Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
1. únor 2010

Jíá dnes začínám 4tý 😎

skritkova
1. únor 2010

Papu:
6. měsíc: 22+2 - 26+4 tt
7. měsíc: 26+5 - 31+0 tt
8. měsíc: 31+1 - 35+4 tt
9. měsíc: 35+5 - 40+0 tt

skritkova
1. únor 2010

Koukám, že Šarlotka byla rychlejší 😀

Jinak Papu, když jsem byla na velkém UZ u našeho primáře, tak mi taky řekl, že je naše malá asi o 3 dny menší (a to byla v listopadu 1 den napřed), ale prý mám být naprosto v klidu, holčičky prý prostě bývají drobnější 😵

papua
1. únor 2010

skritko: waw diiiki, jake info 😉, konecne mam prehlad🙂

papua
1. únor 2010

Skritko: no moja bola o 5 dni mansia na zaciatku kvoli opozdenej ovu, ale teraz su to az 2 tyzdne, ale vraj sa nemam stresovat, tak snad je to ok, snad to dobehne. Nevadi mi ked nebude velika, len nech je v poriadku, moj muz neni vysoky tak asi nebude moc vysoka, ale to nevadi....

skritkova
1. únor 2010

Papu, každé mimuško roste jinak, takže se s tím opravdu netrap. Ono je klidně možné, že teď začne růst a všecičko dožene. Anebo ne, ale i tak je určitě v pořádku a nic jí u Tebe v bříšku nechybí 😵 Já si říkám, že jsem taky drobek, takže Alenka by mohla být veliká jedině po tatínkovi, tak uvidíme😀

papua
1. únor 2010

Sarlott: 4. mesiac, uteka to straaaaaasne!!!

papua
1. únor 2010

Skritko: mas pravdu, nech je ako chce, len nech je zdrava, to je najdolezitejsie....dakujem 😉 za povzbudenie!

sarlotta
1. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina.......................24dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

skritkova
1. únor 2010

Papu, jsem ráda, že jsi klidnější 😵
Šarlotko, díky za tabulku 😉

mimina321
1. únor 2010

dnes sú tu samé dobré správy 🤐
kočky naozaj to rýchlo beží,zachvílku budeme dopisovať porodila 😉

sarlotta
1. únor 2010

Mimi a co u Vás, byli jste na té krvi ?

mimina321
1. únor 2010

šarlotka neboli v piatok snežilo ako besné,cesty hrozné a dnes som vypla budík a zachrnela som 😝 takže zajtra idem
dúfam,že to zase stratia 😝

sarlotta
1. únor 2010

Mimi🙂 zachrněla jooo🙂)) to je dobré. 😀 😀 Určitě si dají pozor, jen jim to zdůrazněte 😉

mimina321
1. únor 2010

no už by som ich asi pozabíjala 😎 a poviem im že to potrebujem skôr,nech si švihnú

sarlotta
1. únor 2010

držím palůšky, ani nevíš jak mimi... ať už je tabulka kompletní 😉 a letos bude 😎

skritkova
1. únor 2010

Mimi, určitě jim připomeň, že to opravdu nutně potřebuješ! 😉 To už by jim strach nedovolil se na to vykašlat!!!

mimina321
1. únor 2010

kočky určite pripomeniem,ani neviete ako rada by som tú tabulku dokončila 😉

jaspina
2. únor 2010

Hezké ráno,
tak máme doma konečně skoro všechno na koupelnu. Dnes přivezli palety s materiálem. Musíme dělat i nové omítky a tak - takže 30 pytlů omítky, paleta itongů, lepidla.. nevím kam to dáme. Je to u nás jak po bombě. Museli jsme vyklidit nejen koupelnu, ale i špajz - v něm taky bude nová koupelna - rozšíří se a špajz bude malinký. Tak máme chodbu a ložnici plnou věcí s koupelny a špajzu a obývák je nacpaný k prasknutí sprcháčem, vanou, obkladama, dveřma 😀 Teď je to šílené - hlavně když sedím ve vaně a kolem mě zeď omlácená na cihly a ta co byla vedle vany už tam není, tak čučím do špajzu 😀 Ale moc se těším až to bude hotovo!

mimina321
2. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina.......................25dc-15.2 laparka
Mimina........................1dc

mimina321
2. únor 2010

dnes ráno som bola na odbery na tej genetike,pani doktorka tam na mňa neziapala,že si tam chodím ako do obchodu,kázeň o tom ako treba zavolať,objednať..... 😲 😲 😲pritom v telefone povedala,že robia odbery do 9.30- 4 mesiace im trvá kým prídu na to,že mi stratili krv-teda nevyhodnotili a ešte po mne ziape 😲 😕 normálne som ostala šoknutá a neschopná reagovať,najhoršie na tom je že namiesto toho aby som jej niečo povedala naspäť tak som sa totálne položila a prerevala som celú cestu domov ako soplavé decko........čo je jasný dôkaz toho,že som mimo....

jaspina
2. únor 2010

Mimi - rozumím ti. Já se taky málokdy umím hádat za sebe v takové situaci. Taky jsem kdysi měla zdrav. problémy a doktoři na to sr... a když mi taky něco řekli, tak jsem bulila jak malá - tehdy tam se mnou byl brácha a udělal rodeo a najednou to šlo.. a mamka si tehdy byla stěžovat primáři a hned se vše pohlo.. Já když jsem se třeba hádala ohledně reklamace - nebo za mamku, tak jsem byla jak fůrie, ale s těma doktorama je to horší. Ale zasloužili by seřvat na 3 doby!

strouzek
2. únor 2010

ahoj holky 😵 hlásím se z azylu od našich , je tu fajn ale doma je doma. 😉 už máme nový okno a oškrábáno v ložnici takže to nejhorší je za náma a myslím ve čtvrtek už bych mohla bejt doma a natahovat koberec 😵

strouzek
2. únor 2010

koukám že včera tu byl den plný doktorů, takže gratuluju k úspěšným kontrolám a začínajícím novým těhuměsícům. papu netrap se, prcek to dohoní i moje známá měla podle utz pořád menšího bobka přitom ovulaci měla potvrzenou z grafů a ovutestem takže najisto věděla že pozdější ovule nebyla, no a nakonec vykoukl na svět pořádný macek skoro 4 kilovej 😉

jinak já teda inzulín zatím nemám, z hodnoty 4 kolem vánoc se to zvedlo na 4,2 ale norma je do 4,5 tak doufám že to nějak doklepem na dietě do porodu abych nemusela do tý ostravy na císaře. snad poprvé jsem nešla z dia v depce a v slzách ale veselá. na 14 dnů je klid a pak znovu na krev ale říkám si že když se to za měsíc a něco zvedlo jen o 0,2 tak přece nemůže být za 14 dnů tak mizerná hodnota abych vyfásla inzulín 😵

jaspi fíha mě stačí tohle naše malé bordelování a já už šílím, nesnáším jak jsou všude krabice, prach, folie, vždycky jsem z toho na nervy a co teprve ty, držím pěsti aby vše šlo jako po másle a bylo to brzo hotové 😉

mimi no teda to je mazec, místo aby si tě tam hýčkali po tom co ti ztratili ty výsledky tak ještě tě tahle sjede. no to je na zabití ale chápu to že hádat se v tý situaci nešlo, já mám teda pusu pořádně prořízlou kdekoliv ale u dr. nikdy 😔tam jsem vždycky jak beránek protože mám z doktorů respekt a zadek staženej ze strachu že zapomenu na všecko a nechám sebou orat.

sarlotta
2. únor 2010

Ahojík🙂

Mimi... to jsou teda poměry... kravka jedna blbá.

Strouži představ si včera jsem měla schůzku s majitelem firmy a přemlouval mě ať se vrátím na jarní sezonu, že mě potřebuje 😅 ... no nejsem o tom moc přesvědčená, ale kývla jsem mu. S tím, že to zkusím, a budu jen v kanclu.

mimina321
2. únor 2010

kočky moje no ja som v podstate nemala nejaké vážne zdravotné problémi,tak som sa s lekármi stretala málo.....v podstate sa to odštarovalo stratou prvého bábenka 😔 teraz prichádzam na to aké je to s lekármi u nás úbohé 🙄
a čo mi je najviac lúto moji psíci majú lepší lekársky prístup ako ja,úplná tragédia 🙄
jediný ktorý sa správajú milo sú v car aj to sú od vás z čiech
o ostatnom ani nehovorím argancia,prístup katastrofálny...tých naozaj čo sú LEKáRI je ako šafranu
strouži keby som nemala nervy na dranc z toho čím v poslednej dobe prechádzam tak by som ju zastavila....no poviem ti konfrontácie neznášam,ale vrcholne neznášam ked na mňa niekto huláka 😠

mimina321
2. únor 2010

stouži inak fajn,že si bez inzulínu a tú chvílku už dobojuješ 😉 😵
šarlotka ked sa budeš cítiť dobre,tak je to skvelá ponuka,budeš mať kačky k dobru 🙂

sarlotta
2. únor 2010

Taky si říkám mimi, no vždycky můžu zůstat doma, když by mě to vysilovalo 😀 ale stejně sedím furt na netu, žeeeeee 😎 tak můžu sedět za prašule.

mimina321
2. únor 2010

jaspi niekedy je fajn mať pri sebe niekoho kto to rodeo vyrobí

mimina321
2. únor 2010

no ved ked sa budeš cítiť fajn tak skús,keby to nešlo tak môžeš ostať doma 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru