Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
25. zář 2009

mury mě za pacientku nechtějí nikde 😀 viz včera gynda jen jsem tam vlezla tak už se sestry smály že zase budou měřit tlak 2x, no a klasika před vyšetřením vysoký po vyšetření nízký. já chodila po doktorech než jednoho napadlo mi dát ten měřič na 24 hodin a tam zjistili že mám nervy s doktora, stačí vidět i lékárníka a mám strach takže všude chodím jak magor s papírem že mě mají měřit tlak po vyšetření 😀

jinak na gyndě mě asi vůbec milujou v poslední době,jednou jsem tam letěla že nemám příznaky, podruhé že je mám až moc, pak že mi slábnou testy atd. 😅

kackark
25. zář 2009

Strouží, tak to si s tebou fakt užívají 😀
Škoda, že nemám stejný papír jako ty, myslím si, že kdyby je napadlo měřit mi tlak po vyšetření, udělali by lépe, ale přeci jim nemůžu radit.

Mury, zase budeš mít radost z dobře vykonané práce a to je přeci k nezaplacení 😉 😵

evanek77
autor
25. zář 2009

holky, tak sebe bych vám nepřála, nasadím kontaktní čočky komukoliv, natož kápnout. Když se hlava a víčko správně chytí, to by bylo, aby nebylo 😀 😀 😀

kackark
25. zář 2009

Evi, tak až budu mít problémy, jedu za tebou, ale bacha, abych tě nepokopala, a nebylo by to tím, že tě nemám ráda 😀 😀 😀

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
nebooj, nepokopeš, dělám to 10let a nejhorší jsou sice známí, protože cizí si netroufají, ale v poho 😉 😉 😉
hele, ženské mají výhodu, že se malují, tak jsou zvyklé kolem oka operovat. Ale chlapi, to nepopírám, ti občas omdlí, ti jsou poserové 😀 😀 😀

kackark
25. zář 2009

To já bych snad neomdlela, ale pokopala bych tě jistě, je to takový můj přirozený reflex 😀 😀

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
hele, já nemám bílý plášť a jsem hodná 🙂 🙂 🙂
no nic, jdu žehlit 😀

kackark
25. zář 2009

Evi, to já oboje vím, ale prostě za to nemůžu, je to můj reflex. Kopala jsem jako dítě i do vlastní mámy 😀 😀 😀
Taky se asi vrhnu na žehlení, ale mám toho jen pár a uvařeno od včera, takže dnes pohoda 😵

strouzek
25. zář 2009

kači mě to zjistil až jeden doktor, do tý doby jsem snad od puberty chodila na měření tlaku, dokonce jsem brala i prášky na tlak prostě masakr a pak až to napadlo jednoho dr. a fakt to ukázalo že mám tlak nádhernej akorát u doktora a před doktorem ráno mám šílenej. teď s tím chodím všude, mám to v kartě na gyndě že mám syndrom pláště a jako neříkám že z toho nemají všichni doktoři záchvaty a pořád se mi snaží vysvětlit že oni jsou hodní a že mi nic neudělají ale já to mám v hlavě, mě stačí jít do nemocnice na návštěvu, ucítit smrad a vidět ty chodby a hotovo tlak na 200.to samé lékárna, uvidím lékárníka a mám nervy.

papua
25. zář 2009

ahoooj dievcataaa!
Strouzi: obrovska gratulacia!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mas pravdu, nech je to cokolvek, hlavne zdrave..... 😉 🙂 😅

Inac ja stale ms nemam, ale dnes dojde, citim to, podlu ovu ma byt totiz az dnes ☹

Evi: opat nova krasna fotecka ti pribudla do albumu 🙂

kackark
25. zář 2009

Strouzi: já to vím, že vysoký tlak mám ze stresu, holtra jsem měla už dvakrát, jen ty dr. to nějak nechtějí pochopit 🤐 Já se dr. nebojím, ale na gyndě se bojím špatných zpráv, bohužel těch negativních zkušeností mám víc než dost. Jinde mám tlak celkem v pohodě. Ale když se rozčílím, naštvu, tak to pak líta 😒

Papu: budu moc držet pěstičky, aby si s MS neměla pravdu 😵

kackark
25. zář 2009

Holky, teď se budu ptát jako naprostý debil, ale jakou si mám objednat podprsenku, když obvod pod prsama je 85cm a přes prsa 96cm. Byla jsem zvyklá na svých 75B a teď tápu 😲 Prosím o pomoc 😵

jaspina
25. zář 2009

Kači s podprdou ti neporadím.. a ty testy mi dělali jen z krve a vyšly tam jen ty protilátky.. Ale teď jsem se byla v lékárně objednat nějaký chlamydil extra - že by to mělo od těch mrch pročistit tělo..Tak to pro jistotu zkusím.

Evi tak to vyšetření mi nedělali, ale mám obavu, že by dopadlo stejně jak u Kačky 😎 Mě nikdo nesmí vytáhnout ani mušku z oka, kapnout tam...nic!
I ten stěr byl boj - měla jsem celou dobu to oko zavřené a doktor tam šťáral tou špejlí za zavřeným okem 😀 Jo a vždy když vidím, jak tam někomu rozkapávají oči a pak tím kovovým měří oční tlak, tak se hrozně bojím, že to budou chtít udělat i mě.. 😝

kackark
25. zář 2009

Jaspi, s tím chlamydilem si udělala dobře, slyšela jsem na něj jen samou chválu 😵
Ale alergie by to mohla být určitě taky, asi by to chtěla nějaké komplexnější vyšetření na té alergologii a snad ti pomůžou 😵

kackark
25. zář 2009

S tou podprdou si myslím, že by to mohlo být 85B, ale úplně jistá si tím nejsem 😎

evanek77
autor
25. zář 2009

papua,
ahoooj moja 🙂 😉
jaspi,
akdyby sis to kápla sama?
kači,
já neporadím,
mám teď přes prsa 106, pod 82 a podprdy mi sedí 75F nepolstrované... asi budeš mít nejlíp se někam stavit vyzkoušet 😉

kackark
25. zář 2009

Já našla totiž v internetovém obchodě za super cenu. A 1000,- Kč a víc se mi teď za podprsenku dávat vážně nechce. Počkám ještě na manžu a poradím se s ním 😀

jaspina
25. zář 2009

Kači - to jsem ráda, snad to k něčemu bude..
Evi - já si tam sima kápnu leda tím stylem, že si odtáhnu trochu spodní víčko a do té mezery kápnu.. ale dost toho vyteče.. 😅

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
podle mého to chce i větší košíček 😉
já dřív dosila 70D vyztužené a ty teď vůbec nehrozí....
ono je to i o materiálu, ty nové jsou taková příjemná síťovina, která mi nedře bradavky jako ty pevné, i když dekolt s nima teda zase nic moc 😀
kojící mám koupenou bavlněnou 75F a ta tak pěkně nepruží, obleču ji, ale je taková neforemná a nesedí mi úplně podle mých představ

evanek77
autor
25. zář 2009

jaspi,
no hurá, to vůbec neva, to je normální 😉 🙂 tak by to stačilo 🙂
kači, já tu kojící koupila za 300,- v intersparu v akci. jinak je fakt, že já podprdy pod 500,- nemám, ale holt nejsem konfekční číslo, tak si nemůžu tolik vybírat ☹
zkus na aukru, ženské to tam tahají z anglie a ameriky z výprodejů, já tam takhle nakupuji nové wonderbry, co v obchodě koupíš od 1200,- a na aukru se dají sehnat za třetinu v originál balení a číslo jaké chceš. Což tady na mne kolikrát prodavačky čučí jak na zjevení, co si vymejšlím...
akorát mám strach, že se mi ten obvod přes žebra po porodu na 70ku nevrátí a já už ty svoje krásky neoblíknu, jsem na prádlo dost ujetá a bylo by mi to líto nakupovat znova 😝

evanek77
autor
25. zář 2009

ty síťované, co je vychvaluju teď v těhu do nebe, jsou od Timo tyhle, alespoň podle ceny a obrázku, fakt na ně nedám dopustit, mám dvě a obě super 🙂
http://www.timo.cz/?faz_detail=123&id_obr=101

papua
25. zář 2009

Kaci: dakujem moja....no uvidime, ale ja som taky pesismista....Respektive nechcem byt sklamana, tak si myslim horsie....

jaspina
25. zář 2009

Kači a kdybys při té objednávce napsala míry a ať pošlou podle nich?
Evi - pamatuju si, jaks měla v albu jednu fotku bříškatou a tam jsem obdivovala, že máš hezkou podprdu 😉

kackark
25. zář 2009

Evi, ta na odkaze vypadá moc dobře 😵 Tak aukro mě vůbec nenapadlo, tam má účet jen manža, tak na něho počkám a budeme společně hledat.
Teď jsem se objednala na předporodní kurzy a je to 850,-Kč, takže prachy fakt jen lítají a chci utrácet rozumně, abychom se nedostali do nějaké krize. A na košilkách si už někde byla?

kackark
25. zář 2009

http://www.tehotne.cz/upload/obrazky/produkty/o...

http://www.tehotne.cz/upload/obrazky/produkty/o...

Mě se líbí tyhle dvě a jsou za rozumnou cenu, ale pořád nevím, jsem teď nějaká váhává, jak se znám tak bych dřív nakupovala jako divá, a teď si vše rozmýšlím.

kackark
25. zář 2009

Jaspi, taky by to bylo možná řešení 😀
Já mám strach vlézt do nějakého spešl obchodu, tak pak na mě vybalí cenu, já se budu kroutit a přitom mi ta podprsenka bude sedět.

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
obě jsou krásné, ta první asi bude na kojení praktičtější 🙂
já mám takovou tu kojící, jak je nad prsy nabraná a v tom náběru jsou svislé průstřihy, kterými jde vyndat prso na kojení 😀 stála kolem 300,-, ale mám ji ještě z loňska, letos jsem to neřešila, mám na těhu koupená taková dlouhá trička po kolena a v těch si s pupíkem lebedím 🙂

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
v kabince s tebou prodavačka nebude, vždycky jde říct, že si nejsi jistá. Třeba s tou kojící mi ta paní v Timo rovnou řekla, ať to nekupuju dopředu, ale až před porodem, do ničeho mne nenutila 😉 Akorát, že jejich podniková prodejna je v končinách, kam moc nezavítávám, takže už tam kvůli jedné podprdě nepojedu.
Ono navíc se kojením budou prsa hodně měnit, kamoška, co má dvouletou dcerku a kojí, už skoro žádná nemá a měla hezké trojky. Nějak jí prostě zmizela 😝 Takže kojící moc řešet nechci, uvidím, co a jak bude, navíc ty jak jsem ti posílala odkaz jdou lehce sundat, tak třeba ani odepínací ramínka nebudu potřebovat...

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
teď jsem koukala na mimibazar, když si zadáš kojicí podprdu, tak mají už kolem 130,- hezké nové 😉 je tam 33 odkazů 😀

kackark
25. zář 2009

Já tu košilku řeším hlavně kvůli porodnici, copak doma, to si už nějak poradím, ale vyloženě si košilky vlastní do porodky žádají.
Teď jsem chvilku brouzdala i MMB a i tam by se dalo asi vybrat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru