Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
22. kvě 2009

U nás holky krásně svítí sluníčko 🙂

mimina321
22. kvě 2009

tak budem žehliť-ked prší tak sa mi žehlí najlepšie,včerasom si totiž oprala dalšiu dávku 🙂

jaspina
22. kvě 2009

Holky jakou by jste doporučily dovču, kde je hezky, dobrá cena a letecky? Ještě nevím, jestli letos vůbec někam pojedem, ale sonduju - kdyby náhodou.

jaspina
22. kvě 2009

Jo a jede mi sem šéf, tak asi brzo zmizím.. 😒

mar26
22. kvě 2009

Ahoj holky,

andaře přeji,aby byl porod rychlý...tedy doufám,že už je prcek na světě a oběma přeji hooodně zdravíčka 😵

mury na přední stěně děloha? To nevím, vím že placenta se píše na jaké straně je....a to je spíš jen horší pro případného císaře, musí se dávat mnohem větší pozor a taky nejsou tak cítit pohyby, protože tomu právě brání placenta,ale u dělohy netuším 😅

kackark
22. kvě 2009

My byli na svatebce na Djerbě a tam se nám docela líbilo. Jen to chce určitě all inclusive. Ale nejvíc se mi líbí asi Řecko a jeho ostrovy 😉 Např. Corfu.

kackark
22. kvě 2009

Marti, taky mě napadlo, jestli to není záměna placenty za dělohu 🙂

jaspina
22. kvě 2009

Já si říkám buď Tunis, Bulharsko nebo Řecko - pokoukávala jsem i po Turecku. Akorát mě nějak moc naláká Egypt - ani nevím proč.

mar26
22. kvě 2009

jaspi tak mi máme nejradši Španělsko (Kanáry, Baleáry,ale i jižní pobřeží), v Řecku jsme byli na svatební cestě na Zakynthosu,tam bylo taky krásně...ale nám víc přirostlo k srdci Španělsko a mého manžu bych do Tunisu, Egypta ani Turecka nedostala...nemá tyhle země rád.

kackark
22. kvě 2009

Marti, to já zase neznám Španělsko, tak budeme muset někdy vyzkoušet 😉 cca za deset let 😀

jaspina
22. kvě 2009

U mě je vůbec problém dostat přítele k moři.. On by tak jako nejradši pod stan někam do hor 🙄

kackark
22. kvě 2009

Jaspi, tak to tě lituji. Manža to považuje za zbytečně vyhozené peníze, ale když máme a hodně škemrám, tak jedeme 😀 Teda abych to uvedla na pravou míru za osm let jsme byli spolu dvakrát 😅

jaspina
22. kvě 2009

Kači já k moři musela s kamarádkama 😀 Ale teď už by to snad přežil - než musel platit ty peníze v práci, tak přece nadovču tajně šetřil. Ale taky to vidí spíš tak, že když rekonstruujem, tak nechce dávat peníze jinam. No ale uvidíme..

kackark
22. kvě 2009

Jaspi, tak to mě by s kamarádkama nepustil, asi by se doma užárlil a to já jsem taková hodná. Když jsme byli poprvé v Řecku, tak jsme byli busem a platila jsem to celé já, protože on chodil ještě do školy. No a tu svatebku jsme si platili z peněz, co jsme dostali na svatbě. Takže vlastně z vlastních peněz nedával nikdy nic 😀

evanek77
autor
22. kvě 2009

jaspi,
mi byli před dvěma lety v tunise a hrůza (manžel tam byl předtím 3X mezi r. 2002-2004 a to prý ještě bylo super), před rokem v egyptě a památky nádhera, za ně to stálo, ale služby spadly na úroveň tunisu. Já byla v egyptě 4 roky zpět na stejném místě a byla to paráda, všude spousta ryb na potápění, dokonce delfíni... no tak jsem byla natěšená, ale oni to tam mezitím zhuntovali, všude mraky lodí s turisty, ryb tak 10%, jak je plašily ty lodě, jídlo nekvalitní, u stolů zmizla obsluha, no, byl to trochu šok...
tak jsme nakonec loni byli v jižních čechách v jednom penzionku a chrochtali jsme si, jak je u nás nejlíp 🙂
asi je jistota řecko, i když vyjde dráž
🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
22. kvě 2009

kači,
já byla na manžela drzná, protože expartner děsně žárlil a já se žárlivci chtěla obloukem vyhnout, tak jsem manžílka znala asi 4měsíce a jela jsem s kamošem právě do Egypta. A manžel byl úžasnej, pustil nás, ale dal krásně najevo, že to je poprvé a naposled, jů jak já ho za to obdivovala 🙂 🙂 🙂
Ale je fakt, že tenhle kamarád mi šel i za svědka, už pár let si říkame brácho a sestro, než to lidem vysvětlovat, že jsme 10let kamarádi a nejde o sex.

mar26
22. kvě 2009

evi manža má právě rád Španělsko i kvůli jídlu, jejich all inclusive jsme vždycky fakt využili 🙂

kackark
22. kvě 2009

Evi, tak to je vážně manža kabrňák, klobouk dolů. Ten můj není vůbec nějaký chorobný žárlivec, nebo tak něco, ale prostě abych byla třeba 14 dní 2 000 km daleko, to by asi nemusel, ale abych byla upřímná, tak já bych taky nebyla nadšená kdyby se ta role měla obrátit.

evanek77
autor
22. kvě 2009

jů teď jsem si přečetla o andaře, tak držím palce, ať jde všechno hladce a ať už brzy na vlastní oči skoukne, jestli má holčičku nebo kluka 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
22. kvě 2009

mar,
španělsko mne nenapadlo, ale máš pravdu, musí tam být také hezky 😉 😉 😉
kači,
já mám nanžela hodně často pryč a protože má věčně nějáká jednání a schůzky, tak se mu prakticky nedá dovolat. Zavolá zpátky až může, to ano, ale když ho potřebuju, většinou mám smůlu.
Takže si musíme navzájem hodně věřit, jinak bychom se zbláznili.
Manžel se vždycky směje, že mne sbalil,, protože byl tenkrát měsíc bez práce, kdy v jedné skončil a v druhé začínal později, tak měl na mne čas 😀 😀 😀 A asi má pravdu.... Někdy je to těžké.
A s tou dovčou měl jednu mužsky ješitnou podmínku, že jeho kamarádii se nesmí dozvědět, že jsem tam byla s kamarádem a né s kamarádkou. Ale to už by bral také dneska asi jinak, oni si kluci rozumí a manžel kolikrát jde na pivko i s náma nebo mne tam vyzvedává, tak už nežárlí. Navíc tenkrát byl citlivý na to, že mu první manželka ani ne čtvrt roku po svatbě začla zahejbat a dost lidí mu to říkalo a on ji bránil, že né, že to není možný... a to už ho přešlo a přestal to brát jako svoji chybu.

kackark
22. kvě 2009

Evi, tak jste měli určitě štěstí na období ve kterém jste se poznali. Obdivuji takové vztahy na dálku. Já jako rak jsem strašně ráda, když se můžu každý večer přitulit. Ale pět let jsem si užívala svoje, když manža jezdil do školy, tak taky máme tuhle fázi za sebou a nezbývalo nic jiného, než si navzájem věřit, jinak bychom se zbláznili.

katulen
22. kvě 2009

mury, děloha to nebude, spíš placenta, já mám taky placentu na přední stěně 😉

evanek77
autor
22. kvě 2009

kači,
my zas tom volnu, kdy jsme spolu máme velmi těsný vztah, klidně spolu i vaříme a tak, nežijeme vedle sebe ale děláme maximum věcí spolu. Ale s miminkem to bude těžké, aby se kluci malej a velkej viděli 😀

kackark
22. kvě 2009

Evi, to je rozhodně lepší, než když jsou pak páry, které žijí vedle sebe a vlastně jeden o druhém nic neví 😉
Připrav se, že ten velký ti bude toho malého rozmazlovat 😵 A budou se na sebe určitě moc těšit 🙂

mimina321
22. kvě 2009

ja by som tiež hlasovala za grécko,bolo tam fantasticky 😵 a nie tak draho ako v chorvátsku

kackark
22. kvě 2009

Já v Chorvatsku nikdy nebyla 😕 😅

mimina321
22. kvě 2009

mali sme tam jednodňovú zástavku,strava a nápoje boli poriadne drahé

evanek77
autor
22. kvě 2009

my do chorvatska léta jezdili s kolegy z práce, bývalo tam moc fajn...

evanek77
autor
22. kvě 2009

a plitvická jezera, kde setočil poklad na stříbrném jezeře, to je nádherne zážitek, Je dobré si na ně cestou z chorvatska udělat celý jeden den, stojí to za to 😉

mimina321
22. kvě 2009

už druhý deň rozmýšlam nad tou mojou ms a rozmýšlam či to napíšem,ale napíšem
prvý deň som trochu krvácala a teraz už dva dni čistá vložka len ružový vátok na wc papiery sem tam trošinku krvy,je to akési nenormálne aspoň u mňa
teraz mám zse mindráky či sa mi nerobí cysta a podobné hororové scenáre 😲 😲 😲
neviem čo si mám o tom myslieť 😕 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru