Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
7. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................27DC
Tercie...................25DC
Strouzek................24DC
Nella......................21DC
Mimina...................20DC
Papua....................16DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

kackark
7. čer 2009

Krásnou neděli vlaštovky 😵
Innes: ty už to máš vážně za pár 😵
Holky, jaspi, tercie, strouzku, už se blíží testování a já se tak těším, že zahlásíte // 🙂

Jinak nevěsta byla včera překrásná, moc jí to slušelo 😵 Vůbec jsem nečekala, že půjdu na obřad, ale ona si nás vyžádala, že nás tam chce mít. A pak jsme udělaly malinkatý zátah (jezdila na koloběžce a chodila na chůdách), byla sranda.

sarlotta
7. čer 2009

Martinko moc na Vás myslíme, jsi statečná. Tak ať antibiotika brzy zaberou a ať je Ti líp. Ten stres co jsi prožila musíš postupně někde vypustit, tak se Ti chce brečet..to je normální..taky Ti klesají těhu hormony a to je taky normální poporodní stav. Matýskovi přeju moc zdravíčka a hodně sil. On to zvládne, je báječný 😉

vlastovka385
7. čer 2009

Ahojte všechny vlaštovičky, zdravím vás z domova, včera nás pustili. V rychlosti jsem prolétla, co je nového, Moc gratuluji Martince k Matyáškovi a přeju jim hodně zdraví, síly a štěstí, ať všechno zvládnou. Jenom nechápu tady některý lidi na konikovi.... My jsme OK, zdraví, jenom jsme bojovali s kojením, včera jsme z porodnice odcházeli s flaškou s dokrmem, jsem to obrečela a ne jednou. Dneska už to vypadá nadějně, Tiboš se začal přisávat, protože se mi konečně spustilo pořádně mlíko, před chvílí vypil celé jendo prso, tak na dokrm už kašlu, uvidíme, co řekne zítra doktorka. Jenom vám chci holky těhulky poradit, nenechte se v porodnici odbýt, když vám něco nepůjde s kojením, musíte pořád otravovat, ať vám to pořádně ukáže někdo kdo tomu rozumí. Je to hrozně težký, člověk je po porodu, hormony pracujou a když jsou na vás sestry protivné, tak jste z toho úplně vedle. Já jsem byla celou dobu v porodnici ve stresu, protože vám každá sestra řekne něco jinýho, Tibor je temperamentní po taťkovi, tak jsem s ním furt bojovala, mlíko se mi spustilo až v pátek večer a to už byl Tibor na dokrmu, protože byl velkej při porodu a hodně zhubl. klidně pošlete manžela, ať je tam seřve na jednu hromadu a zajistí vám adekvátní pomoc, je to vaše miminko a máte na ni právo. Můj manžel musel bohužel druhý den po porodu odjet, jinak by je tam srovnal a nemusela jsem mít takové problémy.

jaspina
7. čer 2009

Ahoj holky, jen jsem dnes chtěla nakouknout a hned zas běžet,ale nedalo mi to a musela jsem si přečíst to Martinčino povídání. Přiznám se, že mi při něm běhal po zádech mráz a po tvářích tekly slzy. Je hrozné, jak to osud na někoho zkouší opakovaně, ale na druhou stranu báječné, že Martinka i Matyášek se rozhodli mu vzdorovat a nevzdat to! Posílám vám oběma spoustu síly, ať se brouček vyzdraví z infekce a je z něj zdravý, šikovný chlapeček. A když je to miminko tak suprových a bojovných rodičů, tak budete určitě bojovat 2x tolik jen aby si mohl užívat takovou rodinu! A určitě se to povede a jednou budete vzpomínat jak to bylo těžké a u vás si bude hrát kluk jak buk! 😉
V pátek jsem si na vás vzpomněla, když jsem pomáhala s kočárkem z autobusu jedné holce od nás - aby mimi donosila, musela si píchat injekce a malý se stejně narodil nějak hrozně brzo. Byl maličký, v inkubátoru a nevědělo se, co bude... Do toho chytil nějakou infekci do střev, tak ho museli převézt do Brna a operovat a ten brouček to krásně zvládl a když jsem viděla, jak seděl v tom kočárku a žvatlal, že jede domů, domů.. tak jsem zírala, jaké zázraky se dějí!

evanek77
autor
7. čer 2009

ahoj vlaštovičky, dnes i včera bylo úplně nádherně, počasíčko na jedničku 🙂 😉

mimina321
7. čer 2009

ahoj 🙂 dnes len pozdravím máme návštevu 😉

ba111
7. čer 2009

Holky, dneska mám den blbec a tak tady nebudu šířit svoje splíny.
Všem ale přeji krásný závěr víkendu 😉 ...

mimina321
7. čer 2009

bambulky naučila som sa zmenšovať tak som vám konečne hodila do albumu pár Svadobných 😵 😵 🙂

jaspina
8. čer 2009

Dobré ráno po víkendu! 🙂

jaspina
8. čer 2009

Já jsem celý víkend přesvědčovala přítele, že prostě musíme v létě k moři a demonstrativně jsem koupila sadu kufrů 😀 Tak snad je využijem.. Už jsem zúžila výběr na Bulharsko, Řecko a Španělsko. Kdo jsem kde byly, tak budu ráda za info - hlavně jak se vám tam líbilo- krajina a taky o cenách - hlavně mě zajímá jídlo. Spousta LM je totiž beze stravy a já nemám představu hlavně o Řecku a Španělsku - Bulharsko vím, že je levné.
Jó a taky mám radost!! Před 10 dny jsem začala cvičit a jíst úplně jinak než dosud a už mám dole 2 kg, 2cm přes boky a 2 cm v pase. Hrozně mě totiž štvalo, že jsem po vysazení Topamaxu začala nabírat - před ním jsem sice vážila o dost víc, jenže za ty 4 roky, co jsem ho měla jsem si nakoupila spoustu oblečení a do některých už jsem se teď nemohla nacpat a nebo jsem v nich byla jak špekáček 😠 Tak mě bylo líto toho oblečení 😀

ba111
8. čer 2009

Dneska to vypadá, že bude hezky.... tak všem přeji pohádkový den 😎

mimina321
8. čer 2009

ahoj bambulky 🙂 aj u nás je krásne 🙂 idem do záhradky popolievať 😵

kackark
8. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................28DC
Tercie...................26DC
Strouzek................25DC
Nella......................22DC
Mimina...................21DC
Papua....................17DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

kackark
8. čer 2009

Krásné dobré ráno 😵

Jaspi, co testování? Neláká Tě to 😵
Mimi, hned se vrhnu na fotky 😉

mimina321
8. čer 2009

Jaspi ja mám teraz po mandliach 7kg dole,to je fajn len keby to nebolo tak bolestivé 😒

kackark
8. čer 2009

Mimi, moc Ti to slušelo 😉 Ty šatečky jsou parádní a i kytička je krásná 😵

mar26
8. čer 2009

Ahoj holky,

mimi moc ti to slušelo 😵 krásný účes a ty šaty taky paráda 🙂

aspi, mimi já už se na hubnutí taky těším 😀 ,protože se nechci na léto vzdát všech svých oblečků 😀 , i když při kojení o dietě nmůže být řeč...no nějak to snad půjde 🙂 , zatím mám 10kilo nahoře..ale teď to jde nějak rychle 😠

mimina321
8. čer 2009

kači dakujem 🙂

mimina321
8. čer 2009

aj tebe mar 🙂
včera konečne prišiel kamarát a naučil ma to zmenšovať,tak som večer hned pár zmenšila a hodila vám do albumu

mimina321
8. čer 2009

mar všetky maminy čo mám v okolí pri kojení velmi rýchlo schudli,takže ked budeš kojiťtak to pojde samo 😵

jaspina
8. čer 2009

Mar i moje kamarádka co kojí teď 6tý měsíc, tak je daleko hubenější než kdy v životě byla!
Kači - neláká, protože OVU vůbec nebyla a i ta doktorka jak jsem u ní byla říkala, že teď je to bez šance - sliznice hrozně nízká. Teď jsem byla v sobotu na injekci agolutinu, tak čekám na MS, aby mi mohli udělat ten profil a folikulometrii a pak budu konečně mít výsledky a vědět co je špatně.

kackark
8. čer 2009

Jaspi, tak to se omlouvám, to mi nějak vypadlo. Tak doufám, že se to všechno někam pohne a pomůžou Ti 😉

evanek77
autor
8. čer 2009

krásné pondělí vlaštovičky,
mimina, jste krásný pár a moc ti to slušelo 🙂

jaspina
8. čer 2009

Kači v pohodě 😉 Já teď mám období, kdy to moc neřeším - vím, že to teď prostě nejde a tak to beru. Bude léto, teplíčko, tak se těším i tak 🙂

tercie
8. čer 2009

Dobrý ránko vlaštovinky, jak je, nějaký novinky? Jdu mrknout zpátky 😉

tercie
8. čer 2009

Kači já tentokrát tasky nebudu testovat, měa jsem alkoholový období a navíc v době ovu nebyla doma, ale na návštěvě u rodičů, bez manžela 😀 tak si to nechám až na příště. A hlavně zas nevím, jak dlouhej cyklus mě čeká, vzhledem k ovu až 19dc si ještě pár dní počkám...

kackark
8. čer 2009

Holky, moje, já pevně věřím, že nás v létě doženete a tabulka se až dokonce zaplní // 😉

Ahojky Evi, jak je? A co záda?

tercie
8. čer 2009

Kači to my taky, já už se dokonce těším, až mi bude zase špatně 😀 Už aby to bylo 😀

kackark
8. čer 2009

Terci: tak to já se těším z toho, že mi pomalu špatně být přestává. Ale přesně si pamatuji, jak jsem říkala to samé co ty 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru