Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
24. zář 2009

jaspi přesně tak, a nejen téma vietnamci ale i polsko. jako já jsem si objednala teď matraci z batoleshopu k tomu prostěradlo a myslela jsem si jaká kvalita česká to bude, no včera to přišlo ahádej co, papíry k tomu v polštině takže to ti hajzlíci koupí levno v polsku a pak to nafotí,hodí na stránky a my to nakupujeme zvesela.
to samé se mi stalo loni s povlečením, šla jsem do šopinu v ostravě do obchodu chicco, člověk si řekne značka a měli tam povlečení v akci tak jsem ho koupila paní šla do zadu že mi přinese nové origoš zabalené že tohle je na výstavku a hádej co přinesla povlečení z polska.

mimina321
24. zář 2009

ahojte 🙂 🙂
stouži tak asi baba-no gratulujem 🤐 🤐 🤐 🤐
teraz vás stíham len dočítavať,máme hrozne moc práce tak robím nadčasy 😝
kočky zajtra idem k tomu novému dr.už som vyklepaná ako ratlík a zvedavá až no 😕 hned vám zreferujem ako bolo

strouzek
24. zář 2009

ahoj mimi díky, tobě držím palečky na zítra na nového dr. , nervíky chápu ale určo ti pomůže a budou // cobydup

mimina321
24. zář 2009

strouži aj my v to dúfame 😵 dakujem za palčeky

kackark
24. zář 2009

Mimi, i já na vás budu zítra myslet a budu držet pěstičky 😵

mimina321
24. zář 2009

kačenka dakujem hned ako prídem napíšem 😉

strouzek
24. zář 2009

mimi a v kolik tam jdeš??

jinak holky víte jak jsme řešili tu náplň do záchodu ve formě pistole co to propaguje ten kačer? tak dneska jsem to viděla na vlastní oči, u doktorky na záchodě a rozhodně mě to neuchvátilo. nemělo to tak krásný kulatý tvar jako v reklamě, v tom záchodě to vypadalo jako zelený plivanec a jak se to vymývalo mělo to divný tvar, ani to nevonělo prostě bylo to divný, jsem ráda že jsem si to nekoupila

mimina321
24. zář 2009

stroži o 10, ale hovoril,že to asi bude neskoršie

mar26
24. zář 2009

ahoj holky 😵

strouží tak asi holčička 😵 ...jééé 😵

mimi na zítra držím pěstičky 🙂

evanek77
autor
24. zář 2009

ahoj,
jdu pozdravit, nestihla jsem ještě dočíst, ale vidím příspěvek nademnou, takže strouži, gratuluju k holčičce, eriček bude napodruhé 😉

evanek77
autor
24. zář 2009

uf, tak mám dočteno kecalky moje 🙂
já dnes od rána byla s kámoškama a jejich dětma na pokecu, obídku a pak kafíčku a zmrzlince, pak honem honem skočit manželovi koupit bohemku a kytku k podpisu vytoužené smlouvy do nové práce (konečně 😀 ) a uvařit slavnostní véču. Nebýt toho, že se manžel zasekl v koloně na D1, dokonalý den 🙂... 🙂 ... 🙂

kackark
24. zář 2009

Evi, ani nevíš, jak ráda čtu, že se vám takto daří 😵

evanek77
autor
24. zář 2009

kači,
a jak se nám bude dařit, až si (v sedačce) povezem domů naše kluky 😉 😉 🙂

kackark
24. zář 2009

Evi 😀 😀 😀

murynka
24. zář 2009

ahojky holky 🙂

strouzek gratuluji k možné holčičce 😵 😵 a k dobrým výsledkům 😉

evi tvému manžovi také za podepsání smlouvy 🙂 😵 to je super 😎

mimi na zítra držíme pěsti 😉 😉

evanek77
autor
24. zář 2009

holky, manžel klapl dveřmi, jdu vítat, papa

kackark
24. zář 2009

Evi, užíjte si krásný večer a posílám velikánskou gratulaci 😉
A jinak si nám tu dnes chyběla.
Ahojky mury 😵

mimina321
24. zář 2009

ešte raz dakujem za držanie palcov,ste zlatíčka 🤐 🤐 🤐
evinka to bude pekná večera 🙂

maova
24. zář 2009

Ahoj Vlaštovičky 🙂
Jdu s naší dnešní zprávičkou ... dneska jsme si udělali takovou malou, tajnou svatbu ve čtyřech 🙂 Byl to příjemný den, svědkové byli úžasní a i když jsem se bála, že to bude smutné, nakonec jsme se hodně nasmáli. Teď večer jsme rodičům dali na večeři fotky a naše cesta za miminkem může pokračovat 🙂

strouzek
25. zář 2009

brý páteční ranko vlaštovičky

mao no teda tak to moc a moc gratuluju,v manželství hodně lásky, štěstí a hlavně to vytoužené miminko v náručí.
to musela být krásná romantika. dej nám potom sem nějaké fotečky prosím ať se můžeme kouknout.

mimi na dnešek ti držím pěsti

evi gratuluju k manžovi jen tak dál holky, v poslední chvíli se začíná na nás vlaštovičky snad už štěstí usmívat

jaspina
25. zář 2009

Dobré ráno,
Mao - moc, ale fakt moc gratuluju! 😵 Taková malá svatba je můj sen... Přeju vám, aby ta svatba znamenala pro vás nový začátek s krásným pokračováním a tím nejhezčím koncem, kdy dojdete ke svému snu.. 😉
Jo a budou fotky?

Evi - jsem ráda, že to manželovi klaplo a že nebudete muset být v nejistotě.

Mimi - na dnešek držím palečky! 😉 Mě výměna doktorky fakt pomohla - ta bývalá se něčím nezabývala.. tak určitě to tak bude i u tebe a doktor ti dá léčbu, která bude fungovat 😵 😵

Normálně mi včera doma řekl Jarek: Ty asi budeš brzo maminka! Tak jsem mu to rozmlouvala, že si to nemyslím. Ale on to usoudil z toho, že teď jsem furt ospalá - jenže na mě něco leze ☹
A že jsem poslední dobou hrozně žravá - teda spíš rozežraná. Včera jsem měla takové chutě, že jsem myslela, že se zblázním - jenže u mě tohle všechno většinou souvisí s Utrošem a ty šílené chutě já prostě občas mám..

kackark
25. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................31DC
Jaspina.......................21DC
Sarlotta......................18DC
Mimina........................8DC
Farmi..........................5DC

kackark
25. zář 2009

Krásné dobré ráno 😵

Martinko, krásnější a romantičtější zprávu jsem si po ránu snad ani nemohla přát. Z celého srdíčka vám přeji, ať svatbička je začátkem vašeho šťastného života a ať se vám vyplní všecičko co si přejete a věrně bok po boku vedle sebe stojíte 😵

Mimi: držím pěstičky 😉

Jaspi, třeba je partner jasnovidec a něco na tom bude 🙂

jaspina
25. zář 2009

Holky slyšely jste včera, jak tady ve Zlíně propustili tiskaře a on tam pak naběhl s pistolí a 2 šéfy střelil do hlavy a pak i sebe? 😖 Normálně tam dřív Jarek dělal...úplně mi běhá mráz po zádech..

Evi a Mury - chtěla jsem se vás zeptat jestli ty moje oči nemůžou souviset s alergií? Mě se to vždy vrátí tak po 3 týdnech. Většinou přes noc mi ty oči zarudnou a zakysají - ale trvá to jen tak den, dva.. No a v tom stěru nic nebylo.. Tak si říkám, jestli to nemůže být alergie? Už jsem se objednala na alergologii..
I dneska mám rýmu a kýchám jak pakoš, ale nevím jestli jsem nachcípaná nebo je to alergie. Pořád doma řešíme, jestli první dělat koupelnu s ložnicí nebo kuchyň s obývákem. Na to druhé budem muset ještě došetřit. Co by jsem dělaly první? Co je dřív potřeba s miminem? Já jsem chtěla tu kuchyň, ale zas je fakt že koupelna je taky hnusná a hlavně v ložnici je koberec a ten mi kvůli mé alergii na plísně a prach dělá zle.. Já to z něj prostě cítím - Jarek ne.. Ale on je spíš pro tu koupelnu..A zas jen podlahu v ložnici+ kuchyň udělat nejde - protože při koupelně se bude kopat do země v ložnici kvůli trubkám..

strouzek
25. zář 2009

ahoj jaspi a kači

jů jaspi no co ty víš, u mě taky poznal manža těhu dřív jak já. dokonce mi šel koupit test a já mu furt tvrdila že mám teprve ovulaci. přísahám že manža v životě za ty dlouhé měsíce mě do testování nenutíl jak teď. no já naštvaná zkusila test a šok. manža tvrdí že to cítil stejně jako od začátku mi tvrdí že cítí že to bude holka.

evanek77
autor
25. zář 2009

krásné páteční ráno vlaštovičky,
holky děkuju moc, když vidím, jak manželovi po dvou měsících zas září oči, tak je to pro mne krásná odměna za všechny stresíky okolo z poslední doby 🙂
martinko,
moc moc gratuluji už jako mladé paní. A jak už přály holky, báječného mužského už máš, tak ještě to báječné společné mimuško 🙂
a přesně takovou svatbu jako ty jsme měli také a byla to super 🙂 🙂 🙂
mimina,
držím moc moc palečky 😉 🙂
jaspi,
nepodceňuj jarkovo jasnovidectví 😉 😉 😉

strouzek
25. zář 2009

jaspi já sice nejsem evička ani mury ale já měla kdysi něco podobnýho. vždycky tak 1xaž 2x do měsíce mě začli oči pálit, natekli víčka, no děs. chodila jsem na oční a ze všech stěrů nic nenašli. až pak mi někdo poradil ať přestanu používat kupované odličovače očí a používám jen jarišův obklad z lékárny jako odličovač no a od tý doby jsem neměla problém.

jaspina
25. zář 2009

Holky ale on mi už minule tvrdil, že si myslí, že už jsem těhule... 😀 No ale je fakt, že jak jsem měla opožděnou MS, tak ho to vůbec nebralo. Těžko říct. Hlavně jsem ráda, že jsme to tento měsíc nijak nehrotili, tak to bylo daleko hezčí.. Já teď ani moc nepřemýšlím, jestli jsem nebo ne. Protože ta blbá viróza dohromady s Utrošem mě fakt zabíjí 😝

jaspina
25. zář 2009

Strouži mě právě psala i sestřenka, že měla stejný problém kvůli alergii a že vyzkoušela milion kapek a pomohly jí až ty pro alergiky.. Ale právě nevím, jestli můžou z alergie kysat? Jo a vždycky mě hrozně svědí ta sliznice zevnitř na spodním víčku..

kackark
25. zář 2009

Jaspi, tak s tím budouváním by to pro mě bylo dilema, nedokázala bych si představit být bez koupelny ani kuchyně. Záleží, za jak dlouho by jste ušetřili na tu druhé. Pokud např. do dvou let, tak bych šla asi spíš do kuchyně s tím, že by sis malé mohla koupat tam, ale vážně těžko říct.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru