Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
25. črc 2009

Mury, tak to nevím, já myslela, že se ptala tak obecně, jak a kde nakupuje věci 😉 😅

dracekmracek
25. črc 2009

přesně tak Kačí 🙂

murynka
25. črc 2009

ne ne 😉

já tak nakupuji přes bazárek na netu 🙂 tam je super věcí od všech značek a levné a jsou jako nové 😵 😵
a včéra ty poslední věci jsme nakoupila v bazárku na Kladně za fakt cenu tu ani nemůžu napsat 😀 😀
a sou to věci z anglie a nextu 🙂

kackark
25. črc 2009

Mury, myslím si, že tohle nakupování je nejlepší. Vždyť z toho ty mrňátka tak rychle vyrostou 😉

dracekmracek
25. črc 2009

tak já zrovna dražím na aukru je to docela pálka,ale když si to přepočítám tak kus vychází na 80kč 🙂

murynka
25. črc 2009

já včéra dala za kus 20kč 😀 😀 😀 měla jsme 4 věci za 80 kč 😀 😀 😀

kackark
25. črc 2009

Na aurku má účet jen manža, tak ho budu muset někdy zneužít 😅 😵

kackark
25. črc 2009

Mury, tak to parádka 🙂

dracekmracek
25. črc 2009

to kačí zneužij stojí to za to 🙂 mají tam fakt hezké věci.

tyhle jsou úplně nové s visačkou a pokud je malý nezničí prodám je dobře 🙂

murynka
25. črc 2009

kači aukro je super 🙂 také tam má účet manžel... 😎

já už mám pocit že malá toho má více jak já 😀 😅 😕

murynka
25. črc 2009

jo a ty věci za 20 kč jsou ty3 poslední fotky v albu a vypadají fakt luxusně 😵 😵

kackark
25. črc 2009

Mury, tak to jsme na tom stejně 😀 😵

murynka
25. črc 2009

http://www.detsky-svet.com/second-hand/

kači kdyžtak mrkni 🙂 😵

ba111
25. črc 2009

Káťo, nenech se tím rozhodit. Určitě to nic neznamená. Mně zas dr celou dobu tvrdil, že má moje miminko větší hlavu než je obvyklé... docela mně to strašilo, protože to mohlo znamenat jisté postižení. No Oliver je zdravý a hlavičku má úplně normální velikosti 😉 🙂 . Tak se hlavně nebojej 🤐 😵

Konečně jsem se dneska dostala k tomu, abych vytvořila album. Až doposud jsem byla v jednom kole. Chvíli mi trvalo, než jsem si doma vše zorganizovala. A taky jsem konečně našla příslušenství k PC - takže jsem mohla přidat i fotečky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dracekmracek
25. črc 2009

Moničko malinkej je krásnej 😵 😵 😵

mar26
25. črc 2009

Ahoj holky,

Moni Oliverek je nádherný miminečko 😵 ,moc se vám povedl a určitě si to náležitě užíváte 😵

holky s tím placením je to fakt divné 😠 ....zvlášť po tom,čím jste si prošli. Nechápu,že není jednotný systém. V Pronatalu u Břešťáka jsem taky nikdy neplatila a byla tam na NT, ve 20tt a ve 30tt...a prohlídl vše důkladně..minimálně 15 minut.

Dneska v noci Natynka krásně spala,tak jsem si odpočinula,ráno 3 hodinky ne,ale teď spí už 3 hodiny,vyžehlila jsem vše co jsem tu měla, udělala obídek a teď si dávám relax. V pět nám přijede návštěva a za chvíli bude malá papat.

evanek77
autor
25. črc 2009

moničko,
oliverek je ale pusinka malinká 🙂 😉
moc se vám povedl 🙂
já koukala na fotky a říkám manželovi, jak takového drobečka budu koupat, že se budu bát ho chytit a on mi říka, že za nožičku hlavou dolů, abych se neopařila 😀 😀 😀 😀 😀
A to jsme dnes vybrali postýlku, koupili povlečení s mantinelem v chiccu, rozhodli definitivně co za monitor a za chůvičky, prostě skvělý den, všechno ostatní už jsem měla. Takže už nic nemusím shánět a je to vyřešené. Tedy ještě prostěradlo, ale to chci s kanýrem ušít k tomu mantinelu, mám doma látku...Tak už jen malý detail: tu živou náplň, co si kope v bříšku 🙂 😉 . Takže dnes manžela za drsné vtipy rehabilituju, bylo krásné pozorovet, jak vybírá pro tomáška postýlky 😀
jo a mám nějáké fotky z parku, tak až je vyretušuju, mám pro vás jednu koníkovskou v kontryhelu 😉 😀 jsem si říkala, že když už jsme ho tu všechny pily v čaji, je dobré v něm vidět výsledný pupík jako motivaci pro snažilky a nostalgickou vzpomínku pro těhulky 😀 😀 😀
ale murynce pořád závidím ten lán obilí, než já se dostanu k poli, bude po žních 😝 😔 😀

murynka
25. črc 2009

evi to jste měli krásný den 😵 😵 😵 😵

na fotky s emoc moc těším tak retušuj retušuj at se pokochám😵 😵

no jo my pole máme všude za námi před námi vedle nás 😀 😀 😀 kam se podíváš 😀 😀
já je dnes upravila a dala do rámečku tak to vypadá krásně 😵 až na tu aktérku 😝 😀

moničko oliverek je nádherné mimineško 😵 😵 😵

murynka
25. črc 2009

já dostala tedy ne já 😀 ale Sofinka od mé babičky zase dvě věci dupačky a tričko zase růžové 😀 😀 je to v albu 🙂

murynka
25. črc 2009

od mé maminky od své babičky 😀 😀 😀

murynka
25. črc 2009

evi moc krásné sluší ti to a bříško máš už hezoučké 😵 😵 😵

evanek77
autor
25. črc 2009

mury,
je v albíčku, ale ty tvoje slunečnice s manželem jsou nádherné 🙂
a na výbavičku jsem koukala, krása 🙂

murynka
25. črc 2009

EVI už jsme koukala když ty jsi tak krásná ženská 😅 😵 😵 😵

evanek77
autor
25. črc 2009

mury,
né, já jak mi v 18ti řekla kamarádka, potmě vypadám dobře 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
25. črc 2009

evi kecala 😀 😉 😉 😉

evanek77
autor
25. črc 2009

mury,
počkej na srazíku, jsem pihovatá bledule s velkejma kozama 😀 😀 😀 Já měla léta křivé zuby a hodně silné brýle, doteď mám komplexů na rozdávání...
mimichodem už se moc těším, až se s těmi našimi poklady pak pochlubíme naživo 😉 🙂, příští rok v létě, co?

andara
25. črc 2009

Holky, nevim jestli jsem to psala i tady. Na lide.cz je holka,nejspis pubertacka, co krade fotky a vydava se nejdriv za tehotnou a pak maminku!Nekolikrat jsme ji hlasili adminum, ona zaklada neustale nove nicky! 😠 A dneska zase na diskuzi tehotenstvi nova a kouknete co ma v albu!Hned jsem poznala kde to ukradla!!!!
http://www.lide.cz/12KATEK 😠 😠

evanek77
autor
25. črc 2009

andara,
tý jo, tak na takovou svińárnu nemám slov!!!!!!!!
díky za echo. Jak tohle někdo může udělat?

dracekmracek
25. črc 2009

andy to si děláš srandu?to je svině 😠 😠 😠 to už se dělo tady na koníkovi,že se jedna vydávala za maminku trojčat a vzala fotku jiníé 😠

dracekmracek
25. črc 2009

evinko vždyť už máš krásné bříško 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru