Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
8. srp 2009

evi byla tu maminka tak vzpomínala před 24 lety jí touto dobou začli bolesti a ve 3 jsme na ní vykoukla 😵
docela rychlý co?snad budu po ní 😅 😅

evanek77
autor
8. srp 2009

to je krásný....

mimina321
8. srp 2009

tak sme sa vrátili z kúpania a teraz rozmýšlame nad duchonkou je tam akcia.....moc sa mi nechce som z tej vody trochu unavená 😅 aj sme pogrilovali 😵
mao teším sa na foto z dovolenky 😉

mimina321
8. srp 2009

dadunka Tadeáško je sladunký 🤐 🤐 🤐 🤐

jaspina
8. srp 2009

Ahoj holky, jen jsem nakoukla. Pěkně mě štve, že mám od včera MS a ještě ani skoro nezačala a myslím, že už pomalu končí.. Takže sliznice asi nenarostla 😉 A to jsem pila kontryhel. Ten minulý měsíc, kdy už jsem taky měla Utroš jsem to měla tak 2x silnější než teď, tak já už nevím 😒

maova
8. srp 2009

murynko, taky přeji všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a potom štěstíčka a také lásky 😵

mimi, to jste měli hezký den 🙂

jaspi, a řešíš to nějak s doktorkou? Snad se ti to brzy zlepší. Mě vyšla MS teď na dovolenou, tak nic moc, ale zase jsem ráda, že začala chodit hned pravidelně, ne jako minule.

Už nahrávám fotky 🙂

jaspina
8. srp 2009

Ahoj Mao - no já mám na MS a sliznici utroš a minulý měsíc, kdy jsem ještě nabrala Clostil, tak to bylo v pohodě a tento fakt malinko.. teď jsem někde četla, že to dělá ten clostil..tak nevím piju kontryhel a drmek a už teda nevím co dál dělat ☹
Jsem ráda, že vám dovolená vyšla a že sis odpočinula 😉
Mury gratuluju 🙂

maova
8. srp 2009

jaspi, tak asi zajdeš znovu k doktorce? Třeba ti řekne čím to je a snad poradí co dál, aby se to srovnalo.

maova
8. srp 2009

Tak kdo chcete, tady jsem dala pár fotek z naší dovolené 🙂
http://maova.galerie.cz/3631951-cyklodovolena-j...

evanek77
autor
9. srp 2009

krásné nedělní ráno vlaštovičky 😉

evanek77
autor
9. srp 2009

marti,
máš fakt krásné fotky, ta příroda je úchvatná... 🙂

mimina321
9. srp 2009

mao to ste mali nádhernú dovolenku,fotky sú krásne 😵 😵
murynka dodatočne všetko najlepšie 🙂 som trdlo včera som to prehliadla tak blahoželám dodatočne 🙂
evinka ahoj 🙂

mimina321
9. srp 2009

inak dneska som mala divoký sen 😀 snívalo sa mi ,že dudem mať bábo len vtedy ked mu dám meno Roberta 😲 toto meno teda vôbec nepatrí k mojim favoritom a neviem ako keby to bol chlapček 😀 😀 😝 ešte som aj v tom sme vyspevovala pesničku roberta......no des 😀 😀 😀 to mám z toho festivalu tam sme tiež pospevovali a mne sa z toho zosníval takíto mišung 😀 😀
ešteže tento ciklus nebola ovu 😵 🙂

evanek77
autor
9. srp 2009

mimina,
naštěstí se dává jméno až v porodnici 😀 😀 😀 😀

mimina321
9. srp 2009

evi veru našťastie 😀

kackark
9. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // 1. KO 10.8.
Farmi.......................27DC
Mimina.....................22DC
Papua......................17DC
Jaspina......................3DC
Strouzek....................3DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
9. srp 2009

Krásnou neděli zlatíčka moje 😵

Holky snažilky nebojte se, mě se Evičkou to snad vyjde taky až na potřetí 😉 Ťuk, ťuk.

Mury, vše nej k narozkám 😵

Marti, jsem ráda, že se dovolená vydařila a hned se vrhnu na fotky 🙂

Mimi, chudáčku, ty máš ale sny 😅

Farmi, těším se na tvoje zítřejší testování 😵

kackark
9. srp 2009

Jinak bych si holky zasloužila na prdel, včera mi to nedalo a natírala jsem zase kousek plotu a dneska se nemůžu skoro ani hnout se zádama 😝

kackark
9. srp 2009

Marti, fotečky jsou překrásné, určitě to byla nádherná dovolená, ale určitě i pěkná makačka 😉 🙂

evanek77
autor
9. srp 2009

kači,
tak alespoň dneska se šetři, ju? Já vím, ono to člověku nedá.... já včera cvičila a pak jsme zjistila, jakej mám tep a radši jsem toho rychle nechala, abych malého neuvařila 😀 😀 😀 Ale docela mi to pomohlo od oteklých nohou, dát si je nahoru nezabíralo a cross krásně 😉
jsem dnes slaměná vdova a marně přemýšlím, co si dám k obědu, v deset mi začínaj vycházky, tak můžu vyrazit do obchodu, ale nápad nikde a hlad jako bych nesnídala a nesvačila 😀 😀 😀 Tak snad mi něco padne do oka 😉

kackark
9. srp 2009

Evi, my budeme mít jen langoše, včera byla grilovačka, tak si nemusíme pořád vyžírat 😀

evanek77
autor
9. srp 2009

jů, vidíš, koupím konečně droždí 🙂
my byli také včera na grilování 😀

evanek77
autor
9. srp 2009

malej mne okopává, že si tu ležím a nekolíbu ho, takže vstávám a jdu ven, ať se mi tam nerozčiluje 😀 😀

kackark
9. srp 2009

Evi, ta nová fotečka je zase tak krásná 😵
Jinak ten můj lumpík vyváděl ráno když jsem byla v posteli, ale teď si zase chrápe. Máme to prostě nějak přehozený 😀

mimina321
9. srp 2009

u nás bude vývar a rezníky so zemiačkami a rajčinovým šalátom-nedelná klasika 😉
kači veru bude pár na zadok ked dneska nebudeš oddychovať 😵 😵 😀 😀

ba111
9. srp 2009

Zdravím 😀 😀 včera jsme byli na zdejších slavnostech i s Oliverkem a všichni jej tam očumovali. Všichni si totiž mysleli, že je to čerstvej novorozenec - jak je ten náš bobeček malinkej 😵 😵 😵 😵 😵 . Dneska vyrazíme někam na oběd a ještě na návštěvu 😵 😵 ... takže nemusím vařit. Dneska jenom vyžehlím a hotovo 😵 😵 .
Jé Káťo! Langoše!!! Mňáááááááám - dala bych si.... ty s česnekem a sýrem... mňáááááááááááááám 😎 😎 😎
Koukám, že včera všichni grilovali 😀 😀 jo jo léto budiž pochváleno 😵 🤐 🤐 🤐

maova
9. srp 2009

Ahoj holky, jsem ráda, že se vám fotky líbí 🙂
Hezky si užijte neděli, my budeme ještě douklízet věci z dovolené a jinak asi odpočívat, možná dáme malou projížďku na kolech a musíme něco nakoupit.

murynka
9. srp 2009

ahojky

moc děkuji holky 😵 😵

marti krásné fotečky 😵 😵 😵 jaký že to máte ten fotáček? 😕 😕

maova
9. srp 2009

mury, máme Nikon D60 🙂

murynka
9. srp 2009

tak to focení je jedna radost vid? 😵 😎

já dnes byla u švagrové byla v řecku holky to je nádhera 😵 😵 ta krajina to okolí to je ráj pro fotografy 😀 😀
takže tam příští rok musíme s malou letět 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru