Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
3. pro 2009

Šarlotko, a co práce, doufám, že jen co to bude možné, zůstaneš doma 🤐

andara
3. pro 2009

Ahojky,nejak nestiham docist.Co Dracek? 🙂

jinak Kaci myslim na tebe kazdej den, jestli uz... 🙂

andara
3. pro 2009

Copak delas Sarlot za praci?Jinak jsem asi jeste negratulovala, takze to napravuju a mooc gratuluju a preju aby bylo vsechno v poradku 😉

mar26
3. pro 2009

šarlotko krásné zprávičky 😵 ,gratuluju

sarlotta
3. pro 2009

No zrovna jsem Vám chtěla napsat že odedneška jsem doma 😉 Zatím na očr s malým. 😎

kackark
3. pro 2009

Andarko:

Psala mi Kačenka hodně smutnou sms, chuděra jedna:

Já už Lukáška nemám u sebe, má těžkou žloutenku, ubral 500g, z bradavek mi teče krev, tak ho přikrmují stříkačkou. Moc mi chybí.

kackark
3. pro 2009

Andar, jsi hodná, že na mě myslíš 😵 Ale já tu budu asi navěky, jen tak se mě nezbavíte 😀 😀

Šarlotko, to je mooooc dobře, že jsi doma 🙂

sarlotta
3. pro 2009

andara...ovocné a okrasné stromky prodávám 😉 takže práce venku.

andara
3. pro 2009

Kaci-ja to proste prozivam s vama 😀 pak kdyz ctu,ze se narodilo mimco, se mi chce brecet radosti a tudle normalne jsem si poustela Libas jako Buh a tam na zacatku se narodi mimco v sanitce a nedejcha a ten doktor s nim utika do nemocnice a to mimco jak zabreci,tak sem normalne brecela,ze to dobre dopadlo 🙂

Chudak Kacenka,ale bude dobre,jen co budou doma-je to stres 😢 ale jsou sikulky a zvladnou to. Oni ho pekne nasvitej a zloutenka bude fuc,pak se rozpapa a bude 😉

Sarlot-ahaa, tak to abys nam nenastydla 😉 Ja delala v blazinci, no a kdyz jsem zjistila,ze jsem tehu (z testu) jsem mela zrovna dovcu a hned po ni jsem supajdila k Dr pro neschopenku 🙂

sarlotta
3. pro 2009

Kači, napiš jí, že žloutenku má skoro každé mimčo a že na váze ubere taky každé...ať se netrápí a pěkně si natírá prsa bepanthenem a odpočívá...všechno se spraví. Moc moc moc na ni myslíme a je šikulka a skvělá maminka. 😉

tercie
3. pro 2009

Ahoj vlaštovičky, Teda, koukám dráček to nemá lehký, ale jak jste psaly, žloutenka bude v pohodě a kojení nakonec taky půjde 🙂 Moc ji pozdravuj Kačko 😉

Šarlotko výsledky máš úplně ukázkový!!!

My byli dneska na tom kardio ultrazvuku, jeli jsme tam hodinu a vyšetření trvalo 5 minut, ale stálo za to, srdíčko máme v pořádku, všechno odpovídá tak máme velkou radost 🙂

strouzek
3. pro 2009

baf jsem zpět. na chvíli jsem si lehla a usnula jsem ani nevím jak 😀

Kači no teda nechceš přijít k nám?? já musím vysát, vytřít, uklidit sklep..... to bys rodila ani bys nemrkla 😀

tercie gratuluju ke kontrole srdíčka 😵 jen tak dál

strouzek
3. pro 2009

jinak holky hlásím pokrooook 😀 podařilo se mi znásilnit manžu, sice pořád vypadal dost vyplašené ale mě to bylo fuk, já chtěla sex však už mám nárok po takový době celibátu 😎 dokonce jsem se v tý vášni zapoměla a manžu kousla 😀

tercie
3. pro 2009

Strouži díky, hele to nevadí, žes ho pokousala, vzteklinu nemáš ne? A hlavně že sis přišla na svý, to je důležitý 😀
Holky já se teď nadlábla div ne k prasknutí, manža mi udělal večeři... ale ne topinky nebo hranolky s česnekem, jako obvykle, ale upek kuře, a tak výborný, že jsme ho sežrali celý a skoro bez chleba 😀

strouzek
3. pro 2009

tercie no vzteklinu snad nemám a jestli jo po dnešku jí máme oba 😀 teda manža takhle uvařil jo? můj vaří výborně kdysi vařil často ale teď už dloooouho ne 🙄

kackark
4. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// 3.12. odběr krve na HCG, 15.12. UTZ
Jaspina.......................30DC
Mimina........................23DC IUI 4.12

kackark
4. pro 2009

Přeji všem krásné dobré ráno 😵
Mimi, extra moc na Tebe dneska myslím a držím pěstičky, ať se vánoční miminko ujme 😉
Jaspi, ale ten 30DC vypadá víc než dobře 😅

mar26
4. pro 2009

Dobré ránko,
nám za chvíli vypnou proud,tak mi nepůjde net, neboť vypadne wifina.

mimi moooooc držím palečky!!

Kačko jak je?

jaspina
4. pro 2009

Dobré ránko,
Kači ale mě tam to číslo 30DC svítí každý měsíc, to je ten problém. Dostávám to až 31DC, takže mě to nechává v klidu a navíc to břicho prostě cítím, že MS už přichází..
Normálně Jarek už 2 dny ví, jak je to s tím stavebkem - jestli to teda platil jeho taťka a hlavně jestli je můžem vybrat. No a řekl mi, že v neděli si zajdem na oběd a řekne mi to až tam. Ho asi zastřelím - hlavně při té variantě, jestli mě potáhne někam do restauračky jen proto, aby mi řekl, že kuchyň nebude 😒
Ale včera se vytáhl - přišla jsem domů z práce a čekala mě zeleninová polívka a pak řízek s bramborový salátek. Mňáááám.
A na mě zas něco leze, nějaké baciláky blbé 😠 Už jsem chtěla dnes konečně péct, ale jsem furt mrtvolka. Ale aspoň ať to přejde do dalšího týdne - furt kýchám a smrkám jak blbec.

Šarlot, mám radost že ti to dobře dopadlo 😉

Dnes má mimi IUI ne? Držím všecky palce co jen mám!! 🙂

kackark
4. pro 2009

Marti, pořád stejně. V noci mě budí pálení žáhy a otoky. Ale teď jsem trošku nervozní, protože se mi zdá, že Táďa nějak dlouho spinká.

Jasipi, určo bude kuchyň 😵 A je to šikulka když takhle dobře vaří 🙂

kackark
4. pro 2009

Marti, tak to se nám po tobě bude dneska stýskat ☹ A jen co jsem si postěžovala, tak ten můj broučínek kopl 😵

Jaspi, a s tím stavebkem mi pořád nejde na rozum, když jste s tím počítali, tak jste si mysleli, že ho platila maminka, a z té pak vypadlo, že ho neplatila a vás překvapilo, že je zaplacené? Nějak se v tom neorinetuji 😨

jaspina
4. pro 2009

Kači jo jo, přesně tak. Mě když jsem byla ve Wustenrotu kvůli úvěru ta paní řekla, že tam vidí ještě nějaké stavebko, co má Jarek a kolik tam je. No a já byla naštvaná, že mi to neřekl.. A on to bral automaticky, že to je to, co mu zakládala kdysi mamka a netušil kolik by tam mělo být peněz. No a pak jsme to dlouho neřešili, protože on ho vybírat nechtěl.. Až jsem ho ukecala, tak jel za mamkou, aby to domluvil a ona říkala, že to je blbost, že na tom od ní bylo tak 20tis. Volala jsem té ženské z Wustenrotu a ona to zkontrolovala a to stavebko tam fakt bylo a to od. p. Mikeskové se asi převedlo při úvěru tam, jako počáteční jistina. Jarek na to asi zapomněl a já jsem myslela, že mluví ještě o nějakém jiném. Tak tohle nám právě bylo záhadou.. Paní řekla, že to Jarek může kdykoli vybrat, i když nemá od toho papíry - ale to je zas blbé, když nevím kdo to tam dal.. Jen si to vzít a nezeptat se.. Tak jsem si říkala, jestli si třeba jeho taťka nespořil nějak na jeho jméno nebo tak. No snad se tu záhadu o víkendu dozvím!

kackark
4. pro 2009

Holky, tím, že tu nejste mě nutíte zase do práce 😨 Tak já teda půjdu žehlit, no 😅

kackark
4. pro 2009

Jaspi, tak jsi napsala, než jsem stihla odejít 😀 😀
Takže ty sis původně myslela, že tam má Jarek, třeba 100 tisíc, od maminky, ale ta vám to vyvrátila, že tam bude max. 20 no a nakonec tam je slušná částka 😲 Tak to bude asi od toho tatínka. A nebo mě ještě napadlo, jestli to nemělo být jako překvapení od maminky třeba k svatbě 🤐

jaspina
4. pro 2009

Kači ale to by mu mamka řekla, že to platí ona.. Spíš myslím, že ten taťka.. Ale akorát nevím, jestli fakt třeba nespořil sobě na jeho rodné číslo, že by to třeba měl výhodnější.. On totiž jeho taťka ty stavebka a pojistky atd zakládá - má to jako brigošku, tak se v tom vyzná..

kackark
4. pro 2009

Jaspi, třeba vás vážně chtěla překvapit, a představovala si, že by to Jarek dostal, až by se ženil, a nenapadlo jí, že se o to bude zajímat dřív. No a k té druhé variantě, určitě to možné je, ale nezlob se na mě, považuji to za sprosté když někdo zneužije rodné číslo někoho a ani se neobtěžuje mu o tom říct. No každopádně, se to dneska dozvíš, jak je to doopravdy 🙂

jaspina
4. pro 2009

Kači já si fakt nemyslím, že to byla ta jeho mamka. Protože teď, když už o něm víme, tak by to netajila. Spíš si fakt myslím, že možná je pravdivá ta varianta, že to měl být svatební dárek - ale od toho taťky. Jarek má taky stavebko na jeho jméno - taťkovo. Protože mu to jaksi přenechal, že tam byla výhodná ta dotace nebo co.. Jak fakt jsem zvědavá! Jsem říkala Jarkovi - jako když tak si mě budeš muset vzít, protože já tu kuchyň prostě chci! 😀

kackark
4. pro 2009

Jaspi 😀 😀 😀 To jsem taky zvědavá, co z toho vyleze. Chápu, že má někdo na někoho stavebko, jen bych považovala za slušnost, aby ten dotyčný o tom věděl 😉 A přeci by na smlouvě měl být jeho podpis, když je tam jeho rodné číslo. Ale chápu, že když to jsou penízky do plusu, tak to neřešíte 😀
Počkej, teď mě napadá, aby z té večeře nevzešlo požádání o ruku 🤐

sarlotta
4. pro 2009

Dobré ránečko holky🙂

Kači to hcg už mi smaž 😉
Jaspi a nebudeš zkoušet testík ? Tolik Vám to přeju holky 😎
Mimi držím všechny palečky ať se podaří a budeš mít Ježíška do bříška 😎

sarlotta
4. pro 2009

Mar Natálka roste jako z vody 😎 za chvilku už bude lozit kolem Vánočního stromečku čoveče🙂)))) To ani není možné jak to letí 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru