Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
20. črc 2009

kači..u nás je pro změnu zataženo 😀 😀

jaspina
20. črc 2009

Holky nemáte některá zkušenosti z únavou po braní hormonů? Já beru Clostil 3-5DC a Utroš 16-26DC a jsem furt unavená. Večer padnu do postele jak zabitá a ráno se z ní nemůžu vyhrabat.. Ale je mi divné, že teď jsem 11DC, takže neberu nic a stejně jsem úplně hotová.. Myslíte, že i tak to může být z těch léků?

murynka
20. črc 2009

jaspi já byla strašně unavená ale fakt hoodně po tom ustroši takže ano ty hormony můžou na tebe působit takto 😔

murynka
20. črc 2009

já jsme na vás holky na kačky zvědavá 😀 zda opravdu čekáte ty chlapečky 😵 😵

jaspina
20. črc 2009

Mě už napadlo, jestli to nemůže být třeba borelioza.. ale snad ne. klíště jsem letos měla 1 a brzo jsem ho našla - ani tam nebyl flek..

murynka
20. črc 2009

jaspi tak to jsme jí měla také borelliozu ani o tom nevím 😕 😕 takže mám i ten únavový syndrom do toho ty hormony a spaní bylo na světě 😅

kackark
20. črc 2009

Jaspi, radši si na odběr zajdi. Já neměla klíště vůbec, natož flek a borelka to byla ☹

Mury, taky jsem zvědavá, vyprávěla jsem manžovi, co se ti stalo a jemu se rozzářili oči, při představě, že tu existuje možnost, že by to mohla být holčička. Ale já si na tu představu, že tu je kluk tak zvykla, že by to se mnou dost zacloumalo asi. Ty se máš, že jdeš zase tak brzy na kontrolu 😉 😵

murynka
20. črc 2009

kači já jsem napnutá za Vás 😀 😀
také jsme počítala s klukem ale holčička mi udělala větší radost 😵 😵
zítra na kontrole ani nevím proč jdu asi mi dají lístek na peníze...a když mě má vedenou PN musí mě zvát po 3 týdnech na kontroly nebo co ale nepočítám že semnou bude něco dělat jen jsme zvědavá na váhu 😨 😀

kackark
20. črc 2009

Mě se ta borelka dostala do druhého stádia, takže únavový syndrom jak vyšitý, EB viroza, atd. A když to bylo nejhorší, tak byl problém si i vyčistit večer zuby a převlíknout se na spaní 😔 Jaspi, nechci Tě ztrašit, ale za odběr nic nedáš. Já do toho byla ještě poprvé těhotná, a zřejmě to byl důvod potratu 😔

jaspina
20. črc 2009

Tak to si tam asi zajdu..

murynka
20. črc 2009

jaspi určitě za to nic nedáš 😉 😉

kači nejvíce se mi na tom líbí že můžu kupovat v růžové 😀 😀 já sama totiž růžovou strašně miluji drží mě to už dlouhou dobu 😵 někdo mi říká i růžovka 😀 😀

kackark
20. črc 2009

Tak to já se vážím doma, ale pro jistotu vždy těsně před kontrolou 😀 Tak to mě klidně pozvou i po měsíci, ikdyž u nich mám PN.

kackark
20. črc 2009

Mury, jsme na tom úplně stejně.
Holky, já se teď tak rozčílila, nemůžu sem psát proč, ale je mi do breku ☹ A za drzost některých lidí bych vraždila.

murynka
20. črc 2009

kači copak se stalo ☹ ☹ ☹

jaspina
20. črc 2009

Tak jsem volala k doktorce a nikdo to tam nebere - asi dovolená 😒 Musím vydržet..
Kači, zase zlobí děda? 😠

kackark
20. črc 2009

Jaspi, kdyby jenom ten, ale i on v tom má prsty 😠

jaspina
20. črc 2009

To je mi líto, že tě tam tak zlobí ☹

kackark
20. črc 2009

Hollky, nejvíc mi je líto, že to odnáší Táďa, to jak se nervuji, ikdyž nechci ☹

strouzek
20. črc 2009

jejda holky vy jedete na chvilku odběhnu a tady pokecaná celá strana

jaspi no můžou to být ty léky ale i to počasí, ty změny vedro nebo lijáky nedělají dobře nikomu

jaspina
20. črc 2009

Strouži to je vlastně taky možné... A jak ty, máš se? 😉
Kači řekla bych ti, ať je ignoruješ, ale chápu že to vždycky nejde.. Kamarádka žije u tchyně a taky to tak chudina má..
Já jsem před chvilkou našla na netu hru supermario - když jsem byla malá, měli jsme ji na tv-hrách a já ji zbožňovala, tak si v tom teď fičím 🙂

kackark
20. črc 2009

Jaspi, hoď prosím odkaz, alespoň se odreaguji 😉 🙂

murynka
20. črc 2009

jaspi jéé super maria miluji 😵 😵

kackark
20. črc 2009

Holky, psala mi Monča, že je ještě domů nepustí, malý má žloutenku, ale váží už 2600 g, tak snad je pustí brzy. Všechny vás moc pozdravuje. Nevíte někdo něco o Martince a Natálce nového?

strouzek
20. črc 2009

jaspi ale jo jde to, příští týden jdu k dr. tak mám nervy 😝

jaspina
20. črc 2009

http://www.superhrani.cz/supermario.html
Já si v tom dnes fičím a nemám na žádnou práci čas 😀 Ještě že moc lidí nechodí, protože se tady u toho buď vztekám nebo tlemím jak blb 🙂 To se odreagujete 😉

kackark
20. črc 2009

Jaspi, díky, už se odreagovávám taky 😀 😀

jaspina
20. črc 2009

Teď tady nikdo nebude 😀
Strouži žádné nervy nepřipouštět! 🙂

strouzek
20. črc 2009

já vím no ale moc mi to nejde ☹

jaspina
20. črc 2009

TAk si zahrej mária a zapomeneš na všechno 😀

jitulik24
20. črc 2009

Ahoj vlaštovky, mohla by mi některá z vás poradit. Mám problém, roste mi pomalu hcg. Nemáte s tím některá zkušenosti? 1.7 10,7 hCG, 8.7 138 hCG a 17.7 676 hCG. Při té hodnotě 676 hCG nebylo na utz nic vidět. 😢 😢 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru