Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
28. kvě 2009

Ahojky

děkujeme za zprávy 😉

Janičce gratuluji k Emince 😵 😵 jak říkají holky ona to dožene ženský jsou bojovnice 😀

dracku držím palce na NT 😉 😉

mar hezký den 😵

já dnes začínám II.trimestr 😀 😀 a 4 měsíc jsme z toho v šoku 😀 😀

vlastovka385
28. kvě 2009

Ahojte vlaštovičky, moc vás zdravím, stále 2v1 🙂. Chtěla bych vzkázat Janičce, ať se nebojí, všechno bude určitě v pořádku, manželova kolegyně porodila chlapečka, co vážil 1,7 kg a už je z něj bumbrlíček, krásně saje z prsu a prospívá. Moc držím pěsti všem, zítra na mě myslete, jdu do porodnice na kontrolu, doufám, že nebudou chtít vyvolávat porod, zkusím je ukecat aspoň do 8.6., to máme první termín.

evanek77
autor
28. kvě 2009

mury,
jsi ve 4.měsíci 😀 😀 😀 už tomu věř 😉

evanek77
autor
28. kvě 2009

vlaštovko,
to víš, že budem držet pace, i když i 8.6. je už za chvilku, to to uteklo... 🙂

kackark
28. kvě 2009

Ahojky Marti, Mončo, Evičko, Murynko a vlaštovko 😵

Mončo, tak si to sbírání kontryhele užij a na ten receptík na bezovku jsem vážně zvědavá. Jinak jak jezdím za mamkou do nemocnice a trošku se starám o Aničku, tak na nevolnosti není čast. Respektive na nevolnosti ano, na zvracení ne 😉

Marti, to si ten den krásně užij 😵

Mury, velikánská gratulace k II. trimestru, mě to čeká za týden. Už aby, některé snažilky zahlásily //. Tak moc jím to přeji.

Vlaštovko, tak snad KO dopadne tak, jak si přeješ 😉

evanek77
autor
28. kvě 2009

kači,
hlavně ať je mamince brzy líp 😉 😉 😉

kackark
28. kvě 2009

Evi, včera jí operovali, ale vyndat ten kámen se jim nepovedlo. Tak jí asi dnes nebo zítra propustí domů a budou zase čekat. Je mi jí hrozně líto.

evanek77
autor
28. kvě 2009

jejda Kači, to jí ho tam nechali? to ji jako operovali zbytečně? ach jo...

kackark
28. kvě 2009

Prý jí tam dali nějaký "sten"- nevím zda jsem to odposlechla správně a mohlo by to vyjít samo, ale ten kamínek tam byl tak zaseknutý, že to prostě nešlo a mamka měla chuděra strašný strach, že jí vezmou znovu pod narkozu.

evanek77
autor
28. kvě 2009

kači,
tak snad vědí, co dělají a pomůžou jí, to je jasné, že se maminka bojí, není to nic příjemného...

kackark
28. kvě 2009

Evi, věřím tomu, že ano.

evanek77
autor
28. kvě 2009

kači, 😉 bude líp... 🙂

ba111
28. kvě 2009

Káťo, maminečce držím palečky!!!

kackark
28. kvě 2009

Díky, zlatíčka moje 😵
Tak já zase vyrážím, když budu mít sílu, tak večer nakouknu. Mějte se tu pěkně 🙂

andara
28. kvě 2009

Ahojky Vlastovicky,jdu vas pozdravit a moc podekovat za gratulace. 🙂
V utery nas pustily,tak si doma zvykame,ale mala je hodnoucka 🙂 .Koukam,jak vam naskakujou pekne tydny,to to leti a za chvilku budete mit vsechny miminka v naruci. 🙂
Az upravim fotky,tak udelam Magdalence album.Tak zatim pa pa a pohladte briska a snazilky taky, at se tam budoucim mimiskum libi 😵

mimina321
28. kvě 2009

Ahoj tak už sa hlásim z domu 😉
janinke gatulujem k Emuške-verím,že to zvládne 😵
kačka maminke prajem skoré uzdravenie

evanek77
autor
28. kvě 2009

andaro,
tak ještě jednou veliká gratulace k Magdalence takhle on-line 🙂 😉

evanek77
autor
28. kvě 2009

mimina,
jakpak je, dalo se to přežít?

jaspina
28. kvě 2009

Tak jsem tu! Jako vyšetřená jak nikdy. Ptala se snad na všechno a byla jsem tak dlouhoo. Sledovala i sliznici ultrazvukem a mám ji nízkou a nějak zakloněnou dělohu či co - ale to prý neva. Ta sliznice jo - má myslím 4,7? Dostanu agolutin a před ním na krev, při MS taky (profil). To první je štítka a další. Pak 2x za cyklus na měření folíků a na hematologii. A dala nám žádanku na spermio, že tam můžem jít a nemusíme. Jako čučela jsem jak puk jak se vším zabývala. Fakt rozdíl!!!

evanek77
autor
28. kvě 2009

jaspi,
to je paráda, to člověka úplně nakopne, že se bude v pozitivním slova smyslu něco dít, viď? Tak snad se brzy podaří tělíčko vyladit a pak už si miminko samo najde cestu 🙂 🙂 🙂

jaspina
28. kvě 2009

Evi, mě to spíš až zaskočilo co všecko chce vyšetřit. Tolik jsem toho vůbec nečekala. Jako je to fajn, akorát šéf už asi tak nadšený nebude - budu furt pryč

strouzek
28. kvě 2009

ahoj holky 😵

janička už to má za sebou?? držím všechny palce ať to mimčo zvládne.

jaspi no vidíš, to je suprovka, tedy ne ta sliznice ale to že se to konečně pohnulo. jestli máš zakloněnou dělohu to není problém, je takových spousta a jsou těhulky a maminy, prej se akorát musí sexit zezadu 😀 já jdu k nový gyndařce 11.6. tak se těším i bojím ale dneska hlavně nervím, protože se mi fakt nějak moc srovnal cyklus, protože poprvé po 8. měsících to vypadá na ovulku v termínu takovém jaký jsem měla před těhu, za což jsem ráda protože tzn. že tělo je už asi zdravé a hlavně mě štvaly ty dlouhé cykly ale zase je na prd že jsem počítala že přijde ovulka tak o víkendu ale ono to vypadá že bude dneska nebo zítra a o to dřív dostanu i mrchu což je na prd protože zřejmě přijde mrcha na ten den kdy jsem objednaná k dr. 🙄 tak nevím jestli tam zavolat a přeobjednat se, když se přeobjednám tak mě zase objednaj nejdřív za měsíc dva protože tam má hrozný nával, takže nevím co dělat, asi se budu modlit ať mrcha nepřijde.

strouzek
28. kvě 2009

andaro tak už jste doma? to je krásný, těšíme se na fotečky 😵

tercie
28. kvě 2009

Ahoj holky, moc všechny zdravím, gratuluju k úspěšným kontrolám a Janě k holčičce, 2kg jsou krásný, za chvíli z ní bude hollka jak lusk 😉 A k dnešním kontrolám holkám moc držím palce!!! Mury a tobě též gratulace ke II.trim. 😉
U nás nic novýhho, akorát mám od včera zřejmě ovu bolest a večer ukázkovej hleník, ale na grafu se to nijak neprojevilo, mívala jsem ovu až dýl, kolem 18-22DC, tak uvidíme. Snažení stejně asi nebude, rotože jedu na víkend k rodičům.

Mimi tak co, jak je, všechno v pořádku? Nic nebrání snažení? 😉
Jaspi to je paráda, když se někdo stará jak má, viď? Tak hlavně aby brzo přišli na příčinu a byla jsi OK 😉

strouzek
28. kvě 2009

ahoj tercie, jé tak to budeme mít ovu spolu. 😀 a ovu testík si nezkoušela? mě zase štve že jedeme na sobotu na svatbu a nebude možnost sexíkovat takže musíme všechny spermoníky zasadit dneska a zítra 😀

tercie
28. kvě 2009

Čus strouži, já ovu testy nedělám, měřím bazalku, jenže tenhle měsíc jsou nějak furt samý oslavy, tak nevím, jestli při tom alkoholovým opojení ten graf bude k něčemu 😀
Stejně jsem říkala, že to radši nechám na ten příští cyklus, nezdá se mi moc ten čípek.
Jsem se taky pokoušela vzbudit manžu dřív než půjde do práce, jenže se nějak nedal 😀 tak nic :_D a večer přijde utahanej, to taky nebude nic no a zejtra už to asi bude passé...

jaspina
28. kvě 2009

Strouži takže zezadu joo? 😀 Já jsem si říkala, jestli to má nějaký vliv při tom.. Tak asi jo, když to píšeš. 😉

strouzek
28. kvě 2009

aha no mě zase nebaví to měření, jako jo když začnu tak mě to pak baví akorát že mě u toho vadí že ovu se tím dá zjistit až po, a hlavně ke konci měsíce mám pokaždý krásný těhugrafíky a teploty a stejně prd z toho. takže jsem zahodila teploměr, mám doma jen ovu testy, těhutesty nakoupený radši nemám a užívám si toho čůrání aspoň na ovu testy, u těch vím že // vždy najdu 😀

tercie
28. kvě 2009

Jaspi, zezadu a zadek výš než ramena 😉 Jsem někde četla 😀
Strouži až po ne, akorát je důležitý se snažit při každým poklesu, a to je risk že to někdy vychází tak, že to prostě netrefíš, zvlášť když naměřím pokles jeden den v šest ráno, a to už je manža půl hodiny na cestě do práce 😀

jaspina
28. kvě 2009

Terci - právě jsem to taky studovala na netu.. 😉 Přítel bude mít radost 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru