Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
28. srp 2009

jaspi s tím česnekem dobrý 😀 😀 wobenzym je dobrej, máš pravdu drahej jak čert ale já ho brala méně než je napsaný a tak mi vydržel déle. každopádně mi moc chutnal, ten prášek chutná jak lentilka

kači ty jdeš taky na koprovku?? sakra koprovkovej den co? já na koprovku myslím už týden a normálně jsem počítala dny do pátku kdy už jí mamka udělá. já bych se k tomu nedonutila fakt jsem nepoužitelná, každý den dolezu z práce lehnu a spím, večer tak hodinu něco udělám utřu prach, pověsím pradlo a konec. chodím spát se slepicema o půl 9 večer. nejhorší je to v tý práci dělat jak mi nic není a je mi hrozně fajn. 🤐 😀

mar26
28. srp 2009

Hezké ráno, Kačko vůbec by to problém nebyl, pojišťovnu můžeš měnit jednou za rok a vždy ke čtvrtletí.
Nahlásila by jsi to v práci-protože tě budou po konci nemocenské,respektive mateřské odhlašovat z pojišťovny, pak u lékaře na gyndě a obvodního a pak vždycky když bys k nějakému šla...jinak nikde.
Pak už jen zbývá přihlásit se k nové pojišťovně. Od té staré tě odhlásí bývalý zaměstnavatel.

stroužku- malé očičko hnisalo, báli jsme se taky kanálků,ale ATB ji zabrali a už to má dobrý -ťuk,ťuk...prý se to rádo vrací. A jak jsi na tom ty?
😉

strouzek
28. srp 2009

aha no taky jsem slyšela že ty očka často hnisaj, tak hlavně že prášky zabraly a snad se to nevrátí. u mě dobrý, v pondělí na mě ale myslete jdu tam kam chodíte každá ráda jen stroužina v nervech ☹ jestli to bude okej tak pak podám info a snad už i veřejně 😉

kackark
28. srp 2009

Jaspi, jasňačka, nedej se nikým a ničím rozházet a hlavně si nenech nic rozmluvit, já si nakonec v kuchyni i koupelně vydupala vše, co jsem chtěla. Tvrdili mi, že se nám vana do koupelny určitě nevleze a je tam 😉 A v kuchyni mi též rozmlouvali prolis, a že technicky nepůjde dát dřez do rohu atd. A mám to 😵 Budeš se na to pak minimálně dvacet let dívat a štvalo by tě to, tak si to "vydupej" stejně jako já. Občas to chce přádné nervy, ale stojí to za to 😵
No a k těm chlamydiím si myslím, že to měl brácha v sobě hodně dlouho a něco mu to rozjelo, že mu nakonec bylo, až takhle špatně, ale u tebe by se na to snad přišlo popřípadě dříve a antibiotika by zabrala rychleji 😉 Ty pohlavní jsou zákeřnější v tom, že většinou nebolí, a v krajních případech to může vést až k neplodnosti u muže i ženy 😔 Tak doufám, že ti pro jistotu udělali test na oboje.

Strouži, moc na tebe budeme myslet, to nám věř a taky ti držet pěstičky. A to, že jsi unavená v práci je naprosto normální ☹ Lituji Tě. Já budu mít koprovku jen jako polévku, ale i tak se moc těším.

Marti, díky za rady, já myslela, že teď to za mě platí stát, tak že to musím hlásit na sociálce. Do práce to mám dát radši písemně, viď? Nastoupila tam nová paní účetní, tak asi pro jistotu.

mar26
28. srp 2009

stroužku jasně že budeme držet palečky 😵

kackark
28. srp 2009

Marti, a pochopila jsem to dobře, že když jí změním na přelomu září/října, tak v práci zajistí hned, že mě z té staré odhlásí? A v těch papírech u nové bude asi zaměstnavatel, tak mám napsat toho starého?

strouzek
28. srp 2009

díky holky v pondělí pak napíšu, hezký víkend všem a já valím na koprovku 😀

jaspina
28. srp 2009

Kači už jsem se taky rozhodla, že si to nechám od nikoho měnit!
Strouži a cítilas u toho Wobenzymu účinek? A jak dlouho trval po dobrání?

kackark
28. srp 2009

Jaspi, to děláš dobře 😉

mar26
28. srp 2009

Kačko, ano oni tě odhlásí hned....jinak veškeré změny pak zařídí už nová pojišťťovna
a napiš tam určitě toho starého 😉 ,k jaké se přehlašuješ?

jaspi wobenzym můžu doporučit po laparce jsem jedla 800tbl. na doporučení gynekologa a myslím,že i díky tomu jsem tak rychle otěhotněla..žádné srůsty...

kackark
28. srp 2009

Marti, uvažuji na škodováckou, že by se tam přehlásil i manža, když už tam dělá 😉 A jestli jsem to včera pochopila, tak můžeš balíčky libovolně kombinovat. U vnitra jsem měla nárok jen na jeden.

jaspina
28. srp 2009

Mar - já bych ho hlavně chtěla na zlepšení imunity - pořád mám nějaké virózy, záněty.. myslíš že pomáhá i na to?

mar26
28. srp 2009

jaspi asi taky,ale ideální je zajít na imunologii...manža taky teď byl, vzala mu krev a dělala testy takové,jaké žádný jiný doktor...fakt na všechno a zjistila,že má něčeho vysokou hodnotu aso o 600 víc než norm. člověk, způsobuje to překrvení sliznic a prý kvůli tomu vše chytne...dostal nějaké spešl prášky na imunitu.

Kačko ještě koukni na českou národní, těhulkám dávají 4500...třeba i na monitor dechu...

jaspina
28. srp 2009

Mar já jsem měla 2x prášky přímo na imunitu - Luivac a ještě cosi.. ale mě to teda nepomáhalo. To už mi přišel účinnější GS imunostim a Echinacea.. No za zkoušku nic nedám. Teda vlastně jo - ty 2500 😝

mimina321
28. srp 2009

ahoj bambulky 🙂
jaspi od liekov na podporu imun.od imunolog,som poriadne pribrala 😝 😝 teraz mám prírodné a som spokojná 😵

jaspina
28. srp 2009

Mimi mě někdy pomáhá i ta obyč. echinacea a určitou dobu zabíraly i ty čaje od bylinkářky jak jsem u ní byla - jenže té už se dost dlouho nedá dovolat. Respektive dá a nikdo to nebere, tak nevím co s ní je..
Chtěla jsem něco silnějšího co tak poléčí všecko - záněty v těle..
Jo a teď mi švagr radil, ať probořím zeď mezi kuchyní a obývákem a bude místa dost - navíc bych to mohla oddělit tím pultem.. Byl to hned můj první nápad, ale pak jsem to nějak zavrhli, tak teď mi to zas hlodá v hlavě 🙂
Akorát nevím, jestli ta zeď jde zbourat -aby mi nespadl barák 😕

mimina321
28. srp 2009

jaspi prerábame tiež tak to poznám 😉 vždy som nešťasná z toho neporiadku,ale ked je hotvo tak sa teším 😵
s poruchou imunit.sa pasujem od narodenia naskôr ma napichávali kdečím a teraz pokial sa dá riešim bylinkami aj ked nie vždy to ide 😵 pokial nemáš niečo vážnejšie tak prírodné produkty 😵 😵 na vyšetrenie ale môžeš behnúť aspoň budeš vedieť ako na tom naozaj si

jaspina
28. srp 2009

Mimi a jaké přírodní produkty bereš? Já to mám taky v podstatě asi od puberty, že na mě všecko leze - pořád jsem nachlazená, mám rýmu nebo nějakou virozu, že se začnu potit a jsem úplná mrtvola.. bez energie..
A jako dítě jsem asi taky nebyla úplně nejzdravější - pamatuju si, že jsem měla furt záněty uší atd.

mimina321
28. srp 2009

jaspi teraz aloe ked chceš napíšem do ip.má to niečo do seba lebo mám krv ok a skrátila sa mi ms na 4 dni 😵

jaspina
28. srp 2009

Jé mimi tak Aloe já néé 😝 Měla jsem 1x tu jejich dužinu a bylo mi zle 2 dny. Rozmyslím si ten Wobenzym asi..

mimina321
28. srp 2009

jaspi tiež som si hovorila,že za tie prachy to mohlo lepšie chutiť 😀 😀 😀

kackark
28. srp 2009

Marti, ty nové fotečky Natálky jsou kouzelné 😉

Teď jsem se koukala na tu stránku české národní pojišťovny a taky to nevypadá vůbec špatně. Ty jsi u nich?

mar26
28. srp 2009

Ahoj holky,

tak u nás blbý ....Natálka vyfasovala postroj ....má na levé kyčli nedovyvinoutou tu stříšku...tak že prý min. na 4 měsíce....ale napraví se jí to. Chudinka se v tom teď bude pařit, nesmí napnout ani jednu nožičku...musí to mít 24 hodin denně a nejmíň 4 měsíce.

já na gyndě v pohodě, vše ok, za 4 měsíce utz a za 14 dní jdu na krev, na jaterky, krevní obraz a nechala jsem si napsat HA.

mar26
28. srp 2009

Kačko nejsem u nic..můj gynekolog s ní nemá slmlouvu, jsem u OZP,ale za to těhu to stojí 😵

kackark
28. srp 2009

Jejku, Marti, to mi je líto ☹ , že má Natálka zase trápení, ale hlavně že to pomůže a bude zdravá holka 😉

Jinak jsem z toho docela jelen, že některé pojišťovny toho nabízejí tolik a jiné téměř nic.

evanek77
autor
28. srp 2009

ahoj vlaštovičky,
marti,
jsem ráda, že natynka už má očičko v pořádku.
ty kyčle jsem měla také jako mimčo, do roku jsme nosila řemínky, které mi dovolovaly jen lozit po čtyřech a v poho, tanečnice nejsem jen proto, že nemám hudební sluch 😉 😉 😉 Ale vidět to mimčo takhle sešněrované je k pláči, to je jasné 🙂 Ještě že to podchytili, č měsíce utečou a naty bude v pořádku 😉 😉 😉 😉 😉
fotečky jsou nádherné
jaspi,
sestra na zánětu středního ucha trpívala a kapala netřesk, to je taková trvalka ve skalkách 😉
jinak my máme kuchyň propojenou s obyvákem a doporučuju, je to super 🙂
stroužku, na váhu kašli, já jsem +11 😀 😀 😀 😀 😀

andara
28. srp 2009

Ahoj holky.
Katuska mi poslala dneska nadhernou fotku Lukaska z 3D 😵 Opravdu se povedla, urco ji sem pak da. 😉

tercie
28. srp 2009

Ahoj holky, dneska jsem se dostala k PC až pozdě, tak jsem vás jen přišla pozdravit.
Kačko - dráčku to je dobře, že se Lukýnek rozhodl ještě zůstat a nikam se nechystá 🙂

Mar to je mi líto, že Natálka vyfasovala peřinku, ale holt je to nutný zlo, aby byla zdravá, a 4 měsíce není tak strašně dlouhá doba, to uteče. Já se taky bojím, že naše malý něco takovýho bude mít, bude mít po nás obou vrozený dispozice asi, já měla taky peřinku a s kyčlema sem chodila na ortopedii ještě na základce, a manža měl ty řemínky jak popisuje evanek a asi až do tř let vůbec nesměl chodit... teď jsme ale oba zdraví.

Dneska jsem se objednávala na genetiku, můj dr říkal, ať se objednám co nejdřív, aby bylo mimčo pod dohledem, a i když jsem tý na recepci vše vysvětlila, tak mě objednala až na 13tt, to jest 13.10. tak snad to není pozdě...
Kači a mohla bys mi to dát prosím do tabulky? 13.10. NT screening... Díky 🙂

mimina321
29. srp 2009

ahoj 🙂
mar tak to mi je lúto 😔

jaspina
29. srp 2009

Ahoj holky ,kde dnes všecky jste? Jestli u vás taky tak prší, tak určitě zalezlé v posteli že? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru