Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
8. čer 2009

No jo,. ty sis užila řádně, já měla jen takový náběhy, a to klidně vydržím zas, i několikrát 😀 Ba ne, vydržím i víc, pro prcka všechno!!! 😀

kackark
8. čer 2009

To víš, že vydržíš, když to bude nutný 😉 Ale třeba se Ti nevolnosti tentokrát vyhnou a budeš si těhu užívat plně hned od začátku 😵

evanek77
autor
8. čer 2009

kači,
to jsou výborné zprávy, že ti přestává být tolik zle, však jsi zítra v 15tt 🙂 😉
moje záda pořád zlobí, ale zatím se to dá, už mám vychytané triky, jak je tolik nenamáhat 😉
dnes jdu na kontrolu s tím svým poškozeným čelistním kloubem, tak jsem zvědavá, co pan doktor, poctivě 3 měsíce nosím na noc spec. dlahu, tak jsem zvědavá, jestli pomáhá nebo ne, stejně dokud neodkojím operace nehrozí...

tercie
8. čer 2009

Uvidíme uvidíme 😀 Však se to nějak vyvrbí, hlavně aby to dlouho netrvalo a jinak je mi to jedno 😀

kackark
8. čer 2009

Evi, nevolnolsti mi přetrvávají, ale daří se už nezvracet, což je moc fajn 😵
Jinak ty si teda taky pěkně užíváš ☹ Tak ať kontrola dopadne dobře 😵

Terci, moc vám to všem přeji, ať se dočkáte co nejdříve 😉

Taky pořád myslím na Martinku a Matyáška a posílám jim sílu na zvládání toho boje 😉

evanek77
autor
8. čer 2009

k přání martince se připoojuji 🙂
a doufám, že už brzy budou snažilky těhulky, už dlouho se před váma ty // schovávat nemůžou 😉

tercie
8. čer 2009

Evi teda... ty to taky nemáš lehký... co prosímtě máš s tou čelistí? Můj manža měl jednou zánět toho kloubu, a skučel jako pes, ani představit si to neumím...

papua
8. čer 2009

Ahoj holky, vobec mi nejde konik, aj minuy tyzden mi to blblo☹...

Mao: docitala som si unorovky, pozrela album a nemam slov, slzy sa mi tu kotulaju...Klubuk dole pred tebou a pred tvojim priatelom...Zelam ti z celeho srdca, aby ste tento tazky boj zvladli a vyhrali, posielam ti vsetku moju silu, drz sa holka, si uzasnaaaaaaaaaa!

mimina321
8. čer 2009

dneska si asi všetky vychutnávate to slniečko 🙂 je tu akosi pusto 😉

kackark
8. čer 2009

Tak to u nás prší ☹

mimina321
8. čer 2009

jé u nás je konečne teplúčko a svieti slniečko stále som strčená na balkone.Dneska boli naši na bylinky v háji až mi bolo lúto,že musím byť ešte doma 😒
v sobotu sa chystáme grilovať tak hádam to počasie vydrží,už sa moc na to tešíme 😵

evanek77
autor
8. čer 2009

tercie,
mám ho dislokovaný a ve špatné kondici, kloubní disk přirostl vazivovým pruhem ke kloubní hlavici. Zkrátka nesmím nic tvrdého, moc otvírat pusu (do 2cm), při zívání držet bradu a nosit tu dlahu. tahle opatření ale fungují a pan doktor dnes chválil, že je to mnohem lepší 🙂
Já se navlíkla, že je venku 16°C a pak jsme s kamoškou na zmrzlince padaly vedrem 😀 😀 😀 😀

noemi3
8. čer 2009

ahoj holky ☹

mishka • snž • Dnes ve 14:53

Která pravidla porušuje: | Zruš Holky, snad nebudu za drbnu, ale info od Katušky - má nějaké starosti, do toho krvácí, prý psychické vyčerpání, prý to nevypadá nejlíp, ale dle všeho se prcek zatím drží... Víc nevím, tak jí všechny držme palce, ať to bojovníček vybojuje!!

evanek77
autor
8. čer 2009

jejda,
to je jasné, že na ni budeme moc moc myslet, díky za info 😉 🙂

tercie
8. čer 2009

Jova Evi, a to se jak přihodilo? Hlavně že ví jak pomoct, snad to budeš mít brzo v pohodě!!!

Holky... která Kačka, Dráček? To je mi moc líto, chuděrka, je toho na ní teď strašně moc... Katuško drž se, to zvládneš, všechny jsme s tebou a posíláme energii, musíš být fit pro miminko!!! 😵 😵 😵

mimina321
8. čer 2009

noemi dakujeme
na katušku moc myslím aj na jej bojovníčka.tak isto aj na mao a drobčeka Matyáška
katuška má teraz ťažké obdobie a do toho ešte krvácanie.......Katuška bambulka drž sa

jaspina
9. čer 2009

Dobré ránko!
Co to čtu o Katušce? Je mi to líto - už včera jsem si říkala, že tu delší dobu nebyla.. ale myslela jsem, že je to kvůli mamince, že je víc s ní, tak nemá čas. A ona má při tom chudina navíc takové trápení. Strach i o maminku i o miminko dohromady, to musí být fakt hrozné na psychiku.. ☹ Ale snad vše zdárně překonají a dobře to dopadne. Držím všechno co mám, ať zabojuje Katuška, bojovníček i maminka a zrovna tak Mao s Matyáškem a co nejdřív aby mohli hodit starosti za hlavu!

kackark
9. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................29DC
Tercie...................27DC
Strouzek................26DC
Nella......................23DC
Mimina...................22DC
Papua....................18DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

evanek77
autor
9. čer 2009

krásné ráno vlaštovičky,
jaspinka to napsala tak krásně, že se k ní jen připojuji 🙂

mimina321
9. čer 2009

ahoj bambulky 🙂
bola som nakuknúť v únorovkách ako sa darí Mao a Matyáškovi.Matyášek je malinký šikulka moc na nich myslím.

mimina321
9. čer 2009

ahojte tehulky 🙂

kackark
9. čer 2009

Dnes to zase vypadá na pěkný den, tak doufám, že nám to vydrží 🙂

Jinak na Katušku jsem zrovna včera tak intenzivně myslela a je mi líto, že má takové trápení. Držím pěstičky, ať je brzy co nejlépe a může se z těhu radovat 😵 Na mao a Matyáška taky nepřetržitě myslím 😵

A jinak jsem se vám ani nepochlubila, ale udělala jsem si obrovskou radost a o víkendu jsem si od jedné maminky z MK objednala mega balík věcí na broučka (14 kusů) a právě mi psala, že jí penízky dorazily, tak se zítra nebo pozítří můžu těšit na první věcičky 😉

evanek77
autor
9. čer 2009

kači,
tak to je docela velká část výbavičky 🙂 😉
já čekám na pošťačku dnes 🙂

murynka
9. čer 2009

ahojky holky

na martinku a matyáška pořád myslím 😵

kači jééé zásilka na mimi 😵 já už také nakupuji 😅 zatím neutrální barvičky ale k tim klučíčím mě to táhne více 😀 😀

mimina321
9. čer 2009

ja som včera zase ňúrila v nexte a tiež som neodolala 😅 no čo už so mnou aspoň toho nebudem musieť nakupovať vela potom-budem predzásobená 😀
potom nám hodíte foto však? nech sa možem trochu pokochať 🙂 🙂

kackark
9. čer 2009

Pro mě budou ty věcičky takovým černým na bílým - že to je chlapeček a konečně mi to v té hlavě docvakne 😀

Vzniklo to tak, že jsme s manželem v sobotu courali po krámech a ani nic nevybrali a oba jsme byli zklamaní, protože jsme mimi chtěli odměnit za výborné NT. Usoudili jsme, že jsou preferovanější holčičky, protože růžová převládala (když jsem čekala Natálku, tak jsem si to samozřejmě neuvědomovala 😀 )

A v neděli jak blesk z čistého nebe tady na NT inzerát, tak jsme ani dlouho neváhali a uděláme drobečkovi najednou takový větší nákupek 😉

evanek77
autor
9. čer 2009

kači,
však sito váš drobeček zaslouží, že pěkně roste a už maminku tolik nezlobí nevolnostma 🙂

kackark
9. čer 2009

Mimi, to víš, že hodím 😵
Já jsem stále neměla odvahu otevřít tu skříň, kde jsou Natálčiny věci a popravdě nevím, co vše tam je, ale stejně si myslím, že většina věcí je růžových. Chtěla jsem to prodat a udělat radost někomu jinému, ale manža mi to zakázal, že se mu příště určitě holčička podaří 😀

murynka
9. čer 2009

kači to je fakt na holčičky je toho více 😉
ale kluci jsou zase frajeři 😎 😀

já mám slíbeno po triplech košík na miminko 😵 😵 hned ho objednám 😀 😀

kackark
9. čer 2009

Evi, přesně tak.

Holky, kdyby jste jen mohly vidět, co jsem včera po tak hrozně dlouhé době byla schopná konečně udělat. Úplně sama jsem uvařila a vyžehlila ohromnou hromadu prádla, která se mi tu nakupila z dob nevolností. Měla jsem velikánskou radost. Ale musím se přiznat, že mě navečer bolelo bříško a chudák manža mi musel udělat večeři, to už bych nezvládla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru