Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Jaspina.......................30DC
Mimina........................23DC IUI 4.12

kackark
4. pro 2009

Ahojky šarlotko 😵

jaspina
4. pro 2009

Šarlot dřív jak v úterý o testu ani neuvažuju a myslím, že ho ani nebudu muset kupovat.. Já to dostávám až tak 31DC, takže nic neobvyklého..
Kači já bych taky neřešila odkud jsou, ale spíš mám strach, že nejsou naše 😅 A požádání o ruku z toho podle mě nevyleze. Jak jsem po něm tehdy švihla prstýnek a všecko zrušila, tak on se do toho nehrne. Řekla bych, že ho to přímo děsí. Jako jo, mluvil o svatbě v souvislosti s tím, že by jsme čekali miminko, pak asi jo.. A u něj je dost možné, že se ho tehdy taťka ptal, jestli si to na něj může založit a on souhlasil a už si to nepamatuje. Bylo to zakládané v r.2002 a to už je dlouho..

jaspina
4. pro 2009

Nikde nikdo.. tak já jdu umývat zem.. Snad bude co dočítat. Teda jestli se sem ještě dostanu - má dorazit šéf.

kackark
4. pro 2009

Jaspi, dala jsem se do toho žehlení, jsem tak v půlce 😉
Tak jestli se ho taťka ptal a on zapomněl, to je jiná 😅
A jsem vážně moc zvědavá, co se z té večeře vyklube. Třeba to bere vážně, jak se teď o mimi snažíte a chtěl by si tě vzít 😉 🙂 Tak doufám, že už po něm nic házet nebudeš 😅 😵

jaspina
4. pro 2009

No ta představa, že by se fakt chtěl ženit mi fakt do hlavy nejde.. 😅 A vzhledem k tomu, že on zapomene na cokoli,tak je to dost pravděpodobné.. Taky doufám, že už bych neházela.. i když nakonec ten prstýnek stejně nosím. Nechtěla jsem ho, ale tak za půl roku jsme jely s kamarádkama na dovču do Chorvatska a já při balení ztratila prstýnek co mi dal kdysi už dřív, tak jsem z toho byla smutná a on mi cpal tam ten, že ať ho aspoň nosím. Napřed jsem nechtěla, ale pak jsem si ho vzala a na dovči našla i ten první - mezi šminkama. 😨

strouzek
4. pro 2009

dobrý ránko holky

kači stále 2v1 😀 každý den ráno vstávám a jdu na koně jestli už je něco novýho a ty asi fakt čekáš až se na to manža připraví co?? my tohle řešili včera, jsem manžovi říkala že jako jestli mu nedochází že s tím malováním a tak musíme spěchat bo on furt v pohodě, v klidu však času dost do března tak jsem mu říkala že času asi není, že klidně můžu začít nedejbože za měsíc rodit nebo zůstat ležet v posteli s nohama nahoře a on prej že mu to furt nedochází a nejspíš ani nedojde dokud malá nebude řvát v postýlce 😀

jaspi no teda to budu teď napjatá s tou svatbou jak to dopadne, co ty víš někdy chlap opravdu překvapí byla by to krása kdybys byla nevěstinka 😵 já jsem svýho muže musela na radnici dotáhnout, u nás romantika s prstýnkem vůbec nebyla no ale co už, vdaná jsem tak co 😀 čekat až on si to uvědomí tak se nedočkám nikdy.
každopádně tvoje odhodlanost netestovat tak to klobouk dolů

mimi držím na dnešek všechny palce co mám.

jaspina
4. pro 2009

Strouži jak jsem se párkrát zklamala z /, tak jsem si řekla, že to nemám zapotřebí a fakt kašlu na veškeré testy. A to mám doma asi 20 ovulačních..
A neblázněte ze svatbou, tak to vůbec nebude - to by si určitě nechal na vánoce, kdyby to plánoval - jakože neplánuje. Jen to chce buď udělat slavnostní (varianta, že peníze dostanem) a nebo to tím oddaluje (varianta, že je nedostanem) Tak by chtěl, abych byla nešťastná co nejpozděj.. Těžko říct. Ale jestli mě tam potáhne jen proto, aby mi řekl, že ty peníze nejsou naše, tak to mi fakt bude ohromně chutnat 😝

strouzek
4. pro 2009

ty jo jaspi takový plítvání 😀 já si to říkala každý měsíc a vždycky jsem to nevydržela a testovala jako čert. akorát v měsíc otěhu jsem neměla doma žádný těhotenský páč jsem simyslela že mám teprve ovulaci a přitom já už 13 dpo 😀 😀

jinak snad to dopadne s pěnízkama dobře,vím sama jaký to jsou nervy když člověk neví co bude u peněz, já jsem to říkala manžovi tolikrát že radši krutou pravdu než si dávat naděje a v duchu se těšit. uvidíš co se z toho vyklube ale třeba tě překvapí a bude svatba i penízky 😉

kackark
4. pro 2009

Strouži, mě to příjde stejně jako tobě, nezdá se mi, že by přítel pozval jaspinku na večeři, aby jí řekl, že nic nebude 😝 To bych pak už chlapské chápání opravdu nechápala 😀 Pevně věřím, že to je jinak.

A kdyby Táďa čekal, až bude tatínek připravený, tak tam chudáček zůstane ještě asi tak deset let 😅
Už mám vyžehlené i tři pračky prádla a nic, je to odolňák odolný, asi začnu skákat na míči 😀 😀 😀 A nevím, jak to mám udělat s povlečením, tenhle víkend by to chtělo převlíct, ale už to vidím, sotva čerstvě povleču, tak mi v noci rupne voda, a nebo když nebudu hlídat miláčka a budu v porodnici, tak bude házet na postel bundy, atd. Moc dobře ho znám. Poraďte, jak to mám vyřešit? Mám povlíct, až se vrátím z porodnice a hezky si to dohlídám?

Půjdu si pomalu něco uvařit.

kackark
4. pro 2009

Teď mě můj miláček hodně potěšil, v úterý se má přijít podívat ředitel závodu na něco, co má on na starosti, tak jsem mu nabízela, že bych jela na kontrolu do porodky s mamkou, když je to tak výjmečný a důležitý den, že bych nerada, aby jsme mu nějak v práci brzdili. A on, že výjmečný den je ten, kdy se má narodit Táďa, nebo alespoň kdy se na tom máme domluvit a vzal si na pondělí a úterý dovolenou. Úplně mě to dostalo 🤐

strouzek
4. pro 2009

kači no ty jo s tím povlečením jsem o tom zrovna přemýšlela včera večer v posteli před usnutím. už se mi začlo honit v hlavě co a jak jednou bude, že jestli mi začnou kontrakce tak manžu nevzbudím, v klidu se nachystám a pak ho oblečená půjdu do obyváku vzbudit že rodíme 😀 protože on by mě akorát vynervoval při tom chystání. no a stejně tak mě napadlo jak vyřeším povlečení, jestli převlíct před nebo až po a dokonce jsem uvažovala že budu převlíkat těsně před odjezdem do porodky a nebo to tam nechám manžovi že než nás pustí tak musí převlíct peřiny. ale asi bych to být tebou převlíkla teď, vždycky se to může převlíct znovu až přijdeš s porodky 😉

strouzek
4. pro 2009

jé kači to je krásný, no vidíš jak to taky manža prožívá, snad nebude malej dlouho v bříšku a fakt už vyleze, všichni se na něho těšíme 😵

kackark
4. pro 2009

Strouži, já pravidelně převlíkám každý měsíc, tak mám svůj režim, a teď mě to dost vykolejilo 😀 Asi to v neděli převleču a uvidíme. S tím, že se to může kdykoli převléct máš pravdu 🙂

JJ, je vidět, že se opravdu těší. Proto nás oba tolik štvou ty vycházky 😝

evanek77
autor
4. pro 2009

krásný pátek vlaštovičky,
kači,
pořád nic? Ty teda s tádíkem napínáš 😉 🙂 🙂

kackark
4. pro 2009

Evi, napíná nás všechny. Denně odpovídám na několik sms a mailů, jako že pořád nic 😕

kackark
4. pro 2009

A co vy s Tomáškem, jak se daří?

evanek77
autor
4. pro 2009

kači,
je to pokládek, kdyby se v noci pořád tak hladově nebudil, byl by úplná pusinka. Dopoledne jsme byli venku a spinká už 2,5h, kdyby tohle uměl v noci, ach jo 🙂 akorát jsem zjistila, že mám jedno kolečko na kočátku asi píchlé, je úplně prázdné a to je manžel dofukoval pár dní zpět.. a na víkend jedem k rodičům, to by byli smutní, že nemůžou kočárkovat. Tak snad to půjde nějak zalepit či co 😉

mar26
4. pro 2009

už nám jde proud

Evi gratuluji Tomáškovi ke 3 týdnům...letí to 😵

kackark
4. pro 2009

Evi, tak snad to manža dá nějak dopořádku 😉

Marti, to je fajn, že už jsi on-line 😵

kackark
4. pro 2009

Je to neuvěřitelné, jak to letí, že Tomášek už má tři týdny 😲 To budeš mít Evi na Vánoce po šestinedělí a já ho budu teprve začínat.

kackark
4. pro 2009

A strouží, chtěla jsem ti ještě napsat, jak manžovi vyhrožuješ, že můžeš nedej bože za měsíc rodit a tak..
... tak ten můj se mi teď směje a pořád říká, jak jsem říkala, ať Táďa vydrží hlavně do 30tt, a že jsem byla pořád ve stresu a nakonec budou možná porod vyvolávat. Má z toho srandu.

mar26
4. pro 2009

Kačko to věřím,že tě manžel moooc potěšil tou dovolenou..to víš,jste pro něj teď naprosto prioritní,práce jde stranou 🙂

evanek77
autor
4. pro 2009

holky, letí to neskutečně... teprv na tom mimču to člověk vidí... dělá takové pokroky, až nechápu, jak to ta příroda zvládla tak vymyslet 😉 😉 😉 😉 😉 a když vidím manžela, když se na něj malý usměje, holky ten by ho láskou snědl 🙂

kackark
4. pro 2009

Marti, na to, že teď má v práci nějaké starosti, tak mě to hodně překvapilo, hlavně, že ani chvilku neváhal, když jsem mu to navrhla 😵

Evi, to je kráááááááásnýýýýýýýýýý 😵 😵 😵

kackark
4. pro 2009

Já už se na to všechno tak moooooooc těším 😵

evanek77
autor
4. pro 2009

kači,
však tádík už tu do týdne bude, neboooj 😉 🙂 🙂

kackark
4. pro 2009

Evi, tím bych si tak jistá nebyla, nevím jak dlouho nechávají přenášet 🤐

jaspina
4. pro 2009

Strouži když mě právě přijde, že testama plýtvám, když je používám - a k ničemu. A teď už to břicho nabírá na bolestivosti a nafouklé je jak kopačák, tak nepochybuju o tom, jak to bude dál..
Teď jsem přemýšlela nad tím, jak existuje nějaké to připojištění v době nemoci - že doplácí do mzdy nebo určitou částku za každý den marodění .- tak nevíte některá,jestli to funguje i v době, kdy jste jako těhotné doma na rizikovém? Jsem přemýšlela, že kdyby jo, tak by to bylo dobré založit. Kdybych třeba fakt musela na umělé, tak bych asi pak marodila.. A nebo mě pak leda napadlo uměle navýšit mzdu.. Ale to by zas šéf nebyl úplně rád.. Tam už hraje roli zas to, že se zvedne i superhrubá..

jaspina
4. pro 2009

Vždycky když tu jste, tak já ne a pak přijdu a nikde nikdo 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru