Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
16. pro 2009

Jaspinko, ber to spíš tak, že to nevyjde- zní to divně...ale ono to tak funguje🙂 Doporučuju sexík obden hned od konce MS do 20DC🙂 minimálně.... z vlastní zkušenosti 😉 A po mazlení ležet a nikam nechodit 😉

jaspina
16. pro 2009

šarlot s Jarkovým 3směnným provozem je to dost těžko proveditelné.. 😒 A s tím ležením - já v tom mám zmatek - někde se radí na zádech, jinde na břichu, svíčka... ale když mám zakloněnou dělohu? 😕

murynka
16. pro 2009

ahojky nakukuji

jaspi zakoloněnou dělohu mám také 😉 vžy když jsem otěhu byla jsem těhotná 2krát...vždy se nám povedlo milovat se ze zadu a potom ležet na bříšku 😉

strouzek
16. pro 2009

ahoj holky hlásím se konečně z domu, byla jsem v práci se rozloučit tak jsem vezla chlebíčky zákusky, dostala jsem velikánskou kytku a medvěda velkýho
jsem se bála že budu brečet a nic ale lidi někteří byli naměkko 😀

strouzek
16. pro 2009

jaspi já se taky točila jak holub na báni, jednou na zádech, jindy na břichu atd. prostě všechny polohy při milování i po milování a prd. a pak jsem se při megadepce ožrala a hotovo 😀

mimina321
16. pro 2009

ahoj bambulky 🙂
jaspi tie vianoce to istia,ja to cítim 😵 🤐
papu možno aj pre to vyšiel trochu horší výsledok si týždeň pozadu a nezapadáš im do tabuliek,uvidíš teraz to bude na 100% ok 🤐

sarlotta
16. pro 2009

jaspi, no musíte to zmáknout🙂)) sakriš, někdy se snad doma potkáte ne ?🙂))) Každopádně Vánoční volníčko by to mohlo spravit 😎

strouži jééééé, závidím🙂)) toho já se teda nedočkám, zatím jsem to neříkala a ani nebudu, nejdřív tak v březnu 😉

strouzek
16. pro 2009

šarlot no uvidíš se se ani nenaděješ a budeš v práci končit jak já 😉 mě se to taky zdálo hrozně daleko a hup je to tady, no je to divnej pocit vedět že už do práce nikdy nepůjdu 😝

mimi ahojky, byla si na krev už??
papu teď zrovna problém s horšíma výsledkama řeší jedna koníkovka, zrovna jsem si psali, i jí řekla mudra že jívyšla genetika hůř že stačí aby to byl den rozdíl a už to hodí divné čísla. takže se rozhoduje jestli na amnio jít nebo ne ☹

strouzek
16. pro 2009

holky zítra máme tu kastraci, já blbá si teď sedla na net a začla číst kočičí diskuze a našla jsem že někteří kocouři se neprobudili z narkozy, mám nervy, brečím celý den a co teprve zítra. já to fakt nezvládnu psychicky 😔

sarlotta
16. pro 2009

ale houby strouži za 3roky jsi zpátky🙂)) to uteče🙂))

Váš kočičák se probudí, neblbni-vždyť je to mlaďoch... žádné komplikace nebudou ty trdlo 😉

tercie
16. pro 2009

Kuk kočky, já mám namontovanou skříň v ložnici, přestěhovanou postel a nábytek z obýváku, tak snad už se dneska vyspím jako člověk 😀

Strouži nenervi, kočky maj devět životů 🙂 V pátek už ani nebude vědět, že na nějakým zákroku byl, paďour kočičí, vsaď se 😀

Papu taky si myslím, že jim blbý čísla vycházej jenom v těch jejich tabulkách a vaše mimčo je naprosto v pořádku 😉

Mimi ten poslední testík už je naprosto úžasnej, je to tam 🙂 😵

Jaspinko kamarádka měla taky zakloněnou dělohu, a dr jí poradil přesně to co píše Murynka... zezadu a pak chvíli poležet na bříšku 😉 a vyšlo jim to taky, už dvakrát 😵

Evi super že je malej spokojenej on člověk někdy než se odhodlá doktoru zavolat, aby nevypadal jako trouba...viď 🙂 Ale fajn že už se nemusíš trápit 😉

Snad jsenm na nikoho nezapomněla 😕

mimina321
16. pro 2009

stroži idem na budúci týždeň v utorok
v piatok v práci končím a ak sa tehu potvrdí u dr.tak mám pn

mimina321
16. pro 2009

a o kocúrika sa neboj,ten bude chvílu oblbnutý a pochvíli bude zase blbnúť 😵

mimina321
16. pro 2009

terci vo vynovenej izbe to sa bude spinkať..... 😉

tercie
16. pro 2009

Mimi potvrdí, určo!!!! 😵 😵 😵

strouzek
16. pro 2009

já vím holky ale když já se furt ukliďnovala že je to malej zákrok jak všude psali ale pak jsem si blbá našla jeden web kde píšou lidi svoje zážitky a případy kdy jim po kastraci umřeli i mladí kocourci, buď se neprobudili znarkozy nebo umřeli pak na problémy po operaci do několika dnů. holky bojím se hrozně, já vím je to jen zvíře ale já ho mám jako svoje mimčo.

strouzek
16. pro 2009

mimi to víš že prcka dr. potvdí, za chvíli si tu budeš dávat fotky bříška 😀

tercie
16. pro 2009

Mimi zítra vám napíšu, jestli jsem do růžova :-d

Strouži přiznej se, ty cíleně hledáš ty blbý věci, ty jsi totiž normální sebetyran 😀 Prď na to 😀

papua
16. pro 2009

dobry vecer zelam babule na chvilku🙂
Strouzi: presne ako hovori Tercie, kasli na to a necitaj to, lebo uvidis 🙂!!!!!!!!!! Moj pes je tiez vykastrovany a nebolo to nic hrozne, uvidis ako mu potom bude dobre 🙂, nebude ho nic tlacit 😀 a presne tak ze macky maju 9 zivotov a psy iba jeden 🙂. Tak sa nestresuj, vsetko bude v poriadku!

Mimi: potvrdi!!!!! ja viem🙂

strouzek
16. pro 2009

tercie no já vždycky hledám na netu útěchu, jakože najdu jak všichni kastraci chválí jaká to je pohoda a najdu něco hroznýho. to samé i v případě mimi, vždycky si nedám pokoj a lezu na net a pak bych si nafackovala. 😝

mimina321
16. pro 2009

kočky dakujem za podporu 🙂 ste zlaté 🤐
strouži neboj moja oliverko je chlapák toho narkoza určite nezloží 😉 tak sa nestresuj moja 🤐
terci napíš 😉
papu 17tt to je sila 😕 strašne rýchlo to beží
mury niekedy môže pomôcť aj maličkosť,jaspi tak pod stromčekom podla rád mury 😵
evinka tak ako drobček?
pozerám,že nás bola pozrieť janinka,tak ako sa má Emuška?
neviete či je kačka doma?
mar 🤐 pre Natinku-okukávala som fotky 🤐

strouzek
16. pro 2009

mimi kača mi dneska psala že jí snad zítra pustí domů. prý už je to lepší, docela se i daří rozkojit. moc se na vás všechny těší

mimina321
16. pro 2009

aj my sa na ňu moc tešíme 😉 idem do postele 🙂

strouzek
16. pro 2009

dobrou mimi

strouzek
17. pro 2009

dobré ránko holky, zase jsem první 😀 dneska na mě myslete, dopoledne gynda a odpo kastrace, mám od rána průjem z nervíků 😅

cambina
17. pro 2009

ahoj holky,
promiňte, že vám sem lezu, ale chtěla bych....kačko gratuluji ti moc moc ke krásnému chlapečkovi, ať jste zdraví a šťastní
a všem Vám přeji krásné Vánoce a samozřejmě taky krásné, zdravé a šťastné miminka.

jaspina
17. pro 2009

Dobré ránko!
tak jsem byla na UTZ a mám pochvalu 😵 Jsem 11 DC a folíci mají 16mm a sliznice má 12mm ! Ale Pregnyl bude až příští týden - folíci ještě dorostou a je to kvůli tomu, že má delší cykly.. Takže fakt budu mít ovulku na štědrý den 🙂
S tím ležením na břiše to praktikujem, ale zatím nic no..
Strouži když jsem si před jakýmkoli zákrokem přečetla diskuse, tak jsem tam spolehlivě nešla! Ale když jsem tam první šla a pak si to až četla, tak jsem se fakt pobavila nad tím, z čeho jsou někteří lidi schopní udělat horor.. A jako - i u člověka se stane, že se neprobere z narkozy.. ale to jsou fakt vyjímky. To je větší pravděpodobnost, že vám kocour zdrhne a zajede ho tank 😉 Dobře to dopadne, uvidíš! Jo a ptala ses mi na ty židle?

tercie
17. pro 2009

Ahoj holky, tak hlásím, vyspáno do mega růůůůžova, a to růžovou nesnáším 😀
Já se jdu chystat k tomu dr, už se taaaaak nemůžu dočkat, snad se nám Lukášek pěkně ukáže. Přijdu poreferovat jo? 😉

Jaspi tyyyjo super folíci, to se bude na vánoce plodit 😉
Strouži ty se neboj, dnešek dobře dopadne, držím kocourovi palce, ale tobě víc, abys to zvládla, protože on to zmákne docela určitě 😉
Berušky běžím, tak zatím papa 🙂

kackark
17. pro 2009

Ahojky zlatíčka moje, tak jsme konečně doma. Je toho na mě moc, ale určitě brzy vše popíšu. Jen pro představu vám napíšu, že jsem v porodnici nechala 12kg, tak si asi umíte představit, jak mi je, ale to vůbec nevadí, mám ten nejkrásnější dárek na světě a moc, moc, moc ho s tatínkem milujeme. A přišli jsme vám říct:

Narodil se andílek,
v očích má sto světýlek.
Jmenuje se Tadeáš,
a těšil se mezi vás 😵 😵 😵

jaspina
17. pro 2009

Kači 😵 Krásně napsáno! Tak hlavně přeju aspoň kamion zdraví pro vás oba a taky kopec štěstí! A lásku už máte, tak ať se vás drží 😉
Kamarádka nechala v porodce taky 12kg, ale ona rodila v pohodě - to ta plodovka.. Teď už je ti dobře?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru