Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
9. říj 2009

Kači tak to si piš 😀

papu nemáš zač, tím jsme si prošly všechny co jsme tu 😉 já kromě toho měla tyhle stavy i při snažení, jeden den jsem hystericky brečela že se mimča nedočkám že kašlu na ovulaci testování že děti vlastně ani nechci a druhý den jsem dotáhla domů nové dupačky a ukazovala jsem manžovi ovulační grafík 😀 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

no my ve vřelé vaně u dvou lahví červeného zapíjeli moje splíny z práce a manželův odjezd do Irska... a ona to byla druhý den ráno ovulace a teď mi kope do žeber tomík 😀 😀 😀 😀 😀 No, ale když doktorka říklala, že ze strany bez vejcovodu to nehrozí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
holky moje, já letím k holičce, znad ji přestěhovanou najdu 😀 😀 😀

strouzek
9. říj 2009

Evi taky dobrý, já jsem to tu už psala, já jsem v den otěhu seděla na vaně s flaškou vodky uřvaná v totální depce že mě prostě děti nejsou souzený a že na ně kašlu, hystericky jsem pak začla vyhazovat věci na mimčo z krabic že je doma už nechci, hodila jsem je pak v igelitce ke dveřím. druhý den jsem samozřejmě vše schovala zpět do krabice a opět řešila ovulační testy 😀 když jsem pak našla // na těhutestu tak jsem zase hystericky brečela co budu dělat, že já nemůžu být těhotná že to nebylo plánovaný 😀 😀 ty bláho tohle až budeme jednou vyprávět vnoučatům co? 😵

jaspina
9. říj 2009

Holky jestli je to tak - tak já začínám chlastat 😀

Evi - hoď nám sem někdy fotku, jak jsi vypadala dřív - s tou platinou 😉

Evi a Strouži - teda ty zážitky vám nezávidím.. Uchyláci brrr - já jsem naštěstí měla vždy tu čest jen s těma neškodnýma - kdyby na mě někdo skočil, tak se asi po... 😖

strouzek
9. říj 2009

jaspi ale nepo...la 😉 já si to říkala taky ale prostě ten pud sebezáchovy se najednou objeví 😉 každopádně příjemné zážitky to nebyli. ¨
a s tím chlastem, no radit bych to neměla ale radím, já byla těhu 2x a pokaždé s přídavkem pár promile 😀 loni jsem poslechla rad a nalila jsem manžu sangrií a letos jsem se zase přiožrala já vodkou 😅

jaspina
9. říj 2009

Já nepiju vůbec, tak mě by zabilo i málo.. ale třeba to taky vyzkouším! 😉

Jo a holky -dnes si udělat povinně romantický večer u superstar a hlasovat za Šmajdíka -ať mi ho nevyhodí. Mě už by to pak nebavilo! 😀

strouzek
9. říj 2009

šmajdíka? kterej to je?

papua
9. říj 2009

Holky tak ja musim povedat ze som v septembri (zari) tiez dost popila 🙂 :-/...tiez som si hovorila, ze aj tak to zas nevyjde 🙂))))......
Evi: som strasne zvedava na novy uces 🙂

Smajda je ten s tym blond harom??? 😀

jaspina
9. říj 2009

Jo jo Papua - ten co vypadá jak bardotka 😀 Ale on je takový lvíček roztomilý.. Mě se prostě na něj hezky dívá 😀

strouzek
9. říj 2009

jaspi 😕 já už vím, no teda tak ten se mi tam líbí nejméně. nejradši bych vzala nůžky a tu kouli na hlavě bych mu ostříhala. mě se nejvíc líbí ten Chodúr protože nejlépe zpívá ale vzhledově se mi líbí hodně Thomas ale to asi každé babě 😀

strouzek
9. říj 2009

papu jůů takže další opilecké miminko jo 😀 koukám že základní výbava snažilky je flaška 😀

jaspina
9. říj 2009

A já blbec kupuju vytamíny! Koupím bednu chlastu a jdem na věc! 😀 Myslím, že přítel by byl nadšený 😉
Strouži - já bych mu ty vlasy nestříhala, jen bych mu sebrala fén a tužidlo - jak by spadly přirozeně dolů, tak by to bylo pro mě o.k... A chodůr zpívá dobře - ale nemá jiskru a ten puskailer se mi nelíbí. On je takový buzi.. 😅

strouzek
9. říj 2009

jaspi já bych je ostříhala úplně, nemám ráda blonďáky a ještě méně kluky s dlouhýma vlasama. puskailer je takový modýlek spíš buz jak si ho nazvala ale přijde mi roztomilej. každopádně stejně nejlíp zpívaj ženský tam je dobrá skoro každá

jaspina
9. říj 2009

Strouži tak to já sem zas na ty vlasaté... Asi mě poznamenalo moje pubertální období, kdy jsem vyznávala Kelly Family 😀 😉

strouzek
9. říj 2009

jůů ty jsi taky kelly family maniak?? 😀 já byla taky, jezdila jsem na koncerty, totální family maniak 😀 kdo se ti líbil nejvíc, určitě Paddy nebo Angelo co? 😉

jaspina
9. říj 2009

Strouži jasně že Paddy! 😉 Se mrkni do alba na mého přítele 😀 Teď už to tak moc není - ale jako mladší tam měl fakt dost podobu. A na koncerty jsem taky musela - sem si tam občas omdlela a bylo mi fajn 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

ahoj holky, jsem na otočku od kadeřnice zpět, ale za chvíli zas razím do města za kámoškou 😉 😉 😉
mám pryč cca 8cm, tak si přijdu, že to je moc krátké, ale ono to doroste. A teda koukat se hodinu a půl do zrcadla, kde je člověk vidět po kolena, jak vypadá 15 kilo navrch, to bylo těžký 😔 Doma si šlověk stoupne tak, aby se viděl ve správném úhlu 😀 😀 😀 😀 Navíc jak se při sezení rozplácnou stehna, vždyť já jim vyplnila celé velké křeslo 😝 😀

strouzek
9. říj 2009

no jo fakt paddy i když Paddy je teď nakrátko. mě se taky líbil Paddy a potom Jimmy a JOhn. bože já když si vzpomenu jak jsem hrdě nosila ty trička I Love Paddy tak se hambou propadám. ale hodl to k pubertě patří 😉

evanek77
autor
9. říj 2009

jaspi,
fotku bych vám hodila, jako barbie i pak s ježkem, ale nemám je na digitálu a laba zasvobodna jsou zaskládaná ve sklepě, takže v lednu při stěhování ti něco přefotím, je to dooost změna 😀 😀 😀 Manžel sám kolikrát nevěřil, když si jima kdysy listoval 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

oprava: alba

evanek77
autor
9. říj 2009

hm a koukám oprava i: kdysi...

strouzek
9. říj 2009

Evi no to samé u mě, já v pubertě byla vysoká hubená, dlouhé červenohnědé vlasy, nosila jsem vytahané svetry abych schovala prsa a roztrhané džíny. pak přišlo období minisukní a teď chodím jen na vysokých podpadkách s blond melírem, umělýma nehtama atd.na starých fotkách by mě nepoznal asi vůbec nikdo

evanek77
autor
9. říj 2009

strouži,
já to mám naopak, já byla vychrtlá prsatá barbie v minisukni a teď už několik let lítám v teniskách, riflích a mikině, na hlavě většinu času kšiltovku a kila akorát 😀 😀 😀 😀
nic, musím zas utíkat, pa odpoledne 😉 🙂

strouzek
9. říj 2009

evi já byla taky vychrtlá a prsatá, no ale teď jsem jenom kozatá a špekatá 😀

jaspina
9. říj 2009

Mě se ty období různě měnily.. hodně dlouho jsem nosila vlasy promelírované na blond skoro do pasu a tehdy jsem fakt nosila megavýstřihy 😀 Byla jsem celkově silnější, tak jsem měla i větší prsa.. Jako dnes bych se v tom tričku styděla vylézt.. No a pak jak jsem po Topamaxu zhubla, tak jsem začala nosit místo svetrů mikyny a místo obyč. kalohot rifle bederky. A teď ta kila zas nabírám zpátky, ale k těm výstřihům se fakt vracet nehodlám! 😀

strouzek
9. říj 2009

no tak to já se taky nehodlám k výstřihům vracet páč by mi prsa asi vypadly 😀 úplně se hrozím velikosti košíčků které dosáhnu po porodu už teď je to dolly buster hadr 🙄

jaspina
9. říj 2009

Zpětně to vidím, že jsem třeba večer na akce chodila fakt dost...jak nějaká rajda no! 😉 😀
Strouži mrkla jsem na výbavičku - nádhera! 😵 A taky jsi pěkně kecala - na fotce bříška máš úplně hubené nohy! A zbytek - krom břicha samozřejmě - taky! Takže jsi pěkná kecka! já kdybych se narvala do takových bílých kalhot, tak budu jak trambus! 😝

kackark
9. říj 2009

Holky moje asi vás teď nestihnu dočíst. Ale napíšu vám něco, co mě ani moc nepřekvapilo. Právě volali manžovi, že pro nás mají připravený kočárek, že si můžeme přijet. Zvláštní, co, když jim včera chyběla autosedačka. Ale i tak mám radost 😵

strouzek
9. říj 2009

jaspi no nevím teda, ty kalhoty jsou vel 44 a to nejsou těhu a já vážím 90 kilo takže fakt štíhlá nejsem.

kači no super to je krásná zpráva, já bych upalovala až by se za mnou prášilo kdyby mi volali kvůli kočárku. já už ho chci takyyyyyyy ale bohužel, někdy si říkám že se snad na ten kočárek a ježdění těším víc jak na mimi až se za to stydím.

strouzek
9. říj 2009

no teda holky musím vám říct že teď jsem byla taky mile překvapena. šla jsem koupit kocourovi žrádlo a měli tam i lahvičky a dudlíky Avent, no a přesně na ty jsem dneska koukala na netu přímo na stránkách aventu a představte si že u nás v drogerce mají ty věci levnější a to výrazně než přímo dodavatele. třeba dudlík mají ten samý na netu za 150 kč a tady za 110 kč a lahvičky na každé lahvičce když to koupím tady u nás ušetřím až 60 kč a to nebylo v žádné akci mají to tak za normální cenu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru