Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
29. led 2010

to víš že jo šarlot, je to krásný číslo, já měla myslím 1:10 tis. ale to jen asi kvůli věku že jsem asi mladší jak ty. je to moc pěkné číslo tak neboj 😉

sarlotta
29. led 2010

nj. u malého jsem to taky měla v desítkách tisíc 🙂))) ještě ty triplly aby byly ok.

tercie
29. led 2010

Šarlot to je v klidu já měla něco kolem 1:4500 a je to OK 😉

Strouži na mě máš taky telefon, klidně napiš 🙂

sarlotta
30. led 2010

Dobré ránko.
Díky terci🙂)

mimina321
30. led 2010

ahoj bambulky 🙂

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 1.2. KO
Jaspina.......................24dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

sarlotta
30. led 2010

Ahojík mimi🙂

Holky jak se má Evička ? Mao ? Dadunka atd .... nějak seneukazují maminy. 😎

strouzek
30. led 2010

ahoj holky jsem tu na skok. šarlotko to víš už si o pár let starší než u malého a tak i to číslo bude vždycky o trošku horší jak u prvního mimča, nic se neboj 😉 tercie jasan napíšu kdyby něco a vy mi taky kdyžtak napiště kdyby se tu něco převratnýho dělo, ale doufám že se od našich připojím páč bez netu jsem nebyla posledních několik let víc jak 2 dny 😅 i dovču jsme si vybírali s připojením hotelu na net 😀

jinak holky dneska jsme šli koupit koberec do ložnice a skříň, v pondělí se budou dělat okna a hned začne i malíř tak se těším, no na ten binec ne ale na to až to bude finišovat jak začnu uklízet, chystat, prát a žehlit jak čert 😵 akorát mě naštval manža, my co kupujeme to je vždycky obkecané nebo obhádané. nejdřív manža řešil že koberec nepotřebujeme, pak uznal že novej je potřeba ale zase jsme se nemohli dohodnout na barvě, pak už jsme se dohodli i na tom ale zase jsme se zhádali kvůi toho že jsem chtěla koberec koupit dneska protože je v akci za neskutečně výhodnou cenu a za týden už by nemusel být. navíc nám ho ta prodejna schová až do doby než ho budeme potřebovat ale dle manži zbytečné protože podle něho jsou takové akce denně, přitom ten koberec vyhlížím už 2 měsíce a obchodů jsem obešla snad 10😠 prostě chlap no,kdyby šlo o nějakou kravinu do počítače tak to by muselo být hned ve vteřině a nic by neřešil 🙄

sarlotta
31. led 2010

ahojík hezkou neděli🙂

strouži, to je normálka, u nás to samé ... obkecané ... si taky sem tam připadám jak žebrák 😅 pro chlapi jsou takové věci nepodstatné... ale když je pak mají doma jsou spokojení.
Já jsem si teď sčutla co potřebuju většího pro mimíska nového a říkám manžovi je to skoro 7tis. On říká noooo, ještě je brzo. A tak jsem navrhla, že začnem nakupovat v březnu po velkém utz. Tím se posunulo datum nákupu, manža se uklidnil a já mám jeho slovo🙂)) že si to všechno koupím.

skritkova
31. led 2010

Ahojky holky, přeji všem krásnou neděli🙂

Byli jsme na víkend u našich na Moravě, bylo to trochu náročné - slavili jsme narozky 😉 Tak jsem ráda, že jsem nemusela pít 😀

Mimi, to si snad dělají srandu s tou genetikou, neee??? 😠

Šarlotko, pěkné číslo, vůbec se neboj 😵

Strouží, pěkně si to užij u Vašich, až se vrátíš, začneš si všecičko pěkně chystat a bude fajn 😉 Na diaporadnu držím moc a moc palečky, aby bylo všechno ok a inzulín se Ti vyhnul, ju 😉

strouzek
31. led 2010

ahoj holky hlásím ještě jsem doma ale jsme tu jak cigáni. všude krabice folie a neskutečnej binec. 😝 nejvíc jsem se styděla když se odstěhovala postel a skříně , je to až nemožný kolik jsme zvládli vyprodukovat prachu a bince, přitom tam vysávám ale asi ten vysavač nedosáhne všude. hlavně jsme pod postelí našli několik myší na hraní pro olivera a těhutestíky. takže je vidět co v posteli děláme. 😀 k našim jdu až zítra, ono každá hodina samostatného života je jenom k dobru. od zítra budu zase malá holčička co jí mamka kontroluje ustlanou postel 😀 ráno jdu i na tu diaporadnu tak se bojím ale už méně, psala jsem si s jednou cukrovkářkou co rodila ve fakultce tak říkala že není pravda že s inzulínem bych musela automaticky na císaře a hlavně že malou bych viděla i na jipce brzo takže už se tolik nebojím, prostě nějak to dopadne.

šarlot no přesně, my všecko doma obkecaný ohádaný ale pak manža chodí a chlubí se jak to máme doma zařízený 😀 o tom včerejším koberci proti kterému byl proti dneska vykládal mojí mamce jak je krásný úžasný a jak se do ložnice bude hodit. no nezabila bys ho 😀

skřítku narozky závidím, já bych šla na nějakou oslavu hned, pití mi nechybí ale jídlo to jo, před 14 dny se slavili narozky od neteře ale seděla jsem na suchu bez dortu, chlebíčků, jen na čistý vodě takže tohle nepovažuju za oslavu 😝

jaspina
1. únor 2010

Hezké ránko 🙂
Strouži u nás sice nejsou hádky ohledně nákupů, ale celý víkend jsem myslela, že Jarka zastřelím. On asi nic nedělal, ale já už jsem nacpaná tím Utrošem, že si připadám jak hrnec před explozí.. Musím si protáhnout datum MS - kvůli té laparce, tak ho furt beru. Vyrazilo se mi milion beďarů - dokonce jeden ve výstřihu - půjdu na předoperační EKG jak debil 😠 No a prostě mám náladičky 😅 Fakt mě točí všichni a vším.. Děs! A celý víkend jsem se až na nějaké drobné výlevy držela a včera večer, už jsme leželi v posteli u telky a Jarek se nějak otáčel a bouchl mě nechtěně rukou do hlavy. Žádná hrůza, prostě zavadil.. ale já jsem ho seřvala do kuličky 😅 Omlouval se mi chudák ještě za hodinu, že nechtěl.. a ráno byl na mě jak mílius. 😀

mimina321
1. únor 2010

ahoj bambulky 🙂

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 1.2. KO
Jaspina...................26DC-15.2laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

mimina321
1. únor 2010

dnes v noci som hrozne spala 😝 a ráno som zaspala tak na odbery nejdem.odkladám to na zajtra,možno to aj tak zase stratia 🙄

mimina321
1. únor 2010

včera sme amli perný deň,mali sme v rodine úraz tak sme s mm boli ako doprovod na šitie v nemocke,strávili sme tam celé dobedie,lebo si pomysleli ešte urobiť nejaké vyšetrenia,aspoň boli tentoraz dôkladný
mm bol namrzený,nezobral si teplú bundu tak mu bolo chladno a zima prskal na mňa tak sme mali,,diskusiu,, 😅

mimina321
1. únor 2010

zase píšem ako madar 😝 😅 chcela som napísať zima a dlho 😅

papua
1. únor 2010

Dobre ranko zlaticka!!! Tak som konecne tu po vikende, bol hrozny☹, migrena 2 dni v kuse 😠

Inac v piatok morfo utz dopadol v podtstate dobre, to co videl Dr. povedal ze je v poriadku, mala bola vsak velmi nizko a hlavicka sa az tak nedala zachytit, nakoniec to trosku slo, ale musim este raz o 2 tyzdne radsej. Co sa tej velkosti tyka, je este mensia ako pred tym, rozdiel je uz vacsi ako tyzden...No tak snad to dobehne teraz uz, pevne verim ze ano....Je to taky maly chrobacik 🙂

mimina321
1. únor 2010

papu jasné,že dobehne 😵 alebo bude drobnejšia 😵

eloana
1. únor 2010

ahoj-holky
Hlasim-od-strouzka-ze-cukr-v-pohode-inzulin-nema

jaspina
1. únor 2010

Eleon - díky za dobré zprávy! 🙂 To je super 😵

mimina321
1. únor 2010

eloana super správa,stouži sa určite vytešuje 🙂

skritkova
1. únor 2010

Ahojky holčiny🙂

Papu, neboj, malá to dožene. Když ne teď, tak po narození určitě 😵

Stroužkovi obrovská gratulace, že nemusí brát inzulín...

Jaspi, já jsem tyhle "stavy" občas mívala taky a opravdu si myslím, že to dělá Utroš 😒

jaspina
1. únor 2010

Skřítku já to nějak přežiju - ale nevím, jestli i Jarek 😀

skritkova
1. únor 2010

😀 No to bude horší😀 Ale pokud je to normální rzumnej chlap (jako že určitě ano), tak to pochopí 😉

sarlotta
1. únor 2010

Ahojík holčinky))))))))

uff konečně jsem dorazila od doc... byla jsem na gyndě... všechno ok, srdíčko, mimísek porostl na 6,7cm CRL/hlava-kostrč/. Doktor spokojený
Pak jsem jela pro PN na poštu a na pojiš´tovnu nechat si proplatit to NT a vitamínky. No a pak jsem čekala 3!!! hodiny u kožní ... jsem musela na kontrolu... mazec.
tak jsem se zpátky stavila na obídek v hospodě a už jsem tu.

sarlotta
1. únor 2010

Strouží blahopřeju... já to věděla🙂)) super 😎

papua
1. únor 2010

tak je dobre ze Strouzi ma dobre spravy....Inac ja jem holky tolko sladkeho, ze dufam ze ten glukozovy test bude ok....lebo necudovala som sa teda 😝 😝

Skritko: dakujem 😉, dufam ze naozaj, inac teraz sme uz zacali 6. mesiac ci este stale sme v 5.tom? Som z toho debil....

skritkova
1. únor 2010

Šarlot, jupííí - gratuluji ke krásné kontrole 😵 No ale to čekání na kožním, to je teda nářez!!! 😝

sarlotta
1. únor 2010

papua 6 měs začíná 22tt+2 dny 😉

papua
1. únor 2010

Sarlott: krasa, gratulacia velika!!!!

papua
1. únor 2010

Sarlott: dakujem!!!!!!!!!!! takze uz som v 6. 🙂, aj ked mala je vlastne este v 5.tom ale nevadi🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru