Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
17. čer 2009

No já právě taky vždycky něco koupím s tím že fakt přes týden uvařím teplou večeři a budu to mít i na druhý den ale skončí to tak že nakonec stejně jíme jenom párky a nebo pizzu. Zrovna včera jsem si říkala že uvařím brokolicovou polívku a halušky ale byla jsem tak zhnilá že i ty párky musel ohřívat manža 😀 hlavně mám ale pocit že furt vařím to samé dokola, ráda si prohlížím kuchařky a říkám si jak co uvařím ale nakonec vařím těch pár jídel furt dokola.

mar no to jo, hrozně to uteklo, já mám úplné šoky že je už skoro červenec, vžďyt teprve byli vánoce 😕 ale to vaření ti věřím, já když jsem byla doma na nemocenské tak jsem taky vařila protože to mě bavilo ale přijít z práce, letět nakoupit, uklidit uvařit a pak chlamst chlamst a je to snězené a jenom kupa nádobí to mě fakt nebaví. i tak mám pocit že přijdu domů a začíná mi druhá směna, manža si lehne a kouká na filmy a já lítám uklízím žehlím .. a když řeknu manžovi že jsem unavená tak mi řekne ať to nedělám protože má asi pocit že se to uklidí , vypere a vyžehlí samo 🙄

evanek77
autor
17. čer 2009

tak jsem zpátky 😀
teda holky, ja jsem asi magor, ale my míváme nejen teplou večeři, ale většinou i snídani... akorát co jsem teď doma, tak mi chybí společnost, takže o víkendu si jdeme skoro každý víkend sednout na zahrádku na obídek 🙂
Ale tak jsem si manžela rozmazlila sama, vím, že když jsem s ním začala bydlet a ptala se, čím čistí varnou desku, tak mi tenkrát odpověděl, že s bývalou nevařili.... také si mi pěkně zakulatil 😀 😀 😀

evanek77
autor
17. čer 2009

šarlot,
to je dobře, že za dva týdny může být nové snaženíčko 😉

jaspina
17. čer 2009

Evi ta tvoje nová fotka v těch šatičkách je moc hezká 🙂 hrozně ti to tam sluší!

strouzek
17. čer 2009

Evi ty bláho tebe by chtěl můj manža za ženu, teplé snídaně i večeře to je sen každého chlapa 😉

evanek77
autor
17. čer 2009

jaspi, dík 😉
strouži,
počkej jak by začal nadávat, že přibírá 😀 😀 😀 😀

jaspina
17. čer 2009

Evi no já jsem taky začala kynout co přítel vaří. Od něj mi chutná i to, co jsem dřív považovala za blivajz. Ale on kyne taky - je polívkový, tak mu je dělám. Takže jsme si kvit 🙂

evanek77
autor
17. čer 2009

jaspi,
ono je to i s věkem, když si vzpomenu, co jsem zfutrovala v 18ti 😀

jaspina
17. čer 2009

Evi, tak to já i teď se právě že pěkně nadlabávám.. Víc než bych chtěla, ale já když dojídám sváču, tak už se těším na oběd..to je pak těžké. Leda zašít pusu! 🤐 😉

jaspina
17. čer 2009

A co ty, záda moc nezlobí?

evanek77
autor
17. čer 2009

jaspi,
zlobí, ale nezhoršují se, tak jsem ráda 😉
s tím věkem to myslím tak, že cřív jsem mohla jít hodně a nepřibrala jsem deko, teď už je to horší a každá čokoláda je poznat ☹

jaspina
17. čer 2009

Jo tak! Tak to je pravda.. A to počkejme v přechodu 😀 To si budem říkat - nebylo jak za mlada ve 40ti 😉
Nejlepší je, když jdou 2 70ti leté babči a oslovují se holky 😀
Záda se snad umoudří a nebudou tě trápit! Já už dnes pomažu domů, tak krásný zbytek dne 🙂

evanek77
autor
17. čer 2009

jj, papa

tercie
17. čer 2009

Ahoj holky, já se omlouvám, že jsem vás teď flákala, ale plno práce a taky jsme přes víkend nebyli doma a navíc nešel koník, no prostě jsem se sem dostala až teď, a snažila se vás dočíst, a chvíli jsem myslela, že nebudu moct ani psát, ale nedá mi to, nechci bejt sobec kterej myslí jen na svý neštěstí. Píšu a bulím, že na to skoro nevidím, tak omluvtwe překlepy...
Mao nemám slov, strašlivě mě to mrzí, taková nespravedlnost, krutej osud, kterej na vás tolik nakládá... Slova útěchy nepomůžou, jen čas ohladí ostří který teď tak bodá do vašich srdcí...
Posílám všechnu svou sílu, držte se!!!!!! ☹ 😢

sarlotta
17. čer 2009

terci už si mi tu chyběla 😉

strouzek
18. čer 2009

brý ránko holky 😵 dneska jsem tu prvnííííííííí 😀

strouzek
18. čer 2009

že se vracím ke včerejší diskuzi tak my přibíráme i tak, já mám od svatby nahoře 13 kilo a manža 20 😀

kackark
18. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................32DC
Mimina...................31DC
Papua....................27DC
Tercie.....................8DC
Jaspina....................7DC
Strouzek.................7DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
18. čer 2009

Ahojky kočky 😵

strouzek
18. čer 2009

ahoj kači

farmarska
18. čer 2009

ahoj holky 🙂
dnes už je čtvrtek...zítra pátek 😖 😖

včera jsem koukala na Ulici a řeknu vám, pěkně mne ta Lenka dostala ☹
holky já to tak nechci zažít zase ☹ ☹ ☹

jaspina
18. čer 2009

Krásné ráno vlaštovičky a vlaštovičátka 🙂
Farmi, zítra se dozvíš, jestli je to o.k?

strouzek
18. čer 2009

ahoj farmi a jaspi

já mám pátek už dneska poněvadž přes léto v pátky nepracujeme 😀

farmi bobku na tebe jsem včera při ulici myslela,tohle se stalo Drápalce ale tobě se to znova nestane a hotovo. zítra budeš vědět co a jak ale já pořád věřím že to bude dobrý. JInak jak ta Lenka v té ulici v ukázkách brečela že si to zaslouží tak manža na mě kouknul a řekl no ty sis taky přece říkala že sis to zasloužila, takže tím mě naštval. jo já to říkala ale určitě z jinýho důvodu než ona, poněvadž já jsem manžovi nezahnula 🙄

kackark
18. čer 2009

Holky, já včera u Ulice usnula, čekala jsem na tuhle scénu, ale jak jsem nemohla v noci spát, tak mě to zmohlo.
Farmi, věřím, že to bude dobré a moc Ti to přeji.

farmarska
18. čer 2009

spíš se tam mám -u mudra dozvědět co budeme dělat dál...páč můj mudr to už vzdal, ten když v pondělí zjistil, že mimi za dva týdny nepovyrostlo a že nemá srdíčko, tak mi řekl, že to je špatný, že by tam už v tudle dobu mělo bejt 😔 poslal mne na krev a zítra mám přít a nějak to prý budeme muset řešit ☹
já jsem ale díky holkám tady na zamlklinkách uvěřila, že ještě nemusí být nic ztraceno a teď věřím, že mimi od pondělka dorostlo a to srdíčko tam zítra bude 😅 Každej den si s ním povídám, že musí zabojovat a snažit se 😅
Ale i tak se zítřka moc bojím, o jedno mimi jsme přišli letos v březnu 😔 , já nechci přijít i o tohle druhé ☹ ☹ ☹

farmarska
18. čer 2009

holky díky! prosím myslete na mne zítra 😅
hele já tam asi zkolabuju, to neustojím, to čekání v čekárně 😨

strouží ten tvůj manža je ale teloš 😠
ten můj zas na to odmítnul koukat a furt mne u toho rušil, ať nekoukám na tu kravinu, atd.. nechtěl abych na to koukala 😕 holky on je snad ještě víc citlivější než já 😅 nebo určitě víc než jsem si myslela 😨

farmarska
18. čer 2009

holky musím jít podojit a nakrmit 🙄
tak zatím ahoj
kackar díky 😕

strouzek
18. čer 2009

farmi musíš věřit a to že s mimčem mluvíš je moc dobře. buď tam je a roste a tvoje hlazenía a slova jsou pro něho moc uklidňující a nebo je to špatné a tak se s mimčem pěkně rozloučíš. já jsem veděla že moje mimčo už nežije 4 týdny ale i tak jsem s ním mluvila.

i kdyby to dopadlo špatně tak víš že jste plodní a že to prostě možná bylo brzo na to nové těhu. koukej všechny zamklinky kterým se to stalo 2x, většina otěhu po 1. nebo 2. MS takže možná je fakt něco na tom že se má dát tělu pohov. ale já říkám že buď to bude dobré a když ne zvládneme to znovu zase 😉 už jsme ti to tu včera psala, depkovala si že to nepůjde a já ti říkala že to dobře dopadne a hup byla si těhulka. no a teď ti taky říkám že i kdyby to nedopadlo dobře tak dám ruku do ohně za to že napotřetí to vyjde a pod vánočním stromečkem už budeš sedět s pupkem 😉

evanek77
autor
18. čer 2009

ahoj vlaštovičky,
včera se mi večer pokazil počítač, ale manžel je pusinka a ráno mi ho hodil do servisu a kluci šikovní to tam vydumali a opravili 😉 😉 😉 Mám ho rok a už zlobí ☹
farmařska,
mne tenhle rok doktorka také strašila, že je mimi o tyden menší a že není srdíčko a mělo by být a koukni mi na týdny 😉 budem na tebe myslet, to je jasné a dobře to dopadne 🙂
Já peču holkám kachnu k obědu a ta tu tak voní už teď, že by člověk neřekl, že tam má být ještě 3h 😀

strouzek
18. čer 2009

farmi je 😀 taky se mě furt snaží od takových věcí chránit,koukala jsem na ordinaci ( i když se na ní nedívám normálně) ale viděla jsem v ukázkách že tam bude o potratu, to samé ulice manža byl vzteky bez sebe že na to koukám že takhle nikdy nezapomenu ale já říkám že přeci před tím nemůžu furt utíkat a hlavně ať na to koukám nebo nekoukám stejně nezapomenu nikdy a vlastně ani nechci. prostě se s tím akorát učím žít.

no každopádně ale musím říct že obě herečky to zahrály moc dobře, asi ten scénář musel psát někdo kdo to zažil protože některé momenty byli opravdu velmi podobné tomu co jsem prožívala. Výčitky, otázky proč, co jsem mohla udělat, řvala jsem po manžovi ať jde pryč a na druhou stranu jsem ho chtěla mít u sebe, ….

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru