Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
3. zář 2009

tak mi právě volal manžel, že místo dalšího kola pohovorů příští týden se z něj dnes oficiálně stal pražák a vzali ho rovnou, tak seženem podnájem a jak se malý narodí budem nastřídačku tam a tady, dokud neprodáme můj byt, abychom mohli být jen v praze. Přiznám se, že jsem nepočítala s tím, že se to tak rychle povede, ale stala se mi dnes zvláštní věc, šla jsem z obchodu a mimoděk koukla na trávník právě ve chvíli, kdy měl manžel schůzku, že ho chtějí a čtyřlístek jako hrom 😀 😀 😀 😀 Takže někdy to funguje 😉 😉 😉

evanek77
autor
3. zář 2009

jakpak se vysvětluje miminku, aby se narodilo o víkendu? 🙂 😀

kackark
3. zář 2009

Evi, gratuluji a ještě jednou gratuluji. Je to úžasná zpráva a moc vám to přeji 😵

Manžel zase vysvětluje Táďovi, že se má narodit až v prosinci, protože by v tom měsíci pak musela do práce cca na 1 týden, chvíli by byl s námi doma a pak by měl celozávodku, tak jsem zvědavá 😀 😀 😀

dracekmracek
3. zář 2009

evinko gratuluju tak to se na vás přijedu podívat 🙂

murynka
3. zář 2009

evi super moc gratuluji 😵 😵

takže s tebe bude pražanda ju 😀 😀 😀

evanek77
autor
3. zář 2009

holky,
díky díky, spadl mi ze srdce obrovský balvan. Kdybychom nepotřebovali koupit byt, tak by mi ta manželova ztráta místa tak nevadila, ale takhle byl fakt stresík, abychom to zvládli a na jaře dostali úvěr 😉
kači,
však to máte dost velkou šanci, že se to povede 🙂
napadlo mne, kdybych jezdila za manželem a začala rodit v praze, vezmou mne i bez registrace? asi by mne do brna neposílali, né? 😀

evanek77
autor
3. zář 2009

mury,
no, s tím se počítalo, že budu pražanda, akorát původně tak, že se přestěhujem až bude malému rok... no a nakonec je všechno jinak, manžel by měl nastoupit v říjnu a bude tam mít podnájem, tak se budu snažit být s ním, já mám jeden vztah na dálku za sebou a chci, abychom byli co nejvíc spolu...

evanek77
autor
3. zář 2009

dráčku,
manžel v kutné hoře nikdy nebyl a ta vaše katedrála je nádherná, rádi si tam pak uděláme za váma výlet 😉
já mám tátu původem od kolína, tak ty končiny trošku znám, když se jezdívalo na hřbitov 🙂

kackark
3. zář 2009

Evi, my pořád zvažujeme ještě výlet do Brna ke známým a taky bych tě ráda viděla, třeba alespoň hoďku na kafe, až budeš v Praze, tak to nebude moc reálné ☹

kackark
3. zář 2009

Jinak bych byla ráda, kdyby se malý narodil až v prosinci, nemám ráda štíry (omlouvám se všem hodným), ale platí to u mě hlavně pro ženské.

dracekmracek
3. zář 2009

evinko jak v které nemocnici,asi kde by bylo plno poslali by tě jinam 🙂 to bych byla jedině ráda kdyby jste přijeli třeba už s tomíkem to by bylo hezký 😵 já mám zase tvrdý bříško a bolí to tak jdu od mamky domů do postele,zase se ozvu.papa

evanek77
autor
3. zář 2009

kači,
já štíry také neee... ale asi holt jednoho budu mít doma. To bude se mnou jako beranem občas pěkný třeskot 😀
zato manžel, jeho máma a můj táta jsou střelci a s těmi je mi moc hezky

evanek77
autor
3. zář 2009

dráčku, papa a opatruj se
kači, uvidím tě ráda kdykoli, klidně u nás můžete i přespat, to není problém 😉

evanek77
autor
3. zář 2009

já bych se na rychnovsko někdy zase ráda koukla, několik let jsme víkend co víkend trávívali na děštném na chatě start, to byly časy 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
3. zář 2009

ono my se nikam teď do porodu nedostanem, manžel ještě musí napsat disertačku a odpromovat, já porodit, no ale pak snad bude čas na výlety 🙂

evanek77
autor
3. zář 2009

i když znamení, kterému nerozumím asi nejvíc, i když je s ním legrace je kozoroh.

kackark
3. zář 2009

Evi, já tu cestu právě pořád zvažuji, je to poměrně daleko a nechci riskovat, ale kdybychom se přeci jen vydali, tak se ozvu a ráda Tě na chviličku uvidím. A s přespáním si vůbec nelámej hlavu, to by šlo i u těch známých, ale určitě bychom jeli domů, protože vlastní postel je vlastní postel a já tomu spánku už teď moc nedám.

Anička je právě střelec a je mému srdíčku velmi blízka, tak snad to dopadne. No a když Tomášek vydrží v bříšku o den déle, tak by se vám taky mohlo poštěstit 😵

kackark
3. zář 2009

A když by pospíchal, tak by byl váha, a to si myslím, že není až tak špatný znamení 😉

evanek77
autor
3. zář 2009

kači,
tu cestu uvaž, ono to fakt není blízko 🙂
no uvidíme, kdy ti naši klučíci vykouknou 😉 😉 😉

mimina321
3. zář 2009

ahoj lastovičky 🙂
idem prečítať čo je nové 😕

maova
3. zář 2009

Ahoj holky, já vám jdu napsat, co jsem si dneska koupila ... kolečkový brusle 😀 Já neumím bruslit ani na ledě, ale Pavel říkal, že prý mě to naučí 😀 , tak jsem zvědavá, už se ale těším 😀

evanek77
autor
3. zář 2009

jů marti,
brusle jsou super, ono je to o dost jinačí jak na ledě, určitě tě to chytne, já kolečkajdy miluju, na ledě mě bolívaj nohy, i když je to také fajn 🙂
hlavně ale né bez chráničů a nestyď se i za helmu, stačí ta, co máš na kolo 😉, ty pády nejsou nic moc...

maova
3. zář 2009

Evi, chrániče jsme koupili taky rovnou a helmu na kolo beru určitě taky 🙂 To já budu opatrná, budu určitě padat, tak se radši takhle pojistím 🙂 Tak pak vám napíšu, jak jsem dopadla, až poprvé vyjedeme. Jestli bude o víkendu hezky, tak snad v sobotu.

evanek77
autor
3. zář 2009

budem se těšit 😉 pro dnešek se loučím, papa 🙂

kackark
3. zář 2009

Jé Marti, to je príma, že máš brusle, plánuji, že si je koupím na jaře a budeme s Tádíkem drandit v kočárku, moc se těším 😵 Tak snad vám vyjde počasí a budete je moci vyzkoušet 🙂

kackark
3. zář 2009

Evi, pá ráno 😵

maova
3. zář 2009

Jestli chcete, tak tady je zase popis, co dneska u doktora a jak pokračují naše plány
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jaspina
4. zář 2009

Dobré ránko - holky vůbec nestíhám, v práci mi nesedí součty poukazů s PC, tak musím rychle abych to dnes stihla. Navíc mám strach o přítelovu práci. V pondělí budou doma, že není práce.. Tak snad se to zas spraví.. Dočtu vás pozděj nebo o víkendu. Mějte se všechny a opatrujte se 😉

evanek77
autor
4. zář 2009

krásné páteční ráno vlaštovičky 😉 🙂

evanek77
autor
4. zář 2009

marti,
přečetla jsem si tvůj odkaz a určo je super, že je doktor takhle vstřícný. Jen si myslím, že nemocnice smysl má už v tom, že tě hlídají, než přijedeš z domu, tak... ten čas může chybět. Zrovna ve svém okolí mám případ chlapečka, co se před pěti lety narodil ve 27tt a jeho maminka mu teď porodila zdravého sourozence, ale tři měsíce ležela v porodnici a nesměla nic... předtím tam ležela také, ale jen chvíli a jak ji pustili, tak začala rodit...K tomu stehu, já nevím, ale vajíčka se pokud vím odebírají přes břišní stěnu a děložní hrdlo tedy může být zašité. Spíš vidím problém v jejich vrácení zpět. A ten silikonový kroužek, co měla sestra mé slovenské kamošky předloni, ten se u nás na čípek nedává? jí to miminko zachránilo, protože držel až do té doby, než jí ho sundali kvůli porodu...
Každopádně je mi jasné, že se snažíte udělat to nejleppší a že i doktoři sami dost tápou, takže je to těžké. Pokud bych se rozhodovala sama za sebe, asi bych zvlolila postup zamrazit vajíčka (kdo ví, třeba by je jednou odnosila náhradní mamča), až by bylo mimčo v bříšku, tak vzhledem k tomu, že nepotrácíš takhle brzo bych šla do toho stehu až v téhle chvíli (kdo ví, co se tím kde zajizví), nechala si udělat ty infekce a od toho začarovaného 12tt bych zůstala v porodnici, aby mi mimčo mohli hezky ohlídat... ležení v klidu prostě věřím, vidím to i u sebe, jak mi to pomáhá,i když nemám problém s čípkem, ale zády.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru