Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
19. čer 2009

mimina,
to je krásně optimistický přístup 😉 Cítím v kostech, že už se brzy podaří 🙂
u nás se zatáhlo, tma tmoucí a strašidelně hřmí ☹
Kači,
právě...

kackark
19. čer 2009

Mimi, je dobře, že je snažící fáze na cestě 😉 🙂
Evi, taky nemám bouřky ráda 😖

kackark
19. čer 2009

Jinak jak jsem psala o tom příspěvku od pojišťovny, tak to je neuvěřitelná rychlost, protože už ho mám na účtě, to jsem vůbec nečekala 😵

evanek77
autor
19. čer 2009

kači,
musím kouknout na účet, posílala jsem to tak 4 týdny zpět...
no, já do jedné bouřky vyrážím 😉 odpoledne nakouknu, papa

kackark
19. čer 2009

Já taky vyrážím za mamkou na oběd, tak doufám, že se cestou něco velkého nestrhne 😉

Já tam byla ve středu 😵

mimina321
19. čer 2009

evi si zlatíčko príroda musí zapracovať,ked to nestihne v auguste nás čaká navšteva caru

mimina321
19. čer 2009

kači je už sa neviem dočkať mrchy,akurát teraz si dáva na čas 🙄

mar26
19. čer 2009

mimi tak ať mrška dorazí co nejdřív a pak hurá do snaženíčka 🙂

strouzek
19. čer 2009

ahoj holky jsem tu na skok jen podat info od té doktorky

včera jsem tam hned letěla celá vynervovaná a doktorka i sestra mě uklidnili, že to je pohodička, že budu brát pár dnů antibiotika, není zákaz ani sexu, už pak nemusím ani na kontrolní stěry, prostě mám jen víc jakýchsi bakterií R....colli (nezapamatovala jsem si název) a že ty můžou způsobovat kyselejší prostředí v pochvě a tak vlastně můžou zabíjet dřív spermoníky. neohrozí to vůbec nic, ani ovulku ani nic. tak jsem moc moc šťastná. udělali mi prý kompletní bakteriální rozbor těch stěrů jako i na mykozy a takové tak nic nemám, jen tady tuhle potvoru bakterii sice šíleného názvu ale je naprosto neškodná.

mimina321
19. čer 2009

stouži tak vídíš poješ atb a už aj zahlásiš// 😵 🙂

mar26
19. čer 2009

stroužku tak vidíš,alespoň dobré zprávičky na víkend 🙂

strouzek
19. čer 2009

díky holky, jsem fakt moc ráda, ještě že jsem tam šla hned včera protože bych se zbytečně nervovala do dneška.

a co farmi nevíte co u doktora??

mimina321
19. čer 2009

mar ked to nepotrebujem tedy sa dotrepe a ked ju čakám mešká mrcha mrchovatá-keby z toho aspoň boli // al s teplotou 36.6 ťažko preťažko

mimina321
19. čer 2009

ešte nepísala,snád donesie tú lepšiu správu

strouzek
19. čer 2009

mimi když nebudou // teď budou v červenci, já taky čekám na to léto a teplo, hlavněchci opět dubňátko takže červenec je náš 😉

jinak holky je možné aby měl někdo malé teploty?? moje kamarádka má pořád kolem 36,5 (to je max teplota a to jak na začátku cyklu tak i po ovulaci, prostě jí ta teplota nikdy nestoupne, podle mě jí něco je protože se snaží rok a nic, nemá ani čárky na ovutestu, max malý stín a doktor jí řekl že vajucho připravené na ovulku na utz vidí ale hormonální profil jí neudělal. já jsem třeba po té operaci štítky měla taky nízké teplotycož je jeden z příznaků vysokého TSH ale i tak jsem po ovulaci měla teploty vždycky aspoň kolem 36,9

strouzek
19. čer 2009

taky doufám že farmino miminko to zvládlo a přinese tu nejlepší zprávu. akorát že tu nebudu odpoledne tak mi kdyžtak někdo pisněte do IP co a jak, protože jenom večer mrknu na zprávy z IP.

mar26
19. čer 2009

jéé farmi psala do zamlklinek,že je na tom dobře!

Mám radost 😵 ,že to dobře dopadlo 🙂

strouzek
19. čer 2009

jůů to je super, já to říkala že to bude dobrý. farmíku zlato gratulujuůůůůůůůů už můžu pustit ty pěsti co jsem ti držela?? 😀

jana.jaro
19. čer 2009

Ahoj holky 🙂 jdu Vás v rychlosti pozdravit
, máme už doma Emičku 😵 Pustili ji nakonec dnes v pátek,má 2200g 😀,krásně pije z prsu celou svoji dávku.Tak mám doma novou televizi,pořád na ni koukám jak je krásná 🙂

Jen je mě hrozně smutno,že to nevyšlo i Martince ☹ taky na ni pořád myslím 😔

strouzek
19. čer 2009

jé ahoj jani, no to je bomba 😵 to byla rychlovka, emička je prostě hvězda že to tak krásně rychle dohání.

mar26
19. čer 2009

Jani to je supeeeeer !!! Vidíš, vše dobře dopadlo, i když si Emička pospíšila na svět a už se z ní můžeš jen radovat.

Já už chci takýýýýýý 😀

jaspina
19. čer 2009

Já jsem tu měla šéfa, tak jsem dočítala až teď
Jani někdy nám tu tvoji princeznu vyfoť, ať se taky můžem pokochat 😉
Farmi jsem moc ráda, že je to v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Strouži kdy máte to spermio?

jana.jaro
19. čer 2009

jo,jo strouži 😵 doktorka ji hrozně chválila.Byli tam kluci dvojčátka taky narození v 32tt ale o týden dříve.Při porodu měli stejně jak malá,ale nechtějí pít jsou to lenoši,taky moc nepřibírali a ty pustí až za 14dní.Já mám prej výhodu,že mě mlíko teče samo z prsu a Emča se nenadře u tahání,jen poliká 😀

jana.jaro
19. čer 2009

píšu zas jak mentoš 😝 😝 😝 polyká....pardon,pardon 😉

jana.jaro
19. čer 2009

Jo mar,ale jsem fakt ráda,že už to je za mnou.Ještě v těhotenstvý jsem si přála třetí dítě...tet už mě to přešlo.Plodová voda může odtéci,ani člověk neví jak a to je potom konec.Mněla jsem fakt štěstí,že to nebylo ještě dřív 😔 .

mar26
19. čer 2009

Jani teď už na to špané nemysli, dobře to dopadlo a to je hlavní!!! Máš doma krásnou, zdravou holčičku 😵
Určitě nám tu princeznu vyfoť 🙂

A jinak vše zvládáš, viď? Ale po Milanovi je to už doba, co jsi měla malého prcka...zase krásně omládneš vedle Emičky 🙂

jana.jaro
19. čer 2009

jaspi fotky jsem už dávala,poslední máme z 9.6. ale ještě přidáme.
http://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema#53453...
ale připadne mě,že se každým dnem mění

mar26
19. čer 2009

Jani je vidět, jak krásně vyrostla 🙂

farmarska
19. čer 2009

ahoj holky, koukám , že už všechno víte!!! :- 😀 😀 😀 😀

jana.jaro
19. čer 2009

jo Marti zvládám,zatím jenom spí a papá.I doktorka říkala,že není drářdivá(to asi znamená klidná).Cvičíme Vojtovku a i u té vůbec nebrečí,jen občas kníkne,ale to se možná časem změní 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru