Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
3. lis 2009

teda holky vy jedete, nestíhám dočítat natož něco napsat. jsem v práci na skok udělat poštu rozdat úkoly a jdu zase domů lehnout do postele.

kackark
3. lis 2009

Ale mě to i tak nepříjemně štípe a páli, tak předpokládám, že tam něco bude 😒 A taky mám pocit, že jsem dole taková celá nateklá, dvojnásobná 😝

Strouži, dobře děláš 😵

tercie
3. lis 2009

Marti to je právě to, já ho mám ráda... Já teda nevím, jestli s ní má něco i fyzicky, snad ne, důkaz nemám, četla jsem jen 3 sms, z kterých se dá odvodit leccos, ale straší mě to pořád. Jenže právě, jak říkáš, na mimčo se oba moc těšíme, vím, že nás neopustí, navíc novej barák, kterej bysme museli asi prodat, to se mi taky nechce, když vím, kolik nás to stálo práce a nervů, prostě už má duši a bylo by mi líto aby tu byl někdo cizí v něm...
Nevím jestli nejsem pitomá, takovýhle argumenty, ale nějak vím, že kdybych odešla, trápila bych se víc, než teď...

strouzek
3. lis 2009

kači no být na mě tak jsem v práci, já jsem takový blázen co všechno přechází ale manža mě seřval že jsem nezodpovědná tak musím jít domů. no má pravdu dělám to pro mimi tak nemůžu hrát hrdinku s chřipkou

kackark
3. lis 2009

Terci, je mi z toho špatně a smutno, jak si proboha může s někým psát, když čekáte tolik vytoužené miminko.
A on ví, že ty o těch sms víš?

kackark
3. lis 2009

Stouži, přesně tak, manža má pravdu, tak ho hezky poslechni a odpočívej. Aby sis pak nemusela zbytečně něco vyčítat.

tercie
3. lis 2009

Kači no ví to, ale on si vůbec nemyslí, že by dělal něco špatnýho...

Strouži no jasan, v tom má manža pravdu, musíš se uzdravit, kvůli mimču 😉

strouzek
3. lis 2009

tercie jak už jsem ti kolikrát psala ten tvůj manža by zasloužil dostat na zadek 😠 po tom všem co jste si prožili a za to jaká jseš by tě měl na rukách nosit hlavně teď když čekáte novýho koblížka a on takhle vyvádí. na druhou stranu vím že není jednoduchý tuhle situaci řešit, když jseš s ním trápíš se ale bez něho se trápíš taky a nechceš přijít o manžela a připravit mimčo o taťku. ach jo těžko radit, být v té situaci já tak jsem taky bezradná jako ty.

evanek77
autor
3. lis 2009

já si tu chvílitelefonuju a vy toho tolik popíšete 🙂
terci,
myslím, že na to jdeš správně, teď není doba na odcházení a trochu si myslím, že i když se mužskej na mimčo těší, tak má prostě strach a takovéhle "zábavičky" má jako ventil. Je to kruté a nespravedlivé, ale holt je lepší s tím nic nedělat. Ja moc doufám, že se to s miminkem upraví.
kači,
tu nateklost porvrzuji také, manžel z toho má děsnou psinu a navíc ho to baví, že to je těsné jak u prvničky 😀
a to, že tě to pálí mě mrzí, to si radši na ty kutivace skoč 😉
strouži,
a ty se opatruj osůbko, chřipka není sranda!!!!

tercie
3. lis 2009

No holky, já taky mám pár kamarádů s kterejma si občas píšu, a jsem ráda, když si o některých věcech můžu pokecat s chlapem, a taky se třeba někdy hezky oslovujeme, tak si říkám, jestli to u manži taky není jenom o tomhle, a třeba v tom jen já vidím nekalotu, a třeba si to jenom namlouvám... sama už nevím, co je pravda aco ne, pěkně se v tom plácám, jak ryba v kaluži...

strouzek
3. lis 2009

tercie no jo to jsou ti chlapy, můj tohle naštěstí nedělá teda doufám, je fakt že já jsem stíhačka, kontroluju mobili, mejli,kapsy, dělám přepadovky aj.sám manža mi říkal že i kdyby mě chtěl podvést není kdy protože ho mám neustále pod kontrolou 😀 jednou vezl svojí kolegyni do města , jeli koupit nějaký dárek pro ředitele jak na potvoru ho uviděla v autě moje mamka, tak mi hned volala, jenom jsem dotelefonovala s ní tak mi volal manža že mi hlásí že jede do města s kolegyní kdybych to zase někde vypátrala a udělala mu scénu. 😀 já vím že bych neměla být taková žárlivka ale jsem a teď v těhu ještě víc, protože vidím od spousty holek na koníkovi jak umí ti jejich chlapi vyvádět a tak prostě preventivně. 😔

strouzek
3. lis 2009

no nic holky valím domů ležet, mějte se

tercie
3. lis 2009

Strouži máš dobrý, že to manža takhle bere s humorem, ten můj moje žárlení nesnáší. Mail nemá, protože s PC není kamarád, ale na mobil si nedá sáhnout, když jsem mu rozluštila kód a podívala se do něj, byl to větší problém, než to, co jsem v něm našla...v jeho očích.

Evi už víc lidí mi říkalo, že až bude prcek na světě, na všechno kolem zapomene, tak se jen modlím, aby to byla pravda...

tercie
3. lis 2009

Strouži papa, a víš co je nejlepší jo? Potit se na cizím těle 😀

mar26
3. lis 2009

stroužku ty kontroluješ mobil? 😲
to bych asi u manži hodně klesla kdyby věděl,že mu lezu do telefonu, což teda nedělám,ale vím,že by mu ta nedůvěra vadila...nebo razíš heslo důvěřuj ale prověřuj 😀

oni hlavně ty chlapi dokud není mimčo na světě k němu nemají vztah,těší se,ale nic necítí,to mi potvrdil i manžel...oni hi necítí kopat atd.,ale začal ji prý milovat,jak ji prvně uviděl 😵

evanek77
autor
3. lis 2009

téda holky, já bych manželovi do mobilu nelezla 😝 😔 mám takovou blbou zkušenost z mládí, to začínaly foťáky na mobilech, přítel ho měl, já chtěla něco vyfotit, sedělala jsem vedle něj v hospodě a on mi radil, jak najet na foťák... a já omylem najela na sms a on měl takový nějáký mechanismus, že ti tam ta sms začne rolovat. No a bohužel byla od nějáké Peťulky, co děkovala za večer a posílala pusinky... brrr, to už zažít nechci. Tenhle dotyčný je pořád můj kamarád, i když jsme léta rozejití a co dělá svojí přítelkyni za lumpárny s jinejma slečnama, no ach jo 😝 Jsem povaha, co radši neví. Ale je fakt, že poslední dobou se na manžela vnitřně hodně zlobím, protože vím, že kdybych hledala, tak najdu 😔 Včera večer jsem ho sháněla skrz dopis, co mu došel a večer mi ho sousedka donesla, že ho přebírala... a nechtějte vědět, v kolik se mi ozval, tj. kolik hodin po sms a hovorech na oba jeho mobily. Jako chápu jednání v práci, ale nebrat manželce mobil večer, když má před porodem... nebudu se rozčilovat. Ale tercie, jestli se to po porodu nezmění, dávám to tu písemně, že dostane už fakt pár facek, jak mě štve!

evanek77
autor
3. lis 2009

marti,
já tomu, co píšeš pevně věřím 😉 🙂 🙂
a také si pořád říkám, že to, co teď můj drahý předvádí je o strachu z konce jeho svobody, z toho tlaku, že se synem už bude všechno jinak. Takže je to vlastně projev zodpovědnosti, že teď blbne a že to musím přejít v klidu.

tercie
3. lis 2009

Marti to je fakt, že oni to tak nevnímají, jako my, od samýho začátku. Ale když jsem viděla manžu, po tom UZ na genetice, když nám řekli že prtě bude zdravý, jak byl naměkko, tak jsem si říkala, že ho o to přece nemůžu připravit...
Řekla jsem mu jen co, a proč se mi nelíbí a on slíbil, že se podle toho zařídí. A mě nezbejvá, než se pokusit mu věřit...

evanek77
autor
3. lis 2009

terci,
ono nic moc jiného ani dělat nejde... a ono bude líp 😉 🙂

mar26
3. lis 2009

evi koukám,že manžel tě potěší...že bude mít týden volno a pak to zase pěkně pokazí 😒

ale holky věřím,že až ti chlapi budou ty prcky držet,že se to zlomí a zse budou sekat dobrotu 😵

tercie
3. lis 2009

Evi četla jsem to tu, když jsi psala o tý rtěnce... s jakým klidem jsi to řešila, v tom máš můj obdiv, to já nedokážu, já se neobejdu bez slz a výčitek...
Já mu do mobilu vlezla asi třikrát, za 10 let co jsme spolu, a pokaždý tam něco bylo, co se mi nelíbilo. To už snad ani za náhodu považovat nejde...
Fakt je lepší žít v nevědomosti, jenže když máš tušení, že něco není košér, odolej pokušení, přijít tomu na zoubek. Horší pak už je to, jak se s tím vypořádat...

jaspina
3. lis 2009

Ti chlapi by zasloužili! 😠 Když už to musí dělat, tak by měli tak, aby manželka neměla ani tušení..protože proč se tím má trápit ona? 😠

tercie
3. lis 2009

Jaspi, úplně nejlíp, aby to nedělali vůbec, a nebo aspoň, když je to děvkař, tak ať se nežení, a nikomu neubližuje...

tercie
3. lis 2009

Holky, tak jsem mluvila s Farminkou!!!!!!!Ona jede ještě nakupovat, tak prej vás smím informovat

DR mimi neviděl, ale vajíčko, který odpovídá poslední ms, předepsal jí prednison na podporu a prý nemá být zklamaná, že to vidí optimisticky. Na další UZ jde za týden !!!

evanek77
autor
3. lis 2009

🙂 farmi,
tak to jsou krásné zprávičky 😉 😉 😉
jaspi,
asi tak, říkám to na začátku každému mužskému, se kterým začnu chodit: že si to má řešit případně tak, abych to nemusela řešit já.
terci,
i děvkař chce zázemí, vždyť je to táááák pohodlné, doma klid, uvařeno uklizeno a trocha adrenalinu na připepření... to je něco, co my baby nepochopíme, my pálíme mosty, oni jen experimentují

tercie
3. lis 2009

Evi, pravdu díš... ale sakra, kdo na to má mít nervy... kdybych aspoň byla podobnýho ražení, dělala bych to taky a neměli bysme si co vyčítat 😀

kackark
3. lis 2009

Holky, upřímně, já vás nechápu. Jsem hodně naivní husa a vím to o sobě, ale nedovedu si představit, že bych to řešila v klidu ☹

Já chápu, že když podvede ženská, že v tom jsou city a hledá něco, co jí doma chybí, pochopení, lásku, toleranci. Když podvádí chlap, je to "jen" proto, že si potřebuje něco dokázat. Ale proboha to se nemůžou ovládat? Hlavně teď, když jste těhotné? A tolik citlivé! 😔

kackark
3. lis 2009

Jestli s tím nepřestanou, tak jim příjdu nasekat 😠 Oběma.

tercie
3. lis 2009

Kači... upřímně, taky to nechápu... asi proto, že nejsem chlap...

kackark
3. lis 2009

A víte co je na tom holky nejhorší, že mám ségru, co vždy narazí na chlapa, který je zadaný a ona je jen jeho milenkou 😠 A teď se podržte, co jí na to řekl psycholog 😠 😠 😠 Že ona se nemá vůbec trápit tím, že případně ubližuje té jeho stálé partnerce, že není povinná brát na kohokoli ohledy 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru