Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
16. zář 2009

kačí já už to zkoušela, sem si říkala, že abych nedepkovala, tak si jí tam normálně namaluju a budu se na ní koukat a hned bude nálada lepčí 😅 😀 jenže ono to tam nejde domalovat 😨 teda alspon s propiskou ne 😝 takže jestli ke mně pojedeš, vem si sebou fixky ju? 😉 😀
a já jdu hledat ten vzteky rozcupovanej test v koši 😅 😀
ale nejdřív musím jít podojit takže prosím tě moc nespěchej, at to stihnu 😀 😎

kackark
16. zář 2009

Já mám fixek dost, tak neboj 😉 😵
JJ, já počkám, dám kozičkám přednost 😀

farmarska
16. zář 2009

kači to jsi hodná, oni už maj určo plný vemínka 😀 tak jen aby se ten testík zatím nerozložil než ty ke mně jenou dorazíš 😀 😀 😀

kackark
16. zář 2009

Já myslím, že než dorazím, tak tam budou // jak vyšité, bez jakéhokoli malování 😉 🙂

farmarska
16. zář 2009

kéž by jsi měla pravdu 😵 😵

kackark
16. zář 2009

Mám, neboj 😵

sarlotta
16. zář 2009

Ahojky holčinky🙂

Mimi já furt věřím🙂)) dokud nebude mrša, tak držím palečky,jooooo 😎

Farminko kuřátko, Tobě se nechce do práce coooooo 🙂 🙂 ... moc Ti přeju čárečky. Ale třeba na Tebe čeká fajn prácička a pak až mimísek, aby ses pak měla kam vrátit.... všechno má svůj smysl i když to tak teď zrovna nevypadá.

Jaspi mám to jako Ty... hlavně aby bylo těhulkování bez problémů... jenže to nejde naplánovat...škoda 😒

jaspina
16. zář 2009

Holky normálně jsem tak vzteklá! Kdysi jsem brouzdala v nějaké diskusi - už ani nevím o čem a byli tam nějaké 2 odkazy od lidí, kteří prý umí pomoct od zdr. problémů, tak jsem si říkala, že vyzkouším a napíšu. Jako ta ženská v poho - zabývá se čínskou medicínou, poslala dotazník a že bere peníze až za ty výrobky, ale že si je nikdo nemusí ani kupovat..fakt příjemná. Ale ten chlap - debil! Napsal, že je z Ústí a že je nejslepší os. kontakt, Napsala jsem mu, že jsem z daleka a tím to považovala za vyřízené. I na fotce byl nesympatický.. Jenže on mi začal psát, proč se jako neozývám a že mě může léčit i na dálku, hlavně ať mu zavolám na mobil a takové kecy. A když jsem nereagovala, tak že ať si své problémy užiju.. No fakt vůl. Tak jsem mu napslala ,co si o něm myslím a přišly mi 3 maily. A v tom posledním psal, které dny se mi stane něco blbého, že to je varování a tehdy se ještě můžu ozvat a on mě uzdraví - jinak že budu celý život mrzák. Dobré že? Já ho mít po ruce, tak nevím..

kackark
16. zář 2009

Jaspi, tak to je teda síla 😲 😲 😲
Léčit by se měl jít on 😠 😠 😠

sarlotta
16. zář 2009

jaspi, no brrr... to jsou způsoby... tenhle člověk nemá s léčitelem nic společného... je to kretén.
Všecno smaž a blokni si přijímání mailiků od něho ať Ti neotravuje život. Nic se Ti nestane... hlavně už mu absolutně nic nepiš - naprostá ignorace i kdyby posílal cokoli.

jaspina
16. zář 2009

Šarlot a jak se to blokuje?

sarlotta
16. zář 2009

jaspi tak já nevím co máš za poštu, já mám outlook a tam dáš nahoře na liště nástroje-možnosti-nevyžádaná pošta-blokovaní odesílatelé a napíšeš ten mailik🙂

evanek77
autor
16. zář 2009

krásnou středu vlaštovičky,
mimina,
opravdu nemusí být nic ztraceno, ta teplota nepoklesla nějak dramaticky 😉 🙂
farmi,
tak fixky, jo? 😀 😀 😀 😀
dej tomu měsíc a budou tam kolejnice, že je fixka neschová 😉 🙂
jaspi,
to snad ani není možný....
úplně mi to připomnělo, jak jsem si před lety domluvila rande naslepo, došla jsem tam a pochopila během 10ti min, že je to marné, byl to takový upjatý pan inženýr žijíící v 35ti letech s maminkou. Tak jsem se omluvila, zaplatila za oba a šla domů. No a začaly maily, co jem zač, jako že přelétáva, s rychlou spotřebou partnerů a tak (já mu o sobě nestihla nic říct, mluvil on o té matince)... no a do toho, ať mu řeknu, kde dělám a jdu s ním na večeři, posílal oslavné verše a pak zas urážky. No, prostě pak obtěžoval asi 2 měsíce a to naštěstí neznal mé jméno a kde dělám, jinak věřím, že by naběhl. Nevím, jestli jste některá sledovaly Hledá se táta, tam byl takovej úchyl, co hrál na kytaru a pořád urážel ženské, jak on je dokonalý vzdělanec a baby hadí sémě 😀

kackark
16. zář 2009

Evi, když někomu přeskočí, tak někomu přeskočí, co? 😀 😀 😀

evanek77
autor
16. zář 2009

kači,
to jooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
16. zář 2009

jj, evi ten byl hustý.... idiot🙂))) myslím, že byl aj v superstar teď 😀 😀 😀

evanek77
autor
16. zář 2009

šarlot,
jo jo, zahlídla jsem ho v ukázkách 😀 😀 😀 😀 😀
vemte si mít někoho takového doma. Buď vás dostane do blázince, nebo na něj vezmete sekyru....

sarlotta
16. zář 2009

hrozný slizák.... uuuuuuuáááááá ble 😀

kackark
16. zář 2009

Evi, radši si nepředstavovat 😝

sarlotta
16. zář 2009

holky dneska Vám budu dělat chutě... vařím hříbkovou polévku, našla sem včera u nás v parku 2 nááádherné hřiby modráky sem na to hleděla... ale mají vespod takovou tu hubku a na řezu modrají, hnědý klobouk... prostě nááádhera ... tak už se vaří polévečka. A další bude pečený pangas se zeleninkou- mňam mňam.

kackark
16. zář 2009

Sarlott: můžu zaskočit? 😵 Vážně mi ty chutě děláš, hlavně kyselou hobovou polévkou 😉

kackark
16. zář 2009

Jejku, vypadlo mi písmenko, houbovou 😉 🙂

helisek84
16. zář 2009

ahoj holky, zase vás zdravím...v rámci možností je dobře...a nad problémy se snažím povznášet...i když jsem včera probrečela půl dne....

strouzi: byla jsem na kontrole a je to lepší, snížila mi medikaci na polovinu a za 3 týdny si budu ubírat ještě...tělo začlo dobře reagovat 😉

kackark
16. zář 2009

Ahojky Heli 😵
Moc Ti přeji, ať Ti sluníčkové dny převažují nad těmi brečícími 😵

sarlotta
16. zář 2009

kači dojdi, je toho plný hrnec🙂

kackark
16. zář 2009

To by mě asi hodně bolely nožičky 😅

evanek77
autor
16. zář 2009

heli,
připojuju se ke kačce, ať je brzy líp 😉 😉 😉 🙂
šarlot,
zrovínka včera jsem si říkala, že vytáhnu z mražáku houby, že mám chuť 😀
já si dělám fazolačku, bílkoviny prý snižují otoky a já maso moc nemusím, tak teď každý den dělám nějáké luštěniny

kackark
16. zář 2009

Evi, to vám závidím, že máte takhle houby k dispozici, my na ně nechodíme, protože je nepoznáme a nechceme se přiotrávit. Tak nemám ani sušené, ani mražené, nic. Ale abych si zase tolik nestěžovala, tak dneska budu mít obalované žampionky, a už se taky docela těším 😉 🙂

kackark
16. zář 2009

Evi, taky se snažím baštit co nejvíce luštěnin 😵

sarlotta
16. zář 2009

kači, my sbíráme jen babky, hřiby... to musí poznat každý🙂)) vespod jsou takové jak hubka na nádobí-žluté,zelené- a nahoře hnědý klobouk🙂))))
No a nebo žampionky, hlíva- z ní je výborná omáčka s krůtím masinkem třeba🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru