Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
3. lis 2009

terci,
to byste spolu nebyli 10let, znáš chlapa, co by to u partnerky vydýchal? Já tedy ne 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tady platí jediné: nevidět, neslyšet a hlavně, hlavně mít krátkou pamět 😉 😉 😉
a říkat si, že budeš mít krásné dítě s úžasným chlapem, co nezávisle na tom, jak jednou dopadnete, ho bude milovat, milovat, milovat 🙂 🙂 🙂 🙂 a jestli ne, tak mu ufikneš koule 😎 😀

kackark
3. lis 2009

Terci, teď mi prosím promiň, moc doufám, že to není pravda a pletu se, ale nedokáži si představit, kdyby Tě podváděl i fyzicky, tak já osobně bych se obávala i nějakých nemocí, a že bych mohla ohrozit mimčo 😔 Promiň, že to píšu, nedokázala jsem si pomoci. Ale i tohle by byl důvod, proč bych chtěla vědět, na čem jsem 😔

kackark
3. lis 2009

Evi, ten konec se mi líbil 😀 😀 😀

Já osobně se rozvodu bojím, když vidím, jaké následky to zanechalo na manželovi. A v podstatě, jak to ovlivňuje dost teď i nás a to jakou bude x nebude mít Táďa babičku 😔

evanek77
autor
3. lis 2009

kači,
právě teď, jsme přecitlivělé, řešíme miminko, sme s pupkem, je míň sexu... vem si, jak se v tom chlap musí plácat 😔
a psycholog je debil. Protože být milenka je pekelně podřadná role a nejvíc tím ubližuje ségře, že ji v tom podporuje. Mám milenek v okolí několik a chlap jim na rovinu říká, jak se nerozvede a tak... prostě je mi těch holek i líto, vím, že jsou trdla, že do toho šly, ale podle mého vůbec netušily, že se takhle budou plácat dalších pár let.... ono je hezké poslouchat ty řeči, jak toho dotyčného zachránily ze chřtánu příšerné manželky, ale popravdě, proč s ní teda žije dál? Né, fakt bych milenka být nechtěla ani za nic...

kackark
3. lis 2009

tak sem mluvila s murynkou, moc vás pozdravuje
porod prý hukot, v4 odtekla plodová voda, v půl 7 jí začali kontrakce po 2min, šílená bolest do podbříšku a tlak na konečník, po 9 už mohla tlačit a na 3 zatlačení byla malá na světě hned jí dali do inkubátoru, dýchá sama, jen se bojí infekce, ale snad to bude všechno v pořádku

Tohle psala Jíťa v prosincovkách 😵

jitie
3. lis 2009

jéé kačí, ty jsi rychlovka, nestlihla sem vám to sem ani napsat 😀

evanek77
autor
3. lis 2009

kači,
ale rodinu děláme my ženské, chlap se vyblbne jinde, ale rodinu nerozbíjí. Je to o naší toleranci a chytrosti, se případné milenky důstojně zbavit.
musím utíkat, je moc hodin, v 11 tam musím být, papa odpoledne

evanek77
autor
3. lis 2009

jů, dík za popis porodu, to je krása 🙂 🙂 🙂 🙂
tak a už fakt mizím

kackark
3. lis 2009

Evi, přesně tak. Jsem na toho psychologa taky šíleně naštvaná, ale je mi jasné, proč jí to radí, protože je to jen chlap, co drží zase jenom s chlapama. Ono jde o to, že to že je zadaný zjistí třeba počase, kdy už je zamilovaná a nedokáže si to odříct 😠 Horom, dolem jí můžu říkat, jak by se asi koukala na holku, co by mi takhle oblbovala manžela, jenže to co říká ten debilní psycholg se poslouchá asi líp 😒 Tenhle chlap jí slibuje, jak přítelkyni určitě opustí, jen že teď nemůže, protože je v těžké životní situaci (ta přítelkyni) - nakopala bych ho někam. Jen ubližuje všem ženským, co kolem sebe má. A nejlepší na tom je, že se přiznal, že podvádí od té doby, co ho začala podvádět jeho první láska, a on si teď nemůže pomoci. A má naivní ségra nevidí, že ikdyby náhodou z ní udělal regulérní partnerku, tak za čas dopadne stejně jako ta jeho současná ☹ Je mi jí vlastně líto, ikdyž na ní mám hrozný vztek.

tercie
3. lis 2009

Kači to s těma ohledama milenky, to už mi taky někdo říkal.. ona za to odpovědná není, že se trápíš, to je manžel... Některá z holek mi to řekla, když jsem se neudržela a tý pindě jsem poslala zprávu...
A s těma nemocema, máš taky pravdu, taky jsem mu to vmetla do ksichtu, jestli si to riziko pro mimčo uvědomuje, a on mě ujišťoval, že to by nikdy neudělal... Natolik je snad rozumnej, že jestli něco, tak se snad chrání... radši fakt nemyslet...

Evi taky bych v roli milenky bejt nechtěla... pokud bych teda nebyla takovou tou ženštinou, co jí jde o jednorázový uspokojení a pak frrr zase do náruče jinýho... to bych to asi neřešila, ale vztah se ženáčem... to je potupný.

kackark
3. lis 2009

Evi, pá.

jaspina
3. lis 2009

No sice se v tom ti chlapi určitě plácají, když se čeká miminko - ale přece ho taky chtěli.. a v tomto období to podle mě té partnerce ubližuje nejvíc - protože si připadá sama a je nejistá jak to bude dál - už budou 2.. A takové starosti řešit v těhotenství? Pověsit ty chlapy do průvanu za kou.. 😠 😀

vlastovka385
3. lis 2009

Moc zdravím všechny vlaštovičky, Murynce a Sofince přeju všechno nejlepší, hurá, taková malinkatá holčička a porod na pohodu.
Evi, já mám narozky 13.11. a Tibor má svátek 😉 .
Jinak vidím, že se tu řeší nevěra, no já se přiznám, že jsem strávila v roli milenky 5 let, byla jsem mladá, blbá a hrozně zamilovaná, a fakt se za některý věci stydím a doufám, že se mi to nevrátí v mým manželství. Ale přesto si myslím, že ta zodpovědnost leží na chlapovi, on má rodinu a ženu, ke které má povinnosti, bohužel okolí vždycky odsoudí tu holku, že rozbíjí rodinu, a chlapi se omlouvají, že oni to mají v genech atd. Podle mýho názoru je to na tom chlapovi, má ho udržet v gatích, zejména, když má těhotnou ženu. Tím se nechci nijak omlouvat, ale je to můj názor.

kackark
3. lis 2009

Terci, tak musíme doufat, že je natolik zodpovědný, a že ti alespoň v tomhle nelže 😔
Ale já to beru tak, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě, a že když teď ta milenka (moje ségra, kdokoli...), nebude brát ohledy na city ostatních, tak se to jednou musí vrátit. A ani se nedivím, že jsi tu sms poslala, asi bych se taky neudržela 😔 Kolikrát jsem i přemýšlela nad tím, na koho bych se asi vrhla prvního, kdybych načapala manžu při nevěře 🤐 A holka, co si začne s chlapem, o kterým ví, že je zadaný, je u mě prostě a jednoduše coura 😠

kackark
3. lis 2009

Jaspi, naprosto souhlasím 🤐
A taky si myslím, že když to maličké příjde na svět, je to ještě horší, protože by měl mít chlap zodpovědnost nejen za partnerku, ale i za své vlastní dítě a o to víc přemýšlet.
Všem se omlouvám, vím že si to maluji, a že jsem asi naivní 😔

tercie
3. lis 2009

Jaspi, za péro 😉 A ještě by to bylo málo 🙂

kackark
3. lis 2009

Ahojky vlaštovko, taky s tebou souhlasím a je mi jasné, že člověk chybu udělat může ☹

vlastovka385
3. lis 2009

Víš Kači, ono se hrozně lehce odsuzuje, když se člověk v té situaci sám neoctl, já prostě od jisté doby nesoudím cizí vztahy, protože jak říkala moje babička "do postele nikomu nevidíš". Například manželka mýho tehdejšího přítele měla skoro celou dobu našeho vztahu paralelní vztah s někým jiným, nakonec jsme se my rozešli, ona se s ním rozvedla, vzala si toho druhýho a je s ním šťastná.

jaspina
3. lis 2009

Terci já myslela za koule - ale to je dost blízko 😉 😀

kackark
3. lis 2009

Vlaštovko, já to takhle chápu, že pokud jsou problémy na obouch stranách, že se to pak prostě řeší i tímto způsobem. Ta reakce, jak jsem psala, že chybu může udělat každý byla na to, že jsi psala, že se za některé věci stydíš.
Ale myslím si, že ani Evička, ani Tercinka nejsou z těch, co by si právě tohle zasloužili a ty své partnery nějak trápily, aby je k případné nevěře donutily ☹

tercie
3. lis 2009

Vlaštovko, máš pravdu, já taky nevím, na koho mám mít větší vztek, jestli na ní, mladou dvacítku, vzezřením pravej opak mně nebo na něj, že si neumí odříct...
Kači načapat je, tak si vezmu nejdřív do parády jí, a jeho hned potom... Holky nevěřily byste, co mě napadá za scénáře...

kackark
3. lis 2009

Já osobně to mám nastaveno tak, že bych do vztahu dvou lidí nezasahovala z jediného a prostého důvodu, protože bych měla "strach" o sebe a své city. A kdyby se tohodle jednoduché pravidla drželi úplně všichni, tak bychom tu nemuseli řešit, co tu řešíme. Chápu, že láska může vyprchat, že vztah zkrachuje atd., tak proč si to ale neříct narovinu a nezačít s "čistým štítem"?

kackark
3. lis 2009

Terci, ani se ti nedivím ☹ Fantazie asi pracuje na plné obrátky 😔

vlastovka385
3. lis 2009

No to si určitě nezaslouží, navíc řešit problémy ve vztahu nevěrou je na nic, akorát si to člověk víc zkomplikuje. Proto jsem taky tak nadávala na ty chlapy, že je to jejich zodpovědnost, oni se furt omlouvají těma genama,ale sakra tak nejsme zvířátka ne? Já se taky nevrhám na nejbližšího chlapa, když mám chuť na sex a manžel není po ruce nebo se mu zrovna nechce 🙂 .

kackark
3. lis 2009

Vlaštovko, tak vidíš, máme na to úplně stejný názor 😵 Já se tě nechtěla nijak dotknout, vždyť i já ve své podstatě lituji tu svojí ségru a to dost. Být druhá (možná třetí, čtvrta?), musí to být také hrozný ☹

tercie
3. lis 2009

Kači, too jsem mu říkala, jestli se zamiloval, že mu nehodlám v ničem bránit, že jsem schopná to pochopit, a že se eda rozejdeme, ať si s ní je, když je tak skvělá... ale to on nechtěl, že prej mě miluje, ale ona je teď víc kamarádka nebo co, no moc jsem to nepochopila. V podstatě, když jsme o tom mluvili, tak jemu se mnou nic nechybí, ale proč to tedadělá, mi vysvětlit nedokázal...
Vlaštovko zvířátka nejsou, spíš je zvířátko to, co maj v gatích, a to jim zatemňuje mozek...

vlastovka385
3. lis 2009

Vůbec ses mě nedotkla Kači, já to mám v sobě zpracovaný a taky je to dávno, rozešli jsme se před 9 lety!!!. To je mazec, já se picnu, fakt už jsem stará 😎 .
Jinak můj manžel se taky předvedl, poté co jsme se udobřili (příjemně 😉 ), tak mě zase vytočil nebo spíš rozesmutnil, protože začal vykládat, jak nechce druhý dítě.... Což je téma, který se mě hluboce dotýká, protože já ten zázrak chci určitě prožít ještě jednou, jsem do malýho totálně blázen. Mluvila jsem s paní, co nám prodávala auto, ona má tři děti, a řekla mě krásnou větu, že s druhým dítětem se ta láska nepůlí, ale dvojnásobí. Tak jsem si to hezky naplánovala, kdy jako, a von mi to takhle kazí...

tercie
3. lis 2009

Vlaštovko on si to manža s druhým mimčem určitě ještě rozmyslí, možná je na něj ještě brzo, třeba má strach, aby vás uživil a tak...

kackark
3. lis 2009

Terci, a to je právě to, proč se na ty prevíty tak zlobím. Je to srabárna. Vyzkouší si, jaká je ta druhá, porovnávají, zkoumají a možná se podle toho časem zařídí. Když jsem s někým tolik let, tak bych k němu mohl mít alespoň tolik úcty, že z něj nebudu dělat pitomce, řeknu promiň, láska je ta tam a nechci tě jakkoli trápit. Asi by to bolelo strašně, ale rozhodně by to bylo důstojnější, než to hrát na dvě strany. Terci, neříkám ale, že je to tvůj případ. Já taky pět let čekala vždy celý týden, až manža přijede z vysoký, v podstatě to byly ty nejlpeší léta v životě, taky jsem to mohla hrát na dvě strany a užívat si, aby mi náhodou něco neuteklo. Nedělala jsem to a hlavně toho vůbec nelituji.

Vlaštovko, citím to stejně, jak ti to řekla ta paní. Já bych měla ráda i tři děti, ale bude se to odvíjet od finanční situace. Manža momentálně mluví o dvou, ale chci tomu nechat volný průběh a uvidíme 😵

kackark
3. lis 2009

Taky mě to napadlo, že to může být ještě na manžu vlaštovky brzo. Že zatím může mít pocit, že jedno mimčo je až, až. Ale jak poroste, tak zase zatouží po miminku 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru