Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

dracekmracek
3. čer 2009

chudák Jirka hnala jsem ho koupit šlehačku 😀 copak za to můžu že mám chuť? 😀

kristynaw
3. čer 2009

k tomu poslouchatku-ja mam primo ten,co pracuje na bazi ultrazvuku. nedelam to denne,jen kdyz se mala nehybe dlouho a driv ,kdyz jsem proste chtela vedet,ze je ok,nez jsem citila pohuby. da se to koupit i cr,kamoska si to kupovala. jmenuje se to primo doppler,muzu se zkusit podivat na cesky prodejny na netu,jestli chcete.

je to FDA schvalenny,takze to miminku neskodi,jen by se to nemelo delat 30krat denne,kazdy den,stejne jak ultrazvuk. a da se to pouzit uz od 10tydne treba. normalnim fonendoskopem neslysim nic ani ted,a to jsem uz v 8. mesici...tak nevim....

kristynaw
3. čer 2009

jeden je treba tady:

http://www.medicton.com/shop/index.php?productI...

ale ty ceny v cr jsou sileny..me to vyslo na 1500kc i s dvema velkyma a jednou malou tubou gelu

kristynaw
3. čer 2009

mam na youtube jak to jde krasne slyset...

https://www.youtube.com/watch?v=KCGOMRtlEHY

a tady mam ,jak mala tancuje

https://www.youtube.com/watch?v=L6sJVf3FrGw

😀

sarlotta
3. čer 2009

Ahoj holky🙂 kači hele Ty těhulino jedna🙂) máš tam u mě gentetické místo genetické 😀 😀 😀

U nás je taková malá hladovka..prcek je nemocný, chuďátko, včera snědl 2třešně a za hodinu to vyblinkal...má antibiotika a v noci byly horečky..takže co sem dělala v noci já 😠 je jasné.

Psala jsem už zamlklinkám...bojuji s rozhodnutím nechat si zoperovat kýlu nad pupkem a snaženíčko odložit tak o 6měs - 8měs. V pondělí se ještě poradím v prediku, zatím mi to každý gynekolog vymlouvá a chirurg na kýlním taky říkal,že až po druhém mimísovi..ale já jsem z toho tolik nervózní a stejně snaženíčko nevychází, v práci mám teď volno...prostě depka,depka,depka.... holky třetí revizi bych nerozdýchala 😖 ☹ 😅
Poradíte mi někdo jak se nenervit 😕 😉

murynka
3. čer 2009

kristy jo jo přímo dopplera jsem myslela určitě je to hezké ale ne pro mě 😅 která jsme vystreslá ze všecho 😝 asi to mám i z povolání 😅 ale kdo chce at si to koupí já na to prostě nemám nervy 😅

ten záznam na youtube 😵 😵 to je krásné 😵 😵 hlavně to hýbající bříško 😀 😀 😀

kristynaw
3. čer 2009

no prave ze ja jsem stresmen od prirody a diky tomu se citim lip..vzdycky jsem to srdicko tim nasla.... ale taky by me to vylekalo,kdyby mala lezela nejak zvlastne a ja srdicko nenasla.proto je to jen pro nekoho 😉

mimina321
3. čer 2009

kristy to sú pekné videa 🙂
sarlottka ten návod ako sa nenerviť by som brala 😵 😅

dracekmracek
3. čer 2009

kristy doktor neslyšel dopplerem srdíčko ani minulý týden ☹

kristynaw
3. čer 2009

jinak jeste k tem dohadum tady,nebudu to moc komentovat, nebudeme delat s cele situace senzaci...

ale docela me mrzi,kdyz pisete lidem,nelezte nam do diskuse....vzdyt ja taky chodim do jinych diskusi,protoze tam treba mam nekoho znameho nebo tak...
ono to ty lidi pak mrzi....zvlast,kdyz nic nemysleli zle...

kristynaw
3. čer 2009

dracku,to muze byt tim,jak mimi lezi a nebo tim,kde mas placentu....zname ho neslyseli strasne dlouho....protoze ma placentu vepredu a je trosku silnejsi( i kdyz to neni tvuj pripad)

sarlotta
3. čer 2009

kristyna to tancující bříško je super...pamatuju si to dost dobře - malý byl lachtan skoro 4kilový 🙂)) bylo to krásné....

dracekmracek
3. čer 2009

no jdu k němu zítra s mamkou tak to zkusíme znovu chtěla bych jí potěšit....a pak mu řeknu že od něj odcházím 😅

kristynaw
3. čer 2009

tak snad se zitra povede 🙂

ba111
3. čer 2009

Dracku, maminka bude v pořádku, chce to jen věřit. My už to máme s manželem taky v pořádku... a to manželovi nedávali špetku naděje na přežití. Zabojovali jsme a je tady, živej a zdravej. Moc držím palečky, chce to hodně síly a podpory.

sarlotta
3. čer 2009

Dračku tak sem dočetla...mamince držím palečky, snad tu bude dost dlouho aby si maličkého/maličkou užila 😒 ☹

dracekmracek
3. čer 2009

Moničko já vím,spousta lidí to zvládla,a musíme i my,maminka mi řekla že bude bojovat jen kvůli Lukáškovi 😔

no pozitivum mám,ležela jsem v klidu na gauči a cítila jsem totéž co v sobotu,asi 4 kopanečky za sebou 😵

dobrou a krásné sny lásky moje

ba111
4. čer 2009

Dobré ránko vlaštovky.

jaspina
4. čer 2009

Dobré ránko, tak jsem vás dočetla.
Ba - nevěděla jsem, že manžel byl tak nemocný - ale hlavně, že je už v pořádku a že se oba můžete už brzo těšit na miminko! Pořádně si ho od života zasloužíte a věřím, že s ním už to bude jen krásné!
Jinak jak jste řešily toho dopplera, tak vždycky to má 2 strany. Někdo může mít doma cokoli a bere to v klidu jen jako pomůcku a pro někoho je to hrůza.. Kamarádka co dělala na dětském, tak tam vím, že neměly rády, když si tam lidi braly ty Baby Nanny - monitory dechu a tepu. Říkala, že jen se děcko nějak blbě zavrnělo a to začalo řvat..pak matky furt stresovaly a byly z toho zmatky.. A taky mluvila o kojeneckých váhách . že jakmile si je někdo pořídí domů, tak to hrozně sleduje a furt převažuje.. Je to těžko, asi každý musí sám vědět, co mu pomůže a co ho bude spíš stresovat 😉

mimina321
4. čer 2009

ahoj bambulky 🙂

jaspina
4. čer 2009

Ahoj Mimi, já jsem hrozná zvědavka - furt ti nakukuju do alba 😀

mimina321
4. čer 2009

jaspi volako nám to nešlo neviem budem asi musieť počkať do víkendu kedy príde bratranec ten je v takýchto veciach zdatnejší.Tie fotky sú urobené tak aby sa z niektorých dal vybrať aj detail.....no a pre mňa sú takéto úkony ako zmenšovanie nad rámec mojich možností 😅

mimina321
4. čer 2009

pošli mi do ip mail.a je ti nejaké pošlem ty nedočkavka 😵 🙂 môžem len po jednej lebo sú fakt velké

jaspina
4. čer 2009

Mimi - poslala jsem ti to, jsem zvědavá jaks vypadala v těch šatech - určitě ti to moc slušelo. A mělas nakonec tu bižu od mao?

mimina321
4. čer 2009

mala so bižu od mao a moc sa páčila 😵 už aj ti to idem poslať

kackark
4. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................24DC
Tercie...................22DC
Strouzek................21DC
Nella......................18DC
Mimina...................17DC
Papua....................13DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

mimina321
4. čer 2009

jaspi máš? priprav sa na to,že to dlho načítava 😵

mimina321
4. čer 2009

ahoj kači 🙂

kackark
4. čer 2009

Krásné dobré ráno 😵

Sarlott, tak to je u mě těhu demence, jak vyšitá 😵

Dráčku: přeji mamince i Tobě hodně moc sil a věřím, že společně a kvůli Lukáškovi tu zlou nemoc porazíte 😉

kackark
4. čer 2009

Ahojky mimi 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru