Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
3. pro 2009

Kači a nedá se s ním o tom promluvit? Nebo se zkus domluvit, že tam bude do té doby, jak to budete cítit v tu chvíli. Myslím, že tě tam pak samotnou nenechá 😉

kackark
3. pro 2009

Jaspi, uvidím. Domluvit se dopředu asi opravdu nepůjde. A ani nutit ho v žádném případě nechci, abych tím ještě něco nezkazila. Dřív mi ten pocit ani tolik nevadil, ale teď když vím, že se pak 4 dny neuvidíme, tak bych si chtěla užít společně každou chvilečku.

mar26
3. pro 2009

Kačko uvidíš..já už v tom finále pak byla v takovém "rauši" že jsem ho hlavně potřebovala na to drcení ruky 😀 ...jo a taky jsem ho poslala pro doktora,když už jsem to nemohla vydržet a oni čekali na dorotování hlavičky a nechali mě na sále samotnou ..mě to přišlo jako věčnost 😅

kackark
3. pro 2009

Marti, no právě, přesně to jsou věci, kvůli kterým bych ho tam ráda měla. Uvidíme, co přinese čas. Tohle se asi vážně moc naplánovat nedá.

mar26
3. pro 2009

Kači přesně tak..hlavně asi o tom moc nepřemýšlet..nakonec uvidíš,že budeš v pohodě 😉 a v klidu 🙂 ..já už se táááák těším na zprávičku 😵

kackark
3. pro 2009

Však já se už taky nemůžu dočkat, až jí budu odesílat 😉

jaspina
3. pro 2009

Tak v úterý by mi měl dorazit dárek pro Jarka 😵 Akorát jsem si to blbec domluvila, že PPL může přijet dopoledne a já mám 11-12 pilates. No uvidím, nějak to vymyslím. Hlavně ať už ho mám! 🙂

kackark
3. pro 2009

Jaspi, a co jsi kupovala?

jaspina
3. pro 2009

Kači asi je to srandovní, ale housle 😅 On miluje cokoli, co vydává zvuk a musí na to hrát. Takže už máme doma španělku, el.kytaru, el.basu, mandolínu, ty africké bubny.. No a občas se tak zasní, že by se chtěl naučit na housle, ale že je nemá. No a já narazila na obchod, kde je měli fakt za dobrou cenu ve slevě. Ale neměli je už na skladě, tak jsem naštěstí vyhmátla, že jim teď přišly, tak by měly být.l.
A pro skorotchyňku jsem objednala sušičku na ovoce - ta se nad ní rozplývala, když ji viděla u mojí mamky.

jaspina
3. pro 2009

Jako on není nějaký "dechovkář" Hrál v rockové kapele, ale nástroje ho prostě baví..

kackark
3. pro 2009

Jaspi, to je nádherný dáreček, takový od srdce 😵

kackark
3. pro 2009

Psala mi Kačenka hodně smutnou sms, chuděra jedna:

Já už Lukáška nemám u sebe, má těžkou žloutenku, ubral 500g, z bradavek mi teče krev, tak ho přikrmují stříkačkou. Moc mi chybí.

mar26
3. pro 2009

Kači...moc Kačku pozdravuj...však on se žloutenky brzy zbaví...jen ho trošku nasvítí a z mlíčka a´t si nedělá hlavu...je nás hodně co nekojíme..hlavní je,že ho miluje 😵

kackark
3. pro 2009

Marti, to jsi napsala moc hezky 😵 🙂

jaspina
3. pro 2009

Chuďátko Kačka - má takové trápení a ještě tam na to musí být sama.. ☹ Už aby mohla být s Jirkou a Lukáškem doma, pak se určitě všecko srovná.
Kači no doufám, že z nich bude mít radost..

mar26
3. pro 2009

jaspi to je nej řešit dárečky po netu 🙂
to je přítel teda fakt dobrý takhle hrát na různé nástroje
manžel ten umí jen na klavír..a to má absolutní sluch..jenže ho do toho máma nutila,tak se mu to zprotivilo..vlastně chvíli hrál taky na housle

jaspina
3. pro 2009

Mar on se právěže učit chtěl - už na základce chodil na hodiny hraní na španělu a pak už sám.. Taky občas skládá písníčky, ale jen tak pro sebe a když je někdy pak najdu, tak jsou fakt pěkné, ale on se jen ošívá - že taková blbost.. Jak kdysi jsme jeli do brna na nákupy - oblečení a úplně jak teď vidím, jak se vracel k autu s tím obrovským africkým bubnem, oblečení nové žádné - ale ten výraz štěstí v obličeji 😀 Myslela jsem, že to bude spíš dekorace, ale když se třeba dívám na telku na něco, co ho nebaví, tak jde do ložnici a tam do toho buší až se třepe dům 😀 Akorát teď přemýšlím, jak ty housle přežiju já! Jsem si asi upletla bič sama na sebe. 😀

kackark
3. pro 2009

Jé, chlap co umí hrát na klavír, to je nádherné. Hraje Natálce?

Jaspi, určo bude mít radost, takové dárečky jsou nejlepší 🙂

kackark
3. pro 2009

Jaspi 😀 😀
Obdivuji lidi s citem pro hudbu, já ho nemám vůbec 😔

mar26
3. pro 2009

jaspi to učení těžko,ale pak to bude balzám pro uši 😵

Kačko já taky ne...manžel má vždycky srandu,když zpívám,ale zpívám ráda a to je hlavní,ne? 😀

jaspina
3. pro 2009

No mi jsme taky vyloženě protiklady. Já absolutní hudební hluch, on má sluch. Já antitalent na všecky sporty a on dřív jezdil i na závody, baví ho lyže, snowbord..všecko. Jo a taky ho na rozdíl ode mě baví vaření. A povahově taky tak. Já jsem hrozně ukecaná a on mě většinou jen poslouchá 😀 a on je šílený kliďas až salámista a já jsem rervák a když mě něco vytočí, tak se hádám.. Prostě máme všecko rozdělené. Jo a taky já jsem bledule neopalitelná s modrýma očima a on snědý, hnědé oči.. Ale tak protiklady se prý přitahují.. 😉

kackark
3. pro 2009

Jaspi, jasně, že se protiklady přitahují, a je to moc dobře 😵

Marti, taky ráda zpívám, ale poslouchat se to nedá vůbec, takže musím jen tehdy, když jsem doma sama a nejlépe ještě když vysávám 😀 😀 😀 Chudák Táďa, jsem zvědavá, kdo mu bude zpívat 🤐

jaspina
3. pro 2009

Tak to já nezpívám skoro nikdy. Vždycky to dopadne totiž tak, že mě nějaká písnička strhne a jak se přidám a uslyším se, tak radši hned zas přestanu. Sama se divím, že dokážu ze sebe vydolovat až tak hrozné zvuky, když mám v plánu krásné, ale je to tak 😀

kackark
3. pro 2009

Jaspi, tak to jsme na tom asi stejně 😀 😀

jaspina
3. pro 2009

Do teď si vybavuju ty horké chvilky v ZŠ, kdy jsme měli zpívat po jednom před tabulí 😝

kackark
3. pro 2009

Jaspi, tak to mi radši ani nepřipomínej 😝 Nejhorší noční můra 😝

kackark
3. pro 2009

Horší je, že jsem levá i na kreslení a malování, tak když jsem se na gymplu měla rozhodnout pro výtvarku nebo hudebku, bylo to prašť jako uhoď 🤐

farmarska
3. pro 2009

jéé kačka je koukám ještě pořád 2v1 😉
holky musím vás dočíst, jsem v děsným skluzu, ale to asi až večer, jsem uplně zničená 😝

Od rána jsem lítala s mým taťkou po doktorech. Dělá nám ted děsný starosti, během pár měsíců zhubl asi 20kg, za poslední dva týdny asi 8 😢 je ted jen kostra potažená kůží, tváře propadlý,no strašnej pohled 😔 do toho nemůže spát, má bolesti na prsou, nemůže pořádně dýchat, přestal skoro mluvit, má nějakej chrapot, nemůže jíst, protože po pár soustech hned zvrací Dělají mu všechna možná vyšetření, zjistili mu, že má v žaludku samé vředy, ze dne na den musel přestat kouřit (a to kouřil celej život i přes dvě krabičky denně), ale jak mu je špatně, tak mu to ani nevadí 😖 No a ráno volala mamka, že mu je zas strašně zle, tak jsem rychle nechala všeho a jela k nim a když se trošku zklidnil, jela s ním k doktorce. Mamka je doma teprve asi týden, měla operaci na koleno, tak moc ještě taky nemůže. Doktorka mu vypsala, zase spoustu různejch vyšetření, to budeme asi absolvovat až zítra a napsala mu zase spoustu novejch jinejch léků, i na spaní,(aby se alspon vyspal) ale jinak neví co s ním je, čekají se na nějaké výsledky z Hradce, no všichni se bojíme, že to je rakovina ☹ kdysi mu našli nějakej nález na plicích ☹
Tak takovýhle starosti, ted před vánocema máme promiňte že jsem se tu vypisovala, ale potřebovala jsem se někomu svěřit, jsem uplně hotová, fyzicky i psychicky 😖
No a před chvílí jsem přilítla domů, po cestě jsem ještě nakoupila (hlavně barboru pro malýho) a ted bych měla uklidit ten čurbes tady, protože ráno jsem fakt nic jinýho než nakrmit nestihla a vylítla jsem pryč nahonem, jenže jsem totálně zničená. A ve tři přijede manža z práce a v půl pátý musím s mladým na besítku-čertovskou do školy 😝 A já mám pocit, že jsem totálně neschopná a nic nezvládám, nestíhám 😝 do toho mi je pořád šoufl od žaludku, třeba když jsem dědoj pomáhala natahovat boty v čekárně, tak jsem musela narychlo vylítnout ven na vzduch, jinak bych tam hodila šavli ale lidi tam na mne koukali tak hnusně a divně.. asi si mysleli, že už jsem tak tlustá , že se nemůžu ani normálně ohnout 😅 😅 😅

farmarska
3. pro 2009

jo a abych nezapoměla, aby toho nebylo málo, tak se mi pořád nedaří nijak spojit s tou ČSSZ prahou 8 a nemocenská nechodí a bojím, že ani tak brzy nepřijde, takže jsme i uplně bez peněz 😒 a nevím jak to budeme schopný dál utáhnout 🙄

no jdu si najít něco k snědku, tak zatím a doufám, že jsem vám svým kručením moc nezkazila náladu 😅 😅 😅

kackark
3. pro 2009

Farmi, tak to je mi moc líto, že máš teď tolik trápení a starostí 😔 V žádném případě o sobě neříkej, že jsi neschopná. Na čurbes se teď vykašli a běž se raději na chvilku natáhnout, mimísek to určitě potřebuje. Vždyť co si dneska zvládla je dost i na netěhulku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru