Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
6. črc 2009

ahoj holky,
jdu jen pozdravit, byli jsme dnes u rodičů, takže grilování, maliny, smaženice... no nádhera 😀 😀 😀
jsem utahaná jako kotě 😉
jinak s otoky se přidávám, dokonce mi několikrát za den mrtví prsty na rukou až po zápěstí, dá se to rozcvičit, ale moc příjemné to není...
papua,
děkuju 😉
ba a mar,
však na vás holky spoléháme, že budete první 😉 🙂

ba111
6. črc 2009

Jéje, tak to se teda budeme moc snažit... abychom nezklamaly. Musíme mít teda ukázkové porody 😵 😵 😵 .
Já jsem dneska hrabala seno, pro mně je to relaks - cítím se dobře, tak není důvod lenošit. Samozřejmě se nepřepínám... . Ve středu mám další kontrolu - tak se už moc těším.
Jinak jsem se dneska pohádala s mamkou - s ní je hold těžké pořízení. Ona mi vždycky všechno vyčítá, furt je s něčím nespokojená - je to taková komplikovaná povaha co si pořád jen stěžuje a nic neudělá pro to, aby si nějak vylepšila či uspořádala život. A tak raději obviňuje všechny okolo... . Já už na to ale nemám sílu... . Celej život poslouchám ty její splíny a dneska jsem si uvědomila, že to dělat nemusím. Strašně mi to ubírá energii - takže od dnešního dne to hážu za hlavu... nenechám si přeci od nikoho kazit život. Každý ať si zodpovídá sám za sebe.
Oliver asi nacvičuje na spartakiádu - jak jinak si vysvětlit to jeho dnešní skákání ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
6. črc 2009

ba,
to víš, že porod bude na jedničku s hvězdičkou 😉 🙂
s maminkama je to někdy potíž, já už se takhle zařídila a je mi mnohem líp 😉
a můj tomík také dnes kope a kope, asi kluci slaví státní svátek 😀 😀 😀 😀

farmarska
7. črc 2009

ahoj holky! hezké ráno všem přeju 😉

ba nebo mar , už někerá z vás porodila? 😀 U nás byla včera večer taky bouřka, tak jsem na vás myslela 😉
Holky přiznávám se, já vám ty týdny tááák zavidím.. 😅 ale však víte jak, v dobrým! 🙂
Já už ci taky rodit 😵 😵 😵

strouzek
7. črc 2009

ahoj holky jsem tu na skok musím pracovat 😝

jaspi hlásím že utroš se mnou nic nedělá ,žádná únava ani motanice prostě nic 😉

evičko velikánská gratulace ke zdravému tomáškovi 😵

holky všechny budeme mít krásné porody protože i kdyby bolel nevím jak a trval třeba týden tak nám žádné nebude vadit a budeme si libovat protože jde o cíl a to mimčo v peřince. 😵

evanek77
autor
7. črc 2009

krásné úterý vlaštovičky moje,
strouži, přesně tak 😉 😉 😉 😉 😉 🙂

farmarska
7. črc 2009

strouží moc hezky jsi to napsala!! 😵

hezké ráno Evan 🙂

já musím jít pokrmit zvěř a pak musím na krev a pak jdu za svou štítkařkou, zeptat se jak na tom ted jsem, jestli to nemůže být náhodou z toho, že mimi neroste 😔
tak ještě jednou, hezký den všem!

mimina321
7. črc 2009

ahoj 🙂
som len na chvílu,idem do poisťovne 😝 pobede nakuknem na dlhšie 😵

mar26
7. črc 2009

Dobré ráno holky,

farmi já jsem stále 2v1 😀 a tááák krásně jsem se dneska vyspala 🙂

evanek77
autor
7. črc 2009

mar,
však příroda je moudrá, nechat tě vyspat do růžova, za pár dnů začne noční kojení 😉 🙂

strouzek
7. črc 2009

ahoj holky 😀

je to tak no, já říkám že je mi fuk jak moc mě bude bolet porod, je mi fuk kolik v těhu přiberu, páč já chci to mimi v kočárku a hotovo 😉 minule tu byla kolegyně ukázat mimčo a hrozně řešila že jí zůstali 3 kila, jak další dítě už nechce protože nechce být jak žok (přitom váží 50 kg i s postelí) a hrozně mi vykládala jak nemám na to těhu spěchat protože porod to je trauma jak blázen 😠 bože bože její starosti tak mít 🙄

mar sakra stále 2 v 1? natálce se asi nechce do toho hice 😀

mar26
7. črc 2009

stroužku to víš,že tamto jsou jen vedlejší věci. Je jasné,že i j á jsem třeba ráda,že jsem nepřibrala 20....i když je to vedlejší,ale spíš z důvodu,že jsem pořád naprosto v pohodě,můžu dělat vše, nic mě neomezuje a i to těhotenství si hezky užívám a řekla bych až do posledka. Jinak by mi to bylo taky fuk 😉 .
Natálce se fakt nechce,asi chce nechat maminku ještě odpočinout,i když teď jsem kvůli svému Dr. docela ráda a chci vydržet do pondělí 🙂

sarlotta
7. črc 2009

Dobré ránko holčinky🙂

kackark
7. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská, KO 8.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................??DC
Tercie....................27DC
Jaspina...................26DC
Strouzek.................26DC
Papua.....................18DC
Mimina....................16DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
7. črc 2009

Krásné ráno 😵

Mar, děláš dobře, jen hezky počkej na svého dr.

Holky, já měla dnes úžasný sen, že už mám Tadeáška u sebe, narodil se v reálném čase, což jsem si odůvodnila tím, že dr. nepoznali, že jsem otěhotněla dříve. Akorát jsem neměla celou výbavičku, tak jsem chudáčkovi dávala plínku z prenatal boxu a slibovala jsem mu, že mu zítra koupím pampersky, že jsem viděla, že je mají v Bille v akci 😀 😀 😀 A žívě jsem si představovala jak kojím a bylo mi tak krásně 😵

sarlotta
7. črc 2009

kačí to je hezké🙂

mar26
7. črc 2009

Kačko to jsou krásné sny 😵 ,hezky pohladí, viď?

evanek77
autor
7. črc 2009

kači,
ty máš teda sny 😀 😀 😀
mně začala další těhu komplikace, jak kýchnu (a to kýchám dík alergii hlavně venku), tak neudržím moč. Zkusím víc cvičit pánevní dno, ale mám obavu, že do porodu mne to zkrátka nemine... no co už, jsou horší věci, intimka to zatím zvládá, tak se to dá. Jen jsem to nečekala před, ale po porodu. Ale už jsem koukala na netu, že to trápí docela hodně těhulek. Ještě že se zatím můžu smát, při smíchu by mne to mrzelo víc, směju se ráda 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
7. črc 2009

dobré ráno holky 😉

kači 😀 😀 ale nebudeš mi věřit mě se dnes také zdálo o porodu 😵 ani ne tak o porodu ale o tom že jsme měla už toho uzlíka u sebe a byl to chlapeček 😀 pak jsem viděla jakoby mimi na UZ kde roztahoval nožičky a byl tam pindík takže fakt vím co nám řeknou na velkém UZ 😀 😀 no sny míchanice ale krásné 😵 😵 😵

kackark
7. črc 2009

Evi, tak to jsme na tom hodně podobně ☹ Taky to s intimkou zatím zvládám. Ale alergie je děsná. Chtěla jsem se Tě zeptat, jak si psala, že Tomášek kope do čípku nebo do močáku, jak to poznáš? Mě občas v chůzi zastaví z ničeho nic taková tupá bolest, jako při nachlazení a za chvilku to přejde, tak mám pocit, že to řádí Tadík 😵

Marti, přesně, jak píšeš, úplně ten sen pohladil, dokonce si vybavuju, jak jsem vyndávala ruku z postele a strkala jí do postýlky 😉 Pak se mi zdál ještě jeden sen a to jsem vůbec nechápala proč. Máme dnes dvouleté výročí svatby a zdálo se mi, že mě manža podvádí a pak jsme se i rozvedli a on se chtěl zase vrátil, ale já jsem se shodou okolností mezi tím taky s někým sblížila, a přitom jsem byla těhotná 🤐

Mury, je to jasné, bude to kluk jako buk 🙂

mar26
7. črc 2009

Kačko tak ten druhý sen radši zapomeň 😉 , to je spojené s tím výročím...prostě někdy se v hlavě semelou takové kravinky 😉
A krásně si užijte dvouleté výročí 😵 ,to příští už bude ve třech 😵

strouzek
7. črc 2009

Holky nevím jak vám ale mě se v poslední době zdají sny které se fakt dějou. Zdálo se mi že dvě holky z jiného tématu otěhu no a hup jsou těhu, zdálo se mi předevčírem že bude v televizi jeden film a včera pustím telku a on tam fakt byl a zdálo se mi že manža pojede do benešova před pár dny a on fakt včera jel a dověděl se to až včera.

kackark
7. črc 2009

Marti, myslím si, že jsem se bála, že na něj manžya zapomene, tak se mi pak zdají takovéhle kravinky. A je pravda, že mě o víkendu pozlobil a včera musel nečekaně do práce (když jsme měli naplánovaný výlet), tak to pak fantazie hraje na plné obrátky ☹

mar26
7. črc 2009

stroužku ty si úplná vědma...to mě se zdají samé slátaniny 😀

kackark
7. črc 2009

Strouzi, já to mám tak, že se mi zdají třeba zdánlivě úplné kraviny, v tu danou chvíli nereálne a pak za pár let se dostanu přímo do té situace, o které se mi zdálo, ale to nesmím ten sen nikomu prozradit a funguje to. Když se mi zdá něco ošklivého, tak to radši hned vykecám, aby se to časem nestalo 😔

mar26
7. črc 2009

Mě se tohle stalo jen jednou, zdálo se mi o místě, kde jsem nikdy nebyla a pak tam jednou byla a přesně věděla, jak to tam vypadá.
Jinak fakt jsou to takové blbiny,že ani po letech by se stát nemohly 😀

strouzek
7. črc 2009

Mar já nevím jakto že se mi to zdá ale fakt až v poslední době nebo jesti si toho víc všímám já nevím. Úplně se hrozím aby se mi nezdál škaredý sen a on se splnil.

kackark
7. črc 2009

Marti, to já když se probudím, tak si taky říkám jaká to je kravina, a za pár let se nestačím divit. Třeba se mi zdálo o tom, jak z učitelky ze školky, kam chodila Anička se stala moje kolegyně a pracovali jsme ve stejné třídě a dokonce se mi zdálo o řečové výchově, v tu chvíli to byla blbost na entou a za pár let realita 😉

mar26
7. črc 2009

Kačko ale to není zas tak nereálné 🙂 ,mě se zdají spíš fakt sci-fi 😀

mar26
7. črc 2009

jdu se kamarádit s žehličkou, moc se mi nechce,ale dokud není moc horko, pak se chci jet podívat po nějakých obchůdkách 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru