Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
18. zář 2009

a jinak si začínám šetřit.
Byla jsem totiž u kamrádky, má půlroční holčičku a ta má tu houpačku od fisher, tu jak houpe i jako houpačka i jako kolíbka a je to bomba jak se v tom tý malý líbí! a pak jí ted pořídila to hopsadlo od fisher a to taky nemá chybu! Malá v tom skáče jako ďáblík, hrozně se jí to líbí a strašně se v tom vyblbne! no tak jsem si řekla, že to taky jednou musím mít 😵 a pak se mi líbí ty kolotoče nad postýlku od fisher, aT´už ty co promítají na zed , nebo ten co má tuším malá Natálka tady 🙂 ale to je taky fynanční nářez 😝 Takže mám na co škudlit 😀 😀 I když si všechny ty věci asi koupím už použitý a ne uplně nový.., ale i tak to bude masakr 😝

evanek77
autor
18. zář 2009

http://www.popolini.prodejce.cz/index.html?pod=...
já mám ty s rybičkama a jsou moc krásné, dělají k nim i osušky, akorát já to kupovala přes mimibazar, je tam široká nabídka nového zboží a přijdou mi tam lepší poštovná

farmarska
18. zář 2009

evan díky! 😵

jaspina
18. zář 2009

Jsem tu až teď - měla jsem návštěvu.
Evi . já si taky myslím, že mě ten Pregnyl zabije - vůbec nevím proč takovou dávku? 😕

mar26
18. zář 2009

farmi potichounku moooc držím palečky 😵

tu houpačku s kolíbkou od Fisheru mám taky..ale možná jinou..mám tuhle:
http://www.pribenice.cz/ ,ale malé se v tom začíná líbit až teď

Jinak už 4 den je fakt hodňější 😵 ,teď jsme byly venku v kočárku, neplakala,koukala,pak na chvíli usnula..prostě paráda 🙂

jaspina
18. zář 2009

Mar - to bude nějaký jiný odkaz.. 😉
Mě se taky moc ty věci líbí! Jinak jako u nás je nějaký zvláštní systém šetření.. 😠 Napřed jsme si říkali, že když rekonstruujem, tak auto koupíme jen tak kolem 40ti tis nějakou felcku, pak jsme si řekli - dobře, tak ale do 60ti nějakou tu Xsaru ze švýcar. No a teď mi volal nadšený přítel, že v autobazaru viděl nááádherného Focusa za 80.
Asi ho zastřelím 😀 Kdybych otěhotněla, tak budem mít starou hnusnou kuchyň a koupelnu, ale hlavně že budem mít auto..

farmarska
18. zář 2009

mar taky na to ted koukám 😀 koukám a vykouknul na mne nějakej "houbařskej ráj" 😀 😀 že ty jsi si chtěl udělat nějakou bezplatnou reklamku tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mar26
18. zář 2009

jé já zkopčila blbý odkaz 😀
http://www.e-bublina.com/index.php?main_page=pr...

jaspina
18. zář 2009

Mar - fotky moc krásné! 🙂 Mě se líbí, jak je Natynka všude v obležení hraček - to je jak reklama na šťastné dítě 😵

sarlotta
18. zář 2009

Mar musím říct, že Natálka je čím dál krásnější🙂)))

mar26
18. zář 2009

jaspi 😀 a ono jich prý nemá být moc..že to pak to dítě mate a neví co dřív...jenže jí jedna nestačí 😀

šarlotko Natynka děkuje 😵

sarlotta
18. zář 2009

🙂 ale opravdu tak pěknou holčičku jsem dlouho neviděla🙂)) Počkej až z ní bude drak s culíčkama, budeš kluky odhánět palicou 😎

mar26
18. zář 2009

šarlotko to mě těší,že se ti Naty líbí 🙂 no hlavně tatínek pak asi nápadníky bude střílet brokovnicí 😀

jaspina
18. zář 2009

Mar - mě přijde hrozně moc podobná na tebe. Většinou to u tak malých dětí nevidím, ale u ní mě to napadlo hned jak jsem viděla fotky ještě z porodnice..

jaspina
18. zář 2009

Normálně jsem se dívala na stránky autobazarů a tam mají třeba Káčko nebo Tigru do 40tis - tak mám nutkání, jestli by nebylo lepší koupit za ty prachy 2. Pro mě malinké a pro Jarka combika - třeba Ford escord.. No ale to on zas nebude chtít.. Když jestli koupíme toho Focusa v kombíku, tak já se s tím budu bát jezdit ☹

jaspina
18. zář 2009

Já jsem jednu dobu - už dávno jezdila, protože jsem měla toho malého Fiatka - byl super a jmenoval se Ferdásek 😀 A s tím jsem se nebála - byl to bobek a všude se vlezl. Jenže pak v něm jel Jarek a nějaký týpek ho sestřelil do potoka a on už pak takové auto nechtěl - že zažil jak se to kutálelo jak krabička od sirek a už se bál takového auta .- že míň sedí na cestě..

evanek77
autor
18. zář 2009

jaspi,
koukám máš doma stejného muže jako já, co se týče nákupů 😀

jinak kontrola OK, malý má podle doktorky 1560g, vzala mi asi půl litru krve na infekce, jaterní testy, hladiny protilátek a krevní obraz... akorát mi našli bílkovinu v moči, tak musím naklusat ještě v pondělí s novou zkumavkou 🙂

evanek77
autor
18. zář 2009

jo a malý už je hlavičkou dolů, doktorka mi sice nabízela císařa kvůli zádům, ale já bych ho radši´přivedla na svět přirozeně 😉 🙂

mar26
18. zář 2009

jaspi,ale jak budeš mít miminko,tak ti je malé autí k ničemu..do Tigry nic nedáš,ještě ke všemu zadní sedačky spíš jak prkno. To jedině,že ty bys pak jezdila velkým. A neboj na velké si zvykneš 😉 Kupodivu mě se s combikem jezdí líp jak s Cliem co jsem měla předtím

Holky já jsem mega kráva fakt!!! Si ani nezasloužím Natálku 😢 mi vypadla z lehátka,naštěstí bylo na zemi,ale spadla nabříško a tedy i hlavičku 😢 😢 ,chudinka moje malá...jedem na chíru do nemocnice,aby se na ni podívali. Chudinak se tak rozplakala,úplně jinak než když pláče hlady,ale dala se uklidnit..nic teda není vidět,že by ji něco bylo,ale já mám hrozný strach. Manžel je tu za 10min a jedem ☹

evanek77
autor
18. zář 2009

marti,
takhle vůbec neuvažuj, to se stane každé mamince. Určitě vás na chirdě uklidní, nedávej si vůbec vinu 😉
moc na natynku myslím, ale určo bude ok 🙂

kackark
18. zář 2009

Martinko, to je mi líto. Nepiš o sobě tak hnusně. Jsi hodná a šikovná maminka a může se to stát komukoli. Myslím na vás a určitě je Natynka v pořádku. Posílám pohlazení 😉 🙂

kackark
18. zář 2009

Evi, gratulace k úspěšné kontrole. Ty budeš mít krásně malé mimnko na porod 😵 Jsem zvědavá kolik bude vážit Táďa za 14 dní. A kdy jdeš na další kontrolu?

kackark
18. zář 2009

A co fotečka, vyškemrala jsi nakonec?

evanek77
autor
18. zář 2009

kači,
malý leží obličejem k páteři, takže s fotkou musím počkat do porodnice 😀
a z velikostí, ta moje kamoška rodila v 30tt, tak jí podle UZ řekli, že má malá max kilo a pak měla 1650, takže já to beru s rezervou. Pro mne byla meta 30tt a teď už vím, že by to malý zvládal a už si každý den vychutnávám.
Další kontrola bude 2.10., pokud budou protilátky a bílkovina OK, jinak mi budou volat a šla bych dřív...

murynka
18. zář 2009

ei gratuluji ke kontrole 🙂 super váha 😎

marti to se stane i té nej mamince určitě bude Natynka v pořádku 😉 ale chápu že jsi se lekla 😔 😔

mar26
18. zář 2009

Ahoj holky,uff tak Naty je ok.. a děkuji jste hodné...fakt to nebylo z výšky,ale spadla na bříško a čelo asi...byl to fakt mžik...ona se asi hlavně lekla a ve mě by se v tu chvíli krve nedořezal
Ale hlavička i bříško ok..nemá bouličku nic.

evi a gratuluji ke kontrole 😵

Natynce dnes ke 2.měsícům dorazila hrací deka 😵

kackark
18. zář 2009

Marti, jsem šťastná, že to takhle dobře dopadlo. Je dobře, že jste jeli, alespoň jsi klidnější 😵
Natálce gratuluji a přeji příjemné hraní na dece 😉

kackark
18. zář 2009

Evi, tak to teď budeš chodit asi už na kontroly každých 14 dní, viď? 😵
Taky jdu 2.10.

kackark
18. zář 2009

A ta fotka z porodnice bude stejně nejlepší 😵

kackark
18. zář 2009

Farmi, já jsem úplný tele, přehlídla jsem //, potichounku gratuluji a posílám pro jistotu právé nefalšované těhu bacílky:

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

To je to spermio skoro zbytečný, viď 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru