Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
16. zář 2009

evi co oči🙂)) ale ty prstíky zapatlané.. až Ti bude pomáhat🙂))) náš malý moc rád vykrajuje perníky a válá těsto 😀 😎

jaspina
16. zář 2009

Do teď mi tu trčel šéf..
Já jsem s vánočním cukrovím fakt magor. Poslední 2 roky vždy skončím, tak na 13ti druzích. Napřed si to naplánuju a pak už mě to nebaví, ale vím, že jsem chtěla ještě udělat třeba trubičky, tak peču a peču. Přítel mě vždy varuje předem, že to nesní, takže pak poděluju rodinu a poslední 2 roky i sousedy 😀 Loni jsem pekla perníky ze dvou dávek.. Prostě pak je špajz jen na krabice s cukrovím. Už jsem si říkala, že to nebudu tak přehánět, jenže té sousedce se má narodit prcek začátkem prosince, tak zas přemýšlím, že ona na to nebude mít čas, tak by určitě byla ráda.. Jsem pošahaná fakt 😀

evanek77
autor
16. zář 2009

šarlot,
to my povídej, jsme tu měly 4 dny roční holčičku, co chodí jen podél zdí, prstíčky byly všude 😀 😀 😀 natož namočit je nejprv do těsta 😀 😀

kackark
16. zář 2009

Strouzi: loni jsem posílala cukroví i poštou. Kdybych nebyla ve stavu jaké jsem, kldině bych Ti letos taky poslala, ale nejsem si vůbec jistá tím, že budu péct.

Evi: úplně si mě vyděsila, jak je to s tou slaninou? Já jí měla včera a asi před měsícem. Jak na to přišli? A co s tím mám dělat? 😲 😲 😲

kackark
16. zář 2009

A to si pro sebe právě kupuji jen vakuově balené salámy a převážně jen šunku. To si mě úplně rozhodila ☹

kackark
16. zář 2009

Jé, tak to snad nebyla ta, co jsem jedlá já. Já měla jemně plátkovanou a ani neodpovídá ten výrobce, doufám, že můžu být v klidu.

mimina321
16. zář 2009

ahoj bambulky 🙂
táák dnes klesla teplota ešte o stupeň už nebudem testovať ani sa trápiť.....považujem to za neúspešný ciklus 😝
stouži vôbec mi nevadí ,že rozprávate o bábenkách ja sa z nich s vami teším 😵 😵
jaspi ten liečitel to je teda 😠 😠 ani na to slušný výraz nieje 😠 😠
tu sa dnes varilo,mňam u nás v práci audit tak si viete predstaviť ten blázinec 😝
ešte vám chcem podakovať za držanie palčekov ste zlatíčka 🙂 a moja velká opora 🙂 🤐

kackark
16. zář 2009

Mimi, a to já na tebe tak pořád myslela. Výjde to brzy, musí, věřím tomu 😵

kackark
16. zář 2009

Holky, tady se můžete podívat na fotečky, jak jsme byli na srazu s Bessinkou 😵

http://www.andelskazahrada.cz/fotogalerie-31-sr...

monkula
16. zář 2009

Ahoj vlaštovičky....

Evičko, je vedecky dokázané, že v muži priberajú rovnakým tempom, ako ich tehotná partnerka.... s tým nič nenarobia.... vraj zo solidarity, aby sa ženy necítili tak škaredé.... 😀
A máš len 12 kilo hore? ja som mala pri jarkovi 30 a pri Chiarke 25 😝 😝

mimina321
16. zář 2009

kači dakujem 😵 🤐 fotky zo zrazíku sú krásne bessinka je kočka 😵 🤐
popravde som z toho ročného snaženia už vyčerpaná možno si dáme oddych od čajíkov,vitamínov,testov,teplomerov........som z toho už vynervovaná,počkám si na konzultáciu v car 😵
už sa teším aj na nového gyn.len neviem kedy dorazí ms,musím sa preobjednať,možno bude stačiť aj jeho liečba 😉

kackark
16. zář 2009

Monkul, ale podle fotečky tipuji, že ti z těhu nezbylo ani deko a moc ti to sluší 😵

Mimi, pamatuješ na mě a Evičku, věřím že to zabere 😵

Sarlottko, už dusím zbytek žampionů na kuřecím a nádherně to tu voní. Nemám zakysanou smetanu, tak jsem do mléka rozmixovala trošku majonézy, já se s tím, zas až tak nepářu 😀 Mám to mít zítra k obědu, ale myslím, že něco padne i na dnešní večeři 😵

mar26
16. zář 2009

Ahoj holky, u doktora super!!!!Prostě úplnně jiný přístup,sice pěkný kaňour 😀 ,ale na obtěžování tam měl sestřičku 😀 . Udělal sono,vytiskl fotky,jak to vypadá a pak jen chválil,že teda neviděl původní nález,ale že jestli byl tak hrozný,že dostala třmínky,tak je o hoooodně lepší, prostě úplně parádní!! A je vidět,že to fakt vůbec nesundavám,že některé maminky to třeba na ven sundavají a to je pak znát. I když kontroloval kloub a ty záhyby,tak jsou stejné jak na druhé noze. KO máme 15.10. ...vypadá to,že to nebude mít na tak dlouho 😵 a to některé děti mají prý i rok 😒 .No prostělný rozdíl a plavat se může a nosítko se taky může. Vybavení krásné,tak že budu chodit tam.

Kačko moc hezké fotky...kde máš bříško 😲

mimi mrzí mě,že teplotka klesla ☹ ..uvidíš co u nového pana doktora

mimina321
16. zář 2009

kači pamätám 😵
mar to sú velmi dobré správy 🙂tak ste šikulky 😉
baby moje ja vám mám dnes deň blbec..... 😝 akosi sa mi vôbec nedarí 😝 na čo siahnem to sa pose.e tak som sa rozhodla,že si sadnem a konec-kto nič nerobí nič nepokazí 😀 😀 😀

sarlotta
16. zář 2009

kači🙂)))

Mar blahopřeju ke kontrole, to je báječná zprávička🙂 mám radost.

mimina pořád držím palečky 😉

mar26
16. zář 2009

šarlotko děkujeme...ani jsem tak dobré zprávy nečekala

mimi děkujeme ...to víš,dej si nohy nahoru a trošku si oddechni 😉

mimina321
16. zář 2009

sarlottka ja už som to vzdala....ms by som typovala na zajtra
ja idem na zajtra urobiť zapekané kuracie prsíčka,dnes ale už nejem len hrozno 🙂 bude pre môjho maškrtníka na zajtra

mimina321
16. zář 2009

mar presne tak dúfam,že nepokazím ten zajtrajší obed pre mm 😀 😀 inak len tie vyložené nohy 😀 😀 😀

farmarska
16. zář 2009

mimi to mne teda fakt mrzí ta tvoje teplotka 😢 todle je asi nějakej divnej měsíc, bo u nís na zamlklinkách měly dvě holčiny taky teplotu jedna básen, že bych dala ruku do ohně, že budou hlásit dvě, a pak jim najednou spadla a pak dorazila i mrcha 😢 to by vám ten teploměr neměl dělat, takovýhle planý naděje 😢 vynadej mu za mne 😠

mimina321
16. zář 2009

farmi ip 😅 😵 to vieš,že mu vynadám

monkula
16. zář 2009

kačko, ďakujem....
Do pol pása som spokojná,ale brucho, zadok a stehná, tam mám ukrytých ešte 8 kg 😅 😅 😔
A mimina, veru, vyhoď toho zradcu teplomera a kúp druhý.... prinesie Ti štastie.... A vyhoĎte z domu všetky sušené kvety a nefunkčné budíky.... 😉

kackark
17. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................30DC
Farmi.........................29DC
Papua........................23DC
Jaspina.......................13DC
Sarlotta......................10DC

kackark
17. zář 2009

Krásné dobré ráno 😵

Martinko, já mám takovou velikánskou radost z těch dobrých zpráv. Tuším, že na Vánoce až budete mít fotečky bez postroje 😵

Mimi: monkul má pravdu, já taky vyhodila všechny sušené kytky (i svatební) a myslím, že do dvou měsíců jsem byla těhu 😉

kackark
17. zář 2009

Holky, včera mi přišla zpráva od Kačky (dráčkamráčka):

Ahoj Kačenko, tak malý začal naléhat na děložní hrdlo, mám podrážděnou dělohu, v pátek jdu na internu s vysokým tlakem, protože to ubližje srdíčku malého, ale podle genetika jsem o 14 dní napřed, takže v 31tt a malý má 1900g.

jaspina
17. zář 2009

Dobré ráno 🙂
Kači fotky pejsků moc krásné! 😵

Mimi - neboj, mi tu smůlu zdoláme a až pojedem za pár let s prckem na výlet na Slovensko, tak se potkáme a věřím, že se seznámí i naše zlatíčka - včera jsem slyšela, že na to dobré se má čekat. A víš jak to je - kdo si počká... Já už to taky tak neřeším - kašlu na celý kontryhel, jen mi zeslábla MS. Prostě počkám a uvidím, co je psáno ve hvězdách 😉

Šarlot - normálně jsem fakt musela na toho blba myslet. Pořád si říkám - je to idiot, nic se nestane. Ale na druhou stranu má člověk hnusný pocit, když ti napíše, že 18.9 se stane něco, co bude varování - ohledně zdr. stavu. Fakt bych ho zavřela! Spíš mě znervozňuje ta představa, že by fakt uměl takové to napojení se na člověka i na dálku a posílal špatnou energii, aby se ukázalo, že má pravdu.. Uf, už aby byla sobota!

Holky jak je to s těma sušenýma kytkama? Proč nemají být?

kackark
17. zář 2009

Jaspi, co si matně pamatuji, slyšela jsem, že jsou "mrtvé" a to přináší negativní energii do bytu. Těžko jsem se s nimi loučila, ale jak jsem je vyhodila, tak se mi tak divně ulevilo, to je pravda 😵

Marti, já mám obr břicho, jen je to na těch fotkách asi špatně vidět 😉

jaspina
17. zář 2009

Kači a to platí i na takové ty dekorace, jak je to v keramickém obalu a některé kytky jsou třeba suché a nalakované, některé dřevěné.. Nebo jen na ty, co nasušíš doma? No každopádně v druhé půlce domu, kde bydlí mamka, tak jich je požehnaně.. Ona si v tom sušení úplně ujíždí..

kackark
17. zář 2009

Jaspi, to nevím, ale já osobně jsem to brala na všechny. Jistota je jistota.

farmarska
17. zář 2009

ahoj holky, hezký ránko 🙂
koukám, že probíráte suchý kytky.. holky a co libeček? 😕 mám doma usušený velký koště libečku 😕 😕
sice je mrtvej, ale do polívky oc dobrej! 😀 😀 toho bych se nerada zbavovala 😅 😅 😅 😅

jaspi, myslím, že todle je fakt jen prototip extra velkýho kreténa a že tendle se nebude umět napojit ani zblízka, 😝 natož na dálku 😉 🙂

kackark
17. zář 2009

Farmi, bylinky jsou snad něco jiného. Ale vážně nevím 😖

A s tím lumpem co otravuje jaspinku máš naprostou pravdu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru