Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
24. říj 2009

Mar krásné fotečky🙂 malá má nádherné oči a správnou bradičku 😀 😎 je to šikulka jak se udrží na ručkách- za chvilku bude lozit po celém bytě🙂 tipuju, že v Lednu už budeš uklízet květináče na vyšší místa🙂

Na průjem je dobrá mrkvička- ale ve 3měs fakt neporadím- snad mrkvová šťáva s vodou, černý čaj. Hlavně tekutiny, aby byly.
Já jsem při průjmu jen kojila 😉 , nevím jak jste na tom Vy.
Ale přeju aby se to zlepšilo a nebyla nutná antibiotika.

mar26
24. říj 2009

šarlotko děkuji 😵 ,no jo,já se bála,že budeme muset cvičit...třeba Vojtovku..kvůli třmínkům a že pořád nepásla a pak najednou předvede tohle a už jí to jde pořád 😵 ..a pěkně se u toho řehtá 😀

Mrkvičku už může..dávala jsem jí i ORS 200 od Hippu ..mrkev s rýž.odvarem...no snad to přejde..ale zítra to už bude týden 😒

jaspina
24. říj 2009

Ahoj holky, jdu jen pozdravit. Dnes jsme byli celý den v tahu.. Autko už máme, tak jsme ho museli otestovat. Byli jsme omrknout sedačky a koupelny.. A pak na oběd v naprosto suprové kolibě uprostřed lesa - spíš takový srub. Seděla jsem u částečně prosklené stěny a hleděla do toho lesa..nádhera! A k tomu jsme si dali Kančí kýtu s karlovarským knedlíkem a šípkovou máčku - mňáááám! Jo a dopoledne mě fakt šíleně moc píchal levý vaječník - pregnyl mi píchala už v úterý a to mě bolelo napravo, tak nevím co tohle zas mělo být..

mimina321
24. říj 2009

vy ste zlatíčka 🤐 😵 už je lepšie
mar tú tvoju krásnu slečnu som okukávala už včera,je sladunká a ešte aj šikulka 🤐
jaspi pri clostíku môže prasknúť aj viac folíkov,aby to neboli dvojčatká 🙂 😉

farmarska
24. říj 2009

jaspi s pícháním neporadím, ale kančí kýtu závidím 😀 a gratuluju k autí 🙂

mar naty je čím dál tím hezčí! 😵 😵 😵 snad ten průjmík brzy skončí a přestane malou princeznu trápit 😔

evi dobře že už je ten tvůj tulák u tebe a ty jsi zase sluníčková 😵 😵

farmarska
24. říj 2009

mimi je fajn že už je líp 😉 někteří lidi jsou bezohlední a někteří ještě hůř -zlí 😢 vyprdni se na debilní kecy, vím, že to člověka zasáhne, ale kašli na to, bo ti lidi fakt nevědí co vlastně plácaj a ti co to vědí a dělají to naschvál, těm se to určitě jednou nějak vrátí 😉 🙂

farmarska
24. říj 2009

a já frajerky měla taky moc pěknej den, oslavovali jsme mmámon svátek a narozky(najednou) a já teda ještě hodně polehávala´v posteli, ale o nic jsem nepřišla, bo všechny dobroty mi tam nosili, jak na běžícím pásu 😀 takže jsem ted nacpaná k prasknutí, sotva funím 😅 😀

farmarska
24. říj 2009

tak tu asi přestanu vést ty své monology a půjdu do hajan 😀 vy už beztak všechny asi taky chrndíte 😀

farmarska
24. říj 2009

tak dobrou a už všem dopředu hezké nědělní ráno!! 🙂 🙂

monkula
24. říj 2009

farmi, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, blahoželám k mtehu, tfuj, tfuj, zfuj, nech je všetko v poriadku.... ja mám z vás takú radosť.... aj papua.... blahoželááááám, juj, asi vás pôjdem zapiť...

kackark
25. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11., 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................24DC
Jaspina.......................21DC
Mimina........................13DC

kackark
25. říj 2009

Krásné ráno berušky 😵

Marti, Natalinka je šikulka šikovná, moc jí to sluší 😵 A snad se brzy uzdraví 😉

Mimi, je mi líto, že tě dokáže takhle někdo trápit, ale máš nás, a já pevně věřim tomu, že do Vánoc uvidíš na svém těhotenském testu //. Moc Ti to přeji 😉

Šarlotko, moc to v práci nepřeháněj, víš, že Tě čeká příští měsíc snažení 😅 Tak, ať si fit 😵

Farmi, tak když už máš chuť k jídlu, tak je to dobré, tak se pořádně douzdrav, ať si ten svůj pokládek pěkně hýčkáš 😵

Mury, předběhla jsi mě, gratuluji, stále sbaleno nemám. Snad se do toho dneska pustím 😀

kackark
25. říj 2009

Holky a mám zprávu od Kačky:

Ahoj Kačenko, nebudou mi dělat císaře, vyříznou mi tu jizvu a udělají plastiku břicha. Právě jedeme od bráchy, narodilo se jim miminko a já jsem celá nesvá. Nejsem nějak ve své kůži. Pálí mě čípek, tak snad vydržíme.

mimina321
25. říj 2009

kahoj kačka 🙂 dakujem za želanie aj ja chcem tomu veriť 😵
katuške držím palce nech Lukáško ešte vydrží

mar26
25. říj 2009

Kačko,Kačenku moc pozdravuj..tak že jí nechají rodit přirozeně? A tuhle operací jí budou dělat za těhu? Ať se drží kočka naše 😵

jinak dobré ráno všem 😵

kackark
25. říj 2009

Marti, Kačce jsem už psala, že všechny na ní moc myslíme.

A co Natynka dneska?

evanek77
autor
25. říj 2009

krásné nedělní skoro poledne,
farmi,
jsem moc ráda, že ti je líp a že tě doma tak pěkně zássobují do postýlky 😉 🙂 🙂 🙂
mimina,
doufám, že dnes už je fajn, lidí s nevymáchanou hubou bohužel ještě bude 😝 ale jak píše kačka, to tě už bude hřát miminko pod srdíčkem 🙂 🙂 🙂 🙂 už brzy, věřím tomu 😉
dráčku,
vím, že tě zlobí, jak lékaři pořád mění postoj, ale je super, že jizva porod vydrží a oni ti nemusejí dělat sekci, císař je opravdu obrovský zásah, já to beru jako moc dobrou zprávu, že nechají lukýnka narodit přirozeně a pak ti udělají hezoučkou plastiku 😉 😉 🙂 pohlaď bříško, ať malej vydrží 🙂
kači,
doufám, že děda dneska nic nevyvede, abys alespoň neděli měla odpočinkovou a v klidu 😉 😉 🙂
marti,
natynku ti chodím do albíčka pořád šmírovat, je taááák krásná 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
25. říj 2009

jo a jaspi,
je super, že autíčko už je doma
a monkulka,
to je fajn, že jsi k nám zas nakoukla, chyběla jsi nám 🙂

ba111
25. říj 2009

Ahoj holky vlaštovčí 🙂 🙂 🙂 . K počítači se vůbec nedostanu - te%d ale Oliver usnul a tak můžu sem za váma. Ženou se mi slzičky do očí když vidím ty vaše týdny - to je taková nádhera!!!

Oliver je úžasné miminko! Už měsíc pase koníčky a krásně drží hlavičku 🙂 ...Dr říkal, že je to neuvěřitelné. Zítra jdeme na další kontrolu a tak vám tady nahlásím i váhu. Před měsícem měl 4800 a měříl 58 cm. Plně kojím a už nemusím dokrmovat nutrilonem, protože mám už dost vlastního mlíčka - tak jsem za to neuvěřitelně vděčná 🙂 .

Holky, strašně jste mi chyběly!!!!

evanek77
autor
25. říj 2009

moni,
to jsou krásné zprávičky, je to zázrak, jak ten čas letí 🙂 😉 oliverek už má čtvrt roku, to je neskutečný...
a je paráda, že po bojích s kojením je všecičko, jak má být 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

mar26
25. říj 2009

Kačko Natynka moc nespinkala,jen hodinku dopoledne a hodinku odpoledne...ale jinak to celkem jde..jen ten průjem má pořád 😢

Mončo to je úžasné že máš dost mlíčka!! Jak se ti to povedlo? Je to super a moc ti to přeji. U mě na prd 😔
A Oliverek je šikulka, Naty začala pást před 2 dny...ale ona kvůli kšírkům na kyčle nemohla ☹

jaspina
25. říj 2009

Holky nevíte z čeho mě může bodat na levém vaječníku? Ale fakt hrozně - tak moc a tak často jsem to v životě neměla - když to bodne, tak se to pomalu nedá vydržet - musím se zohnout a vydržet. Ale je to fakt hodně.. Nevíte co to může být? já už jsem jednu chvíli zvažovala pohotovost, ale pak to trochu přestalo a teď zase.. Mimoděložní bych tak brzo necítila že? A zas ovulka si myslím, že je blbost - Pregnyl píchala v úterý.. ☹

evanek77
autor
25. říj 2009

jaspi,
napadá mě volná tekutina uvolněná po ovulaci, když se pregnyl píchl v úterý, ovulka za 36-72h, tj. ovulka mohla být klidně čtvrtek-pátek.. no a jak prasdkl folikul a uvolnilo se vajíčko, ta takutina se vylila do břišní dutiny a to může boley fakt hodně. Ale neboj, to se vstřebá. Kdybys neměla pregnyl, řekla bych cysta, ale myslím, že takto asi spíš ne 😉 Posílám pohlazení, ať se ti brzy uleví 🙂

jaspina
25. říj 2009

Děkuju Evi - ono to furt bodá v jednom místě a právě mám pocit, jak kdyby mělo něco uvnitř mě prasknout.. Nevím jak to popsat, ale je to taková ostrá a bodavá bolest.. Doufám, že to brzo přejde! kdyby ne, tak bych asi mazala k doktorce..

mar26
25. říj 2009

jaspi snad je to tak jak píše Evička 🙂

monkula
25. říj 2009

Evanku, z Tvojich slov ma zahrialo pri srdiečku..... 😵 😵 😵
My sa úspešne bijeme s písmenkami.... ja som sa vrhla na štúdium italštiny, a tak pomaly ubieha každý deň....
jaspi, posielam Ti pohladkanie, nech to tak nebolí... aj ja mám v poslednom čase bolesti v oblasti myomu, tak snáď nič vážné.... 😔 😔
Moni, Oliverko je šikuľka.... a je nádherný...

ba111
25. říj 2009

Mar, no s tím kojením jsem bojovala strašně. Jeden čas to vypadalo, že o mlíčko příjdu úplně ☹ 😒 ... . Ale já to nevzdala a pořád bojovala. Přes den hodně popíjím čaj na kojení. Piju i kávu a jím jen to, na co mám chuť. V ničem se neomezuju. Snad jen v tom, že málo kořením. Když jsem vynechávala nevhodné potraviny, tak se to projevovalo i na mlíčku. Teď jím vše a už si ani nepamatuju, kdy jsem naposled přikrmovala 🙂 . Jo... a jím sladké na tuny 😀 😀 😀 😀 😀 . Oliverek je strašně spokojenej u prsu - to se vždycky rozplývá blahem 🙂 🙂 🙂 .

No a Oliverek si už brouká - myslím, že bude docela brzo mluvit.

Mar, a co kyčlíky? Teď někdy budete mít kontrolu, že? Tak tfuj tfuj 🙂 🙂

sarlotta
25. říj 2009

Ahojík holčinky🙂 to už je tma venku cooooooo🙂))) nějak mě ten časový posun zmáhá🙂
Dneska dopolko opět v práci... nedá se ve středu nejezdí PPL, musí se to poslat zítra a v úterý a zítra bych to všechno nestihla.

Ještě jsme byly odpolko s malým posbírat poslední ořechy, pak jsem dělala mamči kartičky na oslavu-zasedací pořádek🙂 a teď už budem jen vylehávat u tv.

sarlotta
25. říj 2009

Ba ahooooooooooooooooooooooooj🙂))) no konečně že ses ukázala, jsem Tě snad přivolala nééé 😎

sarlotta
25. říj 2009

No a co nějaké nové fotečky ??? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru