Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
17. zář 2009

Farmi, koukám, že je to všude stejný 😀 😀

kackark
17. zář 2009

Třeba něco najdeš tady:
http://www.fnhk.cz/cze/index.php?dir=42

ať si připravená a moc se nevyptáváte.

To nevadí 😵

farmarska
17. zář 2009

stejně celou dobu vypadal, že to bere tak jako v klídku a pohodě,..ještě jsme si toho dělali legraci...
ale včera večer, když jsem mu ukázala nádobku a začli jsme se bavit, že už za pár dní, tak najednou z toho začal bejt takovej nešťastnej a říkal at už o tom raději nemluvím, že je pod tlakem a je z toho nějakej vedle a že už se o tom nebudeme bavit 😅 😅 ale pak se zase ptal co a když "to" nedá... 🤐
no vůbec mne nenapadlo, že ho to takhle vezme 😨

farmarska
17. zář 2009

kaci díky, fakultku jsem si uložila a odpoledne ukážu manželoj, ať si to apamatuje a má v hlavě taky něco jinýho než obavy z honidby 😀 😀 🤐 🤐

kackark
17. zář 2009

Můj manža je poslední dobou taky "kouzelnej" už asi 14 dní každý den se mě ptá, co budeme dělat, až se Tadeášek narodí, a jestli to budu zvládat atd. A já mu jen na to odpovídám, že teď už to vážně zastavit nejde a ať se nechá překvapit 😀

kackark
17. zář 2009

Farmi 😀 😀 😀

strouzek
17. zář 2009

Farmi já myslím že kdyby se měl manža udělat doma je u nás většíproblém,protože by ho ta nádobka vystresovala ještě víc. Takhle fakt můžu říct že to zvládl v poho, hlavně jsme jeli hned ráno v 7 hodin kdy tam ještě nikdo nebyl jen 2 sestry a taky jsme jeli přímo do gyncentra protože já se bála chodit někde po nemocnici v Ostravě a ptát se lidí kde může manža odevzdat sperma 😀

kači tak to je krásný jak se stará, můj mi zase včera řekl že se nejvíc těší jak bude vozit kočár a vždycky se zastaví někde na zahrádce na pivčo akorát mu pak došlo že budu rodit v březnu a že min. do června si do zahrádky nesedne 😀

farmarska
17. zář 2009

no jo jsou to strašpitlíci ti chlapi 😀 navenek drsňáci a uvnitř chlapečci 😎
ten můj se mne tudle taky zeptal, co budeme jako dělat, když budu třeba hodně nemocná a nebudu se moc o mimi starat
😀 😀
no tak jsem mu řekla, že se holt bude starat on 😀 a on byl spokojenej že mám řešení, odkejvl a byl klid 😀 😀 😀
a to prosím už jednoho rošťaka máme! 😀 😀 ale je pravda, že už jsme jaksi pozapoměli na malá miminka, bo tomu našemu příští měsíc už bude deset 😎

strouzek
17. zář 2009

farmi tak to já se úplně nejvíc těším až bude mimi na manžovu reakci. jsem divná ale nejvíc se těším jak bude dojatý u porodu, jak bude každému ukazovat prcka, jak se bude o něho bát atd. a že se bát bude, stačí teď náš oliver manža je fakt z něho hotovej, mám pocit že jak přijde monitor dechu poštou dostane ho kocour. už několikrát totiž kocour chrápal a on u něho seděl a kontroloval jestli dýchá,minule jsme doma řešili jakto že kocourovi se zlomili 2 fousky jestli mu nechybí vitamíny aj. když jsem řekla manžovi že oliverovi podrůstají zuby tak jsem myslela že manžu odveze pohotovost 😀

farmarska
17. zář 2009

a stejně mi holkly přijde, že ted co jsme starší, to všechno bereme nějak vážnějc, odpovědnějc, asi jsme i starostlivější, nebo spíš ustaranější 😅 páč dřív by jsme takový různý věci vůbec neřešili..a ted už dumáme, co kdyby a co jak..
jinak sarlot hlásím zvoneček mám nadedveřma 😉

strouzek
17. zář 2009

ježiš farmi to mi neříkej že až mi bude třeba 30 nebo 35 že to bude horší 😕 já jsem stresík už ve 26 letech 😀

jaspina
17. zář 2009

To by když jsme na spg jeli, tak tam polovinu sestřiček přítel znal ještě z dřívějších let, kdy mu žádná akce nikde neutekla - takže se divím, že neutekl, když jim tu nádobku dával 😀 Posílali nás tam s tím od čerta k ďáblu, že už to štvalo i mě.. Ale myslím, že než tam tak by to asi fakt radši řešil někde v lese po cestě..
A Farmi - tuším, že jsem někde četla o nějaké masáži prostaty, při které to sperma dostanou, ale nevím jestli by to pro něj nebylo horší.. Brácha když měl plicní chlamydie a furt se jich nemohl zbavit, tak mu tím hrozili a byl fakt v psychu - obzvlášť když to mohl dělat urolog 😖

farmarska
17. zář 2009

strouží tvůj manžel je pašák 😎 už přemejšlí jak spojit příjemné s užitečným 😀 jen se s tím ročním obdobím trošku přepočítal 😀 v březnu to ještě na moc dlouhý vysedávání nebude, by mu mohly nastydnout kulky 😀 🤐

farmarska
17. zář 2009

strouží 😀 😀 😀 😀 sem se natlemila, při čtení o vašem kocorovi! 😀 😀 😀 monitor dechu pro kočky, to tu ještě nebylo 😀 😀 at si to dá manža patentovat! 😀 😀 😀 prej lomený dva vousky!! 😀 😀 😀 😀 😀

strouzek
17. zář 2009

jaspi no to by můj teda nedal potkat tam nějakou známou , hned by utekl. my kvůli toho jeli 50 km od bydliště aby tohleto nehrozilo. můj brácha byl na spermiu v nemocnici v opavě a prej děs. odběry jsou v takovém kumbálu od uklízečky a ještě na psychiatrickém oddělení takže mazec. na výsledky čekali přes týden takže k tomu i nervy, přitom za 200,- kč to dělají v ostravě v poho a hned ví člověk výsledek do 30 min.

farmarska
17. zář 2009

ježiši jaspi to mu snad ani nebudu říkat 😀 🤐 🤐 no hlavně že jsem v klidu já, že vím, že kdyby něco, tak mu tam ty koule prostě uměj vyšťavnit 😀 😀 😀 🤐 😅

mar26
17. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Kačko jako zákon schválnosti je pošta pěkná brzda 😠 a na fotečkách ti to sluší a bříško teda fakt nenápadný,na tý jedný s manžou jsem nejdřív váhala jestli jsi to ty 😀

Naty mi dneska spala od 22h do 8 do rána..včera spala jen 2 hodinky přes den,tak byla unavená a už třetí den je fakt hodná,tak ťuk,ťuk 🙂
Dneska jsem už vyluxovala,pěkně si hověla v novém lehátku

Holky potřebuju inspiraci na rychlé jídlo 😀 ,hlavně na něco,na co mám maso v mrazáku 😀

strouzek
17. zář 2009

farmi 😀 😀 dle manži už můžou být jeho kulky odstraněny neboť splněno má tak co 😀 stejné pravidlo zavedl i na sex, člověk aby mu dal pokaždé prášek na nervy a znásilnil ho protože on se teď hrozně bojí aby mimču neublížil tak při sexíku máte vidět ten vyplašený obličej a vždycky když je po všem jak si oddechne 😀 dle něho bychom měli být jako zvířátka ti totiž jak mají splněno tak pak už sex nemusí takže on to chce zavést i doma 🙄
jinak jako s Oliverem to je fakt masakr, celá rodina z nás má záchvaty smíchu, manža třeba v létě hrozně řešil jestli není Olinovi v košichu vedro a stál s ním u lednice aby se trošku ochladil 😀 😀 už se hrozím co bude vyvádět s mimčem

strouzek
17. zář 2009

ahoj mar no jestli můžu radit tak nudle s vajíčkem 😀 rychlé levné a já na to mám dneska neskutečnou chuť 😀

farmarska
17. zář 2009

strouží jen aby vám přes léto nezavřel mimi v mrazáku! to by nemuselo rozdejchat! na to pozor! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
17. zář 2009

krásný den vlaštovičky,
martinko,
to je super, jak řemínkypomáhají, snad se brzy budou moci sundat 😉 🙂
kači,
srazík krásnej, mocc vám to tam sluší 😉
mimina,
ach jo....
farmi, my jsme na spermio vezli z domu, tak se zkušenostma neporadím

strouzek
17. zář 2009

jinak no vidíš natálka dostala rozum to náš kocour teda v noci otravoval víc 🙄 začal být extrémně čistotný a když se vyčurá do záchodku sedí u toho a ječí že to chce vyměnit a já mu nemůžu vysvětlit že do toho drahýho kočkolitu se čůrá vícekrát

strouzek
17. zář 2009

farmi no vidíš to to mě nenapadlo 😨 budu muset dát zámek na lednici 😀 manža je v tom těšení na mimi roztomilej ale často na zabití. v práci místo aby makal čumí na babyweb aj. a pak mi doma denně vykládá co zase vyčetl za chytrosti co bych měla a neměla a já si pak chodím potají kupovat párky v rohlíku abych neměla doma peklo. 😀

ahoj evičko to jsme ale diskuze co? vyměňujeme si tu skušenosti se spermiogramem 🤐

evanek77
autor
17. zář 2009

strouži,
no, manžel byl z toho kelímku hooodně hotovej, ono je asi jedno jestli doma nebo tam, stres je to tak jako tak...

kackark
17. zář 2009

Marti, tak to mě ta pošta pěkně štve 😠 A zrovna s takovou zásilkou. Posílala jsem ještě jeden balíček ve stejný den a ten už dorazil včera, nechápu to ☹
Jsem ráda, že je Natálka takové zlatíčko.
O víkendu jsem vařila ze zbytků a manžovi moc chutnalo: kuřecí prsíčka jsem dala do trouby, až se zatáhly, tak jsem je posypala cibulí a rajčatem nakrájeným na kolečka, ke konci strouhaným sýrem a podlila smetanou na vaření a bylo 😉

Ahojky Evi 😵

farmarska
17. zář 2009

strouží no u vás doma musí bejt teda veselo! 😀 😀 😀 😀 se tu řežu smíchy při představě manžela sedíciho u netu a kocoura dožadujícího se čisté podestýlky 😀 😀 😀 😀 😀

si mi zase náádherně zlepšila náladu! 😀

mar a co špagety s něčím, s čímkoli 😉
já dnes budu vařit játra s rýří
tak už musím jít, nebo tu prokrqfu celej den 😅

strouzek
17. zář 2009

to jo evi ale můj by asi nezvládl mít doma třeba pár dnů nachystaný kelímek a vědět že právě do tohoto se musí udělat. takhle byl v poho nevěděl co ho čeká , nacpali ho do kabinky a tam věděl že musí jako voják na povel aby splnil rozkaz a tak splnil a jak říkám za ani ne 10 minut byl zpět v autě. a já na něho jestli chce pomoct nebo co zapoměl a on že nic že už to tam mají že si zajdem na snídani a za 30 minut si pro to máme přijet. takže paráda. spíš to manžovi došlo až odpoledne kde to vlastně byl a říkal že si na zbytek dne bere volno že se cítí jak zneužitá ženská

evanek77
autor
17. zář 2009

kači,
my někdy děláme jen kuřecí prsa, pepř, sůl, olivový olej a rajčata... zapéct v troubě + těstoviny a také lehká dobrůtka

kackark
17. zář 2009

Evi, taky to zní zajímavě 😵

strouzek
17. zář 2009

farmi to se nesměj to je vážná věc jako 🙄 😀 zabít ho, třeba včera večer sedím koukám na telku a kocour sedí u záchodku a ječí, tak jsem tam šla co chce a vidím že má jen načuráno v jednom rohu tak mu říkám že ať jde čůrat že má ještě čisto ale ne, seděl tam jak dlouho otravoval tak jsem to nevydržela a vyměnila mu to a co myslíš?? okamžitě se šel vyčůrat a zase pak seděl a řval že to chce zase vyměnit, i když teď mě napadlo jestli nechce abych to šla nehtama zahrabat, protože přestal zahrabávat, já totiž pokaždý když šel tak jsem letěla a vytahovala jsem ho ze záchodu aby si v tom bordelu (hlavně hovínkách) nemáchal packy takže on teď nezahrabává ale zase řve že to chce uklidit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru