Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
14. zář 2009

Holčičky, jedu na rehabku, tak se tu mějte krásně a těším se odpoledne 😵

Strouži, vím přesně o čem mluvíš, mě taky dávají paradoxně nejvíc zabrat víkendy, pak se dva dny vzpamatovávám a sotva se pořádně dospím, tak je tu zase další víkend 😖

strouzek
14. zář 2009

kači to máš pravdu, jako o spaní to ani tak ne, to až tento víkend byl takový na spaní namáhavý ale spíš myslím pracovně. buď jsou nějaký oslavy, nebo uklízím peru vařím a pokaždý se fakt cítím po víkendu hotová. přes týden jsem sice v práci ale sedím na zadku a spíš doma tak max utřu prach a víc neřeším, snažím se to dohánět o víkendu a to je pak záhul.

evanek77
autor
14. zář 2009

krásné pondělní dopoledne vlaštovičky,
mimina, kdepak se touláš, čekáme tu na tebe 😉 😉 🙂
strouži,
ani mi nemluv, včera odpoledne jsem šla spát a manžel se koukal na formule, za 2 h spánku jsem 2x cestovala přes chodbu z jeho do svojí postele, podle toho, jak pod oknem ječeli výrostci z jedné nebo druhé strany baráku 😀 😀 😀 😀 a dnes 7.15 tu začali sekat trávníky 😝
kači,
pěknou rehabku 😉 🙂
marti,
natynka je pokládek, když chce spinkat, viď? 🙂

strouzek
14. zář 2009

:ahoj evi, no to jo ti pracovití lidi by se měli krotit a nechát nás těhule vyspat co? 😀

sarlotta
14. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

Teda Vy se dřete těhulíny🙂 No jo, ale když se nic nedělá tak se člověk moc babrá v negativních myšlenkách, že.
My jsme byly v sobotu odpolko sbírat ořechy🙂 a v neděli zas na kole na výletě ... tak jsem byla spokojená. Já mám víkendy ráda🙂

evanek77
autor
14. zář 2009

strouži,
spíš mám pocit, že kdyby to sekali sobě na zahradě, mají to za desetinu času 😀

strouzek
14. zář 2009

Ahoj šarlot to je dobře že jezdíte po výletech, ještě si to užij, bude zima a taky budou určo // a pak budeš sedět doma jako já a tloustnout. Já se jako snažím chodit mezi lidi i normálně nejenom do práce ale lidi a hlavně manža mě začínají pěkně lézt na nervy. V pátek jsme měli opékačku z práce, jeden kolega slavil narozky a jedna kolegyně odchází no a já automaticky že jdu a polovina lidí na mě koukala jak na cvoka jakto že já jako těhule jdu. Pak to říkám manžovi a ten mě sprdnul že se nachladím, že bych neměla nikam chodit… atd. od doby co jsem oznámila těhu mám pocit že by mě všichni nejradši viděli uvázanou doma u postele. 🙄

evi to je pravda, to víš když to mají placený od hodiny tak proč by spěchali. Mě stačí lidi v práci, když se dělalo na úkolovku to se valili výrobky jen to lítalo a teď jak se jede na hodinovku tak se udělá tak 40% práce co předtím.

Holky já furt řeším dilema, jestli si mám nechat říct pohlaví nebo ne. Popravdě bych moc chtěla překvápko a ani mě to tak nějak moc nezajímá co to bude, u prvního je to jedno a výbavičku stejně kupuju na 80% univerzální barvy ale manža do mě furt tlačí že to chce vědět a mě je jasný že jak to bude vědět on bude to vědět celá republika vč. mě. Nejvíc se mi líbilo že se mi včera přiznal že to o těhu rozkecal hned všude, já blbá to tajím 3 měsíce, ještě teď to neví spousta kamarádek a on to prej rozhlásil po firmě hned druhý den po nalezení // a prej to už dávno visí na spolužácích jako horká zpráva. Dneska ráno mě hned vykládal že to bude určo holka že měl sen no mazec. Bezpodmínečně chce jít na další utz kdyby už to šlo vidět ale nevím jako jak to udělat abych to já nevěděla a on věděl a neřekl mi to.

sarlotta
14. zář 2009

Strouži🙂 to máš teda co řešit🙂))) Já jsem chtěla pohlaví vědět určitě, abych byla připravená🙂))) Já nemám ráda nejistotu. Takže jsme věděli že to bude chlapeček , sice až od 20tt, ale věděli 😎 Na utz jsem s malým byla 2x 😲 😀 víc se nedělal.

evanek77
autor
14. zář 2009

strouži,
je moc hezké to vědět, můžete dělat plány, co jednou bude a tak... já jsem ráda, že to vím 😉

strouzek
14. zář 2009

No na jednu stranu jo ale já hrozně moc toužila po tom překvapení na sále že řeknou je to kluk nebo holka a budeme dojatí o to víc. Jména máme vybrané už dávno , výbavičku chci taky univerzál kvůli tomu že pak nechci kupovat vše nové když bude druhé mimi jiného pohlaví. Kdysi když byla těhu sestřenka a nenechala si to říct jsem říkala že je blázen ale teď jsem to samé. Od chvíle co jsem našla // jsem se radovala za mimi a za to že jsem přečkala v pohodě další utz a další týden těhu a vůbec jsem neřešila co to bude. No a vlastně to neřeším ani teď,ale asi si to fakt budu muset nechat říct kvůli manžovi protože ten by to nepřežil.

strouzek
14. zář 2009

jo jinak plány no tak ty my už máme, kluk bude chodit do hudebky na kytaru holka na klavír, kluk bude chodit na orientační běh jako manža a holka do tanečních 😀 😀 máme to dobře promyšlený, děti dáme na střední školu kam jsme chodili oba s manžou a kde je několikagenerační tradice, páč tam chodili snad všichni z manžovi rodiny a i já 😀 😀

evanek77
autor
14. zář 2009

strouži,
nemám strach, že byste nebyli megadojatí na sále i tak 😀 😀 😀 😀

jaspina
14. zář 2009

Strouži tak ať to to napíše doktor na papír a dá to třeba do obálky a ty to dej manžovi. I když já bych se nevydržela nekouknout 🙂
Nevítě někdo, kde se kupují takové ty kytky - světla na zeď do děcáku? Není to z Ikei?

strouzek
14. zář 2009

evi no to je fakt 😀 budeme bulet oba
jaspi no o tom jsem taky uvažovala ale spíš mě štve že manža to hned rozkecá a nevydrží to. on nevydrží ani dárky na vánoce, koupí mi dárek a pak chodí a až do vánoc mě přímo nutí abych to po něm vyprosila dřív. loni mě otravoval 14 dnů ať se zeptám co mi koupil, že je někde doma atd. normálně chtěl abych ho vyšňupala jak malé děcko. pak byl večer před štědrým dnem a manža že už nevydrží čekat že jestli si nedáme ty dárky o den dřív však je to jedno kdy si je dáme. no zabít 😀

jaspi jj to jsem viděla v ikei, mě se to teda moc nelíbí ale jo jsou v ikei

evanek77
autor
14. zář 2009

strouži,
já ho chápu, já nemůžu ani pořádně hrát karty, sice mi jdou, ale každej pozná, kdy mám na zavření 😀 😀 😀

sarlotta
14. zář 2009

strouži to máš doma veselo🙂 To je fajn , takový chlap bude úžasný otec🙂)) Když už teď je s ním taková sranda 😀 😀 😀

Víš, já se nějak bála, že budu po porodu třeba zklamaná... vždycky máš nějaký pocit co to bude...já jsem toho kluka tušila... ale kdybych to nevěděla jistě a pak mi řekli že je to holka... chtěla jsem se vyhnout tomu, že bych to pak na to dítko třeba nějak přenesla nebo já už nevím🙂)))) prostě tak jsem to cítila.... a ta láska, když jsem ho pak viděla... to se nedá popsat....

evanek77
autor
14. zář 2009

šarlot,
ta láska už když je v bříšku.... ono je prostě jedno, jestli holka nebo kluk 😉 🙂

strouzek
14. zář 2009

Jj s manžou je sranda, zvláště ve chvíli kdy si chodím potají kupovat paštiky a párky v rohlíku protože si expert přečetl zase na netu že to nemají těhule jíst a dělá mi přednášky co můžu a nemůžu. Takže když vím že přijde později domů letím si pro čerstvé rohlíky a paštiku , já vím že to není košer ale když já jsem na paštice závislá. 😅 minule jsem si zase koupila u stánku párek v rohlíku a dlábím se tím a jel kolem manža v autě, děcka to jste měli vidět jak jsem rychle strčila do sebe celýpárek bez kousání 😀 😀

S tím pohlavím no já se loni hrozně cítila na kluka, od začátku jsem to věděla a pak o to horší bylo když jsem potratila cítila jsem že jsem ztratila svého chlapečka. No teď se necítím na nic,někdo mi říká že určo čekámkluka, někdo že na 100% holku ale já nevím, jediný příznak mám že nemůžu cítil sladké a jím nejradši salámy, párky, paštiky aj. takové ty chutě okurky rybičky atd. vůbec nemám. Teď se fakt cítím jako těhulka ale pohlaví vůbec necítím žádné. Asi si to říct nechám kvůli manži, možná že pak to fakt bude lepší vědět co to je a už s tím žít akorát se bojím šoku že se dr. spletla.

jaspina
14. zář 2009

Strouži já bych někdy chtěla být u vás doma neviditelný pozorovatel 😀
A normálně si vůbec neumím představit, jak popisujete, že vám řvou pod oknama výrostci atd. Já mám nad domem les.. a z okna sice vidím na cestu (taková vedlejší) ale za cestou je potok a louka, les.. Takže večer je fakt tma a ticho a ráno mě budí tak leda ptáci..
Normálně já si dnes připadám už jak magor.. furt mi sem chodí samí smraďoši 😝 Se snad domluvili. Napřed takový vyhulený začouzenec, že se mi fakt udělalo blbě a pak 2 po sobě důchodci - já nevím jak to popsat, ale někteří staří lidi smrdí stejně - prostě jak staří. Já nevím co to je, ale fakt mi to vadí a už když to píšu, tak se mi hýbe kufr 😝 Já bych některé vyhazovala hned u vchodu - i když vím, že za to snad nemůžou..ale já taky ne! 😠

sarlotta
14. zář 2009

strouži, jen si dej... když to není každý den🙂))

evi, když mi malého donesli, tak mi proletělo hlavou jak je nádherný a dokonalý a jen jsem se usmívala jak prdlá 😉

Stroužku podle chutí na maso bych tipla na chlapečka🙂 Já to tak měla. Kamoška dlabala marlenky a koláčky a koblihy- no ty bych vyblila🙂)))))

sarlotta
14. zář 2009

jaspi kup si osvěžovač vzduchu a normálně to vyfíkej... nadrzo🙂))))))))))))))) 😎

strouzek
14. zář 2009

japi naštěstí to byla jen vyjímka, spíš máme pod oknama klid protože v tom bloku baráků bydlí převážně důchodci, spíš to byl nějaký zatoulaný ožralec 😀 jinak s tím smradem ježiš to tě lituju, já to znám, taky je někdy období kdy chodí samý smraďoši. a nemůžeš být ale i těhule že máš takový citlivý nosánek?? 😉

šarlot já na ty příznaky moc nevěřím, někdo baští jen sladké a má holku a někdo to samé a má kluka. zrovna jsem koukala na diskuzi těhupříznaky a pohlaví a každý pes jiná ves. někdo pleť krásnou a má holku jiná naopak atd. tak nevím asi si to nechám teda říct podle utz aby měl manža radost.

evanek77
autor
14. zář 2009

jaspi,
tak o takovém klidu si mohu nechat opravdu leda zdát 😀 😔
já opravdu měním postele v jednom a druhém pokoji podle toho, kde je menší rambajs....
nic kočenky, utíkám na kontrolu s čelistním kloubem na chirdu, tak se tu mějte pěkně 🙂

strouzek
14. zář 2009

šarlot to je jasný každá mamina svoje mimi miluje a myslí že je to nej nej na světě. minule jsem na koníkovi našla diskuzi "bojím se že se mi nebude moje dítě líbit že bude škaredé" ježiš to jsou témata, někdo už fakt neví co by, já jsem ráda že mám mimi v bříšku a je mi fuk co to bude a někdo řeší aby nemělo odstáté uši aj. 😕

strouzek
14. zář 2009

holky kde je ta mimi dneska? jsem napjatá jak kšandy

jaspina
14. zář 2009

Strouži těhule určo nejsem - teprv ve čtvrtek jdu na folikulometrii, jestli bude ovu. To není ani citlivý noc - to je prostě že fakt smrdí. Já jsem nad tím přemýšlela a je to blbý dotaz, ale fakt jsem na to nepřišla.. Přijde to jenom mě, nebo i vám, že mladí jsou kolikrát cítit potem, kouřem...ale staří něčím, co nedokážu identifikovat, ale ti, kterých se to týká, tak jsou cítit úplně stejně. Co to je? To něco vylučuje kůže jak zestárne nebo co? pro mě tohle je úplně nejhorší a nadrapuje mě to. Takové nasládlé bléé 😝

jaspina
14. zář 2009

A ta mimi mě taky zajímá! Možná je v práci.. nebo slaví // 🙂 Každopádně doufám, že není doma v depce z MS..

strouzek
14. zář 2009

aha no je fakt že mě smrdí staří a cigáni vždy stejně. můžou být čistotní ale prostě mají takové jakoby pižmo nebo nevím ale všichni smrdí stejně to máš pravdu. možná jestli to není ze skříní víš jak všichni důchodci mají takové ty těžké staré skříně které nevětrali 40 let a ve kterých se drží moli. hodně těch důchodců má rádo ten naftalín nebo takové ty smrady na moly tak jestli to není z toho.

jaspina
14. zář 2009

Strouži tak to je možné. Cigány jsem ještě nečichala 😀

strouzek
14. zář 2009

Cigány si určo už cítila, jako není to ze špíny nebo tak, u našich v baráku bydlí rodina, ty jo tak slušné cigány to se hned tak nevidí, byt mají čisťounký děcka jak ze škatulky ale stejně z nich jde takové jakoby pižmo které z bílého neucítíš. Nevím jak tu vůni popsat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru