Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
10. pro 2009

Já mám taky ze zubaře hrůzu! Ale neznám krásnější pocit, než odcházet z jeho ordinace 😀

mimina321
10. pro 2009

jaspi ja mám paniku od mala-ako trojročnej mi trhali predný zub,no hrozné-donedávna sa mi snívali horory ako zubár chce vytrhnúť zub a zrazu drží moju hlavu samozrejme že vytrhnutú 😀 😀 😀 😀

kackark
10. pro 2009

Mimi, tak snad bude vše v pořádku a nebudou ti nic dělat.
No pokud by to přišlo dřív než to vyvolání, tak jsme se s manžou domluvili, že nebudeme hned všem volat, ale pár hodinek počkáme, protože si ten stres taky umíme představit 😅
Úplně čistě teoreticky podle ovulky vím, že jeho den by měl být dnes 😀

mimina321
10. pro 2009

tomu sa hovorí trauma 😀 😀 😀 😀 inak je to fajn chlap len keby nebol zubár 😵 😀

kackark
10. pro 2009

A telefon mám téměř vybitý teď já a s mojí nabíječkou jezdí manža v autě, měla jsem jí už sbalenou v tašce do porodky 🤐 😅

kackark
10. pro 2009

Mimi, tak alespoň že pokoukáníčko je na něho pěkný 😉 😅

mimina321
10. pro 2009

kači na prehliadke nerobia nič-iba ak by bol zub. kameň
tadíkovi sa v brušku moc páči tak si to chce užiť čo najdlhšie 😉

kackark
10. pro 2009

Holky, štve mě, že nemůžu skoro nic dělat, protože mi v neděli vyprskl olej na prostředníček u pravé ruky no a v úterý se celý ten puchýř strhl až do masa a teď to bolí jako pes. Manža mi nadává, ať to nosím nezalepené, ale to já mám strach, protože mám téměř propadlou tetanovku. Nechce se mi s tím nikde otravovat, ale jak bych teď třeba koupala malýho si neumím představit. I vlasy mi dnes bude muset manža umýt (určitě má hroznou radost 😀 😀 😀 ). A chtěla jsem si udělat ty vosí hnízda a i to mám strach 🤐

kackark
10. pro 2009

Mimi, hlavně to chce usnadnit tatínkovi, aby jako věděl, kdy to příjde a mohl být v klidu 😀
No tak ti snad nic nenajdou a nebudou tě honit na příště.

mimina321
10. pro 2009

kači jj-je fešák 😵 😀 aj sranda je s ním -už vie že som u nich stresaňa tak sa snaží
tak taška do porodky sa už vozí 😉
no idem hádam tam nebudem dlho

kackark
10. pro 2009

Mimi vozí, ale nemám jí u sebe já. A když mě dnes bude někdo volat, tak mu musím říct, že to je jen na chvíli, že se mi vybíjí mobil, a že ho musím mít pro případ rození v pohotovosti 😅

diddi
10. pro 2009

caute,vidim,ze sa bavite o zubaroch...brrr,ja mam teda cerstvy zazitok,v piatok mi trhali obe osmicky a to bolo fakt hnus,tyzden mi liecil zapal,bola som na atb. a potom trhal,ale keby isli von normalne-svinule,musel rozrezat dasno a dlatom podberat nervy a tkaniva,no poviem vam,ze po porode druha najvacsia bolest...a to ma uz 3xoperovali-aj stitnu zlazu vybrali 😝 ...este ma zajtra caka vyberanie stehov z dasien...blee

kackark
10. pro 2009

Jé diddi, tak to sis teda taky pěkně užila 😝

evanek77
autor
10. pro 2009

Ahoj vlaštovičky,
jdu v rychlosti pozdravit, pořád myslím na kačku a tádíka a koukám, že tádík se v bříšku uvelebil tak, že ho budeme muset přemlouvat, aby vykoukl 🙂 🙂 😉

kackark
10. pro 2009

Jé ahojky Evi, jakpak se s Tomáškem máte?
Pan doktor mi říkal, ať se nebojím, že ho kdyžtak vytáhne za ucho 😀 😀

janina.kub
10. pro 2009

jen sem vlezu a zase vypadnu 🙂
evi, zdravím tě, dlouho jse tě nepotkala 🙂 , jak se vede s tím vaším lumpíkem???
a kačko, ty budeš jako rodit kdypak???? 😀

kackark
10. pro 2009

Jani, to kdybych já věděla 😀 😀 😀

janina.kub
10. pro 2009

😀 😀 kačko, kačko tak to ucho to jistí
já mizím, tady nejsem doma 😅 🙂

kackark
10. pro 2009

Jani, ale ty by si taky už rodit mohla, ne?
A klidně tu s námi můžeš být 😉

evanek77
autor
10. pro 2009

kači,
no, papáme pořád víc a spinkáme čím dál míň 😀 😀 😀 jinak pohůdka, jen jsem vyfasovali na kyčličkách široké balení a ty kalhotky na dvě plíny se mu ale vůůůbec nelíbí... no ale pro zdravé nožičky je potřeba obětí 😀
A pan doktor byl super, jsem se ho ptala, zda ta moje blokáda SI v pánvi může být tím, že jsem nosila na kyčle jako dítě řemínky až skoro do dvou let a on že se mám k němu objednat a že zkusíme vyšetřit, proč to bolí, že je možné, že mám jednu nohu o něco delší a spravila by to vložka do boty. A že jsem neměla chodit na neurologii, ale na ortopedii. No, hlavně že v brně to tvrdili naopak 😀 😀 😀 ale kdyby se našlo něco, co mi v dalším těhu uleví, tak budu moc šťyastná a vděčná 😉 😉 😉 😉
Kači,
aby pak neměl jedno ucho po kolínka 😀 😀 😀 Kdyžtak ať pan doktor tahá za obě dvě 😀
diddi, au au ☹ 😒 😨

jaspina
10. pro 2009

diddi tak to mě když trhali letos taky obě osmičky, tak naštěstí v pohodě. Už ve dveřích jsem se jim málem rozeřvala strach 😀 ale pak jsem to skoro ani necítila jak to rval - měla jsem oba na levé straně a spodní ještě neprořezaný - takže taky řezal dáseň a pak jsem tam měla velký šev, do kterého jsem se furt kousala 😠
Ale hlavně se mi ulevilo oproti té bolesti před tím, jak se tlačil ven - takže i když jsem pár dní musela valit Brufen a ATB, tak jsem byla naprosto spokojená 😵

evanek77
autor
10. pro 2009

jani, jdu se ukázat do prosincovek, zrovna nám opravují myčku, tak mám trochu času... jinak pořád je něco, krabice ubývají, ale byt pořád doladěný není, manžel chodí až kolem 19h a to nic nestihne, no a když ještě dojdou návštěvy kouknout na malého, tak tak akorát stíhám vyprat, vyžehlit, setřít země a uvařit...

evanek77
autor
10. pro 2009

jaspi,
osmičky mě čekají jak dokojím 😝 😝 😝 😝 ale nejdřív si tu musím najít zubaře 😀

vlastovka385
10. pro 2009

Hoj holkyjá jsem byla u zubařky minulej týden, bo mě bolela stolička, naštěstí jenom jeden malej kaz, ale sem si srab nechala píchnout injekci, ale stejně jsem to cítila a od injekce mě bolela huba ještě dva dny 😀 .

Kači to je fakt detektivka s Tádíkem, tak uvidíme, já tipuju, že se narodí zítra 😝 .

Mimi, graf vypadá super, mám tucha, že tam budou 😉 .

strouzek
10. pro 2009

ahoj holky hlásím že žiju 😀 jeden zub zachráněn, opraven zavrtán ale o druhý přijdu po porodu až budu moct na rentgen 😔

evanek77
autor
10. pro 2009

vlaštovko,
jakej srab? Proč trpět zbytečně 😉 hlavně, že už je to dobré 🙂

strouzek
10. pro 2009

mimi krásný grafík těším se na neděli ale ty asi taky viď 😀

holky a už jste byli u zubařky která miluje vašeho manžela? já jo ty bláho co já si tam vyslechla jakýho mám muže zlatíčko citlivýho, jak ho miluje z celý rodiny nejvíc atd. no masakr 😀 od zubaře jsem šla veselá ale pak mi zavolal manža že v práci je to hodně blbý, že bude muset až do konce roku dělat jak bulhar až do večer aby stihli zakázky jinak jim prej nedá banka půjčku a firma končí ☹ takže zase jako každý rok budou stresy až do novýho roku, vůbec nevím co bychom dělali kdyby přišel o práci, jako mohl by nastoupit ke tchánovi ale to já nechci, už u něho dělal,práce 7 dnů v týdnu, přesčasy a tak bral tchán jako že to manža dělá z lásky k otci atd. i výplatu, jiným zaměstnancům platit musel ale manžovi to se dalo jen tak aby se neřeklo nepravidelně protože syn vás nezažaluje že mu neplatíte. bylo to děs a bylo by to stejný a vůbec by si malou neužil. ach jo mám nervy ☹

jaspina
10. pro 2009

Evi myslím, že se toho bát nemusíš - zvlášť pokud jsou prořezané. Ten jsem fakt ani necítila, že ho vyrval. A mě to netrhala moje zubařka, ale přímo na čelistní chirurgii a tam to berou raz dva 😉

evanek77
autor
10. pro 2009

mně by to asi taky řešila čelistní chirurgie, mám blbej kloub a nesmím moc otvírat pusu 😀 😀 😀 takže i trhání bude pikoška 🙂

strouzek
10. pro 2009

holky já zuby moudrosti nemám ještě žádný 😅 jestli jsou to fakt moudráky tak mi nevyrostou nikdy 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru