Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
11. únor 2010

Snad něco bude vědět Tercie..

strouzek
11. únor 2010

ahoj holky koukám koukám jestli tu není něco novýho o farmi, moc na ní myslím.

jaspi chuďátko to tě pořádně zubař potrápil, já jsem ráda že ještě žádný zub moudrosti nemám doufám že ani žádný nevyroste jak vidím ty problémy kolem toho 😖

skřítku neboj, mě strašili jaká je to hrůza ten sladký nápoj a mě to chutnalo 😀 spíš bylo horší to čekání 2 hodiny nevzala jsem si časopis tak jsem tam skoro usínala. bohužel mi cukrajdu našli takže to byla poslední sladká věc na dlouho 🙄 tobě držím pěsti aby nic nenašli 😉

holky dneska jsem šla na krev kvůli cukrajdě, ty bláho laborku mám kousek od baráku ale pomalu jsem tam nedošla. funěla jsem jak bejk, točila se mi hlava, břicho mě tlačilo, každých 30metrů jsem stála, nejhorší bylo vyjít schody, co schod to jsem musela stát, dokonce jeden chlápek jak mě na schodech potkal se ptal jestli nepotřebuju pomoct že vypadám jakobych rodila 😀 naštěstí se mi pak udělalo po odběru dobře tak jsem oblezla obchody. jinak včera nám konečně dorazila ta přebal. komoda, je krásně prostorná už je i složená akorát smrdí novotou tak jí luftuju abych tam mohla začít skládat hadříky 😵

sarlotta
11. únor 2010

strouži, dneska je nějaký blbý tlak nebo erupce na sluníčku, taky se mi šíleně motý hlava a holky z missed tsi taky stěžovaly... takže je to globální pocit 😎

strouzek
11. únor 2010

šarlot asi jo, taky to možná bylo u mě i hladem, včera jsem zase moc nejedla kvůli těm odběrům ráno jsem nic jíst nemohla tak jsem se motala jak blázen. nejvíc mě ovšem dožrali důchodkyně, jedna v odběrovce, já tam stojím zelená opírám se o zeď jak mi je blbě a ona tam vlítla že starší má přednost přitom břucho vidět musela a taky jsem tam čekala déle jak ona. 😠 pak jsem šla do obchodu a klasika důchodkyně vykecávají uprostřed uličky tak jsem řekla zdovolením a ony se teda posunuli asi tak o milimetr tak jsem se musela proplazit z vozíkem a taškama kolem nich, pomalu jsem si břicho napíchla na vozík a s nima to ani nehnulo 😠

sarlotta
11. únor 2010

měla si je normálně sejmout🙂)))) baby 😎 😀

strouzek
11. únor 2010

to jsem měla 😀 nesnáším důchodce v obchodě, stojí tam vykecávají čumí a prd si koupí. 😠 kdybych mohla tak zavedu obchody pro spěchající pracující a pak pro důchodce co rádi bloumají po krámě. minule jsem zase jela autobusem k našim a bylo to dopoledne takže důchodcovská linka byla jsem tam jediná mladší 100 let a sedla jsem si , no tos měla vidět ty pohledy stařen jak jsem si dovolila v 9 měs. sednout 😠

sarlotta
11. únor 2010

hele strouži co mi vychází v té tvé věštírně pohlaví ? 2.3.1979 😉

mimina321
11. únor 2010

ahoj kočky 🙂
dnes je zo mňa lemra lemravá musím sa dať do vlajakej roboty lebo inak presedím celí deň 😵

mimina321
11. únor 2010

šarlot potom nám napíš ako ti to vyšlo som zvedavka 😵
papu tak ako mamina?so skrítkovou ste rovnako tehu 😕 budú 2 miminka naraz 😵

strouzek
11. únor 2010

šarlotko pošli mi do IP datum narození a ovulaci kdy byla

strouzek
11. únor 2010

mimi tak to jsme dvě, dneska je nějaké spavé počasí měla bych uklízet ale vůbec se mi nechce 😝

strouzek
11. únor 2010

šarlotko vychází mi holka 😉

jaspina
11. únor 2010

Strouži já jsem si až teď všimla, že máš v albu fotky. A jsi dobrá kecka - tvůj popis absolutně neodpovídá reálu. 😉
Krásná maminka 😵

strouzek
11. únor 2010

jaspi ty jseš kecka, já dneska vypadám fakt šíleně. pobledlá vylezla mi na obličeji krupička to asi z toho malování to mám vždycky když dělám v prachu tak mi pak vyleze plno uhříků. a ty špinavé tepláky no krása 😀

jaspina
11. únor 2010

Strouži ty zas určitě přeháníš - jak s tím jak ses popisovala před tím 😀 Bys měla vidět mě - pobledlá jsem neustále - mám tu tvarohovou bělobu, co nejde opálit.. 😝 a ještě vypadám, že mám za škraní pomeranč 😝
Teď jsem mluvila s Jarkem a ti elektrikáři tam furt jsou - já se asi zblázním jak vystaví fakturu 😠

strouzek
11. únor 2010

jaspi no u mě je to tak že jsem prostě byla zvyklá na jinou svou podobu. to mi řekl před pár dny i manža že sice mi to sluší ale prostě porovnat fotky pár let staré a současné sto a jedna. změnila jsem se postavou i v obličeji, kdysi jsem fakt byla kusanec musím říct takže teď se cítím často dost velrybovatě a hnusně a není to jenom tím těhu. ono taky když lidi kteří mě znali kdysi mě potkaj mi říkají "ježiš ty si přibrala, ty ses ale změnila" tak to člověku nepřidá na sebedůvěře.
ti elektrikáři pracujou od hodiny viď? no to potěš košte beztak to naschvál protahují aby vydělali.

mimina321
11. únor 2010

stouži tak to ti hovoria závistlivci ako mamine ti to naozaj moc sluší 😵
nakupovali ste niekedy niektorá cez ebay?

strouzek
11. únor 2010

mimi manža mi to taky říká že nejvíc prudí ti co mají co nejméně říkat. ale znáš to když ti to řekne 20. člověk tak začneš o tom přemýšlet jestli nemají pravdu.
z ebay jsem nic nekupovala nemám moc důvěru k takovým věcem.

sarlotta
11. únor 2010

strouži díky🙂 vypadáš dobře🙂)) mě řekl manža po porodu, že vypadám nějak divně v obličeji 😅 ... jsem byla nakonci těhu napuchlá a naducaná a pak jsem zhodila🙂 chlapi neví co by chtěli🙂))))))))))))))

jaspina
11. únor 2010

Strouži tak v tom tě chápu - já jsem za poslední rok nabrala asi 5-6kg a taky mě to štve. A nejlepší je, když mi někdo řekne - ale teď ti to taky sluší. To je jak kdyby řekl - sice si tlustá, ale né tak moc 😠 Je to o svém pocitu - prostě když vidím hadry, které mi před tím byly - nebo jak ty píšeš - staré fotky, tak si připadám hnusně.

dracekmracek
11. únor 2010

mimi to je dobře že se tam vracíte určitě vám pomůžou 😉 a přibyde i tvoje krásné vlaštovčátko 😵

papu 25tt je to možné? 😲 letí to jak voda když člověk nemá čas sem chodit 😵 jééééé 😵

Lukášek opravdu roste,už aby bylo lépe a jde do sporťáčku korbička je mu jaksi malá 😅 no ještě že se dá dát sporťák do lehu jinak nevím v čem bych ho vozila 😅 ale on ani neroste do délky spíš přibírá a už se mu zařezávají ponožky. 😀
už máme šestery kapky a v pondělí si jedeme pro antibiotika 🙄 ale rgie to prý naštěstí není to jsem se bála to by musela kočka a pejsek pryč.

skritkova
11. únor 2010

Ahojky holky🙂

Jaspi, chuďátko, ty zuby, to musel být děs☹ Taj snad ten otok rychle zmizí a bude brzy líp😉

Už si ani nepamatuju, na co jsem chtěla reagovat, jsem dnes totálně k.o.:-( Včera jsme s manžou slavili naše narozky a to u něj v práci a domů jsme přišli v půl třetí ráno... Vzhledem k tomu, že jsem vstávala do práce, tak teda celý den nic moc teda😖 Pak jsem přišla domů, 3 hoďky jsem spala, navařila na zítra a teď si připadám zničená jak Hirošima 😒 Ach jo, ještě že už je víkend 🙂

Nevíte někdo něco o Farmi? Pořád na ni musím myslet... 😔

mimina321
11. únor 2010

katuška tak snád atb už pomôžu,a Lukinkovi sa polepší
skritkova tak pekne oddychuj,všetko naj k narodkám 🤐 😵

strouzek
12. únor 2010

brý ránko holky, dneska jsem měla hrozný sen, zdálo se mi že jsem si vylila barvu do postýlky od Neluš , probudila jsem se hrůzou 😀

jaspi no přesně, to máš jak když jdeš k holiči a necítíš se v tom novým účesu dobře, můžou ti říkat lidi že je to super a sluší ti to ale jak se ty sama necítíš tak je to na prd. to samé staré fotky, tam jsem se sobě fakt líbila ale teď se sobě na fotkách nelíbím. takže neříkám že jsem totálně hnusná teď ale prostě jsem škaredší než jsem bývala, ale asi to tak má být když prej holky berou maminám krásu 😵

dráčku cože? lukáškovi je už malej kočár? no teda vždyť máte teprve 2 měsíce 😕 to ho asi moc dobře krmíš, naše Neluš bude asi na dietě protože si chci korbičky užít a taky při pohledu na ty pidi hadříky vel. 56 a 62 kterých je nejvíc si říkám že bude muset mít asi dietu aby to vynosila 😀 😀 😀 dělám si srandu, snad v korbičce ale snad aspoň těch 6 měsíců vydržíme

skřítečku tys měla narozky? moc a moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka
o farmi nic nevím bohužel , tercie akorát včera psala na zamklinky že farmi pozdravuje

strouzek
12. únor 2010

tohle jsem našla že večer psala farminka tercie do smsky

Měla problémy s tlakem a zvracením, asi z narkozy, tak byla na spešl hlídaném pokoji a nemohla tam mít mobil. Manža si vzal volno a je tam skoro pořád s ní, a doma je s Robčou babička a starají se o zvířátka. Už je jí dnes líp, jen se jí pořád motá hlava. Brali jí krev, tak počká na výsledky a možná ji zítra už pustí domů. Moc se těší, ale zároveň se toho návratu k postýlce a výbavičce bojí... Je na tom psychicky blbě, ale čas hojí, to jak píše, už má natrénovaný, tak bude určo brzo líp. Jen asi nějakej čas nebude chodit na koníka, prosí abychom ji pochopily, potřebuje od toho všeho na chvilku vypnout a snažit se myslet víc na něco jinýho než je těhulování, mateřství a snažení.

mimina321
12. únor 2010

ahoj
stouži to verím ten navrat bude ťažký a hlavne odpratávanie mimi vecí ☹ 😔

mimina321
12. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................4DC-15.2 laparka
Mimina........................11DC

strouzek
12. únor 2010

ahoj mimi no právě, já jsem po revizi v nemocnici byla v pohodě, prostě jsme to přijala ale pakpo příchodu domů tak ten 3. den od revize kdy jsem se pustila do schovávání mimčo věcí jsem se totálně složila, mlátila jsem věcma o zeď, hodilajsem po manžovi knížku o těhotenství no mazec a to já jsem byla jen ve 12 tt co chudák farminka 😔 fakt to má chuďátko těžký, umřel jí tatka před 2 měsíci, jen to miminko jí a mamku drželo na nohách a teď toto. život je fakt kur.a 😠

strouzek
12. únor 2010

v pondělí jdu na cukrovku a na gyndu a popravdě bojím se jak čert obojího. hlavně tý gyndy, pořád myslím na farmi jak to má chudák těžký, já se budu bát gyndy asi až do porodu ☹

strouzek
12. únor 2010

jé kačka hodila nový fotky tadeáška, to je šikulka malinký stejně je to sranda když vidím jak ty vlaštovčí dítka rostou pořád mám jako včera jak jsme tu slavili každý nový pozit. těhutestík.

a co ty mimi kdy budou ty nové výsledky z genetiky??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru