Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
21. říj 2009

Ahoj holky,

Kačko já si semínko zalila trošku vody,počkala až se udělá sliz a většinou to jedla s bílým jogurtem a dala jsem si do něj ještě skořici a moooc mi to chutnalo 😀 ...ale opravdu nejdůležitější je ten sliz

kackark
21. říj 2009

Marti, takže si jedla i semínka, tak já to vyzkouším a uvidím a zalívala si to vařící vodou, viď?

kackark
21. říj 2009

A jak Natalinka, lepší se to? 😵

evanek77
autor
21. říj 2009

krásné ráno,
jaspi,
je mi líto, že tě pregnyl zlobí jako trápíval mě, také mi po něm bývalo děsně 😝 😝 😔
mury,
ty se nám šetři, ať neporodíš
kači,
neboooj, já také jen polehávám 🙂

evanek77
autor
21. říj 2009

co ta naše papua? Snad jen leží a všechno je v pořádku 🙂

kackark
21. říj 2009

Evi, už si připadám jako obr obrovitý 😀 😀 😀
Včera mi dokonce manža říkal, že si mě už bez břicha (o bříšku se mluvit nedá 🤐 ) nedokáže ani představit 😲

kackark
21. říj 2009

Evi, taky na ní pořád moc myslím a těším se na dobré zprávičky 😉

kackark
21. říj 2009

Evi, ty to máš datumově přesně za měsíc, co? Mě u tebe vždycky příjde jak strašně to letí 🤐

kackark
21. říj 2009

Zkoušela jsem hledat, zda papua nepřispívá i do jiných diskuzí, ale našla jsem jí jen u nás, tak nevíme nic.

mar26
21. říj 2009

Kačko jedla jsem ho a zalívala horkou vodou,jen stačí docela malinko, max. tak 20-30ml

Natynce moc líp není,dneska jdeme stejně k Dr.,tak se poradím. Dopoledne je to vždy celkem ok,ale včera od 18h zase nic moc a usnula až po 22h a v noci se tam 2x zase kroutila chudinka moje malá.
Sice nemá úplný průjem,ale kaká často...asi ta smecta a mrkev to trošku zlepšili..uvidíme jak to bude dál

Kačko, Evi jen hezky odpočívejte..jednak budete potřebovat hodně síly a užijte si to dokud to jde 😉

snad se papu brzy ozve

kackark
21. říj 2009

Marti, tak to držím princezně pěstičky, ať se to spraví co nejrychleji. Jsem zvědavá, co vám dr. řekne.

jaspina
21. říj 2009

Holky a nemáte některá na Papuu číslo?
Evi ta poslední barevná fotka je moc hezká! 😵
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte nějaké tipy na šminky, s kterýma jste fakt spokojené.. Make-up, řasenka... v pátek se chytám si jít udělat radost do Rossmannu - tak ať mám inspiraci 😉

evanek77
autor
21. říj 2009

marti,
a nevadí jí ten nutrilon? Jsem dnes na rodině louskala tuhle diskuzi:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?...
tak jestli by to natynce na tu koliku nepomohlo

evanek77
autor
21. říj 2009

jaspi,
já používám giordano gold od oriflame 😉, když jspu v akci, tak je to i za dobrou cenu 🙂

evanek77
autor
21. říj 2009

dřív jsem mívala maybeline, ale přestali mi dělat tak světlý makeup a co jsem zkoušela jiné značky okolo téhle ceny, tak mi všechno žmolkovalo

kackark
21. říj 2009

Jaspi, myslím, že číslo nemáme žádná z nás 😔
Jaspi, já tuhle dekorativní kosmetiku hodně střídám, tak nic konkrétního neporadím ☹

mar26
21. říj 2009

Evi podívám se,ale 3 měsíce neměla s Nutrilonem jediný problém a je mi divný,že když sousedky holčička má 3 týdny průjem,že by ho měla najednou Naty z Nutrilonu...to by byla fakt náhoda.
Ona to není kolika...

evanek77
autor
21. říj 2009

marti,
já to myslím spíš tak, že třeba manžel měl první alergii cca v 32letech a od té doby rok a rok výrazně hůř... jestli tam natynce něco nemůže vadit a prostě se to ukázalo takhle 😉 😉 😉

mar26
21. říj 2009

Evi jenže jak to teď zjistit? U takhle malého mimi je velký problém najednou přejít na jiné UM
Spíš počkám jestli jí to přejde, Dr. říkala tak 5 dní...a pak se uvidí, teď je asi zbytečné zkoumat co by to mohlo být,když to má od neděle...a navíc ta sousedka...ale děkuju..taky může mít alergii na mlíko jako takové,ale to by se vše řešilo,až kdyby jí to do týdne neustoupilo.

evanek77
autor
21. říj 2009

marti,
no asi ano, prostě kdyby to trvalo, tak vzít odběry, jestli jí nevadí laktoza nebo něco jiného, myslím, že v labině by to uměli poznat. Snad ti natynka moc nehubne...

papua
21. říj 2009

Ahoj zlaticka, prepacte az teraz pisem, vcera som uz vecer nevladala, lebo sme prisli od dr aj tak neskoro....
babatko sa hmirilo o sto sest, srdiecko bilo 🙂, ale mam dost velky hematom☹, na celej jednej strane plodoveho vaku je prichyteny......Takze prisny zakaz namahania sa, lezat, nebehat, oddychovat, o tyzden idem zase na kontrolu ako to vyzera....

papua
21. říj 2009

vy ste take zlate ze mate starost a ja som hrozna ze som vam nedala vcera vediet... ja prispievam len k vam 🙂, som vam verna 😉

evanek77
autor
21. říj 2009

papua,
supéééér, ematom se vtřebá a ty budeš mamulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
21. říj 2009

baf už jsem tu, odskočila jsem si se šéfem do města něco zařídit.

papu to je krása, hlavně že je srdíčko, ten hematom mě mrzí ale uvidíš zvládneš to ty i mimčo, vím že to má hodně lidí, moje kamarádka ležela s hematomem víc jak týden v nemocnici ale vše v pořádku a malému je teď několik měsíců.

papua
21. říj 2009

Evinka: no dufam, ze sa nebude zvacsovat.......Ale ze tam mam este vela krvi a asi sa stane, ze mi to znova praskne a budem kravacat, ze sa na to mam pripravit...tak sa budem snazit nepanikarit ☹

strouzek
21. říj 2009

holky my vlastně na sebe nemáme tel. čísla kdyby něco že? tak bysme si měli je třeba vyměnit abychom příště nemuseli mít o někoho z nám strach 😉

papua
21. říj 2009

Strouzi: dakujem za podporu moja!

keby ste niekoho poznali este napiste mi prosim, podpori ma to, ja vobec nemam kamaratku co by mala s tym skusenosti....

kackark
21. říj 2009

Papu, to bude dobré uvidíš, taky mám známou co ležela s hematomem v nemocnici, a teď má tříletou holčičku a je podruhé těhu, tuším 13tt 😵
Mám takovou radost 🙂

papua
21. říj 2009

ja poslem do IP moje cislo, kto chce 🙂, Strouzi chces?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru