Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
14. pro 2009

Holky vy mi všecky porodíte a nikdo už nebude mít čas.. Bez // už tu nikdo není.. Jen já ☹ Ale to já jako nesmutním, že se zatím nepovedlo, ale že je to tu mrtvé..

tercie
14. pro 2009

Jaspi nebuď smutná, já ještě neporodila, a než porodím, tak ty // budeš mít taky kočko 🙂 😉

Až budete psát Kátě tak že ji moc zdravím, ať to zvládne, pak už bude s Tadeáškem úplně pořád. Že na ní myslím 😉.

jaspina
14. pro 2009

Terci dík 😉 Já vím, že se někdy ty // ukážou, ale teď je mi tu samotinké smutno víš. V práci nuda a navíc totálně pos.... neděle za mnou 😖

tercie
14. pro 2009

Já vím, zažila jsem to přesně na březnovkách, všechny měly termín kolem loňskýho prosince a jak porodily tak nás tam zůstalo pár a to pak není skoro o čem mluvit, témata se brzo vyčerpají... a taky chápu jaký to je, chválit ostatním, když už napíšou miminka,a toho svýho se ne a ne dočkat... Ale ty to zvládneš a dočkáš se prostě to vyjde a pak budem kecat o kojení a tak 🙂

jaspina
14. pro 2009

Terci já vím, že to tak bude 😉 Akorát do té doby asi budu muset najít nějaké jiné téma, kde to bude trošku žít přes týden.. O víkendu je tu živo, ale to já zas na PC skoro nejsem a když mám v práci nudu, tak tady nikdo. Ale chápu to, nemuset sedět v práci u PC, tak taky nebudu celý den na koníku..

andara
14. pro 2009

Ahojky,Kacce drzim palecky, mne ceka neco podobnyho, v lednu jdu na kontrolu.Po porodu mam v deloze krome cysty taky nejakej polyp, Dr rikala, ze muze odejit s MS,tak se na ko uvidi,ale pokud tam bude-pujdu na hysteroskopii,je to pod narkozou a asi budu muset byt pres noc v nemocnici-to ez Majdulky taky nevydrim ☹

papua
14. pro 2009

Ahoj zlaticka moje !!!!!!
Ja som tu par dni nebola a tu tolko krasnych spraviciek ???🙂
Kacenka KONECNE!!!!!! Vitam tadeaska na tomto svete, nech je zdravy, pretoze stastny uz u maminky urcite nepochybne je 🙂! Kacenka rychlo sa nam daj dokopy, nech ta tu coskoro privitame, GRATULUJEM zlaticko moje!!!!!!!!!!
Mimi: este len tak potichunky gratulujem, ale ja som citila, ze tam budu //, verim ze 11 dni po pregnyle uz falosne nie su, verim, ze budes mat tie najkrajsie vianoce na svete, zelam ti to moja!!!!!!!!!!!

tercie
14. pro 2009

Jaspi to je fakt,, že v práci jsem na koníka měla taky mnohem víc času než když jsem doma, tam jsem u toho počítače sedět musela, ale doma je furt co dělat, to je jasný, a to s malým to bude asi ještě horší, počítám že ty první 3 měsíce určitě, než získáme trochu režim.
Já si potom když se na sněhurkách nepovídalo našla vás, a zamlklinky, tak to střídám, podle toho kde se povídá 😀

Andaro to je mi líto že máš problémy, ale zas je lepší to podstoupit a mít to v pořádku, třeba budete chtít pak další mimčo, tak aby nebyly komplikace 😉 Hledej to pozitivní 🙂

jaspina
14. pro 2009

terci tak to já asi chodím do samých témat, kde to teď moc nežije.. Musím objevit nějaké akční! 😀 😉

mimina321
14. pro 2009

ahoj bambulky 🙂 dakujem za držanie palčkov 🤐 🤐 🤐
jaspi ked som ozaj tehu tak ťa oslintám aby si aj ty ten baciček chytila 🙂 😉 verím,že do konca roka to doženieš 🤐 😵
kačka,andar teda to je pech podstupovať takéto veci.......ja ked počujem revize,tak sa mi ježia kompletne všetky chlpy 😝 zákrok síce na 10min,ale u mňa sa im to teda nepodarilo 😝 😠

sarlotta
14. pro 2009

ahojík holčinky🙂

děkujem za popis porodu od Kačenky🙂)) úplně ukázkový 😉 Akorát je mi moc líto, že musí ještě na operaci 😠 😒 Kačenko neboj, po císaři taky nemáš mimíska hned a dá se rozkojit. Tadeášek je nádherný, určitě všechno zvládnete na jedničku🙂))

mimina321
14. pro 2009

no kačenka má v manželovi velkú oporu 🙂 moc na ňu myslím,nech jej všetko dobre dopadne

jaspina
14. pro 2009

Mimi tak tě beru za slovo 😉

mimina321
14. pro 2009

jaspi 😵
tak som ocikala aj dnes kuk do albumu-asi to pregnyl nebude je to 12 dní....

jaspina
14. pro 2009

Mimi - to nebude pregnyl, to bude realita 😉 Miminko se ti hlásí.. 😵

mimina321
14. pro 2009

a už ozaj idem na tie nákupy a rozhodla som sa,že niečo dostane aj drobček 😵

jaspina
14. pro 2009

Mimi určitě - to je dobrý nápad. Aspoň smybolicky- je to další člen rodiny 😉

mar26
14. pro 2009

mimi mám moc velkou radost,tohle určitě není pragnyl!!! Je podle mě výraznější a ani ne z ranní moči, jsi těhulka 😵 a hezké nákupy

andara
14. pro 2009

Jee mimi mas uz krasny carecky 😵 to je miminko 😉

Terci-ja vim, ten polyp takovej problem neni, pokud je nezhoubny (jakoze je 🙂 ) treba uz tam nebude a jinak dalsi miminko chceme urcite, jeste nevime ale kdy 🙂

strouzek
14. pro 2009

ahoj holky dneska jsem vás zanedbávala byla jsem v práci zase zaučovat a pak u našich 😵 cestou jsem ještě vlezla do dětskýho sekáče, ty bláho jsem byla jak v tranzu. krásný věci za pár kaček a ještě na to měli 50% slevu!!!! takže šatičky za 30 kč a kabátek s kožíškem za 60?!! no nekupte to, zase jsem dom táhla plnou igelitku 😅

jé koukám že kačka si fakt všechno vyžírá jak psala, ale snad to všechno pěkně vyčistí a brzo se vyzdraví a bude mít malého u sebe. vidím že tu psal i její manža, to mi psala že se děsí jestli to zvládne ale zvládl na jedničku 😉

jaspi nene v tom snu jsi byla ty 😉

mimi krásný testík paráda to je jasňačka

andar držím palečky aby se zákrok povedl, uvidíš že to nic nebude, byla na něčem podobným i moje kolegyně a nakonec říkala že ten strach dopředu byl horší než celý ten zákrok a ležení v nemocnici 😉

tercie
14. pro 2009

Ahoj kočky, jsem doma z KO, všechno v pořádku, čípek prý krásně drží a přibrala jsem 2,1kg. A po novým roce jdu na test na cukrovku. A ve čtvrtek na velkej UZ, moooc se těším, až macíka zase uvidím ? 🙂

Mimi čárka přímo ukázková,moc držím palce, tentokrát to už vyjde!!!!! 😵

Andaro jasn, budeš to mít aspoň za sebou a až se rozhodnete pro mimi už nebude nic stát v cestě. No a možná už tam nen polyp ani nebude, a je vystaráno rovnou 😉 🙂

Jaspi nejvíc se vždycky kecalo tam, kde byl houf snažilek 🙂

Strouži takle chodí ověšená igelitkama z dětskýho sekáče moje mamina, ta si to vzala na starost a já jsem jí za to vděčná, protože bych určitě nakoupila akorát hafo kravin 😀

strouzek
14. pro 2009

tercie krásný pupendo, nejseš ty těhu?? 😀 každopádně gratuluju ke kontrole, já jdu ve čtvrtek, no poprvý se tam nebojím, protože to přebíjí nervy na kastracikocoura která je ve stejný den odpoledne, ženy jestli zvládnu čtvrtek tak už fakt všecko. já se o to moje kočičátko bojím jak blázen.
s těma igelitkama chodí většinou u nás pošťák, já totiž nakupuju v sekáči na netu, nemám totiž ráda hrabárny a jak to tam smrdí sekáčovinou ale tentokrát jsem byla mile překvapená, pěkný voňavý pověšený na háčku. zítra tam asi ještě skočím páč mi přišla výplata 😅 no ani ne výplata nemocenská z práce a nemocenská ze socky ta už přišla ještě dřív ale byla jsem mile překvapena, není to taková hrůza jako jsem čekala, ten první měsíc který je nejhorší páč je skoro zadáčo mi to hodilo dost pěkný prašule vlastně v součtu mám rozdíl jen 2 tis. a to se fakt dá když si vemu že dost prachů projezdím. proč já blbá chodila celý měsíce do práce 😀

tercie
14. pro 2009

Strouži nevim, hele ale půl roku jsem to nedostala, tak si asi radši půjdu udělat test 😀

S těma prachama ti závidím, já tam dneska dostala info že tu mojí nemocenskou teprve odeslala ke schválení, ani mi neodpověděla kdy můžu tu složenku čekat. Jako na vánoce nic nakoupeno, to je děsný, 4 měs. bez prachů.

strouzek
14. pro 2009

tercie no vidíš to já taky nějak přibírám na břuchu a nekupuju vložky ty jo co když jsem těhu?? 😀

ty jo to si děláš srandu s tou nemocenskou? moje účetní poslala ten lístek poštou prej 1. nebo 2. prosince nebo kdy a 7. prosince jsem už měla prašule ze socky na účtu 😅 no jo karlovy vary, máš bydlet v prdelovicích na bruntálsku a máš prachy hned 😎

tercie
14. pro 2009

Jo kdyby Vary, záleží, kde sídlí zaměstnavatel, tak pod tu socku potříš... Já bohužel pod Prahu 8, a Pražáci ti to maj prostě na háku...

Tak a teď mi vlali z nábytku že mi vezou ten stůl a židle a já tu nemám prachy, protože jsem s tím nepočítala, ani mi nepotvrdil tu objednávku, že to platí 😀 Tak musím vyhnat manžu do města pro prachy, chudák malej 😀

strouzek
14. pro 2009

holky psala kačka z porodky že se jí stýská po bříšku 🙂 no teda já bych s ní hned měnila, bříško za mimiško v náručí , jak se blíží březen začínám mít bobky jak to všecko zvládnu a jestli do té doby nezabiju muže 🙄 dneska jsem opět dostala přednášku o kávě 😠

tercie
14. pro 2009

Strouži já to docela chápu že se Kačce po bříšku stejská, přece jenom s ním žiješ 9 měsíců a najednou nic, není tam... Já se dubna taky bojím, ale už nějak vím do čeho jdu a že tentokrát bude výsledkem zdravej brouček a to přebije všechno ostatní, víc než o sebe budu mít strach o něho, aby to zvládl... A spoustu holek mi potvrdilo, že jak držíš to svoje mrně v náruči, jsou najednou všechny obavy fuč, a nějak automaticky ti to naskočí, jak se máš o něj co nejlíppostarat 😉 Tak na to spoléhám, a doufám, že mi ten sofrware z hlavy někdo nevyčoudil 😀
A přednášku o kávě? A byla aspoň zajímavá? 😀 Že bych se poučila 😀

strouzek
14. pro 2009

jj tak na to spoléhám i já že se ten mozek přepne na mateřský pohon, protože třeba já nikdy nechovala novorozené mimi protože jsem se vždycky bála, fakt nikdy vždycky jsem si všechny děti vzala do rukou až tak od 3 měs. výše a teď si to neumím představit že mi dají moje malinkaté miminečko do náruče a řeknou je to tvoje, musíš to vysléct, okoupat, nakrmit .... ty bláho já se bála vzít to mimi i v zavince do náruče a teď tomu mám hýbat s packama?? co když je zlomím no síla.

tercie
14. pro 2009

Strouži oni vypadají křehce, ale vydrží víc, než si myslíš 😉
Já třeba dítě přebalovala asi dvakrát v životě, a vždycky to byl děs, nevěděla jsem co s rukama, a jak ho pak oblíct, takový ty hmaty jak si ho nadzvednout a tak, no děs, ještě že mě u toho nikdy neviděl...
Já třeba hlavně mám strach, protože jsem docela stydlivá, vyslíknu se před manžou a před doktorem, ale jinak nikdy, stydím se i před ženskýma 😀 jak já budu kojit!!!!!
Třeba až za mnou někdo přijde na návštěvu do porodky a budu zrovna muset malýho krmit... já ty lidi asi vyženu... asi se dá na to zvyknout, svojí rodinu ustojím, i ženský z manžovo strany, ale třeba tchána toho nikdy...

sarlotta
14. pro 2009

Strouži neboj🙂 tohle sem si myslela... ale náš skoro 4kilový prcek opravdu až tak malinký nebyl a vůbec jsem se nebála ho vzít... jen musíš držet hlavičku-tak že podpíráš dítko od zad přes krk a ž k hlavě🙂

Terci... no já bych taky nekojila před tchánem🙂 a to jsem kojila i v parku, v autě, v restauračce 😉 😀 ale zas tak bych se nevystavila🙂)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru