Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
15. říj 2009

evičko no teda to je fakt síla, ty kdybys napsala knihu je to na román protože fakt to nemáš lehký ani z jedné strany a možná by ani nikdo nevěřil že je to možný že má někdo takové problémy v rodině.

kackark
15. říj 2009

Tak to s tím novým tématem necháme na Evičce, jestli ho bude chtít založit a kde, co vy na to? 😉 😵

A Evi, teď se na mě prosím nezlob, ale připadá mi, že z celé vaší rodiny jsi jediná, kdo je normální. Je mi moc líto, že musíš neustále řešit problémy někoho jiného, a navíc, že se snaží brácha tě do takové pozice i stavět. Nedej se. Máš svojí rodinu, svoje dluhy a svoje starosti. A každý si za to může do jisté míry sám, jaký má život a co ho potká.

Strouži: vařím, protože vím, že manža je rád, když příjde domů a má teplé jídlo. Kdybych byla sama, taky by mě to asi nebavilo. Ale nechci moc šidit Táďu, a když jsem přestala brát ty vitamíny, tak chci, aby měl alespoň nějaké dobrotky 😉

mar26
15. říj 2009

Kačko děkuji za receptík 😵

máme tam být v půl 2

stroužku proč najíždíš na str 400? Já najedu vždy na poslední příspěvek

evanek77
autor
15. říj 2009

No jo kači, je to jak říká manžel, že vždycky, když si myslí, že už ho z mé strany rodiny nic nepřekvapí, tak s něčím novým přijdu 😀 😀 😀 A já zas takhle v dobrém koukám u nich, kdy maminka pokaždé volá, co si budeme přát, na jídlo, až přijedeme a tak, to jsou dva extrémy 😀
no, dneska moje máma dojela z chaty, která už je na zimu zazimovaná, tak přijde na večeři. Tak zas budu mít novou zásobu historek 😉 🙂

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
a fakt chceme nové téma? Já nemám nejmenší problém s otvíráním? 🙂
jako jestli chcete, klidně založím, ale...

kackark
15. říj 2009

Marti, není zač 😉 A budu na vás, holky, myslet 😵

Evi, hlavně si jimi nenech ničit poslední dny těhotenství.

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
s vidinou prahy za tři měsíce je všechno mnohem snažší 😀 😀 😀 😀
tak já jdu rychle nakoupit a za chvíli jsem tu

kackark
15. říj 2009

Evi, tak to venku přežij.

evanek77
autor
15. říj 2009

teda od pondělí se pěkně ochadilo 😝 😝 😝

kackark
15. říj 2009

Já byla naposledy venku v úterý a vůbec toho nelituji 😝
Tak už jsem se na to tady nemohla dívat a dala jsem se do luxování, a asi jsem to přehnala, Táďovi se to moc nelíbilo a jednu chvíli jsem měla pocit jestli mi nerupne voda. Mám půlku a s tou druhou počkám až po odpočinku.

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
no jo, už to do porodu nebude žádná sláva ☹

evanek77
autor
15. říj 2009

http://www.novinky.cz/krimi/181644-v-centru-pra...
tohle mi hlava nikdy nepobere 😔 😔 😔

kackark
15. říj 2009

To ne, ale dala jsem si pěkně. Jak jsem ho přenášela, a teď já hloupá mám strach. Celé těhu jsem neluxovala, tak nevím, co mě to popadlo. Už vidím manžu, jak se na mě bude zlobit 🤐

kackark
15. říj 2009

Evi, ani nevím zda ten odkaz otevírat 😔

A co s tím tématem, taky bych založila nové 😉

kackark
15. říj 2009

Tak alespoň, že jí zachrání. Taková holčička by si zasloužila rodinu, jakou by jí mohla dát Martinka 🤐

jaspina
15. říj 2009

Já tu zas měla šéfa... Mě se tohle téma líbí..hlavně už jsem si ho zažila, tak ho brzo najdu.. Ale mě je to celkem fuk..

evanek77
autor
15. říj 2009

kači,
já vysávám, ale nezvedám vysavač, to bych se fakt bála. Ale holt máš hnízdící reflex 😉 😉 😉 😉
a k té holčičce, přesně tak 🙂

kackark
15. říj 2009

Evi, to je právě to, že já ho zvedat musím a je těžký jako kráva, ten zbytek nechám vážně na manžela, už mi volal, tak jsem se přiznala, že se bude zlobit.
Jaspi, já to myslela tak, aby se to téma dobře načítalo, a že by mohlo být někde jinde, než v těhu, protože už maminky nad těhulkami a snažilkami převládají. Ale jak chcete, je mi to jedno 😉 😵

jaspina
15. říj 2009

Mě to je fakt jedno - přizpůsobím se vám.

mar26
15. říj 2009

Naty má kyčle už 100% zdravé ,hurá hurá 😵 😵 ....třmínky má mít preventivně do 4.-tého měsíce...zvažuju že jí je nechám ještě 14 dní ,ale abych zase něco nepodělala...nejdřív řekl už nedávat,ale když zjistil věk,tak řekl,že se dávají většinou do 4.měsíce. Ještě se mi tam stal trapas,sejmula jsem jim kytku s květináčem...a moc hezkým,tak jim ho příště přivezu 😀 . KO až v prosinci

Kačko buď na sebe ještě opatrná 😉 ,takové vylomeniny až od 38tt 😉

mar26
15. říj 2009

já jsem pro ještě chvíli nechat tohle téma...myslím,že má šťastnou hvězdu 😵 ...zatím až na Martinku 😔 ,ale věřím,že i to se brzy změní a zbytek snažilek najde //...nechala bych ho do konce roku....a pak udělala nové..ale jen názor 😉

kackark
15. říj 2009

Martinko, velikánská gratulace. Natynka je úplně zdravá, hurá 😵 😵 😵
Z květináče si nic nedělej, to se stane 😉

Jinak jsem se teď prospala a manža to musel dodělat a přísahám, že na vysavač šáhnu poprvé až na konci šestinedělí, dal mi pěkně zabrat 😠

kackark
15. říj 2009

Marti, taky dobrý nápad, začít s novým rokem, novým tématkem 😉 😵
Na Martinku dneska pořád myslím, od té doby, co poslala Evička ten odkaz a teď to ukazovali i ve zprávách. Nezbývá než kroutit hlavou 😔 Život je fakt nespravedlivý 🤐

sarlotta
15. říj 2009

Ahojík holčičky, dneska už je čtvrtek hurrrááá 😀 a zítra pátek a v sobotu jdu taky do práce ... ale jen do oběda🙂) Taky je u Vás tak hnusně-humusně-lezavo a zima ?

kackark
15. říj 2009

Sarlottko, já radši ani ven nevylézám a doma si topím, ale pohled z okna bohatě stačí k tomu, abych tvá slova mohla jen a jen potvrdit 😖

sarlotta
15. říj 2009

Já budu letos asi otužilá, jelikož jsem dnes byla celý den venku 😝 a zakopávala stromky 😉 a prodávala 😅
Ale nevadilo mi to... jsem se nabalila a dokud nemrzne tak je to v poho 😀

kackark
15. říj 2009

Sarlottko, tak to tě obdivuji, ale pozor na prochladnutí, kdyby si byla těhu, asi by to nebylo to nejlepší 🤐

evanek77
autor
15. říj 2009

tk jsem zpět, máma došla dřív a byla tu docela dlouho, ale držela se a byla moc milá, inu jídlo zabralo, naštěstí když došla, už jsem polívku měla 😀
holky, blbej dotaz, ale může být plodová voda bílá?

evanek77
autor
15. říj 2009

šarlot, já byla venku chviličku a počasí, že by psa nevyhnal, máš můj obdiv

mar26
15. říj 2009

Evi to asi ne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru