víc a žila fakt pro ně.. Jako on byl fakt agresívní - i na návštěvy skákal a kousal je. Synovci se ho báli - bral jim hračky. On ti třeba na gauči skočil na záda a kousl tě zezadu do krku.. Mě se to napřed hrozně líbilo, že je takový pitbul v převleku kočky, ale časem.. Brousil si drápy na mých tričkách (nejlépe nových), kočkolit byl věčně venku a pak mi začal srát do květináčů..To už jsem měla nervy na pochodu a jako jeho nejlepší dílo bylo, když se mi vysral na okraj vany - celé se to rozplizlo po vaně a on se provokativně díval, co já na to.. Jo a ráno mi skákal na dveře a řval na chodbě dokud jsem nevstala a skákal mi i do vany když jsem se koupala.. Fakt mazlíček 😀

jaspina
10. zář 2009

Kači jsem ráda, že prášky nejsou nutné. Já si včera pěkně užívala vedlejší účinky clositilu - napřed jsem sežrala na co jsem přišla a v noci jsem myslela, že se zblázním horkem - návaly. Byla jsem spocená jak tele 😝

strouzek
10. zář 2009

jaspi ty jo tak to já bych ho do děcáku nedala ale je fakt že ho mlátím, no prostě to jinak nejde,ono to stejně nepomůže ale mě se uleví, vždycky ho chytnu a řežu mu zadek 😅 nejhorší je že když jsem na něho totálně naštvaná tak si lehne udělá očička a zase je to pro mě miláček Zatím pomáhá dávat ho k našim stačí den u našich a je pak týden hodnej a přítulnej asi si pokaždé uvědomí jaký galeje by měl u našich .

kackark
10. zář 2009

Strouzi: takže vlastně chodí do takové polepšovny 😉

Ahojky jaspi, to já budu trpět zítra, jdu na KO a cukrovku a jak se ráno nenajím, tak mi je zle, jsem zvědavá, jak to celé dopoledne bez jídla zvládnu ☹

strouzek
10. zář 2009

no vlastně jo 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru