Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. říj 2009

Marti, a to manža dostal za úkol, že má malému koupit něco k Vánocům, bez mého zapřičinění, abych byla taky překvapená, tak očekávám autíčko na dálkové ovládání, v "lepším" případě vrtulník 😀 😀

Evi 😉

papua
22. říj 2009

Kaci 😀 😀 - si ma dost pobavila teraz ! Moj manza by asi urobil to iste, hlavne aby sa s tym mohol aj on hrat 🙂))))))))

mar26
22. říj 2009

kačko no manža si už taky plánuje jak koupí malé autíčko 😀 ...sám je do RC modelů blázen..tak to dopadne stejně...ale už přinesl pro malou 2 knížky 🙂

evanek77
autor
22. říj 2009

hmmm, tak my dostali od manželových rodičů obálku na dárek pro malého a manžela napadly jen chůvičky 😀 😀 😀, má utkvělou představu, že ho neuslyším, přitom slyším i sousedčina přes zeď 🙂

kackark
22. říj 2009

Evi, tak oceň, že je to praktik 😵

kackark
22. říj 2009

Pro dnešek se s vámi loučím, jdu se připravit, jedu za holkama z práce, budeme slavit jeden sváteček 😵

Tak se tu mějte moc a moc krásně 🙂

evanek77
autor
22. říj 2009

kači,
no koupit si letenku na dovču s kamarádama nezapomněl 😀 😀 😀
a doma mi pláče, jak potřebuje nové polobotky a hodinky... spíš ho zatím neberou nákupy imaginárnímu človíčkovi 😀

evanek77
autor
22. říj 2009

kači,
hezky si to užijte, já jdu dnes zas na oběd se synovcem, mají nějákej výlet do brna a místo na veletrh jdem na oběd

kackark
22. říj 2009

Evi, tak to máme stejný 😉

Taky si to hezky užij a dobrou chuť.

Pá 😵

farmarska
22. říj 2009

ahoj holky tak jsem zpět 😉
byla jsem u toho doktora a doktor mi zdělil, že mám angínu a že se na to antb. musí, ještě mi udělal i stěr a na ten si mám zavolt v pondělí. Napsal mi penbene po 8h. a že prý ty se normálně celý těhu můžou 😨 ted jsem proštudovala leták od nich a opravdu tam je napsaný že "penicilin nemá učinky na matku ani dítě a nejsteli alergická na penicilin, můžete je užívat během těhotenství i během kojení"
no to mne překvapilo 😨
no chtěla jsem to ještě zavolat gyndaři a přeptat se, jenže se mu nemůžu už půl hodky dovolat 😝
taky jsem se chtěla zeptat na paralen, ten prej taky můžu, ale nevím přesně kolik a hlavě kdy si ho vzít..od jaký teploty. Nevím totiž jestli mimču vadí už 37, nebo od 37,5, nebo až od 38? 😅
Asi to moc žeru že?? ale já mám fakt děsnej strach udělat cokoliv 😅 😅
No tak ted ležím v posteli, jeden penbeňák už jsem slupla ,mám postavenou vodu na čajík, obvázanej krk a celej den se z ní nehnu 😎 jen čůrat to chodím asi každejch 20minut 😅 😅

jaspina
22. říj 2009

Farmi Paralen v těhu normálně můžeš - ber si ho podle potřeby.. A ty angíny jsou na prd - taky jsem na ně jednu dobu trpěla.. Nepomohl by ti třeba ten Wobenzym - je proti zánětům.

myky
22. říj 2009

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu,ale nakukuju jestli nevíte něco o dráčkovi? Jak jsou na tom?
No a všimla jsem si, že farmarka má angínu. Hele ATB určitě ber, protože angína je pro tebe i mimi horší, než léky a paralen se smí 1až 2 na den. Jinak ti určitě doktor řekně, že zdraví matky se upřednostňuje a angína ti může škodit na srdce a jiné orgány a proto je třeba jí okamžitě léčit a to bez ATB nejde. Takže hodně teplých nápojů, léky a hodně moc odpočívej. Teplota mimi nevadí, spíš jde o to, že je to zátěž pro organismus a tím pádem i těhotenství.
Všem držím palce a těším se na miminka.
Anelko a ty se zase ozvi 😀 😉.

evanek77
autor
22. říj 2009

farmi,
mimču by mělo vadit až 38, ale ATB bych přesto brala, jsou menší zlo jak infekce 😉
myky,
dráček se ozýval včera, dnes jeli do motola na kontrolu, pořád jsou dva v jednom 🙂

myky
22. říj 2009

Evi díky 🙂 . Já jim držím moc palce a budu koukat, jestli budou nějaký novinky. 😉

kackark
22. říj 2009

Ahojky kočky, tak jsem zpět a bylo to moc príma.

Myky, zatím mi Kačka nedala vědět, ale až se ozve, tak určitě hned napíšu 😉 ¨

Farmi, ATB určitě ber a já bych měla smůlu jsem na PEN alergická 😝 A teplota do 37,5 je podle mě v poho, protože jsem četla, že prvních 100 dní těhotenství zůstává zvýšená 😉

farmarska
22. říj 2009

holky stalo se to čeho jsem se bála, teplota mi odpoledne stoupla na 38,5 😢 i po paralenu a mě se jí vůbec nedařilo snížit 😢
tak jsem po hodině volala na gyndu a popsala mu situaci a on, že ty ant. můžu, jen s tím paralenem opatrně, že spíš mín než víc a že by měly bejt tak dva denně a aŤ zkusím zábaly.
Takže jsem si dala z posledních sil chladnou sprchu, a pak octový zábaly a octový ponožky na sebe a pak jsem si vzpoměla, že ještě jogurt má snad srazit horečku, tak i když na jídlo nemám ani pomyšlení, nasoukala jsem do sebe jogurta 😝
ted mi to konečně kleslo, na 37,5, mám mohrej hadr na palici a modlím se aby v noci nebylo ještě hůř 😢
holky já se tak bojím o mimi 😔 😔 vím že todle mu vůbec nesvětší 😔 😔 😔
furt si říkám, co jsem komu udělala, že nemůžu bejt chvíli v klidu ☹

holky nevíte ještě nějaký tipy na nížení horečky?? 😅

farmarska
22. říj 2009

hmm tak už mám zase 38 😢 😢 😢 vůbec nevím co dělat 😔 asi risknu ještě jeden paralen, snad to bude menší zlo, než si uvařit mimíse 😔

sarlotta
22. říj 2009

Farmi psala jsem Ti do zamlklinek.

Kači .... no to doufám... už se docela začínám těšit, jak Vás tu čtu 😉

Já taky moc ráda nakupuju na MMB Mury🙂)) zrovna jsem malému nakoupila komplet zimní věci a už jen vyzvedávám balíčky🙂)))) je to super. 😎

kackark
22. říj 2009

Farmi, tak to vážně nevím a neporadím ☹ Ale každopádně držím pěstičky, ať to co nejlépe zvládnete 😵

Šarlottko, věř tomu, už se tak těším, až budu v tabulce přepisovat jen a jen datumy kontrol 😵

mimina321
22. říj 2009

farmi čo to čítam,si chorá-tak nech to rýchlo prejde
ahoj lastovičky moje,tento týždeň sa sem ani nemôžem poriadne dostať 😝 ale snád to bude na budúci týždeň lepšie
pozerám,že tehulky všetky ešte 2v1 😵

myky
22. říj 2009

Kaci děkuji
Farmi mě napadlo, že nám máma na teplotu mazala chodidla a ruce citrónem a to super zabíralo. Rozkrojila citron na půlku a tím nám jezdila po chodidlech. Ne vymačkanou šťávou, aby ses nepopálila. A neboj ty ATB zaberou rychle.

andara
22. říj 2009

Ahojky.
Farmi-na teplotu jsou prej super ponozky namoceny v octovy vode a na to suchy - dela se to tak i detem a prej to zabira 😉

andara
22. říj 2009

Aha ted ctu,zes to uz delala 😀

kackark
23. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 23.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................22DC
Jaspina.......................19DC
Mimina........................11DC

kackark
23. říj 2009

Krásné dobré ráno, vlaštovky 😵

Já teda měla zase noc, asi jsem byla nervozní z KO 🤐 v
Tak doufám, že jste na tom lépe 😉

kackark
23. říj 2009

Holky, já jsem ale tele, nechala jsem si telefon v autě a máme zprávu od dráčka:

Ahoj Kačenko, tak ve čtvrtek konečně nastupujeme do Motola. Akorát doteď nemám mateřskou, neví se, zda zkončily moje neschopenky, jak si mě předávali. Mám toho tak akorát dost. Nebýt Lukáška, tak se zblázním. Je to pěknej cvalík. Pá pá

jaspina
23. říj 2009

Dobré ránko,
Farmi mi jsme taky doma, když léky nezabíraly praktikovali to potírání chodidel a dlaní octem a to fakt pomáhalo.. Ale zas to, že máš teplotu znamená, že tělo bojuje s tou infekcí. Všichni lidi, kteří horečkujou - co já znám, tak pak mají nemoc brzo pryč. Já mám vždy max 37,5 a zase se mi to táhne - mám blbou imunitu a už při 37 umírám 😀
Ale moc holek mělo na začátku těhu chřipajznu nebo třeba zánět močáku - někde jsem četla, že tělo ze začátku těhotenství nepozná, tak se mu brání jako infekci..
Teď říkali v rádiu, že 'Alice Bendová je ve 3tím měsíci a že to vyšlo hned napoprvé - tak jako u prvního dítka - se někdo má.. Krásný, bohatý a plodný! 😠 😀
Dnes možná budem mít autko 😵 Jo a taky jsem včera doma kňučela, že bych chtěla mít vevnitř pejska nebo koťátko.. Kočku britskou modrou nebo pejska naháče a přítel mi řekl, že leda něco, co bude v akvárku nebo v kleci... Hmm, tak křečka ani rybičky nechci 😠 Prý by to tam smrdělo, že ani omylem.. ☹

kackark
23. říj 2009

Jaspi, tak ať autíčko pěkně slouží k vaší spokojenosti 😉 🙂
A třeba se ti přítele ještě podaří na nějaké to zvířátko ukecat 🙂

strouzek
23. říj 2009

brý ránko holky

jaspino to mi ani neříkej že je Bendovka zase v tom na první šup 🙄 no jo tyhle bohatý krásný mrchy mají štěstí 😀
co se týče zvířátka tak nevím co poradit, asi kočku ale zase po tom co oliver včera zlobil jak ďábel bych doporučovala užívat si klid a uklizený byt 😀 😀 ne dělám si srandu zvířátko je určo dobrý nápad, rybičky určo ne to není na pomazlení, něco co má chlupy a ocas 😉

dráčkovi moc držím pěsti

farmíku kočko uzdravuj se, zábaly jsou dobrá věc to jediný mi vždycky zabere, s paralenem neboj, mě řekla Mudra že do 5 ks paralenů denně není problém 😉

strouzek
23. říj 2009

holky mě dneska příjde postýlka, v pondělí fusak a hlavně přijede manža juchůů. v úterý kontrola na gyndě, no snad to bude úspěšnej týden 😵 jsem zvědavá co mi manža koupil, říkal že noťas a parfém tak doufám že koupil Kenzo, protože jsem se mu to snažila naznačit 3 týdny že ho miluju a že mi došlo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru