Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
29. črc 2009

Ahoj lastovicky!
Dadunka: Gratulacia velika k Tadikovi, nech ste hlavne zdravi a stastni!!!!!
Kaci: drzim palce!
Sarlot: vsetko naj k vyrociu 🙂
Strouzi: drzim palce na testovanie velmi!!!!

strouzek
29. črc 2009

evi 😀 😀 no jo sušenka 😅 😀
jaspi o sporáku mi ani nemluv, to je u nás boj, kocour tam furt leze, stejně tak nesmí vidět otevřenou troubu takže v praxi to vypadá tak že jednou rukou vyndávám plech a druhou držím kocoura. moje teta takhle jednou nechtěně upekla kotě 😔

papu ahojky tebe jsem už dlouho neviděla jak se máš?? a co novýho? zkoušíte pořád IUI??

evanek77
autor
29. črc 2009

papu, ahooooj 😀 🙂 😉

strouzek
29. črc 2009

holky já mám dneska svátek a popřáli mi všichni kromě manži, tak jsem mu napsala že si ani nevzpomene a odepsal mi že svátek mám každej rok tak co 😠 to je romantika 😎

jaspina
29. črc 2009

Strouži tak už vím, jak se jmenuješ 😉 Gratuluju a přeju k svátku hodně štěstíčka - hlavně to jedno největší! 😉

evanek77
autor
29. črc 2009

jů,
tak to martičko všecičko nej k svátku 😉 🙂

strouzek
29. črc 2009

díky holky jj jmenuju se marta , to jméno ale nemám ráda, nikdy jsem si na něj nezvykla, svému dítěti neudělám aby se jmenovalo po matce jako já

papua
29. črc 2009

Strouz ahoji: tak Marticka vsetko naj k meninam 🙂, mam sa fajn, IUI uz neskusame, iba raz sme ho skusili, lebo mam dost hormonalne problemy a to asi nema zmysel....teraz si davam do poriadku tie hormony, brala som norethiseron a teraz budem skusat clostil na ovulku...neviem, uvidim....

Ahoj Evi, jaspi, mimi...vsetky 🙂

strouzek
29. črc 2009

papu aha , tak to držím palečky ať se hormony brzo srovnaj a dočkáš se vytouženého mimíška

papua
29. črc 2009

Struzi dakujem, aj ja tebe velmi 🙂! uz by sa patrila nova tehulka, no nie? a nie len jedna 😠 !!!!

mimina321
29. črc 2009

bambulky dnes idem na nákup do mesta tak idem skôr
uvidíme sa zajtra pá 🙂

strouzek
29. črc 2009

to jo, léto by to mělo už konečně popohnat a měli bychom být všechny těhulinky s čárkama a bříškama

mimina321
29. črc 2009

stouži všetko naj 🤐
papu snád sa to raz podarí-musíme veriť 😵

jaspina
29. črc 2009

Papua - clostil taky beru a ještě utroš.. Jaké máš dávkování?

jaspina
29. črc 2009

Teď mi volal přítel, že by pro mě dnes přijel autem a že kočku naložíme... ale ona něčí je, tak nechci. Ale úplně mě překvapil - on nemá kočky rád. A tuhle by neměl obzvlášť -je to takový čert nedobrý, co furt chodí kam nemá a pak z tama odmítá vylézt 😉
letím si teď na jednu prodejnu nafotit kuchyň, aby stolař věděl, jaký styl se mi líbí..

papua
29. črc 2009

Jaspi: este ho nemam, dnes volam dr., ze nech mi ho nasadi, sme boli dohodnuti, ze ho budem brat po dovolôenke...

jaspina
29. črc 2009

Aha tak pak dej vědět, jak ho máš brát! Držím palce ať pomůže! 😉

kackark
29. črc 2009

Ahojky kočky, tak jsem zpátky 😉

Moc se mi líbílo, jak se dr. na vše vyptávala atd. Tomu jsem říkala pořádné vyšetření. Vzala krev na boreliozu a říkala, že pro jistotu vezme i toxoplasmosu a chlamydie. Výsledky budu mít za tři týdny.

strouzek
29. črc 2009

bafa jsem zpět

jaspi můj manža taky neměl kočky rád a jak teď olivera zbožňuje 😵

kači až za 3 týdny?? 😕 ty jo mě dělali tyhle testy loni a trvalo to týden a teď mi dělali zase toxu na moje přání a bylo to hotový za 2 dny. jiank u nás se dělaj tyhle odběry automaticky kolem 8 tt

jaspina
29. črc 2009

Holky kde jste kupovaly ovutesty? Tady od chrobacka? Já právě od ní a už nemá - nevíte o někom ještě?

kackark
29. črc 2009

No toxoplazmozou jsme si jistá nebyla zda mi jí nedělali, ale prostě to nenašlia dr. v průkazce, tak to pro jistotu vzala. Byla jsem ve fakultce s vlastní laboratoří, tak si myslím, jestli nebudou dělat nějaké podrobnější testy nebo tak něco.

kackark
29. črc 2009

Jaspi, od verusinka a osvedčili se 😉 🙂

murynka
29. črc 2009

kači tak držím palce 😉 ale na tu toxoplasmosu se fakt čeká dlouho i já čekala 😒

strouzek vše nej k svátku 😵 😵 😵 hodně štěstí zdraví a vše co si přeješ!!!! 😎

tak já jsme k.o vše jsme přichystala a ted bych mohla jít spát 😀 😀

evanek77
autor
29. črc 2009

kači,
není nad to, když to někde funguje 🙂 😉
jaspi,
já ovu testy nikdy neměla 😀

kackark
29. črc 2009

Mury, jen si dáchni, neuškodí ti to 😉
Evi, tak, tak 😵

murynka
29. črc 2009

já ovu testy měla a pěkně kecaly 😅 😅 protože ten den jsme počali sofinku 😵 😵

murynka
29. črc 2009

kači ráda bych ale za chvíli jsou hosti tady 😀 😀 😀

kackark
29. črc 2009

Mury, aha, tak si hezky užíjte oslavičku 😉 A co vlastně slavíte?

murynka
29. črc 2009

kači už jsme to tu myslím řešili můj tatka,moje mamka v červenci narozky a já svátek a v srpnu já narozky a mamka svátek tak to berem najednou 😀 😀 😀 😀

jaspina
29. črc 2009

Kači tak to já ji jdu hledat - má album nebo něco? Abych ji našla..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru