Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
2. říj 2009

Kači no já jsem taky zvědavá za jak dlouho ten kočár dorazí, asi se při objednávce budu koukat na dodací lhůty a objednám tam kde mi ho dodají nejrychleji. Stačí že už 3 týdny čekám na sadu do kočárku a přebal. Podložku, pořád nejsou schopní říct kdy to přijde a já jsem na to tak natěšená.

Evi no teda to je síla, ale jakobych viděla u nás v baráku. Tady se zase řešilo na koho je byt napsaný, proč nejsme manželé, jedna sousedka se pak na svatbu přišla podívat ale jsem si naprosto jistá že tam přišla jako špicl aby mohla ostatním povyprávět. Nejvíc mě dostalo jak jsme hlídali psa tchýni 3 dny, jorkšíra celou dobu jsem s ním byla doma kromě asi pár hodin kdy jsem šla na nákup atd. a už na mě přiletěla největší čarodějnice z baráku že pes štěká až se barák otřásá, že jí počůral schody a že vůbec jak jsem si to mohla dovolit donést si do baráku psa když jsem se ostatních partají nezeptala. Holky tak jsem se vztekla že jsem jí řekla od plic svoje, ale nakonec se stejně sama napálila když na nás zvonila asi týden po tom co tam už pes dávno nebyl že zase je loužička na schodech. No jak by taky ne když bylo po dešti a loužičky všude 😀

kackark
2. říj 2009

😀 Strouzi 😀 No nemáš to společné soužití vůbec jednoduché.

Evi, uvidím jak mi bude, když to nepůjde, tak prostě nepojedu a manža to určitě taky zvládne.

Jinak něco pro pobavení, za tři týdny mají sraz z vysoké a myslel si, že by bylo dobré, kdybych jela s ním, těch pár hodin, než by se vyřádil bych byla u kamarádky no a pak, že bych ho jako milostivě dovezla domů. Je to nějakých 130 km. Ono mu ještě asi nedošlo, že jsem těhotná. Málo si asi stěžuju 😀 😀

kackark
2. říj 2009

Strouzi: když jsme ho objednávali, tak paní říkala, že dodací lhůta je 6-8 týdnů, ale že jsme si vybrali, takový hodně používáný a častý, že si myslí, že do týdne dorazí, a ono nic.

strouzek
2. říj 2009

Tak to mě přijde kočár poštou na dobírku, bohužel tady ani není kde ho koupit, museli bychom ještě dál než 50 km pro něho, když jsem chodila po obchodech tady tak mi řekli že tak drahé kočárky vůbec nemají. Mají ho akorát nejblíže v Opavě, tam jsme byli na něho kouknout ale mají ho tam zase dražší o pár tisíc než je cena na netu,no tak budu muset věřit že ho dodají v pořádku.

kackark
2. říj 2009

Evi, ty jdeš za chvilku na to, co? Tak moc držím pěstičky, ať to všechno dobře dopadne a těším se na samé dobré zprávy 😵

kackark
2. říj 2009

Strouzi: já se té objednávky z netu bála právě jen kvůli reklamaci a ten cenový rozdíl nebyl tak hrozný.

strouzek
2. říj 2009

Kači to je dobrý s tím srazem 😀 , no u nás je to zase naopak, manža si to uvědomuje až moc a já skoro vůbec, kolikrát se fakt zapomenu a udělám něco co by těhule neměla až se za to stydím. Třeba dneska kolegyně říkala že si musíme dát panáka na ten pracovní pátek po dlouhé době ale spíš se bavila s kolegou a já automaticky jo a co máte na pití , dala bych si nějaký likérek. Minule jsem zase letěla v podpadkách po mokrých schodech v práci, schody jsem brala po třech, když mě viděla uklízečka málem dostala infarkt. U našich jsem zase automaticky vzala těžký kýbl jablek že ho odnesu do sklepa, manža a naši mě málem zabili ale mě to vůbec nedošlo že jsem těhule 😅

jinak s tím kočárem no právě, jak se budu těšit i týden bude dlouhý, nevím jak přežiju 6-8 týdnů asi jako ty, no ale hold budeme to muset přežít na porod budeme taky muset čekat, škoda že to není jako svatba kdy člověk ví kdy to přijde.

strouzek
2. říj 2009

Evičko už jenom 50 dnů 😕 no teda to je krása, a mě to pořád přijde jako včera když si našla // a teď už budeš mít za tak krátko tomáška u sebe, hrozně to uteklo.

kači no právě že rozdíl mezi cenou na netu a v tom obchodě kde jane měli bylo skoro 4 tis. na netu se dá sehnat jane za 18 tis a tam ho měli za 22!!

kackark
2. říj 2009

Strouzi, mám na to stejný názor. Jediného čeho se na porodu snad děsím nejvíc je to, že nevím, kdy přijde. Svatba se dala krásně naplánovat 😀

jaspina
2. říj 2009

Holky 😠 😢 My jsme dnes nebo zítra chtěli jet koupi toho forda - akorát to měl dopoledne ještě proklepnout mechanik - a oni ho včera prodali.. Já už jsem se na něj tak těšila! Mám sice v merku jiného a možná, že bude pro nás lepší.. Ale už to není ten.. Tento je černý kombík, v plné výbavě krom klimy - ale prý dobře chladí tím ventilátorem, že s tím neměli problém. A je to menší obsah 1,4 - takže nižší pojistka a o dost nižší spotřeba. Možná se na něj pojedem podívat v neděli. Zas by tam bylo víc místa no.. Ale není to automat a není v kůži jak tam ten.. 😢 Měli jsme ho koupit hned 😠

kackark
2. říj 2009

Jaspi, je to osud, a určitě to má nějaký hlubší smysl, že ho prodali. Uvidíš, že na to správné autíčko určitě narazíte. Moc vám to přeji 😵

jaspina
2. říj 2009

Kači já jsem taky pořád říkala, že uvidíme - buď se prodá a nebo zůstane pro nás -že to bude tak jak to má být.. Ale jak tam včera ještě bylo, tak už jsme s ním počítali.. ale nezamluvili jsme si ho - chtěli jsme ho první nechat zkontrolovat.. No pozdě no. Uvidíme jaké bude to druhé. Akorát je furt problém sladit časově nás, prodejce a automechanika..

strouzek
2. říj 2009

jaspi myslím si to samé co kačka, mě se kolikrát potvrdilo že ta druhá věc je lepší než ta první. třeba auto, taky jsme pořád sháněli nějaké auto a pořád to nevycházelo až pak najednou přišel manža že v práci prodávají firemní auto za super cenu a zachovalé. to samé z bytem, taky nám prodali před nosem několikrát ten o který jsme měli zájem no a vidíš nakonec jsme rádi že máme náš a neumím si představit být v jiném 😉 teď už si nic nevyčítej že jste ho nekoupili, třeba ten kombík bude lepší a má lepší spotřebu a menšípojistka atd. 😉

jaspina
2. říj 2009

Jo jo Strouži, už je to lepší - ale v tu chvíli jak jsem se to dozvěděla, tak jsem myslela že mě trefí.. to víš - už jsem se viděla v kůži s automatem 😀

kackark
2. říj 2009

Jaspi, úplně Tě chápu, když se člověk na nějakou myšlenku nabudí a pak mu to takhle něco zkazí, že je zklamaný, ale věř, že ve výsledku to je nakonec určitě dobře 😉 😵

strouzek
2. říj 2009

jaspi jj to věřím, my měli kupovat taky auto v kůži za super cenu jenže jsme koukali jen na vzhled a vůbec ne na spotřebu a cenu pojistky, nakonec máme auto škaredé, věčně špinavé ale jezdí, občas pozlobí ale oprava je za pár stovek, benzín tam moc nestojí a pojistka je levná.

strouzek
2. říj 2009

Jj holky o nabuzení mi ani nemluvte já jsem ten typ člověka co se hned začne těšit a většinou to stejně nevyjde. Zrovna včera mi říkal manža ať to zase nepřeháním s tím těšením, manža totiž kromě svojí práce dělá ještě jednu, no a teď přišel že už ten přivýdělek asi skončí od nového roku že mu to zrušili tak jsem byla zklamaná ale hned druhý den přišel že dostal nabídku jinde a dokonce za jednou tolik co teď. no a to bych nebyla já aby se mi v očích nezačali svítit dolarky jak strýčku skrblíkovi a začla jsem počítat co se za to koupí, jak bude na kuchyň hnedka atd. a to přitom manža ještě nemá podepsanou ani smlouvu.

kackark
2. říj 2009

Strouzi, je to tak, že na hezké věci se zvyká velice rychle 😉 😵

mar26
2. říj 2009

Kačko snad kočárek bude včas 😵

stroužku buď na sebe víc opatrná 😉

Naty je dneska vzorňák,už mám uvařenou polévku,vyluxováno,pověšené prádlo, jsem naobědvaná a to ještě usnula na balkoně,půjdu vytří a připravit večeři,ať pak mám na ni zase časík 🙂 .Dopoledne teda nespala,ale vydržela krásně v lehátku nebo na hrací dece 🙂

kackark
2. říj 2009

Marti, ty jsi snad super žena, obdivuji, co všechno a jak s přehledem zvládáš 😵

mar26
2. říj 2009

Kačko to vůbec, nepřipadám si,že to zvládám,ještě někdy mám i ponorku 😅 ...ale když je Natynka hodná,tak se stíhám věnovat jí i něco udělat...

kackark
2. říj 2009

Marti, tak podle toho co píšeš, co vše zvládáš si myslím, že důvod k ponorkám není a je úžasné, jak rychle jste si našly s Natynkou režim, a jak přes problémy na začátku vám to teď spolu krásně jde 😵

Škoda, že se tu dlouho neukázala Monča a taky často myslím na Anelku, je mi líto, že nevím, jak se má.
A o dráčkovi asi taky nikdo nic nevíte. Zkusím jí napsat sms.

kackark
2. říj 2009

Marti, já jsem dneska dopolko doma a za celou dobu jsem neudělala vůbec nic, ani jsem si neuvařila, jen jsem teď do trouby šoupla pizzu 😝 Jsem šíleně neschopná. Když si vzpomenu, jak si ve III. trimestru lezla po oknech, atd., tak vážně klobouk dolů. Vzpomeneš si ještě, v kolikátém týdnu si je vlastně myla?

evanek77
autor
2. říj 2009

ahoj, jsem zpět,
protilátky se drží, hurááá 😀
jen mám pro změnu málo železa, tak mám tabletky 2x denně
ale zase mi z moči zmizela bílkovina, respektivně tam byla i dnes, ale slabě, tak to prý neva, když je tlak dobrej 🙂
jo a na to, že mám nejpozději 12. října nastupovat na matrřskou mne paní doktorka pobavila, nechtěla mi ji vypsat minule a teď mi řekla, že to nemá nachystané a že mi ji vypíše 16.10.... tak snad mne účetní nezabije, že to tam donesu o 4 dny později...
jdu se najíst a pak vás dočtu 🙂

kackark
2. říj 2009

Evi, no tak gratulace veliká, že se vše drží, tak jak má. Vypadá to, že na nás Tomášek vykoukne opravdu ve 40tt 😵 a to je moc dobře 😉 🙂 S tou mateřskou to je teda dobrý 😖
A na kontrolu jdeš tedy za 14 dní?

evanek77
autor
2. říj 2009

kači,
ano, kontrola bude 16.10. 🙂
no, moje paní doktorka na papíry fakt není 😀 😀 😀 jako, že by mi řekla, ať si najdu pediatra nebo skočím pro razítko k obvoďákovi, to nehrozí... kdybych neměla všechno z koníka, tak nevím nic 😀
ale pokaždé mne pochválí, jak mi to těhulkování svědčí, že je krásné, jak už mám 13 kilo nahoře, to zas ano 😉 🙂 🙂
příště se prý uvidíme naposled a pak mne předá porodnici 🙂 tak jsem alespoň slíbila, že po porodu doneseme ukázat malého s kyticí pro ni a sestřičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
2. říj 2009

Evi, teď si mě docela zarazila s tím pediatrem, toho taky ještě nemám, koukám, že mám co dohánět 😲
Já dnes zjistila, že mám náběh na 11 kil navrch 😝 😀 Ale vůbec to neřeším, hlavně, že se Táďovi daří dobře. A ona tvoje dr. nemá monitor, nebo proč Tě tak brzy posílá do porodnice?

kackark
2. říj 2009

A taky netuším, jak to mám já s obvodním gynekologem, jestli budu zase muset jezdit do HK, tak se z toho asi zblázním. Zkusím je dneska ukecat, aby si mě nechali napořád 😀

kackark
2. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 16.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla // 6.10. ultrazvuk
Jaspina.......................28DC
Sarlotta......................25DC
Mimina.......................15DC
Farmi.........................12DC

evanek77
autor
2. říj 2009

kači,
anelka mi také nejde z hlavy, beru to jako jednu z nejhorších hnusáren co může člověka potkat, to co musela řešit 😝 😔 😔 😔 moc bych jí přála, aby jí to někdo důkladně vynahradil za ty dva zrádce...
a o zvládání domácnosti mi nemluv, jsem jak "vyvrženej vorvaň", abych citivala Evu holubovou v Účastnících zájezdu, sice jsem se včera donutila uklidit, protože se objednala známá na kafe, ale jinak je moje výkonnost nulová. Manželovu disertačku tu louskám skoro stejně dlouho, jako on ji psal, prostě totální útlum 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru