Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
9. črc 2009
kackark
9. črc 2009

Mury, díky. Jdu studovat 😵

murynka
9. črc 2009

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

tady ten můj 😉

a ted studuj 😀 😀 😀 😀

sarlotta
9. črc 2009

jo Mury já mám 05🙂)) x-lander...je pravda že ho má hodně lidí.
Taky se mi ty barvy 09 tolik nelíbili.

Hodně se taky kupuje V-Cross- jsou nádherné, ,ale nevím jaká je to kvalita...x-lander je opravdu dobře ušitý, pevně a nebledne na sluníčku.

Sedačku na podvozek jsem nikdy nepotřebovala...dala jsem ji do nákupního vozíku, když sme byli v obchodě, kam bych dala konstrukci kočárku, když celý kufr zabral nákup ?🙂

A nelíbí si mi vození mimča v sedačce pár hodin po městě nebo parku. Oni jsou ergonomické, pro tvar těla, ale ne na tak dlouho a denně. Dítko má ležet na rovné, pevné podložce - na to jsou hluboké kočárky. Navíc v kočárku se ani tolik nepotí.

Já dala za trojkombinaci 5tis...a měla jsem ji 10měs, a pak už jen x-lander sporťák a vůbec se to nedá srovnat...prostě lehounký, dobře ovladatelný kočárek, kam se mi malý vlezl ve fusaku ještě ve 2,5letech, když v Zimě usnul.
Akorát je naprd, že mají hluboké korbičky dost malé..takže kdo má prcka na Jaře..tak pak v Zimě už ho tam s fusakem nenacpe a v Zimě je hluboký kočár lepší.

kači do lesa je x-lander super...nic nedrncá..všude dojedeš.

murynka
9. črc 2009

sarlot to jo xa lnder je dobrý 😉 ale ke mě se prostě moc nehodí 😅
mě s eto třeba líbí v té autosedačce 😅 když pak pojedu jen k našim na návštěvu nebudu tahat korbu ale autosedačku nebo když jdeš do nákupního centra jen tak se kochat 😉

to je problém hodně kočárků ☹ ještě že máme mimi v zimě a nemusím řešit velikost korby 😖 protože mít třeba dítko v květnu pochybuji že ho v zimě jako půl ročního s fusakem nacpu do korby 😅 😲 :-
ale asi to jde když to tak dělají 😕 😕

sarlotta
9. črc 2009

No od 6měs už nemusí mít dítko rovnou podložku pod zády a můžeš ho dát do sporťáku, víš...ale v Zimě je lepší ten hluboký, lépe chráněný kočár..o to jde🙂 Záleží taky jaká je Zima.

Já proti těm sedačkám na korbě nejsem...je to výhoda, že nebereš celý kočár- třeba na úřad,na poštu, na návštěvu ke kamošce - kde dítko vyděláš.... ale upřímně v supermarketu se nebudí jen úplně malá miminka..ty větší se většinou proberou, je tam nepříjemné osvětlení a chladno- v autosedačce ho tak dobře nezakryješ - projdi se kolem mražáků. Je tam hodně bacilů od všech těch lidí. V kočárku je dítko líp chráněné-aby na něj někdo nekašlal.A nemusí být až tak zachumlané-a nepotí se. Prďolci mají problém s termoregulací A opravdu déle jak na hodinu bych tam dítko nenechala. A mimísci spí i 4-5hodin v kuse, když jsou prťavci🙂)))

Ale na to přijdeš🙂))) mě je těch dětiček líto, když vidím maminku v parku i pár hodin a dítko spí v sedačce...to mi přijde zbytečné... to není jako v šátku, který se přizpůsobí tomu konkrétnímu tělíčku.

Tak jsem se rozkecala🙂))) vem si z toho co potřebuješ...jsou to zkušenosti🙂
Až budete řešit kojení, tak Vám do toho taky budu kecat🙂)))))))

mimina321
9. črc 2009

ahoj 🙂 chcem vám vložiť graf bt

mimina321
9. črc 2009

bolo to 7.7? ovu test bol pozit.v nedelu,pondelok

kackark
9. črc 2009

Sarlott, naprosto s tebou souhlasím s tou autosedačkou a přesně jak píšeš, dýl jak na hodinu bych to nepraktikovala 😉 Mám známou rehabilitační a ta šílí, když vidí, jak některé děti trpí hodiny v autosedačkách 😖
Jinak já mám u auta veliký kufr, tak se tam vejde nákup i podvozek v pohodě. Prostě uvidím, co přinese čas 😵
Pamatuji si, když se před 10 lety narodila Anička a měla sporťak s nafukovacími koly, jak se všichni smáli, že jezdí v traktoru a dneska jaký je to hit.

Mimi, pochopila jsem správně, že dnes je teplota jen 35,9? Pak bych viděla ovulku až dnes 😉

mimina321
9. črc 2009

kači dnes vyskočila na 36.7

mimina321
9. črc 2009

ale ovu test už v pondelok bol len slabý tak si vyber 😖 ale snažili sme sa ajaj 😵

evanek77
autor
9. črc 2009

krásný čtvrtek vlaštovičky,
moc gratuluji Kristy k Isabellce, je moc moc krásná 🙂 🙂 🙂 🙂
A jani, tovije eminka už je tedy veliká slečna, koukám jí chutná 😀 😉 🙂 ... jste krásná rodinka 🙂

mimina321
9. črc 2009

eminka je krásna 🙂
katuška kašli na každého 😝 a na takú osobu už celkom
kočky mne by bolo ťažko z tých krásnych kočiarkov vybrať

kackark
9. črc 2009

Mimi, překoukla jsem se, tak to opravdu vypadá na ovu 7.7. 😵

Ahojky Evi 😉 😵 Jak se těšíš na zítřek?

evanek77
autor
9. črc 2009

mimina,
také hlasuji pro 7.7. 😉 🙂
kači,
hlavně mne těší, jak se strašně těší manžel, pořád o tom mluví.... já tak trochu čekala, že ho pořádně chytí až narozené miminko, ale kdepak, je snad natěšenější jak já. Snad se nám Tomášek zítra pěkně natočí a ukáže všechno, co bude paní doktorka chtít 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já se moc těším na večer, jestli ten kočárek, na který se manžerl jede podívat bude v pořádku a koupí ho 🙂
http://www.aukro.cz/item677206521_luxusni_kocar...
je mi docela smutno, jak tu moji doktorku roznesli na jiné diskuzi, jak je nepříjemná a tak, ona je někdy taková tvrdší a ráznější, ale já jsem moc vděčná, že k ní chodím... z toho vidím, jak to i dráček může mít težké, že fakt co člověk, to názor a není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem. Takže dráčku, nedělej si z toho hlavu, nestojí ti to za to 😉

kackark
9. črc 2009

Evi, kočárek se mi zdá úžasnej 😵 Moc se mi líbí barvička a držím pěstičky, aby byl v pořádku.

Je to tak, že co člověk to názor. Ale koukala jsem, že si Kačka vrátila fotečku do profilu i do alba, tak snad bude dobře 😵

mimina321
9. črc 2009

evi je pekný a má veselé farby 😉
kači evi dakujem za konzultáciu ovu 😵 ff naznačí ovu tu musím rozmýšlať ja
inak niekedy sa mi nepáči ako niektoré dievčatá v diskusiách útočia na každého kto má iný názor 😒 to že má niekto na vec iný pohlad neznamená že ho treba ukameňovať.diskusia je predsa o tom,že každá donesie niečo,,z toho svojho,,

evanek77
autor
9. črc 2009

kači,
je to zvláštní, jak si na dráčka někdo zasedl, ach jo...
ale když si vzpomenu, jak loni takhle anelku pronásledovala ta "kamarádka"...
a do kočárku jsem zamilovaná, mám celou výbavičku bledě modrou, krom emitexové zavinovačky a deky, které jsou z jedné strany tmavě modré a z druhé světle. Tak to krásně půjde dohromady s tou oranžovou. No a zatím jsou to jen vzdušné zámky, ale chtěla bych druhé miminko hned jak se povede, tak oranžovou by mohla mít i holčička 😀

kackark
9. črc 2009

Mimi, proto mi je tak dobře tady s vámi. Nikdo na nikoho neútočí 😵

FF ovulku vyznačí až potom, co teplota stoupne třetí den 😉

mimina321
9. črc 2009

evi to ano oranžová je unisex 😀 😵

kackark
9. črc 2009

Mně se ta oranžová právě taky moc líbí, je taková krásně svítívá 😵
Na anelku často myslím, jak se asi má, je škoda, že se alespoň občas neukáže ☹

mimina321
9. črc 2009

no na ff sa mi nedá dostať tak si to značím aspoň sem
no katuška má ,,šťastie,,na takéto osoby akoby toho mala málo ☹ je mi lúto,že ju stále takto volakto hnevá

mimina321
9. črc 2009

tiež by som chcela vedieť ako sa má,neviete o nej nikto nič?

kackark
9. črc 2009

Aha, já to špatně pochopila. Taky jsem měla s ff problémy a pak jednoho dne jsem se tam přihlásila.

kackark
9. črc 2009

Holky, v jiné diskuzi jsem se dověděla, že inneska dneska rodí 😉 😵
Tak jí přeji hodně štěstíčka 😉

evanek77
autor
9. črc 2009

kači,
to je rychlovka co? 🙂 Tak to měli její maminka s přítelem z první ruky 🙂
jejda, tak to na innesku moc myslím 😉 😉 😉 😉 😉 bude další vlaštovčátko 🙂

evanek77
autor
9. črc 2009

utíkám nakoupit, sice nemám ideu co, ale snad se mi něco bude líbit, ať není manžílek bez večeře 😀 😀 😀 😀 Včera jsem po dlouhé době dělala dušenou mrkev a jak nemá rád zeleninu, tak si i přidával 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru